placeholder
"

Stabilo Pen 68

" araması için 273 sonuç listeleniyor
Stabilo Pen 68 Keçeli Kalem - Açık Pembe
StabiloPen 68 Keçeli Kalem - Açık Pembe
(16)
Pen 68 Keçeli Kalem - Açık Pembe
7 TL
Sepete Git
Stabilo Pen 68 Metalik Renkler 6'lı
StabiloPen 68 Metalik Renkler 6'lı
(15)
Pen 68 Metalik Renkler 6'lı
69 TL
Sepete Git
Stabilo Pen 68 Metalik
KARGO BEDAVA
StabiloPen 68 Metalik
(6)
Pen 68 Metalik
99 TL
Sepete Git

Stabilo Pen 68

Stabilo Pen 68 Özellikleri

Stabilo Pen 68 Özellikleri

Boyama, çizim ve resim yapma gibi etkinlikler için keçe uçlu kalemlerin kullanımı yaygındır. Keçe uçlu kalemler, canlı renkleri ve akışkan mürekkepleri ile büyükten küçüğe herkesin dikkatini çeker. Bu kalemler, geniş ürün ve renk yelpazesine sahiptir. Kırtasiye ürünleri alanında köklü bir marka olan Stabilo, keçe uçlu kalemleri ile sınırsız çizim deneyimi sunar. Kendine özgü kalem tasarımları ve renk seçenekleri ile ön plana çıkan Stabilo, mükemmel çizimler yapmanıza olanak tanır. Stabilo Pen 68 serisi yüksek Alman kalitesi ile çizim ve boyamalarda en iyi yardımcınızdır. Bu özel kalemler, rahat tutuşunu köşeli gövde tasarımına borçludur. Kalem hakimiyetini arttıran gövde tasarımı, çizim yapmayı kolay hale getirir. Boyama yapmak rahatlatıcı ve eğlenceli hobiler arasında yer alır. Çocukların yanı sıra yetişkinler de boya yapmaktan hoşlanır. Çizim yapmak için en elverişli kalemler arasında keçe uçlu kalemler özel bir yere sahiptir. Keçeli kalemler mürekkebi kâğıt üzerine aktarırken oldukça yoğun renk akışı sağlar. Farklı uç boyutları ile sunulan kalemler profesyonel çizim sanatçılarının da favori gereçlerinden biridir. Keçeli kalem modelleri kâğıt, karton, ahşap ve taş gibi farklı yüzeylerde boyama yapmaya imkân sağlar. Stabilo keçeli kalem modelleri kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Stabilo Pen 68 ve Pen 68 mini serileri geniş renk yelpazesine sahiptir. Stabilo Pen 68 renkleri 47 farklı seçeneğe sahiptir. Neon, pastel ve metalik gibi alışılmışın dışında renkler sunan kalemler, eşsiz çizimler için en iyi tercihtir. Stabilo Pen 68 neon renk seçenekleri arasında yeşil, pembe, turuncu ve sarı tonları ön plandadır. Stabilo Pen 68 metalik kalemler ise gümüş, altın sarısı, vişne çürüğü, su yeşili, mavi ve hardal sarısı renklerinden oluşur. Metalik tonlar arasında dikkat çeken Stabilo Pen 68 dark grey yoğun renk pigmentasyonuna sahiptir. Parlaklıkları ve kapatıcı özellikleriyle dikkat çeken metalik kalemler süslemeler için kullanılabilir. Stabilo Pen 68 pastel kalemler soft mavi, pembe, lila ve somon renklerinin en göz alıcı şekilde kâğıda aktarmanıza olanak tanır. Farklı renkleri kullanarak yaratıcı çizimleri kolayca tamamlamanıza imkân sağlayan bu kalemler, çocukların da en sevdiği kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Su bazlı mürekkebe sahip kalemler ele veya kumaşlara bulaştığında, su yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir. Kokusuz özel mürekkep yapısına sahip olan Stabilo Pen 68 kalemler, çocukların kullanımı için de uygundur. Kaleminizin kapağını açık bıraksanız bile 24 saat boyunca kurumaz. Yüksek kaliteli keçe uç deforme olmaya karşı dayanıklıdır. Kaleminizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Stabilo Pen 68 Özellikleri

