İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Stabilo Pen 68

" araması için 213 sonuç listeleniyor
Stabilo Pen 68 Keçeli Kalem - Koyu Pembe

StabiloPen 68 Keçeli Kalem - Koyu Pembe

(21)
Pen 68 Keçeli Kalem - Koyu Pembe
34 TL
Sepete Git
Stabilo Pen 68 Mavi Keçeli Kalem 68/41

StabiloPen 68 Mavi Keçeli Kalem 68/41

(26)
Pen 68 Mavi Keçeli Kalem 68/41
52 TL
Sepete Git
Stabilo Stabılo Pen 68 Lila

StabiloStabılo Pen 68 Lila

110 TL
Sepete Git
Stabilo Pen 68 Haki Yeşil

StabiloPen 68 Haki Yeşil

97 TL
32,33 TL
/adet
Sepete Git

Rengarenk Stabilo Pen 68 Çeşitleri Trendyol'da!

Çizim ve resim yapma gibi etkinlikler için keçe uçlu ürünlerin kullanımı yaygındır. Keçe uçlular, canlı renkleri ve akışkan mürekkepleri ile büyükten küçüğe herkesin dikkatini çeker. Bu ürünler, geniş renk yelpazesine sahiptir. Kırtasiye ürünleri alanında köklü bir marka olan Stabilo, keçe uçlu ürünler ile sınırsız çizim deneyimi sunar. Kendine özgü tasarımları ve renk seçenekleri ile ön plana çıkan Stabilo, mükemmel çizimler yapmanıza olanak tanır. Stabilo Pen 68 serisi yüksek Alman kalitesi ile çizim ve boyamalarda yardımcınızdır. Bu özel kalemler, rahat tutuşunu köşeli gövde tasarımına borçludur. Hakimiyetini arttıran gövde tasarımı, çizim yapmayı kolay hale getirir. Boyama yapmak rahatlatıcı ve eğlenceli hobiler arasında yer alır. Çocukların yanı sıra yetişkinler de boya yapmaktan hoşlanır. Çizim yapmak için elverişli ürünler arasında keçe uçlu kalemler özel bir yere sahiptir. Keçeli modeller mürekkebi kağıt üzerine aktarırken oldukça yoğun renk akışı sağlar. Farklı uç boyutları ile sunulan ürünler profesyonel çizim sanatçılarının da favori gereçlerinden biridir. Keçeli modeller kağıt, karton, ahşap ve taş gibi farklı yüzeylerde boyama yapmaya imkan sağlar. Stabilo keçeli modelleri müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Stabilo Pen 68 çeşitleri geniş renk yelpazesine sahiptir. Stabilo Pen renkleri 47 farklı seçeneğe sahiptir. Neon, pastel ve metalik gibi alışılmışın dışında renkler sunan seçenekler eşsiz çizimler için iyi bir tercihtir.

Canlı Renkleriyle Stabilo Pen 68 Çeşitleri

Canlı Renkleriyle Stabilo Pen 68 Çeşitleri

Stabilo Pen 68 neon renk seçenekleri arasında yeşil, turuncu ve sarı tonları ön plandadır. Bu renkler canlı olması sebebiyle ilk tercihlerdir. Stabilo Pen 68 metalik kalemler ise gümüş, altın sarısı, vişne çürüğü, su yeşili, mavi ve hardal sarısı renklerinden oluşur. Metalik tonlar arasında dikkat çeken Stabilo Pen 68 yorum ve önerileri yapanlar dark grey yoğun renk pigmentasyonuna sahip olduğundan bahseder. Stabilo Pen 68 mini boyutlarıyla boyama için idealdir. Fiber uç yapısına sahip bu ürünler, notları belirgin hale getirmek ve boyama yapmak için çözümler sunar. Minimal boyutları sayesinde dış mekanlarda konforlu şekilde kullanmaya imkan tanır. Örneğin, yolculuklarda tutuş rahatlığı sağlayan ufak boyutu kalemlik, çanta ve cüzdanda da kolay şekilde taşınabilir. Evlerde, okullarda ve ofislerde kullanılan bu ürünler, rengarenk notlar almanız için 28 farklı renk seçeneğine sahiptir. Üstün kaliteye sahip fiber uçlar, yüksek ışıltılı renkleri sayesinde çizim ve boyamalara bambaşka bir hava katar. Köşegen yapılı gövde tasarımı, çizim çalışmalarında kalemin masanın üzerinden kaymasını engeller. Dikkat çekici işaretlemeler için elverişli olan kalemler, M uç modeli sayesinde 1 mm kalınlığında çizgileri tek hamlede tamamlamanıza olanak tanır. Kalemi kullanarak geniş alanları yoğun şekilde renklendirebilirsiniz. Kapatıcı renkleriyle bütünlük sağlayan kalemler, su ile sıvılaştırıldığında sulu boya formuna kavuşur. Sıkı kapak yapısı mürekkebin kurumasını engeller. Keçeli ve fosforlu kalemler kullanım rahatlığı ile diğer kalem modellerinden ayrılır. Göz alıcı renk seçenekleri bu kalemlerde daha fazla yer alır. Yaratıcı ve özgün boyamalar için ideal olan kalemler, Stabilo ile bambaşka bir anlam kazanır. Kapağı açık unutsanız bile mürekkebi 24 saat boyunca kurumadan muhafaza edebilirsiniz. Stabilo Pen 68 kullananlar Mini Sweet Colors 15’li paket şeker görünümlü ambalajlar içinde estetik görünümünün hoşuna gittiğinden söz eder. Kırmızı beyaz çizgilerden oluşan ambalaj, hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça dikkat çekicidir. Setin içinde yer alan 15 farklı renk arasında mavi, mor, pembe, yeşil, sarı, kırmızı, kahverengi, siyah ve bu renklerin farklı tonları yer alır. Stabilo Pen 68 online seçeneklerle satın alma imkanı sunan Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çocukların Gözdesi Stabilo Pen 68 Seçenekleri

