placeholder
"

Faber Castell Grip 1345

" araması için 55 sonuç listeleniyor
Faber Castell Grip 1347 1345 Versatil Kalem
Faber CastellGrip 1347 1345 Versatil Kalem
(2)
42 TL
Sepete Git

Faber Castell Grip 1345

Faber Castell Grip 1345

Kalem ve yazı araç gereçleri konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Faber Castell, kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren ürünleriyle büyük beğeni topluyor. En köklü yazım gereçleri firmaları arasında yer alan Faber Castell, kalite ve yaratıcılığın nişanesi niteliğindeki ürünlerini yenilikçi üretim anlayışıyla piyasaya sürüyor. Gelişim ve yenilik odaklı üretim süreçlerini, teknolojik gelişmelere en iyi şekilde adapte etmeyi başaran marka, çevreye duyarlı yapısıyla da alanına öncülük ediyor.

Kendi fidanlığında her yıl 2 milyon ağacın yetişmesini sağlayarak 10 yıllık bir süreyi kapsayan doğal dönüşümü garanti eden Faber Castell’in geniş ürün yelpazesi Trendyol aracılığıyla ayağınıza kadar geliyor. Çevrim içi alışverişin nitelikli ve güvenilir adresi Trendyol, markanın bünyesinde barındırdığı ürün çeşitlerini bütçe dostu fiyat politikası ve kullanıcı memnuniyetini merkeze alan anlayışıyla satışa sunuyor. Binlerce çeşit Faber Castell ürünü arasında önemli bir yere sahip olan Faber Castell Grip 1345 serisindeki ürünlerin tamamı çeşitli fırsat ve kampanyalarla Trendyol’daki yerini alıyor. Siz de Grip 1345’teki ürünleri satın alarak konforlu bir yazı deneyiminin kapılarını aralayabilirsiniz.

Faber Castell 1345 Grip Versatil Kalem ve İşlevsel Kullanım

İşlevsel yazı araç gereçleri vasıtasıyla ortaya koyduğu konforlu ve kaliteli deneyimi her geçen gün geliştirmeyi hedefleyen Faber Castell, ürün gamında yer alan mekanik kurşun kalemlerle dikkat çekiyor. Uzun süreli kullanımlar için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün grubu, mekanik yapısı ve konforlu tutuşuyla yazı yazarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hususları karşılıyor. Markanın mekanik kurşun kalem seçkisinin alt başlıklarından birini temsil eden Faber Castell 1345 Grip Versatil Kalem serisi ise hem serinin genel özellikleri hem de seri içerisindeki varyasyonlar itibarıyla üst seviyede yazma deneyimi için birebir.

Birçok farklı çeşitle satışa sunulan Grip 1345 serisinde uç kalınlığı, renk ve setli satış durumlarındaki set içeriği kullanıcıların alışveriş tutumunu belirleyen faktörler arasında dikkat çekiyor. Seri, markanın en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Seri içerisinde ise Faber Castell Grip 1345 0.5 ve Faber Castell Grip 1345 0.7 mm uçlu kalemler farklı kalınlıklarda yazma deneyimi sundukları için büyük beğeni topluyor. 0.5 mm uçlu kalemlerle daha ince yazılar yazabiliyorken 0.7 mm yardımıyla biraz daha kalın yazılar yazabiliyorsunuz. Bu noktadaki tercihte yazı yazacağınız kâğıt türü de büyük önem taşıyor. Şayet ince hamur kâğıtlarla çalışıyorsanız ve kullanım alışkanlığınız da mevcutsa 0.5 mm’ye yönelmeniz öneriliyor. Öte yandan biraz daha kalın hamur kâğıtlar kullanıyorsanız 0.7 mm tercih etmeniz işlevselliği artırıyor.

