Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Faber Castell Grip Plus

" araması için 51 sonuç listeleniyor

Faber Castell Grip 2011

Faber Castell Grip 2011 Kalem Çeşitleri

Kalem ve yazım gereçleri dendiğinde akla gelen dünya markaları arasında yerini alan Faber Castell, uçlu kalemden, dolma kaleme, kurşun kalemden, prestij kalemlerine, teknik çizim kaleminden, kalem uçlarına kadar değişen zengin ürün çeşitliliğini kalite düşkünlerinin beğenisine sunuyor. Kategorinin öne çıkan ürünlerinden olan Faber Castell grip 2011 0.7 mm uçlu kalem, ergonomik yapısı, yumuşak yazım sağlayan ve minin kırılmasını engelleyen yaylı ucu sayesinde yazı yazma deneyiminde seviye atlatıyor. Daha ince uçlu kalem kullanmayı sevenlerin tercihi Faber Castell Grip 2011 0.5 mm uçlu kalem ise serinin aynı özellikteki bir diğer ürünü. Faber Castell grip 2011 tükenmez kalem çeşitlerinin üçgen gövdesi ve yazı yazarken el kaymalarını önleyici yapıdaki noktacıklı kaplamasıyla estetik ve konforu bir araya getiriyor. Bu ürünlerde kullanılan yüksek kalitedeki mürekkep, yazı işinin yarıda kesilmesini engellerken ürün gamındaki farklı renk seçenekleri de alıcıların beğenisini topluyor. Markanın dayanıklı iridyum ucuyla ileri seviyede yazım deneyimi yaşatan dolma kalemleri, sağ ya da sol el kullanımına oldukça uygun. Trendyol’da yer alan Kalem ve Yazı Gereçleri kategorisindeki Faber Castell kalem uçları, tüm uçlu kalemlere uygun şekilde tasarlanmıştır. Her kutuda 12 adet min tüpü ve her tüpte 120 adet 60 milimetrelik ucun yer aldığı bu ürünler; kırmızı, mavi, pembe, açık mavi ve beyaz olmak üzere 5 farklı renkte satışa sunulur. Faber Castell Grip 2011 ürün grubunda yer alan roller kalemler dokümantasyonal kullanıma uygun biçimde özel formüllü bir mürekkeple doludur. Bu sayede mürekkebin son damlasına kadar akıcı ve yumuşak bir yazım imkânı sunan bu kalemler farklı renk seçenekleriyle de meraklıların ilgisini çekmeyi başarır. Serinin bir başka dikkat çeken ürün grubu olan Faber Castell Grip finepen kalemler rahat bir yazım için üçgen biçimde üretilmiştir. Gövde üzerinde elin rahatça kavramasını sağlayan noktalar ekstra konfor sağlarken havalandırmalı kapağı ürünün nefes almasına imkân vererek ömrünü uzatır. Ayrıca cetvel ve şablonlarla da uyumlu olan bu ürünler, yıkandığında kumaşlar üzerinde leke bırakmayan bir özelliğe de sahiptir. 20 farklı renk seçeneği bulunan Faber Castell Grip 2011 finepen kalemler, 0,4 milimetrelik kaliteli uçlarıyla oldukça estetik görünen yazılar yazmak için birebirdir. Uçlu kalemden, tükenmez kaleme, sanatsal kalemlerden roller kalemlere aradığınız tüm Faber Castell Grip 2011 kalem çeşitleri Trendyol’un ayrıcalıklı dünyasında en avantajlı fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Faber Castell Grip 2011 Versatil Serisiyle Harika Yazma Deneyimi

