"

Faber Castell Grip

" araması için 1578 sonuç listeleniyor

Faber Castell Grip

Birçok Kişinin Tercihi Faber Castell Kalemler

Faber Castell kalemleri piyasadaki kalem firmaları arasında parmakla gösterilebilecek kalitede olan çoğu modele sahip üretici firmalar arasında yer almaktadır. Faber Castell Grip serisinde silinebilir boya kalemleri, boya kalemleri, renkli kalemler, dolma kalemleri, kaligrafi dolma kalemleri Finepen kalemleri ve setleri, ine uçlu yazı kalemleri, kurşun kalemler, markörler, textlinerlar, mekanik kurşun kalemler ve tükenmez kalemler bulunmaktadır. Kalemlerin yanı sıra kalemtıraşlar, silgiler, uçlar ve makaslar da Grip serinde yer alan diğer ürünlerdir. Kalemler, yumuşak yazma ve kolay tutuş özellikleri ile ideal bir tasarıma sahiplerdir. Ele kolay tutunması ve parmakları acıtmaması uzun notlar tutulmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerinden biri olan Faber Castell Grip Plus kurşun kalemlerde farklı renk seçenekleri ile yumuşak yazmayı sağlayan yaylı metal uç kısım bulunmaktadır. Kauçuk kılıflı olması nedeniyle de rahat ve de konforlu bir tutuş sağlamaktadır. Ekstra büyük silgi de üstünde yer almaktadır. Faber Castell Grip kalem birçok kullanıcı tarafından memnun olunarak kullanılmaktadır. Metal klips ve uçlara sahiptir. Yumuşak yazmayı sağlayan yaylı uç kısım ile elin kaymasını engelleyen yumuş tutuş sağlamaktadır. Gümüş, metalik mavi ve buzlu siyah renkleri mevcuttur. Faber Castell uçlu kalem Grip Plus ürünleri de oldukça önemli ve de dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan tasarımlardan biridir. Dengeli bir ürün olarak kalemin tombul yapısı ve çizgili dokusu ile yumuşak kauçuk Griple birleşmesi sonucu oluşmaktadır. Uzun süre kullanımda kullanıcıların memnunluk oranı son derece yüksektir. Plastik klipsi de oldukça ergonomik ve hafif bir tasarım olmuştur. 0.7 uçlu olarak kırılmaması, geniş çaplı silgisi ile pratik ve de kullanışlıdır. Üçgen silikon Grip, gizlenebilir metal uç, plastik gövde oldukça büyük silgisi de özellikleri arasındadır. Silgisi kaliteli ve yanında yedeği olarak da satılan bu üründe uçlu kalem kalınlığının normale göre biraz dada fazla olması artı yönleri arasında kabul edilmektedir. Kullanılan uçlar da son derece kaliteli ürünlerdir. Birçok yerde bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de ürün çeşit ve renklerine erişebilirsiniz. Deneyimleyen kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Fiyat performans açısından da oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Faber Castell Mekanik Kurşun Kalem Serisi ile Yazmak Çok Kolay

Faber Castell Grip versatil uzun süre yazı yazanlar için özel olarak tasarlanmış ürün modelleridir. Bu sayede saatlerce yorulmadan yazı yazarak çalışmanız mümkün kılınmaktadır. Üçgen tutuş bölgesi hızlı yazı yazma olanağı sağlayarak öğrencilerine bu konuda fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Kauçuk kaplaması da parmaklarınızın kullanım sırasında tahriş olmasını önlemekte ve el sağlığınızı korumaktadır. Faber Castell versatil Grip kalemler ile çevirme mekanizması sayesinde silgiyi dilediğiniz zaman dışarı çıkarabilir ve de kullanabilirsiniz. Yaylı metal uç mekanizması da yumuşak bir şekilde yazı yazmanıza yardımcı olmaktadır. 0.5 ve 0.7 uçlu olmak üzere iki farklı uca ve farklı renklerde seçenekleri bulunmaktadır. Faber Castell Grip 2 0.5 mm olarak farklı renklerde seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Faber Castell Grip Plus 0.7 uçlu kalemlerde de yaylı metal uç kısım ile kauçuk kılıf bulunmaktadır. Rahat bir kullanım ve tutuş sağlayarak uzun saatler yazı yazmanıza yardımcı olmaktadır. Sınavlara hazırlık dönemlerinde el sağlığına son derece faydalı olarak tasarlanmış ürünler ile rahat ve pratik kullanım sağlamaktadır. Faber Castell Grip pastel kalemleri ise 0.5 mm uç ve yaylı uç kısma sahiptir. Elin kaymasını önleyen özel bir ergonomik tasarımı vardır. Yumuşak bir şekilde yazı yazmayı sağlamaktadır. Farklı yeni renkleri ile oldukça dikkat çekici gözlere hitap eden ürünleri bulunmaktadır. Faber Castell Grip matic ürün tasarımlarında 4 renk seçeneği bulunmaktadır. Kırmızı, yeşil, siyah ve de sarı olmak üzere şık tasarımları mevcuttur. Hem 0.5 mm hem de 0.7 mm olarak kalem bulunmaktadır. Faber Castell kalem Grip serisinde yer alan mekanik kurşun kalemler birçok kullanıcı tarafından tercih edilerek beğenilmekte ve de onlar tarafından kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve modelleri ile tarzınıza uygun tasarım modellerinden birini seçebilir ve de bu kalemleri kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla özellikle öğrencilere yönelik son derece uygun ve bir o kadar da kullanımı rahat bir kalemdir. Sınavlara çalışırken yardımcı olacak ve elin ağrımasını engelleyen tasarımı sayesinde de öğrenciler tarafından da her daim tercih edilecektir. Faber Castell ürünleri ile her zaman farklılık yaratan göz alıcı kalemlere sahip olabilirsiniz. Faber Castell ürünleri elinden kalem düşürmeyenlerin en büyük tutkusu olmuştur.