Faber Castell tarafından üretilen Grip 1345 serisi farklı kullanıcı profilleri tarafından tercih edilmeyi kolaylaştıran renk seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Kalemlerin sade ve şık tasarımını en iyi şekilde tamamlayan renkler, ofis veya okulda kullandığınız fark etmeksizin son derece estetik bir ürüne sahip olmanıza imkân tanıyor. Örneğin Faber Castell 1345 Grip Versatil lacivert renk seçeneği ofis ortamındaki resmi görüntünüzü desteklerken daha canlı renk opsiyonları ise eğitim yaşamınızda keyifle kullanacağınız bir kaleme kavuşmanızı kolaylaştırıyor. Öte yandan ürün grubu içerisinde yer alan tüm renk seçenekleri, isteğe bağlı olarak tüm kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Bu da serinin hitap ettiği kitlenin ne denli geniş olduğunu ortaya koyuyor.

Faber Castell Grip 1345 Özellikleri

Faber Castell Grip 1345 serisindeki ürünler, ince yapısı sayesinde kolay kavranabilir olmasının yanı sıra parmakları desteklemesiyle de ergonomik bir kullanıcı deneyimi yaratıyor. Modern ve şık tasarımıyla Faber kalitesini en iyi şekilde yansıtan ürün grubu, günün her anında yardımınıza koşmak için hazır. Yumuşak yazı yazmayı oldukça kolay hâle getiren hareketli uç kısım aracılığıyla hem kâğıtlarınız zarar görmüyor hem de uzun notlar aldığınız durumlarda bile konforlu hissetmeye devam ediyorsunuz. Bu özelliğiyle öğrenciler için büyük bir kullanım avantajı ortaya koyan Grip 1345, estetik görünümüyle de beğeni topluyor. Serideki tüm kalemler ofisinizin baş köşesinde yer vermek isteyeceğiniz kadar zarif ve şık. Ayrıca Grip 1345 içerisinde yer alan kalemlerin tamamında üst kısmı çevirince ortaya çıkan silgi bulunuyor. Kalem ve silginin birlikte kullanımı, yazı yazma deneyiminden elde edeceğiniz işlevselliği hatırı sayılır seviyede artırıyor.

Yazı gereçleri dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Faber Castell, yazma keyfinizi önemli ölçüde artırıyor. Yumuşak yazma ve kolay tutuş nitelikleriyle öğrencilerin kullanımı için ideal nitelikteki seri, ergonomik ve şık tasarımıyla büyük beğeni topluyor. Serideki kalemlerin ergonomik tasarımları nedeniyle ele kolay oturması, kauçuk kılıfla daha da işlevsel hâle geliyor. Markanın serinin imalatında dayanıklılığa önem vermesi ise işlevsel kullanıcı deneyimini uzun süreli kullanım avantajıyla birleştiren hususlardan biri. Yazı yazarken veya çizim yaparken hiçbir şekilde parmaklarınızı acıtmayan ürün grubu, minin kırılmasının önüne geçen yaylı metal uç kısmıyla işlevsel ve pratik kullanımını başka bir boyuta taşıyor. Okul, ofis ve evinizde daima elinizin altında yer alabilecek, son derece şık ürün grubundaki kalemleri incelemek ve satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Faber Castell Grip 1345 serisi dikkat çeken renkleri ve ince uzun yapısıyla oldukça şık bir görünüme sahip. Kullanım esnasında son derece şık görünmesi nedeniyle de ofis yaşamının gözde yazı araç gereçlerinden biri hâline gelen ürünler, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için alabileceğiniz hediye alternatifleri arasında da önemli bir yere sahip. Serideki kalemlerin ince uzun yapısı sadece görüntü açısından değil, pratik kullanımı desteklemek açısından da benzersiz özellikler vadediyor. Elinizin hareket kabiliyetini engellemediği gibi, önemli oranda da artıran kalemler, işlevselliği sayesinde büyük beğeni topluyor. Tüm bunlara ek olarak kalemlerin ergonomik yapısı, kalemliğe ve cebe sığmayı da kolaylaştırıyor. Kıyafetlerinizde potluğa neden olmayan ürünleri günün her anında yanınızda kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Serideki kalemlerin tamamında bulunan yaylı uç kısmı, uçların kısa sürede kırılmasını önlüyor. Hangi kalınlıkta uç kullandığınız fark etmeksizin, yazma eylemi sırasında kırılma sorununu ortadan kaldıran kalemler, yumuşak yazma kabiliyetiyle de göz kamaştırıyor. Yumuşak yazma avantajı sağlayarak hızlıca not almanıza ve programlarınızı oldukça kısa süre içerisinde hazırlamanıza imkân tanıyan kalemler, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. El kaslarınızı da düşünmeyi ihmal etmeyen Grip 1345 serisi, çok uzun metinlerde bile gerek elinizin gerek kolunuzun ağrımasının önüne geçiyor. Yazarken kendinizi kasmıyor, doğal hareketlerle farklı uzunluklardaki metinleri rahatça yazabiliyorsunuz. El kaslarınız yorulmadığı için de yazı yazma deneyiminden elde ettiğiniz verim otomatik olarak seviye atlıyor.