Yazı yazmanın en keyifli ve rahat yollarını sunan Faber Castell Grip 2011 kalem çeşitleri arasında yer alan Versatil serisi, kauçuk kılıf ve ergonomik tutuşuyla markanın beğeniyle tercih edilen ürünleri içinde yer alır. Arka kısmında bulunan ve çevirince ortaya çıkan silgisi yazı yazarken hataların en hızlı şekilde düzeltilmesini sağlarken yaylı metal uç kısmı da yumuşak bir yazım imkânı verir. Faber Castell Grip Versatil 2011 ürünleri tüm bu özelliklerinin yanı sıra çeşit çeşit renk seçenekleriyle satışa sunulur. Petrol yeşili ve sütlü kahve renk alternatifleri bulunan Faber Castell Grip 2011 0.7 Versatil kalem, serinin en çok tercih edilen popüler ürünleri arasında yer alır. Uzun süreler yazı yazanlar için zaman kaybını önleyen hızlı uç değiştirme imkanıyla Faber Castell Grip 2011 Versatil Uçlu Kalem çeşitleri, yazmayı bir tutku haline getirenlerin yanından ayırmayacağı ekipmanları konumuna gelir. Ayrıca markanın yazı yazmaya yeni başlayanlar için geliştirilmiş okul Versatil ürünleri de bulunur. Bunlar ergonomik tasarım ve üçgen gövdesiyle yazmak konusunda deneyimsiz olanlar için doğru tutuş imkânı sağlar. Kırılmalara dayanıklıdır ve ekstra min hediyesiyle birlikte gönderilir. Çocuklar için etkileyici renklerde üretilen bu Versatil kalemler, onlara yazmayı sevdirmek amacıyla çevirmeli kolay bir mekanizmaya sahiptir. Hatta yirmili set halinde satılan standlı okul Versatil ürünü farklı renklere bir arada sahip olmanın en avantajlı yolu olarak öne çıkıyor. Yazı yazarken şık ve kaliteli görüntü vermek isteyenlerin tercihi Faber Castell Versatil ahşap kalem, estetik gövdesine ek olarak krom kaplı cilalanmış kapağa ve uçlara sahiptir. Gölgelendirilerek şekillendirilmiş meşe ağacından üretilen bu kalemin yüksek kapasiteli tekrar doldurulabilir siyah tükenmez iç haznesi sizi yarı yolda bırakmayacak nitelikte tasarlanmıştır. Üstelik bu kalemi, esnek yaylı metal klipsi sayesinde istenilen yere rahatça sabitleyip gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Serinin öne çıkan bir diğer ürünü olan Bubble Versatil kalemlerse yumuşak tutma yeri ve cetvelle uyumlu iğne ucuyla her koşulda yazı yazabilmenize olanak verir. PVC içermeyen silgisiyle sağlığınıza da önem veren bu ürün; su yeşili, mavi, pembe ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulur. Kısacası Faber Castell Grip 2011 Versatil Kalem serisi, harika bir yazma deneyimi için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Faber Castell Grip 2011 Dolma Kalem ile Hediye Derdine Son

Ofis kırtasiye malzemelerinin en prestijlisi olarak bilinen dolma kalem, Faber Castell Grip 2011 serisinde de hem renkleri hem estetik görünümleri hem de teknik özellikleriyle öne çıkar. Markanın, hediye alternatifi olarak çokça tercih edilen dolma kalem çeşitleri şık tasarımlarıyla bu unvanı hak eden ürünlerden. Örneğin Trendyol’da bulabileceğiniz Faber Castell Dolma ve Tükenmez Kalem özel seri set, paslanmaz çelik ucu ve siyah tasarımıyla hediye olarak verilebilecek kalitede bir ürün. Orta kalınlıktaki uçları ve yumuşak tutma alanı sayesinde yazma işini en konforlu hale getiren bu kalem hem sağ hem sol elle yazım için imkân verir. Siyah, mavi ve gümüş renk seçenekleri bulunan bu set, özel hediye kutusunda gönderilir. Dolma kalem kullanmayı sevenlerin önem verdiği konulardan olan kartuş değişikliği ve mürekkep kalitesi, Faber Castell Grip 2011 dolma kalem çeşitlerinde oldukça pratik ve en üst seviyede tutulmuştur. Hediye edilen dolma ve tükenmez kalem ikili setlerinde kullanıcılara XB refil, standart kartuş ve converter imkânı sunulmuştur. Hatta kartuşuyla birlikte paketlenen dolma kalem setleri de üreten marka, bu ürünleri hediye etmek isteyenler için harika çözümler sunar. Faber Castell Grip 2011 ürün grubu arasında yer alan Kaligrafi Dolma Kalem seti ise dayanıklı iridyum ucu ve ergonomik yapısıyla yazma işini kolaylaştıran ürünler arasında yerini alır. Özellikle sanatsal ve dekoratif yazma işi konusunda hevesli kişilere hediye olarak alınabilen bu kaligrafi seti; 1,1, 1,4 ve 1,8 milimetrelik uçlarıyla birlikte gönderilir. Klasikten vazgeçemeyenlerin tercihi Faber Castell Grip 2011 tasarım siyah kurşun kalem ise yorulmadan yazmaya olanak veren üçgen gövdesi ve yüksek kalitedeki minesiyle kurşun kalem sevenlere hediye olarak verilebilecek güzel seçeneklerden. Hatta okula dönüş dönemlerinde çocuklara hediye edilebilecek Faber Castell kurşun kalemler arasında baykuş, kuzu, arı, çiçek, dondurma ve doodle desenli modeller de mevcut. Kurşun kalem kavramını bir tık öteye taşıyarak ideali tasarlayan Faber Castell, kalem kapağına kalemtraş özelliği ekleyerek sınırları zorlar. Uç kırılmasına karşı sistem geliştiren marka, kurşun kalem kullananların sıkça karşılaştığı bu soruna da çözüm getirerek kullanıcılarından alkış toplar. Sayfamız, Faber Castell Grip 2011 ürünlerini tercih edenlere, markanın en güzel ürünlerini tek tıkla satın alma imkânı verir.