Kalem Tutkunlarının Favorisi Faber Castell Grip

Faber Castell Grip üçgen kutusunda taşıma kolaylığı sağlayan Finepen serisi ürünleri farklı renkleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel tasarımları ile oldukça fazla ilgi çeken bu kalemler, kalem tutkunlarının ise favori ürünleri arasında hemen yer almayı başarmışlardır. Cetvel ya da şablonlarda da kullanımları son derece fonksiyoneldir. Bu da bir diğer tercih nedenleri arasında yer alan önemli noktalardan biridir. Faber Castell Grip Finepen kalemleri 0.4 mm uçlu olarak ergonomik üçgen tasarımlara sahiplerdir. Gövdesinde elin rahat bir şekilde kavramayı sağlayan Grip noktalar bulunmaktadır. Havalandırmalı kapakları bulunmaktadır. Ayrıca cetvel ve şablonlarla kullanım için de son derece uygun tasarımlardır. Yaklaşık olarak 20 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Dilediğiniz renkte kalemi seçerek, oldukça rahat ve hızlı bir şekilde yazı yazabilmeniz mümkündür. Yıkandığında ise kumaşlarda leke bırakmaması da oldukça önemli bir tercih nedenidir. Yazı yazarken oluşan kazalar ya da dikkatsizlikler neticesinde kıyafetlerimiz lekelenebilmektedir. Faber Castell Grip 0.5 uçlu kalemler de son derece yumuşak ve de rahat yazım olanağı sunmaktadır. Elbette ki 0.7 mm’lik uç severler için de Faber Castell Grip 0.7 seçeneği de bulunmaktadır. Tercihinize yönelik seçim yaparak dilediğiniz renkte kaleminizi kullanabilirsiniz. Faber Castell Grip Finepen set arasında yer alan Faber Castell Grip Finepen 10'lu paketlerde de olduğu gibi aynı şekilde 0.4 mm uç bulunan kalemler yer almaktadır. Birçok rengin içinde bulunduğu sette 10 adet renk içeriğinde kalem bulunmaktadır. Faber Castell Grip mor ve Faber Castell Grip yeşil renk kalemler de birçok kişi tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Siyah ve beyaz rengin dışında fark yaratmak isteyenler için dikkat çekici tasarımlara sahip renklerde ürünler olarak satışa sunulmaktadır. 0.4 mm olarak Finepen setlerde bulunmaktadır. Bu renkleri Finepen serisi dışında aynı zamanda keçeli kalemlerde, versatil kalemlerde, kuru boyalarda ve kurşun kalemlerde de bulabilmeniz mümkündür. Faber Castell geniş ürün yelpazesiyle zengin bir içeriğe sahip markalardan biridir. Aynı zamanda en büyük ve en eski kırtasiye ve ofis araçlarının üretici firmalar arasında yer almaktadır. Birçok renkte birbirinden farklı tasarımlarda ürünlere kırtasiyeler dışında internet üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür.