Grip 1345 içerisindeki tüm kalemlerin gövdesi kauçuk kılıftan imal ediliyor. Kalemlerin tutma bölgesinde yer alan kauçuk kılıf, parmaklarınızı kalın plastikten koruyarak işlevsel bir kullanıcı deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Sert plastiğin yazma işlemi esnasında eliniz hareket ettikçe elinize uygulayacağı baskıyı ortadan kaldıran kauçuk kısım, ergonomik kullanım avantajı yaratıyor. Faber-Castell, tüm serilerinde olduğu gibi, bu seride de tüm ürünleri aracılığıyla aynı kalite ve konfor seviyesini ortaya koyuyor. Örneğin Faber Castell Grip 1345 0.5 mm Versatil siyah modeliyle yazı yazarken hissettiğiniz kalite aynı ürünün 0.7 mm versiyonunu kullandığınızda hiçbir şekilde değişmiyor.

Grip 1345 Serisini Kullanmanın Avantajları

Seride yer alan kalemlerden ve serinin genel yapısından yola çıkarak Grip 1345 kullanmanın birçok farklı avantajı beraberinde getirdiği söylenebilir. Öncelikle ürün grubunun uzun ömürlü yapısının kullanıcı deneyiminin süresini olumlu etkilediğini belirtmekte yarar var. Trendyol aracılığıyla satın alacağınız bir Grip 1345 kalemi uzun süre birçok farklı iş için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Öte yandan uzun ömürlü kullanım avantajının en önemli parçalarından birinin dayanıklılık olduğunu da hatırlatmakta yarar var. Serideki kalemlerin iç mekanizmaları düşme sonucu yaşanabilecek olası sorunlara karşı son derece dayanıklı. Kalemlerin yoğun kullanıma karşı bile dayanıklı olan mekanizmalari ise doğal olarak kullanım süresini uzatıyor. Serinin avantajlarından bir diğeri ise ergonomik kullanım kolaylığı.

Yapımında tercih edilen materyallerin de yardımıyla ergonomik tutuş avantajı sağlayan Grip 1345 serisi, yazma deneyimi sırasında elinizin yorulmasına, uzun vadede de duruşunuzdan kaynaklı şekilde, kolunuzda ağrı oluşmasına izin vermiyor. El kaslarınızı yıpratmayan kalemler, yumuşak yazma kabiliyetiyle de uzun süreli işlerden de keyif almanızı sağlıyor. Not alırken veya ajandanızı hazırlarken elinizin altında kayıp giden harfler, Grip 1345’in eşsiz niteliklerini gözler önüne seriyor. Buna ek olarak uç kırmayan mekanik yapı da işlevsel kullanımı, dolaylı yoldan da ergonomik kullanımı pekiştiriyor. Mekanik kurşun kalemlerin kullanımındaki en büyük sorunlardan biri olan uç kırılması, Faber Castell Grip 1345 47 serileriyle tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alıyor.