Çocukların Gözdesi Stabilo Pen 68 Seçenekleri

Fosforlu kalemler, kalın uçları ile geniş çizgileri kolaylıkla yapmanıza imkân tanır. Kısa ve kalın gövde tasarımı tutuş açısından büyük rahatlık sağlar. Stabilo Boss Pen 68 fosforlu kalemler arasında müşterilerin öncelikli tercihlerinden biridir. Yoğun ve ışıltılı renkleri vurgulu işaretlemeler için uygundur. Fosforlu renkler dikkat çekici işaretlemeler için oldukça idealdir. İşaretleme ve boyama işlemlerinde farklılık arayanlar için pastel tonlar eğlenceli görünüme sahiptir. Pastel renk tonları arasında toz pembe, mint yeşili, pastel mavi, pastel sarı, somon ve lila renkleri yer alır. Fosforlu kalemler 4’lü, 6’lı, 10’lu ve 15’li paketler halinde sunulur. Göz alıcı renkleriyle müşterilerin favorilerinden biri olan bu ürünler ele tam oturur. Mürekkep doldurulabilir özelliğine sahip olan kalemleri takviye ederek uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Fosforlu kalemlerde mürekkebin kurumasını engelleyen teknolojiden faydalanır. Bu sayede, kalemin kapağını açık unutsanız bile kurumama özelliğine sahiptir. Su bazlı mürekkep yapısı akışkan işaretlemeler için idealdir. Ayrıca, ele veya giysilere bulaşma gibi durumlarda su kullanılarak rahat şekilde temizlenebilir. Koku hassasiyeti bulunan kişiler bu ürünleri kokusuz olmaları nedeniyle konforlu şekilde kullanabilir. Uzun yıllardır renkli kalem üretiminde üstün kalitede ürünleriyle yer alan Stabilo ürünler, çizim gereçleri alanında olmazsa olmazlardan biridir. Stabilo Pen 68 fiyatları açısından farklı seçenekler ile sizlere sunulur. Kalem fiyatlarında renk, model, kalem adedi gibi özellikler belirleyicidir. Bu kalemleri set halinde satın alarak avantajlı kullanım elde edebilirsiniz. Çekici renklerin hepsine sahip olmak için kalem setlerine göz atabilirsiniz. Stabilo kalem modelleri Trendyol aracılığı ile sizlere sunulur. Stabilo Pen 68 indirim günlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Fırsatlarla dolu renk renk modelleri görür, Stabilo Pen 68 satın alarak keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Avantajlı Stabilo Pen 68 Fiyatları

Avantajlı Stabilo Pen 68 Fiyatları

Parlaklıkları ve kapatıcı özellikleriyle dikkat çeken metalik kalemler süslemeler için kullanılır. Stabilo Pen 68 pastel kalemler soft mavi, pembe, lila ve somon renklerinin göz alıcı şekilde kağıda aktarmanıza olanak tanır. Farklı renkleri kullanarak yaratıcı çizimleri kolayca tamamlamanıza imkan sağlayan bu kalemler, çocukların da sevdiği kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Su bazlı mürekkebe sahip kalemler ele veya kumaşlara bulaştığında, su yardımıyla kolaylıkla temizlenir. Kokusuz özel mürekkep yapısına sahip olan Stabilo kalemler, çocukların kullanımı için de uygundur. Kaleminizin kapağını açık bıraksanız bile 24 saat boyunca kurumaz. Stabilo Pen 68 tavsiye edenler yoğun renkli keçeli kalem 1 mm ebatlarında uç kalınlığına sahip olduğundan bahseder. Detaylı teknik çizimler için elverişli olan uç profesyoneller için idealdir. Resim ve boyama yapmayı keyifli hale getiren ürünlerin mürekkebi, suyla karıştırıldığında sulu boyu etkisini yakalamanıza olanak tanır. Bu kalemler, öğrenciler arasında da oldukça popülerdir. Ders çalışırken ve okulda notlar alırken renkler defterin iç açıcı görünmesini sağlar. Notlara vurgu ve işaretleme yapmak için elverişli olan ürünler, çalışma masalarına da şıklık katar. Silindir formunda kutularda sunulan kalemleri düzenli şekilde saklayabilirsiniz. Tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Göz alıcı ve çizim yapmaya özendirici renklerin bir arada sunulduğu Stabilo Pen 68 set halindeki alternatifler büyükten küçüğe herkesin favorileri arasında yer alır. Stabilo Pen Roller set özel çantası ile sunulur. Çanta belirli noktalardan sarıldığından rulo formuna dönüşerek taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca, kalemleri kullanmadığınız zaman çantada saklayarak çalışma masanızda düzen oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli keçe uç deforme olmaya karşı dayanıklıdır. Trendyol’dan temin ettiğiniz Stabilo Pen 68 ürünlerini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.