Faber Castell Grip Kurşun Kalemlerin Vazgeçilmezliği

Kurşun kalemler öğrencilik yıllarının ilk başından itibaren kullanılmakta ve de yazı yazarken elde kolay tutulması nedeniyle her zaman tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Faber Castell ürünleri de en çok kullanılan kalemler arasında öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de ilköğretim döneminde daha çok hem veliler hem de ebeveynler arasında kullanım rahatlığı açısından fazlasıyla tercih edilmektedir. Yumuşak uçları ve kırılmaya karşı özel dirençleri sayesinde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Silindikten sonra yüzeylerde iz bırakmamaları da istenmeyen görünümlere engel olmaktadır. Yazı yazmanın keyfini sorunsuz yaşamaya yardımcı olmaktadır. Özel mekanizması sayesinde bu sağlanabilmektedir. Üst kısımlarındaki silgiler kalıntı bırakmamaktadır. Faber Castell jumbo Grip kurşun kalem ürünlerinde güvenli ve elin kaymasını engelleyen yumuşak tutuşa sahip modelleri yelpazesinde bulundurmaktadır. Yorulmadan yazı yazmayı sağlayan tasarımlı ve de çevre dostu ve su bazlı vernik ile kaplı gövdelere sahiptir. Kalemlerin hepsi dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerdir. Uç kırılmasını engellemek için dayanıklılığı yükselten özel teknikler kullanılmıştır. Her türlü kalemtıraş ile uyumlu olarak dizayn edilmiş kolay açılan ürünlerdir. Ayrıca iz bırakmadan da silinebilir kalemlerdir. Bu da fazlasıyla rahat bir kullanım sağlamaktadır. Düzgün yazı yazmak isteyenler ve de titiz öğrenciler için son derece uygun bir tercih olacaktır. Faber Castell jumbo Grip kalemler içeriğinde birçok farklı renk bulundurmaktadır. Faber Castell Grip renkli kalem içeriğinde pastel renkler ve neon renkler ağırlıklı olarak yer almaktadır. Bunların arasında Faber Castell Grip pembe, Faber Castell Grip siyah, metalik gümüş ve Faber Castell Grip beyaz renk içerikleri bulunmaktadır. Faber Castell Grip set de birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Diğer kalemlerde de olduğu gibi ergonomik üçgen gövdeye sahiptir. Bu sayede elde tutuşu son derece rahat olmaktadır. Uç kırılmalarına karşı fazlasıyla dayanıklı yapıdadır. Uzun yıllardır dünya genelinde yer alan Faber Castell ürünleri yazı araçlarının yanı sıra hem çizim hem de boyama gereçlerine de sahip ve birçok kesim tarafından fazlasıyla beğenilen ürün yelpazesi ile satış yapmaktadır. Ürün fiyatları da özelliklerinin yanında tercih nedeni olmaktadır. Birçok yaş grubundan insanın eğitim hayatı boyunca sıklıkla kullandığı bu ürünler aynı zamanda öğrenci dostu nitelikleriyle de öne çıkmaktadır. Okul hayatı boyunca birçok kez kullandığımız bu kalemler, ardından iş hayatında da her zaman ihtiyaç duyduğumuz elimizin altında olan ürünler arasında yer almaktadırlar.

Faber Castell Rengarek Tükenmez ve Keçeli Kalemler

Her kullanıcı tarafından beğeniyle kullanılan diğer ürün grupları arasında ise tükenmez kalemler yer almaktadır. Özellikle siyah, kırmızı ve mavi renkler başta olmak üzere özel mürekkepleri ve dayanıklı uçları sayesinde oldukça kullanışlı ve yumuşak yazı yazma olanağı ile sunulmaktadır. Bu nedenle her zaman yanımızda bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Faber Castell kalem Grip Plus kalemleri arasında en çok tercih edilen diğer ürünler ise tükenmez kalemler ile keçeli kalemlerdir. Faber Castell Grip tükenmez kalem modelleri kauçuk kılıflara sahiptir. Krom kaplı arka kapakları, klips ve uçları bulunmaktadır. Stant içinde de 0.8 mm ve 1.0 mm olarak farklı üç kalınlıkları bulunmaktadır. Dört farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Bu renkler ise kırmızı, yeşil, sarı ve siyah renklerdir. Dilediğiniz renkte ürüne sahip olabilirsiniz. Faber Castell Grip tükenmez genel olarak 0.7 mm uca sahiptir. Üçgen gövdesi ile elde kolayca tutulabilmektedir. Son derece yüksek kaliteli mürekkeplere sahiptir. Kesintisiz çizgi çekebileceğiniz bu kalemler ile kırmızı, siyah ve mavi renkler ile yazı yazabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Renk tercihi tamamen kullanıcıya kalmış olup özel mürekkepleriyle yumuşak bir yazım sağlamaktadır. Faber Castell Grip keçeli kalem tasarımları da dayanıklı uçlara sahiptir. Parlak renklerin olduğu, havalandırmalı kapaklara sahiptir. Su bazlı mürekkep bulunmaktadır. Bu keçeli kalemler birbirinden güzel renk ve tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Ergonomik tutuşlu yapısıyla da uzun süre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Faber Castell Grip buzlu siyah renkli kalemler genel olarak oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Diğer tercih edilen renkler arasında da Faber Castell Grip turkuaz ile Faber Castell Grip mavi renkleri bulunmaktadır. Tarzınıza ve de tercihinize yönelik birçok renkte geniş renk seçenekleri kullanıcılara sunulmaktadır. Bir diğer renk ise Faber Castell Grip lila rengi de tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Özellikle de kalem koleksiyonu yapan ve de kalem tutkusu olanlar açısından vazgeçilmez renklerin biriktirilmesine yardımcı olmaktadır. Faber Castell ürünleri arasında nitelik, tasarım ve estetik bir arada bulunmaktadır.