Faber Castell Grip 2011 Pembe ve Daha Fazlası

Kalem dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Faber Castell, Grip 2011 serisindeki rengarenk ürün seçenekleriyle alıcıların dikkatini çeker. Kalemlerinin kendisi gibi uçları da renkli olan ürün çeşitleriyle dikkat çeken marka, kullanıcılarına boya yapma konusunda iddialı ürünler sunar. Yüksek pigmentli 3,3 milimetre minesi, solmaya karşı dayanıklı uç rengi ve her koşulda çalışmaya olanak veren sağlam ucuyla Faber Castell boya kalemleri boyamayı seven herkesin beğeneceği türden bir ürün. Boya yaparken yağlı pastel boya tercih edenler düşünülerek tasarlanmış ürünlerle de renklendirme yapmak mümkün. 36 farklı parlak rengi ve yüksek pigment yoğunluğuyla sevilerek kullanılan bu boyalar Faber Castell markasının öne çıkan ürünleri arasında. Ayrıca Faber Castell Grip serisinde yer alan keçeli kalemler kullanılarak resimleri renklendirmek oldukça pratik. Eli yormayan üçgen gövdesi, kaydırmaz yumuşak tutuşu, çalışma sırasındaki basınca dayanıklı ucu ve parlak renkleri sayesinde bu ürünlerle çalışmak hem eğlenceli hem de kolay. Ucu yerine kalemin ana gövdesini renkli tercih edenler için ise Faber Castell Grip 2011 buzlu siyah tükenmez kalem, hayatın her alanında siyahtan vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olacaktır. Diğer taraftan, yazı yazarken beyazın saflığı ve zamansızlığını tercih edenler için tasarlanmış Faber Castell Grip 2011 beyaz kalem ise farklı bir alternatif olarak öne çıkar. Faber Castell Grip 2011 metalik mavi kalem, sıradışı olmayı sevenlerin tercih edeceği bir model olurken Faber Castell Grip 2011 mor renkli tükenmez ya da uçlu kalem, renkli olmaktan yana olan herkesin beğeniyle kullanacağı bir ürün olarak kategorideki yerini alır. Toprak tonlarının rahatlatıcı ve odaklanmaya yardımcı etkisini çalışma alanlarına taşımak isteyenler için ideal olan Faber Castell Grip 2011 Kahverengi kalem, kendine özgü rengi ve rahat tutuş sağlayan ergonomik yapısıyla konforla estetiği ofisinize getirir. Benzer şekilde Faber Castell Grip 2011 gri model de çalışma alanlarında sıklıkla tercih edilen renklerden biri. Trendyol’da rahatlıkla bulabileceğiniz Faber Castell Grip 2011 petrol mavisi tükenmez kalem her meslek, yaş ve cinsiyet grubundan orijinal zevklere sahip kişilerin en sevdiği modeller arasında yerini alır. Koleksiyonundaki her çeşit kalem için farklı alternatifler sunan Faber Castell, özellikle renk çeşitliliğine fazlaca önem verir ve bunu her ürün serisinde uygular. Dolayısıyla Faber Castell Grip 2011 gümüş, yeşil, açık mavi, antrasit, lacivert ve pastel renk tonlarındaki yazı gereçleri markanın olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır.

