"

Rimmel London

" araması için 1720 sonuç listeleniyor

Rimmel London

Rimmel London Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

1834 yılında Londra’da kurulan Rimmel London, kozmetik sektöründe ön plana çıkan markalardandır. İngiltere’nin en ünlü makyaj markalarından biri olan Rimmel, özgün ve ilham veren ürünleri ile dünya çapında binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Kuruluşundan bu yana dünyanın her yerinde tercih edilen marka, birçok ürün çeşidi ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Marka, fondöten, kapatıcı, rimel, pudra, ruj, allık ve daha birçok ürüne sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bir asırdan fazladır sektörde yer alan Rimmel London yüksek kaliteye sahip, tüm cilt tiplerine ve özgün tarzlara uygun makyaj ürünleri üretmektedir. Markanın en dikkat çekici özelliği ise üretim aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmasıdır. Markanın, sevilen ürünlerini üretirken hayvanlar üzerinde test yapmıyor oluşu kullanıcılardan tam not almaktadır. Ürünlerinin ekstra kalıcı özelliği sayesinde gün boyu makyajınız bozulmadan günün tadını çıkarabilirsiniz. Makyajda en temel ürünlerden biri fondötenlerdir. Fondöten cilt lekelerini ve kusurlarını kapatmak, renk eşitsizliği varsa bunu dengelemek için tercih edilebilir. Fondöten seçimi cilt tipinize uygun olması, doğal bir duruş sağlaması ve kalıcılık gibi kriterler açısından oldukça önemlidir. Rimmel London fondöten serileri arasından cilt tipinize en uygun seriye ait ürünün cilt renginize uyum sağlayan tonunu tercih edebilirsiniz. Cilde kusursuz bir görünüm kazandıran Rimmel fondötenler bunun yanı sıra doğal bir bitiş ve cilt eşitsizliklerinin dengelenmesini sağlar. Her cilt rengine uygun renk skalasına sahip bu fondötenler yüksek kalıcılığı sayesinde tüm gün makyajınız bozulmadan yüzünüzde kalabilir. Rimmel London 6 farklı fondöten serisine sahiptir. Bu serilerdeki ürünler cilt tipi, kapatıcılık gibi yönlerden farklılık göstermektedir. Rimmel Match Perfection serisi cilt kusurlarını örterek pürüzsüz bir görünüm verir. Markanın en dikkat çeken serilerinden biri haline gelerek oldukça fazla kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Bu seride yer alan kapatıcı ve fondötenler cildinizi 24 saat nemli tutar ve gözenek görünümünün minimuma inmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan 20 güneş koruma faktörü ile güneş koruması sağlamaktadır. Cam ve pompalı ambalajı sayesinde kolay ve hijyenik kullanım olanağı tanır. Beğeniyle kullanılan Rimmel London Wake Me Up serisinde fondöten, kapatıcı ve maskara gibi ürünler yer almaktadır.

Rimmel London Match Perfection Serisi ile Pürüzsüz Makyaj

Makyaj markaları arasında ön plana çıkan Rimmel London ürünleri, dünya çapında binlerce kişi tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Yüz, göz, dudak ve tırnak gibi birçok farklı ürün grubuna sahip marka, kullanıcılara kusursuz ve özgün bir makyaj deneyimi sunar. Uzun saatler kalıcılık sağlayan ürünleri ile makyajınız bozulmadan günün tadını çıkarabilirsiniz. Makyaj yaparken kusursuz bir görüntü yakalamanın ilk adımı olan fondöten seçimi oldukça önemlidir. Rimmel London Lasting Finish fondöten 25 saate kadar kalıcılık sunmaktadır. Cilt lekelerini kapatarak pürüzsüz bir makyaj elde edebilirsiniz. Renk eşitsizliklerini ortadan kaldırarak cildinizle bütünleşir. Match Perfection fondöten karma ciltler için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Geniş renk skalası ile tüm cilt tonlarına uyum sağlayan ürün, cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor. Orta düzey kapatıcılığı ile oldukça doğal bir bitiş sağlar. Gözenek görünümünü ve renk dengesizliğini minimum düzeye getiren ürün aynı zamanda 20 güneş koruma faktörüne sahiptir. Bu sayede, tek bir ürün ile hem kusursuz bir yüz makyajına sahip olurken hem de güneş koruması sağlamış olur. Bunun yanı sıra içeriğindeki vitaminlerle cildi besler. Doğal bitişi ile içten gelen sağlıklı, parlak ve ışıltılı bir görüntü verir. Serinin bir başka ürünü Rimmel London Match Perfection concealer cildinizi aydınlatarak yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır. Uygulaması oldukça kolay olan ürün, çizgilere dolmadan doğal bir görüntü oluşturur. Tüm cilt tonlarına uyum sağlayan geniş renk seçenekleri ile cildinizle mükemmel bir uyum sağlar. Göz altını ve cildinizdeki lekeleri kapatmanın yanı sıra yüzünüzü boyutlandırmak için de kullanabilirsiniz. Concealer ile yüzün belirli bölgelerini aydınlatarak o bölgelerin daha belirgin hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Hassas bir dokuya sahip olan göz çevresini içeriğindeki vitaminler ile besler ve nemlendirir. Bunun yanı sıra ürünün başlığında yer alan yumuşak ince fırça hassas göz çevresinde kullanmak için idealdir. Ürünün fırçası ile concealer uygulamasını yaptıktan sonra dilerseniz parmağınızla veya bir makyaj fırçası ile ürünü dağıtabilirsiniz. Göz altınızı ve ciltteki sivilce lekeleri gibi izleri kapatırken rahatça dağılır ve ideal ölçüdeki kapatıcılık düzeyi ile doğal bir görünüm sağlar. Birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılan Match Perfection serisi renk eşitsizliklerini, cilt kusurlarını ve yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak doğal ve kusursuz bir bitiş sağlar.