Kalemlerin tüm avantajlarını sıralarken kolay taşınabilme ve tasarım detaylarını pas geçmek mümkün değil. Faber-Castell’in bünyesinde barındırdığı benzersiz tasarım anlayışından izler taşıyan kalemler biçim, renk ve modern çizgilerin vadettiği tasarım kalitesinin yegâne örneklerinden biri. Farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların kalbini kazanmayı başaran ürünler, çeşitli uç kombinasyonlarıyla da seri skalasını önemli ölçüde genişletiyor. Örnek vermek gerekirse Faber Castell Grip II 1345 0.5 mm Versatil Kalem seçeneklerini farklı renklerde, farklı uç kalınlıklarıyla satın almanız da mümkün. Trendyol, Faber Castell marka ürünlerdeki geniş Grip 1345 serisi seçenekleriyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için sadece bir tık uzağınızda!

Faber Castell 1345 Grip Kullanımı

Faber Castell Grip 1345 serisindeki kalemler farklı kullanım alanlarına sahip. İşlevselliğin ve pratikliğin önemli adreslerinden biri olan kalemler, ofis ve okul yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ofis ortamında gereksinim duyabileceğiniz tüm niteliklere bünyesinde yer veren ürünler, şık görünümüyle de masanızın dekorasyonunda ön plana çıkıyor. Farklı uç opsiyonları sebebiyle çeşitli işlerde rahatlıkla tercih edilebilen model, yazım ve çizim çalışmalarınızdaki hareket kabiliyetinizi gözle görülür seviyede artırıyor. Serideki kalemleri ofis yaşamınızda kullanırken hem daha konforlu hissediyorsunuz hem de kalemin yumuşak ve hızlı yazma becerisi sayesinde zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Kalemlerin okul kullanımı ise özellikle uzun notlar almanız gereken durumlarda müthiş bir avantaja dönüşüyor. Elinizi yormayan, en uzun metinleri bile kolayca yazmanızı sağlayan kalemler, ders dinlediğiniz esnada da yardımınıza koşuyor. Ders dinlerken bir yandan da not almanızı kolaylaştıran kalemler, anlatım hızına yetişerek not almanız konusunda son derece başarılı. Harflerin kâğıt üzerinde kayıp gitmesi, anlatılan konuyu eş zamanlı olarak defterinize aktarmanızı mümkün kılıyor. Bu sayede ders sırasında hiçbir detayı kaçırmadığınız gibi, ders sonrasında da dersi tüm detaylarıyla öğrenebileceğiniz harika bir kaynağa sahip oluyorsunuz. Grip 1345 serisindeki ürünler, hem kullanım alanları hem de kullanıcı grupları açısından A’dan Z’ye sorunsuz bir deneyim ortaya koyuyor.

Kullanışlı yazı araç gereçleri arasında önemli yer tutan seri, farklı kâğıt türleriyle de uyumlu şekilde kullanılabiliyor. İnce, orta ve kalın hamur kâğıtlarla son derece işlevsel yazı yazma süreci yaratan kalemler, delinme ve yırtılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Kalemlerin tüm uç türlerinde geçerlilik kazanan yumuşak yapısı sayfaya baskı uygulandığında bile sorun yaşamanızı engelliyor. Yazarken elinizden kaymayan ve hareket kabiliyetinizi engellemeyen Grip 1345 serisi, böylece kâğıt üzerinde istenmeyen çizgiler oluşma ihtimalinin de önüne geçiyor.

Faber Castell Grip 1345 Fiyat Seçenekleri

Faber Castell Grip 1345 fiyat seçenekleri farklı satın alma avantajlarını beraberinde getiriyor. Ürünler, Trendyol’da çeşitli fiyat aralıklarıyla kullanıcılarla buluşuyor. Kalemlerin fiyat seçenekleri arasında uç türü ve renge göre çok büyük farklılıklar meydana gelmiyor. Seri içerisinde yer alan tüm modeller hemen hemen benzer fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. İşlevsel kullanıcı deneyimi vadeden seride yer alan kalemlerin fiyatları ise üretim materyali baz alınarak belirleniyor. Kalemlerin dayanıklı ve kullanışlı malzemelerle üretilmesi fiyat aralıklarına yansıyor. Trendyol ise Faber Castell Grip 1345 kampanya ve fırsat alternatifleriyle sizin için bütçe dostu alışveriş seçenekleri oluşturuyor.