Faber Castell Grip 2011 Uçlu Kalem Tamirinin Püf Noktaları

Yazma konusuna geleneksel yolda gidenler için vazgeçilmez olan kalemler bozulduğunda ya da bir şekilde hasar gördüğünde yapılan iş yarım kalacağı için kalemlerin nasıl tamir edileceğinin bilinmesi oldukça önemlidir. Uçlu kalemlerde sıklıkla karşılaşılan uç sıkışması, Faber Castell Grip 2011 uçlu kalem kullananlar için hızlıca çözüme kavuşabilecek türden bir sorundur. Bu gibi durumlarda yapılması gerekenler bilindiğinde karşılaşılan problemin kolaylıkla üstesinden gelinebilir. Öncelikle uçlu kalemin arka kısmını çevirerek çıkartın, ardından kalemin başlığını aynı şekilde çevirerek sökün. Ergonomik ve kaydırmayan bir tutuş sağlayan kauçuk ruloyu da gövdeden ayırdıktan sonra diğer kısımlara göre biraz daha sertçe açılan orta bölümü de yerinden çıkarabilirsiniz. Bu bölümün içinde kalem uçlarını koymaya yarayan uç haznesi yer alır. Kalemin sorun yaşamasına neden olan uç sıkışmasının gerçekleştiği bu kısım temizlenmeli ve sıkışan uç sıkıştığı yerden el yordamıyla çıkartılmalıdır. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra Faber Castell Grip 2011 uçlu kalem parçalarının tekrar yerli yerine takılması gerekir. Bunun için öncelikle uç basmaya yarayan yay çıkarıldığı yere takılır. Daha sonra kalemin orta gövdesi, tırtıklı tarafı yukarı gelecek şekilde uç haznesinin üzerine geçirilir. Ardından kalemin ana gövdesi yerleştirilir. Bu aşamada ana gövdeyi parçalar birbirine bitişik olana kadar çevirerek yerleştirmek gerekecektir. Aksi halde uçlu kalem dağılabilir ya da işlevini yitirebilir. Sonrasında kalemin silgili olan en arka tarafını monte etmeye yarayan en küçük parça alınır ve silgili bölüme takılır. İkisi birlikte ana gövdenin en üstüne yerleştirildiğinde kalemin uç kısmına uygulanacak hafif baskıyla parçaların yerlerine tam olarak oturması sağlanır. Son olarak kauçuk rulo ve kalemin baş kısmı da takıldığında Faber Castell Grip 2011 uçlu kalem tamiri doğru biçimde tamamlanmış olur.

Faber Castell Kalem Grip 2011 Serisinden Teknik Çizim Kalemi

Teknik çizim kalemleri bir nesnenin şeklini ve boyutunu kâğıt üzerinde göstermeye olanak veren özel yapıda üretilen kalem çeşitleridir. Bu tür bir kalemi satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk konu çizim yapılacak yüzeyin cinsinin belirlenmesidir. Hangi yüzeyde çizim yapılacağına karar verildiğinde kalemlerin sertlik dereceleri önem kazanır. Çizim kalemleri sertlik ve yumuşaklık derecelerine göre üçe ayrılır. Koyu ve yumuşak olanlar B, açık renkli ve sert uçlu olanlar H, orta koyulukta rengi olup da sert uçlu olanlar da F harfiyle gösterilir. Çizim yapılacak yüzeye uygun sertlikte bir ürün seçilerek çalışmalarda en başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Örneğin H grubu teknik çizim kalemlerini mimari ve grafik çizim alanlarında kullanılırken makine ve inşaat çizimleri gibi sert yüzeyde çalışacaksanız 3H kalemleri seçmeniz faydalı olabilir. Çalışılacak yüzey sertliği arttıkça kalemin üzerindeki rakam da aynı oranda artmalıdır ki çizimlerin kalitesi üst seviyede olsun. Teknik çizim kalemi seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka konu da kalemin mine kalitesidir. Çizim kaleminin mine kalitesi ne kadar yüksekse kalemin bileşenleri doğru biçimde birbirine karışmış demektir. Lata özelliği yüksek olan kalemler tek dokudan oluştuğu için bu kalemleri açmak ve çalışma esnasında manevra yapmak kolaylaşır. Diğer taraftan kroki ya da serbest resim çizimi yapılacaksa sertlik derecesi F, HB ya da B ile ifade edilen kalemler rahatlıkla tercih edilebilir. HB grubu kalemlerin lata kalitesi yüksek olduğundan yapılan eskizlerin estetikliği göze çarpar derecede artacaktır. Teknik çizimler uzun süre çalışmayı gerektirdiği için kullanılacak kalemin kolay tutuş özelliğine sahip olması oldukça önemlidir. Faber Castell Grip 2011 teknik çizim kalemleri bu iş için gereken tüm özelliklere sahip olması bakımından teknik çizerler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Paslanmaz çelik ucu, uç kalınlığını gösteren ISO renk kodu ve beraberinde satılan mürekkep kartuşlarıyla bu kalemler teknik çizimlerin olmazsa olmazlarından. Kategoride yer alan bir model olan Ecco Pigment Çizim Kalemi; ışık ve su geçirmez pigmentli mürekkebi, cetvel ve şablonlarla kullanım için uygun yapısı, teknik çizerlerin aradığı bir özellik olan ergonomik tutuşu ve dokuz farklı uç kalınlığıyla yazım, çizim ve eskiz için idealdir. Trendyol’da, teknik çizim kalemi de dahil olmak üzere farklı kategorilerden yüzlerce Faber Castell Grip 2011 ürün çeşidini tek tıkla listeleyebilir ve ihtiyacınız olanlarını avantajlı fiyatlarla sepetinize atabilirsiniz.