Faber Castell Grip Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Faber Castell ürünleri okul öncesi başlayarak neredeyse hemen hemen tüm hayatımız boyunca kullanıcılarına eşlik etmektedir. Bu dönemlerden itibaren kullanılmaya başlayan boyalar, fırçalar, kalemler, silgiler gibi birçok ürünleri her daim dikkati çekerek kullanım isteği doğurmaktadır. Canlı, parlak renkleriyle herkes için ideal seçenekler sunan Faber Castell kalemleri ile her zaman dikkat çekmektedir. Pratik kullanıma sahip ürünleri ile uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim proseslerinden geçirilmektedir. El sağlığı konusunda oldukça hassas olan kalemleri birçok kişi tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. Faber Castell uçlu kalem Grip hem klasik renklerde ve rahat bir ergonomiye sahip pratik kavrama tasarımları ile karakteristik bir görünüm sunmaktadır. Günümüzde kırtasiye malzemelerinin en kaliteli ve şık tasarımlarını sunan diğer markalar arasında olan Faber Castell ürünleri ile hem kolaylıkla yazı yazacak hem de göz zevkinize hitap edebileceksiniz. Faber Castell Grip uçlu kalem tasarımlarında özel uç mekanizması ile uç kırılmalarına karşı dirençli olarak üretilmiştir. Çevirme mekanizmasına ile silgiyi oldukça rahat bir şekilde bir kullanılmasını sağlamaktadır. Uzun ve kıvrık silgi kapağın altında yer almaktadır. Yedek silgi ile de doldurulma imkanı vardır. 0.7 mm kurşun uçlar ile en iyi yazı esnasında kırılmaya karşı dayanıklıdır. Faber Castell Grip renkleri arasında klasik, neon ve de metalik renkler mevcuttur. Göz zevkinize hitap eden birçok tasarıma sahip kalemleri bulabilir, renk seçenekleri arasında ise tarzınıza uygun kalemi seçebilirsiniz. Faber Castell Grip versatil kalem, şık tasarımları ile ödül alan bir tasarım olarak üçgen gövdesi ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Hem kaplaması hem de tutuş yerindeki nokta şeklinde olan ek tasarımlar ile parmaklarınızda masaj etkisi yaratmaktadır. Ellerin sağlığı açısından son derece uygun olan bu kalemler birçok kişi tarafından da kullanılmakta ve de beğenilmektedir. Faber Castell Grip fiyat bilgisine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Her bir ürün, model ve özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Özellikle de kalem tutkusu olan birçok kişinin tercih ettiği geniş ürün yelpazesiyle onlara sonsuz seçenekler sunmaktadırlar. Dünyanın en eski kırtasiye gereçleri üreticisi olarak internet üzerinden de kalem niteliklerine ulaşabilir ve de bilgi alabilirsiniz. Faber Castell ürünleri ile daha ergonomik ve daha pratik yazı yazabilmek için telefonunuzdaki uygulama üzerinden ya da internetteki arama motorları aracılığıyla Faber Castell ve Faber Castell Grip Plus fiyat içeriklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yazı yazmayı sevenler için ya da her daim öğrenci olanlar için en uygun Faber Castell ürünlerine, uygulama üzerinden sepetinize ekleyerek ödeme koşullarını sağladıktan hemen sonra anında sahip olabilmeniz mümkündür.