Bez Bedeni
Fiyat
Tip
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Molfix 1

" araması için 60 sonuç listeleniyor
Molfix 3d Yenidoğan 40 Adet

Molfix3d Yenidoğan 40 Adet

(40)
3d Yenidoğan 40 Adet
119,90 TL
3 TL
/adet
Sepete Git

Molfix 1 ile Konforlu Uyku Trendyol'da!

Molfix 1 numara, çoğu ebeveynin bebekleri için tercih ettiği bir ürün. Bebek bezinde kaliteye odaklananların tercihi olan Molfix 1, çocukların sağlıklı ve güvende kalmaları için en iyi seçim. Yeni doğan bebekler için özel olarak üretilen seri, bebekler için kaliteli bir bebek bezi kullanım deneyimi vadediyor. Molfix 1 beden bebek bezi seçenekleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Molfix 1 Seçenekleri

Molfix 1 Seçenekleri

Bebeğin gelişine beklentiler, sevinçler ve karar verme eşlik eder. Babalar, anneler ve diğer büyükler için isim, küçük oda, çeyiz ve ayrıca kullanılacak bebek bezi çeşitlerine karar verme zamanıdır. Bu noktada devreye giren Molfix 1 yenidoğan olur. Bu bebek bezinin çeşitli avantajları bulunur. En önemlisi, onları yıkamanız gerekmediği için pratikliktir. Kumaş olanlardan daha kolay giyilirler ve bebeği daha uzun süre kuru tutan teknolojilere sahiptirler, bu da pişik ve cilt hasarını önlemek için harikadır. Her zaman bebeğin cildini gözlemlemek ve tek kullanımlık bebek bezinin malzemesinin alerjik reaksiyona neden olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Tek kullanımlık çocuk bezi türleri arasında iki biçim vardır: yan yapışkan bantlı geleneksel olan ve bebeğin vücuduna uyum sağlayan ve bir çift şort gibi görünen model. Her ikisi de çok iyi çalışıyor ve güçlü yanları var. Pratiklikten vazgeçmiyorsanız tek kullanımlık çocuk bezleri düşünülmelidir. Satın alırken hesap yapmalısınız: daha büyük paketler genellikle birim başına fiyatı telafi eder. Bundan dolayı Molfix 1 numara 108 adet ve Molfix 1 numara 120 adet gibi ürünler daha çok avantaj sunar.

Molfix 1 Modelleri

Molfix 1 Modelleri

Yenidoğan bebek bezi, bebeğin hayatının ilk günlerinden itibaren vazgeçilmez bir öğedir. Bu, çocuk bakım rutininin en yaygın öğelerinden biri olmasına rağmen, yeni doğanlar için en iyi tek kullanımlık bebek bezini belirlemek çok önemli bir noktadır ve anne ve babalarda her zaman şüphe uyandırır. Bu, esas olarak piyasada mevcut olan çok sayıda seçenekten kaynaklanmaktadır. Genel olarak konuşursak, yeni doğanlar günde çok sayıda bebek bezi kullanır: ortalama sekiz. Bu, bebeğin ilk iki ayı için gereken günlük miktardır. Satın alma sırasında, sadece pakette belirtilen boyutu değil, bebeğin kilosunu ve yaşını da dikkate almak gerekir. Tek kullanımlık çocuk bezleri ise ana avantajı olarak pratikliğe sahiptir. Satın alırken ambalaj üzerinde belirtilen koruma süresine dikkat edin. Bu süre bebeğin bezinde sızıntı olmadan kalabileceği süreyi ifade eder. Molfix bezler, çiş ve kaka ile cilt temasını önleyen ultra emici jele sahiptir.  Bu sebeple ilk bebek bezi alışverişinizi Molfix 1 numara 100 adet gibi bir ürünle başlatabilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz ise Molfix 1 numara 88 adet.

Molfix 1 Çeşitleri

Molfix 1 Çeşitleri

Bebek bezini seçmek için birkaç olasılık vardır, ancak sızıntı sistemlerine, emme kapasitesine, yan lastiklere, ayarlanabilir kayışlara ve tabii ki bebek bezinin hipoalerjenik olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Sonuçta, bebeğin cildi hassastır. Bu aşamada Mofix markası devreye girer ve bebekler için en iyi seçim olur. Güvenli ve sağlıklı kullanımı destekleyen markanın ürünleri, aynı zamanda bebeğin konforlu hissetmesine olanak tanır. Molfix 1 numara 50 adet, bebeğinizi 12 saate kadar ve hak ettiği rahatlık ve esenlikle kuru tutmanıza olanak tanır. Sızıntıyı veya nemi önlemek için bu tek kullanımlık bebek bezinin kapasitesi beş fincana eşdeğerdir. Bir pakette 50 adet olan bu seçenekten, yenidoğanın günde kaç bez kullandığını bilmeyen ilk kez anne ve babalar faydalanabilir. Örtüsü yumuşak ve nefes alabilir, ısı ve nemi serbest bırakmak amacıyla bebek için rahat bir his garanti eder. Bir diğer seçenek ise Molfix 1 numara 44 adet olur. Molfix 1 numara bebek bezi fiyatları ürünlerin adet içeriğine göre değişir. Molfix 1 numara bez seçenekleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.