Stabilo Pen 68 Özellikleri

Stabilo Pen 68 yoğun renkli keçeli kalem 1 mm ebatlarında uç kalınlığına sahiptir. Detaylı teknik çizimler için elverişli olan uç profesyoneller için idealdir. Resim ve boyama yapmayı keyifli hale getiren kalemlerin mürekkebi, suyla karıştırıldığında sulu boyu etkisini yakalamanıza olanak tanır. Bu kalemler, öğrenciler arasında da oldukça popülerdir. Ders çalışırken ve okulda notlar alırken rengârenk kalemler defterin iç açıcı görünmesini sağlar. Notlara vurgu ve işaretleme yapmak için elverişli olan kalemler, çalışma masalarına da şıklık katar. Silindir formunda kutularda sunulan kalemleri düzenli şekilde saklayabilirsiniz. Kalemleri tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Göz alıcı ve çizim yapmaya özendirici renklerin bir arada sunulduğu Stabilo Pen 68 set modelleri büyükten küçüğe herkesin favorileri arasında yer alır. Stabilo Pen 68 Roller set özel çantası ile sunulur. Çanta belirli noktalardan sarıldığından rulo formuna dönüşerek taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca, kalemleri kullanmadığınız zaman çantada saklayarak çalışma masanızda düzen oluşturabilirsiniz. Stabilo Pen 68 mini pratik boyutlarıyla boyama işlemleri için idealdir. Fiber uç yapısına sahip bu kalemler, notları belirgin hale getirmek ve boyama yapmak için harika çözümler sunar. Minimal boyutları sayesinde dış mekânlarda konforlu şekilde kullanmaya imkân tanır. Örneğin, yolculuklarda tutuş rahatlığı sağlayan ufak boyutu kalemlik, çanta ve cüzdanda da kolay şekilde taşınabilir. Evlerde, okullarda ve ofislerde kullanılan bu kalemler, rengârenk notlar almanız için 28 farklı renk seçeneğine sahiptir. Üstün kaliteye sahip fiber uçlar, yüksek ışıltılı renkleri sayesinde çizim ve boyamalara bambaşka bir hava katar. Köşegen yapılı gövde tasarımı, çizim çalışmalarında kalemin masanın üzerinden kaymasını engeller. Dikkat çekici işaretlemeler için elverişli olan kalemler, M uç modeli sayesinde 1 mm kalınlığında çizgileri tek hamlede tamamlamanıza olan tanır. Kalemi kullanarak geniş alanları yoğun şekilde renklendirebilirsiniz. Kapatıcı renkleriyle bütünlük sağlayan kalemler, su ile sıvılaştırıldığında sulu boya formuna kavuşur. Sıkı kapak yapısı mürekkebin kurumasını engeller. Kapağı açık unutsanız bile mürekkep 24 saat boyunca kurumadan muhafaza edilir. Stabilo Pen 68 Mini Sweet Colors 15’li paket şeker görünümlü ambalajlar içinde sunulur. Kırmızı beyaz çizgilerden oluşan ambalaj, hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça dikkat çekicidir. Setin içinde yer alan 15 farklı renk arasında mavi, mor, pembe, yeşil, sarı, kırmızı, kahverengi, siyah ve bu renklerin farklı tonları yer alır.

İşaretlemelerde Fosforlu Kalem Kullanımı

İşaretlemelerde Fosforlu Kalem Kullanımı

Fosforlu kalemler, kalın uçları ile geniş çizgileri kolaylıkla yapmanıza imkân tanır. Kısa ve kalın gövde tasarımı tutuş açısından büyük rahatlık sağlar. Stabilo Boss Pen 68 fosforlu kalemler arasında kullanıcıların öncelikli tercihlerinden biridir. Yoğun ve ışıltılı renkleri vurgulu işaretlemeler için uygundur. Fosforlu kalemler, yoğun boyalamalarda bile aralıksız çizim yapmanıza olanak tanır. 4 saate kadar kurumayan mürekkebi sayesinde yoğun çalışmalarda size eşlik eder. 15 farklı renk seçeneğine sahip olan bu kalemler, pastel ve neon tonları ile dikkat çeker. Fosforlu renkler dikkat çekici işaretlemeler için idealdir. İşaretleme ve boyama işlemlerinde farklılık arayanlar için pastel tonlar eğlenceli görünüme sahiptir. Pastel renk tonları arasında toz pembe, mint yeşili, pastel mavi, pastel sarı, somon ve lila renkleri yer alır. Fosforlu kalemler 4’lü, 6’lı, 10’lu ve 15’li paketler halinde sunulur. Göz alıcı renkleriyle kullanıcıların favorilerinden biri olan bu kalemler ele tam oturur. Mürekkep doldurulabilir özelliğine sahip olan kalemleri takviye ederek uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Fosforlu kalemlerde mürekkebin kurumasını engelleyen teknolojiden faydalanılmıştır. Bu sayede, kalemin kapağını açık unutsanız bile kurumama özelliğine sahiptir. Su bazlı mürekkep yapısı akışkan işaretlemeler için idealdir. Ayrıca, ele veya giysilere bulaşma gibi durumlarda su kullanılarak rahat şekilde temizlenebilir. Koku hassasiyeti bulunan kişiler bu kalemleri kokusuz olmaları nedeniyle konforlu şekilde kullanabilir. Keçeli ve fosforlu kalemler kullanım rahatlığı ile diğer kalem modellerinden ayrılır. Göz alıcı renk seçenekleri bu kalemlerde daha fazla yer alır. Yaratıcı ve özgün boyamalar için ideal olan kalemler, Stabilo ile bambaşka bir anlam kazanır. Herkesi çizim ve boyama yapmaya özendiren kalemler, eşsiz renkleri sayesinde ortaya mükemmel görüntüler çıkarır. Süsleme, çizim, boyama ve işaretleme gibi birçok işlevde kullanılan kalemler geniş kullanım alanına sahiptir. Uzun yıllardır renkli kalem üretiminde üstün kalitede ürünleriyle yer alan Stabilo kalemler, çizim gereçleri alanında olmazsa olmazlardan biridir. Stabilo Pen 68 fiyat açısından farklı seçenekler ile sizlere sunulur. Kalem fiyatlarında renk, model, kalem adedi gibi özellikler belirleyicidir. Bu kalemleri set halinde satın alarak avantajlı kullanım elde edebilirsiniz. Çekici renklerin hepsine sahip olmak için kalem setlerine göz atabilirsiniz. Stabilo kalem modelleri Trendyol aracılığı ile sizlere sunulur. Trendyol’un fırsatlarla dolu dünyasında renk renk kalem modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.