placeholder
"

Hotpoint

" araması için 338 sonuç listeleniyor

Hotpoint

Hotpoint ile Beyaz Eşyada Aradığınız Her Şey

Hotpoint, 100 yılı aşkın süredir dünyanın her köşesine hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. Türkiye pazarında da oldukça eski olan marka başarılı tasarımları sayesinde sektörde varlığını başarılı bir şekilde varlığını sürdürebilmektedir. Beyaz eşya olarak adlandırılan hayatımızın her anında kullanılan elektronik aletlerin uzun verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için markanın güvenilir tercih edilmesi son derece önemlidir. Bunun yanı sıra alınan beyaz eşyanın kullanım alanlarına göre spesifik özelliklerinin araştırılarak ürün seçimin yapılması oldukça önemli noktalardan biridir. Buzdolapları hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz olmazsa olmaz beyaz eşyalardan biridir. Besinlerimizi sağlıklı bir şekilde bozulmadan saklayabilmemize olanak sağlayan buzdolabı modellerinde saklama süresine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Hotpoint buzdolabı modellerinden olan Ariston No Frost serisi, 504 litre hacim kapasitesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok besinin kolaylıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra buzluk kısmının 101 litre kapasitesi bulunmaktadır. No-Frost özelliği sayesinde buzlanma yapmadan besinlerin soğuk bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu cihaz 2 kapılıdır. Buzdolabının ses seviyesi 43 desibeldir. Klasik olarak tasarlanmış buzdolabının üst kısmında buzluk, alt kısmında ise buzdolabı bulunur. Raflarının geniş olması sayesinde, rahat kullanabileceğiniz ürünün dış ve iç kısmı Alüminyum paslanmaz çelik ile kaplanmıştır. Darbelere, çarpmalara karşı yüksek direnç göstererek zarar görmemesi nedeniyle uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. A+ enerji sınıfında bulunan bu buzdolabının yıllık enerji tüketimi 390 kWh’dir. Daha düşük hacim kapasitesinde cihaz arayanlar için ise, Hotpoint Ariston 433 litre buzdolabı modeli bulunmaktadır. Bu ürünün 99 litre buzluk ve 358 litre soğutucu hacim kapasitesi bulunmaktadır. No-Frost soğutucu kapasitesi sayesinde besinlerin yüksek seviyede soğuk tutulabilmesini sağlayan bu buzdolabı 2 kapılı şekilde tasarlanmıştır. Üründe klasik buzdolabı tasarımının dışına çıkılarak, üst tarafta soğutucu kısım alt kısmında ise buzluk bulunmaktadır. Kombi tipi olan ürünün raf kısımlarının aralıklı ve geniş olması sayesinde besinlerin rahat yerleştirilebilmesine imkân sunmaktadır. Buzdolabının iç ve dış kısmında Alüminyum alaşım paslanmaz çelik kaplaması bulunmaktadır. Kaliteli malzeme içeriği sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra A+ enerji sınıfı ve 390 kWh enerji tüketimi vardır. Bu özelliği ile kullanımında elektrik tasarrufu sağlayabilmektedir. Hotpoint buzdolabı fiyatları seçilen ürün ve ürün özelliğine değişkenlik göstermektedir.

Şık ve İnce Detayları ile Hotpoint Beyaz Eşya Tasarımları

Çamaşır makineleri zamandan ve insan gücünden ciddi oranda tasarruf sağlaması nedeniyle oldukça avantajlı beyaz eşya ürünleri arasında yer almaktadır. Çamaşır makineleri sık kullanılan ürünler olması nedeniyle uzun ömürlü kullanılabilmesi için kaliteli malzeme içeriği oldukça önemli bir konudur. Hotpoint çamaşır makinesi modellerinden olan Ariston 1400 devir serisi 10 kilogram iç hacim kapasitesine sahiptir. Geniş kapasitesi sayesinde birçok battaniye, yorgan gibi en ağır eşyalarınızı bile makineye atabilmeniz mümkündür. Süper sessiz çalışabilme özelliği sayesinde günün her anında rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. İçerisinde bulunan geniş program içeriği sayesinde kıyafetin özelliğine göre yıkama yapabileceğiniz bu makinede kısa program özelliği bulunmaktadır. Kısa program ile kirli olmayan çamaşırlarınızı kısa süre ve düşük sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. 1400 devir özelliği bulunan bu makinenin yıllık su tüketimi 9200 litredir. A+++ enerji sınıfı olması sayesinde yılda yalnızca 119 kWh enerji tüketimi bulunan makine elektrikten ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Renk seçeneği bulunması nedeniyle dekorasyonunuza uygun seçimler yapabilirsiniz. Markada iç hacim kapasitesi daha düşük çamaşır makinesi seçeneklerini bulabilmenizde mümkündür. Küçük ailelerin tercih edebileceği bu ürünler enerji ve sudan daha çok tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Hotpoint kurutma makinesi çeşitleri özellikle son yıllarda tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Çamaşırı dışarda kurutma sorununu ortadan kaldıran bu cihazlar çamaşırın yıkandıktan sonra kısa süre içerisinde kurutulmasını sağlamaktadır. Hotpoint Türkiye kurutma makinesinin 8 kg iç hacim kapasitesi bulunmaktadır. 70 desibel sesi bulunan bu makine 17 program içeriğine sahiptir. Seçeceğiniz programa göre kıyafetin kurutulmasına imkân veren bu makinenin kırışıklık engelleme, nem sensörü, program sonu uyarısı gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. A+ enerji sınıfında bulunan kurutma makinesi enerjinin normal seviyede kullanılmasını sağlamaktadır. Bulaşık makineleri özellikle sudan ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlaması nedeniyle birçok evde sıklıkla kullanılmaktadır. Hotpoint bulaşık makinesi modellerinden olan Ariston Solo bulaşık makinesi A++ enerji sınıfı olması sayesinde enerjiden ciddi oranda tasarruf edilebilmesini sağlamaktadır. Cihazın 46 desibel ses seviyesine sahip olması sayesinde günün her anında sessiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Ayarlanabilen sepetleri bulunan bu makinede çocuk kilidi de bulunmaktadır. Yarım yük ile yıkanabilme özelliği bulunan bu makinede 8 farklı program ve ısı ayarı bulunmaktadır. Makineyi kullanırken ön yıkama yapabileceğiniz gibi, süre erteleme özelliğini kullanabilirsiniz. Kullanımında 9.5 su tüketiminin bulunması nedeniyle el gücü ile yıkamada tüketilen su miktarına göre miktar oldukça azdır. İç kısmı oldukça konforlu tasarlanmış bu makinenin, dış kısmı da paslanmaz çelik ile kaplanmıştır.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Hotpoint Beyaz Eşya Çeşitleri

Klimalar dört mevsim tercih ettiğimiz kullanışlı ev eşyalarının başında gelmektedir. Yaz aylarında ortamın serinletilmesi, kış aylarında ise ortamın ısıtılmasını sağlayan klimaların seçiminde alanın büyüklüğü oldukça önemlidir. Farklı büyüklüklerde olmaları nedeniyle soğutma özellikleri fark eden klimalarda inverter modeller diğerlerine nazaran daha az enerji tüketimi yapmaktadır. Hotpoint klima modellerinden biri olan Elegance Pure serisi, 18000 Btu’dur. Bu özelliği sayesinde ortalama 36 metrekarelik bir alanı kolayca soğutma ve ısıtma yapabilmektedir. Hava akımı kontrolü ve filtre teknolojileri konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Ortam ısısını yalnızca 10 dakikada 5 derece düşürebilme özelliği bulunmaktadır. 56 desibel ses seviyesi ve A++ enerji sınıfı bulunmaktadır. Hepa filtresi sayesinde evin tüm tozunu içerisinde hapsedebilen klimada zamanlayıcı, çıkarılabilir filtre, sessiz mod ve gösterge paneli vardır. Yaşam alanı için daha küçük klima tipi tercih etmeyen kişiler için Hotpoint beyaz eşya kategorisinde 9000 Btu A++ inverter klima seçeneği de bulunmaktadır. Cihazın ısıtma kapasitesi ise 12000 Btu’dur. Oldukça sessiz çalışabilen bu cihaz günün her saatinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Hava iletim sistemi sayesinde hijyenik bir şekilde havayı ortama yayabilen bu klima ortalama 18 metrekarelik bir alan için yeterli ısıtma ve soğutmayı sağlamaktadır. Duvar tipi şeklinde kullanılabilen bu klimada üst düzey iklimlendirme özelliği bulunmaktadır. LED ekranı bulunan bu klimada uyku modu dahil 4 farklı mod seçeneği bulunmaktadır. Yeşil Kateşin Hepa filtre özelliği sayesinde ortamın tamamen tozunu içine hapsetme özelliği bulunmaktadır. Cihazda otomatik hava temizleme fonksiyonu bulunmaktadır. Cihazın A++ enerji sınıfı olması ve inverter özelliğinin bulunması sayesinde enerji tüketimi oldukça az miktardadır. Bunun yanı sıra cihazın uzaktan kumanda ile tek tuşla soğutma ve ısıtmaya alınabilmesi mümkün olacaktır. Kısa süre içerisinde komutu algılayarak kullanıcının isteğini anında yerine getirecektir. Hotpoint klima yorum yapan kişiler incelendiğinde modellerin çok beğenildiği kanısına varılabilmektedir. Hotpoint markasında 9000 ve 18000 Btu klima seçeneklerinin yanı sıra 12000 Btu klima modellerini seçebilirsiniz.

Hotpoint ile Yüzlerce Farklı Seçenek Sizlerle

Evde kullandığımız beyaz eşya ürünlerinden biri olan derin dondurucuları, bazı besinlerin çok üzün süre sağlıklı ve taze saklanabilmesini sağlamaktadır. Derin dondurucu modellerinde uzun süre saklama süresinin bulunan ürünlerin tercih edilmesi elektrik kesintileri gibi olumsuz durumlarda besinlerin bozulmasının önüne geçecektir. Hotpoint derin dondurucu modelleri arasında yer alan Ariston UPS serisi dikey bir tasarıma sahiptir. İçerisinde geniş ve derin olarak bulunan 6 farklı çekmece bulunmaktadır. Derin dondurucunun 194 litre iç kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 40 desibel ses sayesinde son derece sessiz çalışabilmektedir. Statik soğutma prensibi ile tasarlanmış olan bu ürün A+ enerji sınıfında olup yıllık 245 kWh enerji tüketmektedir. Markada daha az çekmece ve hacim kapasiteli derin dondurucu modellerine ulaşabilmenizde mümkündür. Ankastre setler yaşam alanlarında mutfakların şık bir dekorasyona ulaşabilmesini sağlarken, besin pişirim sürecinde kullanılan ve kokunun emilerek dış ortama verilmesini engelleyen ürünlerdir. Ankastre setler davlumbaz, set üstü ocak ve fırın olmak üzere 3 farklı parçadan oluşturulmaktadır. Hotpoint ankastre set halinde beyaz eşyaları bulabileceğiniz gibi tek tek kullanabileceğiniz ürün seçeneklerini bulabilir, kendiniz set haline getirebilirsiniz. Hotpoint mikrodalga İnox serisinin iç hacim kapasitesi 40 litredir. 900 Watt gücüne sahip olan bu mikrodalga dokunmatik olarak tasarlanmıştır. Döner tabla ve dahili ekranı bulunmasının yanı sıra çocuk kilidi sayesinde çocuklarının kullanımını engelleyecektir. Bu üründe sıcak tutma, mangal yapabilme, buz çözdürebilme, buharlı pişirim, yeniden ısıtabilme gibi pek çok fonksiyon bulunmaktadır. LCD ekran tipinde bulunan bu fırınlarda zamanlayıcı özelliği bulunduğu için süreyi ayarlayıp kendi kendine kapanmasını sağlayabilirsiniz. Kapı fonksiyonu aşağı doğru açılacak şekilde tasarlanmıştır. Ankastre setin bir parçası olan davlumbazlar ise kokuların çekilmesi, ortamın nemden arındırılması ve filtreye toplanabilmesi gibi fonksiyonlara sahiptir. Özellikle ağır kokular oluştuğunda ortamın kokusunu çekerek mutfak dışına çıkmasını ve kalıcı bir şekilde kalmasını engellemektedir. Hotpoint davlumbaz HLQV serisi, 60 cm uzunluğuna sahiptir. Dokunmatik tasarıma sahip bu üründe 3 farklı güç ayarı bulunmaktadır. Emiş kapasitesi oldukça iyi olması sayesinde saniyeler içerisinde ortamın tüm kokusunu içine çekecektir. En güçlü kullanımda dahi sesinin 50 desibel olması sayesinde günün her saatinde güvenle kullanılabilmektedir. İçerisinde yağ filtresi ve karbon filtre bulunmaktadır. Yağ filtresini çıkararak makinede yıkayabilirsiniz. Renk seçeneğinin bulunması nedeniyle mutfağınıza uyum gösteren rengi seçebilirsiniz.

Kendisi Küçük İşlevi Büyük Hotpoint Küçük Ev Aletleri

Hotpoint markasında yalnızca beyaz eşya tasarımlarını değil birbirinden şık ve fonksiyonel tasarlanmış küçük ev aletleri seçeneklerini bulabilirsiniz. Küçük ev aletleri küçük tasarlanmış olması nedeniyle kolay taşınıp saklanabilmektedir. Bunun yanı sıra multifonksiyonel olmaları nedeniyle pek çok işi yalnızca bir cihazla yapabilir, mutfakta ya da diğer yaşam alanlarında zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Hotpoint fırın modeli 20 litre iç hacim kapasitesine sahiptir. Analog olarak kullanılabilen bu fırın 700 watt güce sahiptir. Farklı ısı ayarları bulunan bu üründe farklı program içeriklerinin bulunması nedeniyle her besini kendi program süresinde ve ısısında pişirebilirsiniz. Zamanlayıcı, buz çözme, sıcak tutma ve yeniden ısıtma fonksiyonları sayesinde bu fırın ile pek çok işlemi kısa süre içerisinde halledebilmeniz mümkün olacaktır. Çaycı modelleri gündelik hayatta çok defa kullanılan cihazlar arasındadır. Çay kültürünün yoğun olduğu ülkemizde markanın çaycı modelleri arasından seçim yaparak kısa süre içerisinde lezzetli çaylar demleyebilirsiniz. Hotpoint çaycı İnox, çelik tasarımı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunarken, çayın sağlıklı bir şekilde demlenebilmesini sağlar. Alt tabanı 360 derece döndürülebilmektedir. Çaycıda sıcak tutma fonksiyonu ve çift ısıtma sistemi bulunmaktadır. Kaynama sonrası kendini otomatik olarak sıcak tutma sistemine geçirecektir. Suyu bittiğinde ise susuz çalışma sistemi kontrole girerek olası kazaların oluşmasını engelleyecektir. Çaycıyı yalnızca kettle olarak kullanabilmeniz için alt demlik kısmının ayrı bir kapak tasarımı bulunmaktadır. Çelik çay filtresi bulunan bu üründe, enerji opsiyonu özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde ürünün enerji tüketimi oldukça azdır. Tost makineleri özellikle kahvaltı ve pratik öğün hazırlayabilmek için tercih edilen küçük ev aletlerinin başında gelmektedir. Özellikle multifonksiyonel tost makineleri ile tost dışında pek çok besinin hazırlanabilmesi de mümkün olabilmektedir. Hotpoint tost makinesi Ax0 serisi, ızgara yapabilme özelliğine sahiptir. 2000 watt gücü bulunan bu makine 180 derece yatarak ızgara yapılabilmesini sağlamaktadır. Granit iç plakalar çıkarılabilerek temizlenebilmektedir. Granit olması sebebiyle kısa süre içerisinde ısınarak çabuk pişirim özelliğine sahiptir. Farklı ısı ayarı ve programlarının bulunmasının yanı sıra yağ tepsisi özelliği bulunmaktadır. Tamamen çelik tasarıma sahip olan bu tost makinesi düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı yüksek direnç göstermektedir. Tutmak için tasarlanmış alüminyum kısım ise konforlu bir kullanım imkânı sunacaktır.

Hotpoint Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Küçük ev aletlerinde en çok kullanılan cihazlardan birisi elektrik süpürgesidir. Gündelik hayatta defalarca kullanılan elektrik süpürgesinin kaliteli içerik ve markada tercih edilmesi oldukça önemlidir. Sık kullanılması nedeniyle yüksek performans içeriğine sahip olmayan ürünler uzun süreli kullanım sağlamayacaktır. Hotpoint elektrik süpürgesi modellerinden olan yeni nesil serisi, 700 watt güce sahiptir. 68 desibel sesi kullanım sırasında rahatsız etmeyecektir. Toz torbasız olarak tasarlanan üründe 1.4 hepa filtre bulunmaktadır. Hepa filtre evdeki tüm tozu çekecek ultra yüksek güce sahiptir. 2 litre toz hazne kapasitesi bulunan bu üründe emiş gücü ayarlayabilme seçenekleri bulunmaktadır. Cihazda bulunan uzaktan kumandayı kullanarak makineyi çalıştırabilir ya da çalışmasını durdurabilirsiniz. Yeni nesil elektrik süpürgesinin parke fırçası, turbo fırçası ve dar temizleme fırçası bulunmaktadır. Elektrik süpürgelerinin Hotpoint yedek parça seçeneği olarak, toz torbaları ve aksesuar başlıklarını bulabilmenizde mümkün olmaktadır. Daha ergonomik ve kolay kullanım için süpürge arayışında olan kişiler için ise Hotpoint dikey süpürge modelleri ideal bir seçim olacaktır. Multifonksiyonel özelliğe sahip olmaları nedeniyle bu süpürgeler diğer süpürgeler kadar başarılı bir süpürme deneyimi yaşatacaktır. 1600 watt yüksek güç kapasitesinin yanı sıra 2 litre toz torba hacmi bulunmaktadır. Hepa filtresinin bulunması sayesinde kullanımı sırasında tüm tozu içine çekerek hepa filtresine hapseder. Filtre çıkarılarak yıkanabilmektedir. Su haznesi bulunamayan bu süpürgede 235 w emiş gücü ayarı bulunmaktadır. Dikey yapısı ve mini boyutu sayesinde rahat tutuş ve kullanım imkânı sunmaktadır. Toza olan yüksek hassasiyeti nedeniyle özellikle anti alerjik kişiler için oldukça başarılı bir süpürgedir. Enerji tasarrufu özelliği sayesinde elektrik tüketimi oldukça az miktardadır. Markanın ütü modelleri arasından seçim yaparak kusursuz ütüleme deneyimi ile tanışabilirsiniz. Ütü modellerinde program ayarının bulunması kumaş içeriğine göre ütüleme yapabilmek için oldukça önemlidir. Hotpoint yorumları arasında en çok beğenilen elektrikli ev aletlerinden biri olan DEW buharlı ütü 2800 watt gücüne sahiptir. 200 mm su kapasitesi bulunan bu ürün 55 dakika süre boyunca buhar verebilme özelliğine sahiptir. 140 gr toplam buhar kapasitesi bulunan bu ütünün alt tarafı seramik tabanlıdır. Akıllı taban teknolojisi sayesinde yapışma ya da yanma yapmaz. 6 farklı program seçeneği bulunmaktadır. Tüm kumaşlarda kullanabileceğiniz yüksek performans özelliği bulunan bu ütünün ergonomik ve hafif tasarımı kullanımını kolaylaştırmaktadır. Hotpoint küçük ev aletleri ve beyaz eşya fiyatları seçilen ürüne ve ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.