Rimmel London ile Kusursuz Göz Makyajı

Dünyada en çok tercih edilen makyaj markalarından biri haline gelen Rimmel London, yüz, göz, dudak ürünleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Her tarza uygun ürünleri ile özgün ve kusursuz makyaj deneyimi sunar. Göz makyajı kategorisinde oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. Markanın ikonikleşen ürünlerinden biri haline gelen maskaralar, makyajın vazgeçilmezlerinden biridir. Rimel olarak da adlandırılan maskaralar, kirpikleri uzatarak dolgun bir görüntü verir. Göz makyajını mükemmelleştiren adımlardan birisi maskaradır. Rimmel London Extra Super Lash mascara kirpiklerde topaklanma yapmadan dolgun ve belirgin hale getirir. E vitamini ile zenginleştiren içeriği ile kirpiklerinize kusursuz bir görüntü verirken aynı zamanda besler. Özel tasarlanan fırçası ile takma kirpik efekti vererek tek tek ayrılmış kirpikler elde edebilirsiniz. Ön plana çıkan kirpikler sayesinden gözler daha anlamlı ve etkileyici bir görünüm kazanır. Rimmel Extra Super Lash mascara özel formülü ile uzun süre kalıcılığın yanı sıra topaklanma yapmadan kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar. Fırçası ile tüm kirpiklere ulaşarak boşlukları doldurur ve hacim kazandırır. Dayanıklı yapısı sayesinde tüm gün kalıcılığını korur. Rimmel London göz kalemi ile gözlerinize derinlik katabilirsiniz. Kahverengi gibi renklerle yumuşak bir geçiş sağlarken siyah göz kalemi ile daha keskin bakışlara sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli göz kalemleri ile renkli kişiliğinizi dışa yansıtabilir, göz renginizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Göz makyajının bir başka önemli aşaması ise farlardır. Farlar göz makyajını daha renkli hale getiren yardımcılardır. Rimmel London far paleti çeşitleri arasından tarzınıza en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Mükemmel yapısıyla kolayca dağıtılabilen ve karıştırılabilen farları sayesinde kusursuz bir göz makyajı yapabilirsiniz. Far paletleri ile günlük kullanılabilecek daha hafif göz makyajları yanı sıra gece için ışıltılı ve gösterişli bir göz makyajı yapabilirsiniz. Far paletlerindeki geniş renk skalası ile tek bir paletle onlarca farklı göz makyajı ortaya çıkarabilirsiniz. En açık tonlardan biri ile makyaj için bir baz oluşturduktan sonra koyu tonlar ile göze derinlik kazandırabilir, açık tonlar ile de aydınlık bir görüntü verebilirsiniz. Her tarza uygun renklere sahip far paletleri ile kusursuz makyajınızı daha renkli ve etkili hale getirebilirsiniz. Göz makyajınızı Rimmel London kaş jeli ile tamamlayabilirsiniz. Kaş jelleri ile kaşlarınızı tarayarak sabitleyebilirsiniz. Bu sayede kaşlarınızda daha dolgun ve belirgin bir görüntü elde edebilirsiniz.

Rimmel London Concealer ile Çözülen Renk Eşitsizlikleri!

Rimmel London, ürünleriyle makyaj severlere benzersiz ve kusursuz bir makyaj deneyimi yaşatır. Yüksek kaliteye sahip özgün ürünleri ile tarzınızı dışa yansıtmanıza yardımcı olur. Makyaj yaparken en önemli noktalardan biri kusursuz bir ten makyajına sahip olmaktır. Bu adımın en önemli aşamalarından biri ise kapatıcıdır. Concealer da denen kapatıcılar kusursuz ve canlı bir ten makyajının temelini oluşturur. Rimmel London kapatıcı çeşitleri ile ciltteki sivilce ve güneş lekesi gibi kusurları kapatabilir, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırabilirsiniz. Kusursuz bir görüntü verirken cildinizi nemlendirerek içeriğindeki vitaminlerle besler. Yorgunluk belirtisinin en çok görüldüğü göz altlarını aydınlatarak canlı ve dinamik bir görünüm verir. Her kişinin cilt tipi ve tonu farklıdır. Bu nedenle ten makyajı ürünü seçerken cilt tipine ve tonuna uygun ürün seçilmesine özen gösterilmelidir. Rimmel London Match Perfection kapatıcı göz çevresi için özel formülü ile çizgilere dolmadan pürüzsüz bir görüntü verir. Göz altlarını kusursuz bir şekilde aydınlatarak yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır. Son derece doğal bir bitiş için ideal ölçüde kapatıcılık sağlamaktadır. Kolayca dağıtılabilen ürün, kusurları kapatarak göz çevresini aydınlatır. Yumuşak aplikatörü ile hassas göz çevresine uygulamayı son derece kolay hale getirir. Kapatıcıyı uyguladıktan sonra bir fırça yardımıyla veya parmağınızla dağıtabilirsiniz. Kapatıcı yardımıyla belirli bölgeleri aydınlatarak ortaya çıkarabilir ve yüzünüzü boyutlandırabilirsiniz. Her cilt tonuna uyum sağlayan renk skalası ile size en uygun tonu tercih edebilirsiniz. Kapatıcı uyguladıktan sonra ürünü sabitlemek ve kalıcılığını arttırmak için pudra kullanılabilir. Bunun yanı sıra pudra, yağlı cilde sahip kullanıcılarda gün içinde cildin parlamasını önlemek için tercih edilebilir. Pudralar transparan yani renksiz veya cilt tonuna uygun olarak seçilebilir. Rimmel London pudra makyajın kalıcılığını arttırarak gün boyu bozulmadan kalabilmesini sağlar. Aynı zamanda gözenek ve ince çizgilerin görünümünü de azaltarak pürüzsüz bir etki yaratır. Rimmel London Stay Matte pudra markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Tüm cilt tiplerine uygun bu ürün fondöten ve kapatıcı üzerine uygulanabilir. Büyük bir fırça yardımıyla tüm yüzünüze uygulayabilir ya da karma bir cilde sahipseniz daha küçük bir fırça ile bölgesel uygulama yapabilirsiniz. Gün içinde yanınızda bulundurarak makyajınız tazelemek için uygulayabilirsiniz. Pudra ile fondöten ve kapatıcının çizgilere dolmasını engelleyebilir bu sayede kusursuz bir makyaj elde edebilirsiniz.

Muhteşem Boyutlandırma için Rimmel London Allık ve Bronzer

Özgün ve rengarenk tasarımlara sahip ürünleri ile her tarza uyum sağlayan Rimmel London, makyajı adeta bir sanata çevirmenize imkan verir. Göz makyajı, makyajda en dikkat çeken aşamalardan biridir. Göz makyajında maskara, göz kalemi, far, eyeliner gibi birçok ürün kullanılabilir. Tüm bu ürünlerle tarzınıza uygun, dikkat çekici göz makyajları yapabilirsiniz. Birbirinden farklı renk tonlarına sahip far paletleri ile makyajınızı renklendirebilir, göz kalemi ile gözlerinize derin bir ifade kazandırabilirsiniz. Maskara ile kirpiklerinizi dolgun ve uzun bir hale getirerek belirginleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra eyeliner da göz makyajında sıklıkla kullanılan bir üründür. Eyeliner kirpik dibine içten veya dıştan uygulanabilen bir makyaj malzemesidir. Farklı formlarda üretilen eyeliner çeşitleri uygulama tekniği olarak farklılık göstermektedir. Gözleri daha belirgin hale getirmek ve daha anlamlı bakışlara sahip olmak için kullanılabilir. Rimmel London eyeliner çeşitleri yoğun pigmentasyonları sayesinde çarpıcı bir görünüm kazandırır. Eyelinerı göz şeklinize en uygun şekilde uygulayarak bakışlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Kirpik dibine uygulayacağınız eyelinerı tercihinize ve göz yapınıza göre ince veya kalın çizgi şeklinde çekebilirsiniz. İddialı ve çarpıcı bir göz makyajı için eyelinerın kuyruğunu uzatarak uygulayabilirsiniz. Eyeliner için en sık tercih edilen renk siyah olsa da Rimmel eyeliner çeşitleri arasında farklı tarzlara uygun renkli seçenekler de bulunmaktadır. Yüz boyutlandırma makyaj yaparken kullanılan önemli bir tekniktir. Rimmel London bronzer ile bronz bir ten etkisi yakalayabilirsiniz. Yüz boyutlandırmada uygulanan kontür işlemini uygun tondaki bir bronzer ile yapabilirsiniz. Bronzer cildinize bronz ve ışıltılı bir görünüm katarak daha canlı ve doğal bir bitiş sağlar. Uygulaması son derece kolay Rimmel bronzer ile doğal, canlı ve bronz bir görüntü elde edebilirsiniz. Şakak ve elmacık kemikleri gibi yüzün yüksek bölümlerine uygulayarak yüzünüzü boyutlandırabilirsiniz. Suya dayanıklı Rimmel London Natural Bronzer yumuşak dokusu ile yüze ideal bronzluk görüntüsü verir. Uzun saatler kalıcılık sunan ürünü büyük bir fırça ile uygulayabilirsiniz. Bronzer olarak adlandırılan bronzlaştırıcı pudralar, yüzde ışıltılı ve doğal bir bronzluk için tercih edilebilir. Yüz hatlarını belirginleştirmek, yüze canlılık ve ışıltı katmak için kullanılan başka bir ürün ise allıktır. Doğal bir görüntü oluştururken makyajınıza ifade katan bir üründür. Rimmel London allık kolay dağıtılabilen yapısı ile doğal ve pürüzsüz bir bitiş sağlar. Allığı yüz şeklinize uygun bir şekilde uygulayarak yüz hatlarınızı belirginleştirebilir, canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kusursuz Dudaklar İçin Rimmel London Ruj Çeşitleri

Yüzyılı aşkın süredir sektörde bulunan Rimmel London, binlerce makyaj sever tarafından tercih edilmektedir. Markanın makyaj malzemeleri yanı sıra oldukça fazla tercih edilen oje serileri de bulunmaktadır. Rimmel London oje çeşitleri yüzlerce renk seçeneği yanı sıra kolay uygulama sunan fırça yapısına sahiptir. Uzun süre kalıcı Rimmel oje çeşitleri arasında parlak, mat, ışıltılı, simli her türlü tarza uygun seçenekler bulunmaktadır. İdeal kıvamı ile sürümü oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra oldukça kısa sürede kuruyarak rahatlık sağlar. Rimmel London ruj seçenekleri geniş renk skalasına sahiptir. Bunun yanı sıra mat ve parlak olmak üzere farklı bitişe sahip rujlar bulunmaktadır. Ruj makyajın tamamlayıcı aşamalarından olduğundan ruj seçimi önemli bir detaydır. Rimmel London Kate serisinde yer alan rujlar kolay sürülebilen yapısı ile uzun süre kalıcılık sağlar. Kremsi formülü ve renk seçenekleri ile kadifemsi bir bitiş sağlar. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde aynı zamanda dudağınıza bakım yapar. Rujda daha parlak bir bitiş tercih edenler için Rimmel London lip gloss çeşitleri idealdir. Son dönemlerde trend haline gelen lip gloss çeşitleri ışıltılı ve ıslak bir görüntü verirken dudakları nemli tutar. Dudak parlatıcısı da denen lip glosslar dudakların daha dolgun görünmesini sağlar. Rimmel London Oh My Gloss 6 saate kadar kalıcılığın yanı sıra içeriğindeki argan yağ ve E vitamini ile dudaklarınızı nemlendirir. Islak bitişi ile dudak rengini belirginleştirir ve dolgun bir görünüm kazandırır. Lip gloss çeşitleri tek başına kullanılabileceği gibi ıslak bitişli olmasını istediğiniz bir rujun üzerine de uygulayabilirsiniz. Makyaj uygulamadan önce kalıcılığı arttırmak üzere makyaj bazı ya da diğer adıyla primer kullanılabilir. Rimmel London makyaj bazı ciltteki kusurları ve ince çizgileri gizler, gözenek görünümünü azaltarak pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Rimmel London yüz, göz, dudak ve tırnak olmak üzere birçok kategoride yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Tüm Rimmel London ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, en avantajlı fiyatlarla dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.