Zamansız kullanımıyla her çağın trendlerini yakalamayı başaran Grip 1345 serisi, sahip olduğu tüm teknik özellikleri uygun fiyat opsiyonlarıyla tek potada eritiyor. Trendyol’un çevrim içi alışverişte güvenliğinizi ön planda tutan dijital altyapısı aracılığıyla temin edebileceğiniz ürünler, yazı gereçlerine dair birçok farklı gereksinimizi giderme konusunda son derece başarılı. Örneğin Faber Castell 1345 0.5 fiyatı ve pratik kullanıma yönelik özellikleri bir mekanik kurşun kalemden bekleyeceğiniz her şeyi rahatlıkla karşılıyor. Kullanıcıların hem yazı yazma kalitesini hem de ceplerini düşünen Trendyol, Faber Castell Grip 1345 serisini avantajlı koşullarla satışa sunuyor.

Yazı Gereçlerinde Öncü Marka: Faber Castell

Dünyanın çeşitli yerlerindeki birçok insan için erişilebilir olmayı başaran Faber Castell, çevreci ve yenilikçi üretim anlayışıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Geniş ürün gamıyla yazı gereçleri alanındaki birçok farklı gereksinime çözüm üreten marka, teknolojik gelişmeleri de dikkatli şekilde takip ediyor. Marka yüksek gözlem yeteneğiyle kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap verirken üretim süreçlerini de söz konusu gelişmeler ışığında şekillendiriyor. Sahip olduğu inovasyon ve Ar-Ge odaklı çalışmaları Grip 1345 serisine de yansıtan marka, yazı gereçleri piyasasında en ulaşılabilir kalem türlerinden birini bünyesinde barındırıyor. Serideki kalemlerin farklı uç türlerinde imal edilmesi, farklı kullanıcı profillerine hitap etmeyi de hatırı sayılır seviyede kolaylaştırıyor.

Faber Castell 1345 Grip Set Çeşitleri

Trendyol’da satışa sunulan Faber Castell Grip 1345 set çeşitleri kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Yazı gereçlerine dair tüm gereksinimlerinizi aynı anda karşılamayı başaran setlerin içerisinde uç, silgi ve defter yer alıyor. Setlerin içeriği Trendyol bünyesinde yer alan satıcıya göre değişkenlik gösteriyor. Faber Castell uç ve silgilerle desteklenen setlerin fiyatı değişkenlik gösteriyor. Kalem, uç ve silgi kombinasyonunun fiyat aralıkları bütçe dostu yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Setlere defter de dahil olduğunda Faber Castell Grip 1345 fiyat seçenekleri belirli oranda değişebiliyor. Defterler de kaliteli kâğıtlarıyla işlevsel kullanıcı deneyimini destekliyor.

Faber Castell Grip 1345 Trendyol’da

İnternet ortamındaki kaliteli alışveriş adresi Trendyol, Grip 1345 serisini farklı kampanya, indirim ve fırsatlarla sizinle buluşturuyor. Faber Castell Grip 1345 set fırsatları başta olmak üzere, kullanıcıları en uygun koşullarla yazı gereçlerine ulaştırmayı hedefleyen Trendyol, satın alma sürecini en iyi şekilde yönetmeyi başarıyor. Serideki tüm opsiyonları çeşitli fırsatlarla beğeninize sunan Trendyol, kullanıcı odaklı alışveriş deneyimiyle arzu ettiğiniz Grip 1345 ürünlerine ulaşmanızı mümkün kılıyor. Trendyol, kalemle birlikte tercih edilen uç türlerine de Faber Castell Grip 1345 kampanyalarında yer vererek muhtemel tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Siz de Faber Castell kalitesine Grip 1345 serisindeki ürünleri satın alarak ulaşmak istiyorsanız, Trendyol’u ziyaret edebilir ve güvenli çevrim içi alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz!