placeholder
"

ACE

" araması için 690 sonuç listeleniyor
ACE Çamaşır Suyu Ekstra Hijyen 2 L
ACEÇamaşır Suyu Ekstra Hijyen 2 L
(74)
Çamaşır Suyu Ekstra Hijyen 2 L
18,75 TL
Sepete Git
ACE Çamaşır Suyu Bahar 2 L
ACEÇamaşır Suyu Bahar 2 L
(211)
Çamaşır Suyu Bahar 2 L
18,75 TL
Sepete Git
ACE Çamaşır Suyu Klasik 2 L
ACEÇamaşır Suyu Klasik 2 L
(130)
Çamaşır Suyu Klasik 2 L
18,75 TL
Sepete Git
ACE Çamaşır Suyu Ekstra Hijyen 4 L
ACEÇamaşır Suyu Ekstra Hijyen 4 L
(260)
Çamaşır Suyu Ekstra Hijyen 4 L
32,90 TL
Sepete Git
ACE Ultra Köpük Professional 700mlx3
ACEUltra Köpük Professional 700mlx3
(68)
Ultra Köpük Professional 700mlx3
64,90 TL
Sepete Git
ACE Çamaşır Suyu Klasik 4 lt
ACEÇamaşır Suyu Klasik 4 lt
(569)
Çamaşır Suyu Klasik 4 lt
32,90 TL
Sepete Git

Ace

Ace

Evinizin genel temizliğinde ihtiyacınız olan her türlü ürün çeşidi, Ace kalitesiyle tasarlanıyor. Çamaşır suyu, temizleyici jel, çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı gibi farklı nitelikteki ürün çeşitleri, hem temiz hem de hijyen bir ortam yaratılması üzerinde etkili oluyor. Siz de kendinizin ve sevdiklerinizin çamaşırlarını, yaşadığınız mekanları, farklı özellikler taşıyan ürünlerle kolayca temizleyebilirsiniz. Doğrudan ya da suya karıştırılarak kullanılan temizlik maddeleri, ileri teknolojiye sahip endüstriyel tesislerde üretiliyor ve ürünler tüm laboratuvar testlerinden geçtikten sonra kullanıma sunuluyor. Güvenle kullanılabilir ürünleri, giysilerinizin temizliğinden fayans, parke, seramik gibi farklı özelliğe sahip yüzeylerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çamaşır Suyuyla Gelen Hijyenik Temizlik

Temizliğin önemli enstrümanlarından biri olan Ace çamaşır suyu, pratik kullanıma imkan veren ambalaj tasarımı ve farklı formlardaki akışkan çeşitleriyle sunuluyor. Jel, köpük ve sıvı formlarda tasarlanan çamaşır suyu modelleri, temizlenecek mekanın özelliklerine göre rahatlıkla kullanılabilmesi için farklı çeşitlilikte üretiliyor. Sıvı formlar sıklıkla suya karıştırılarak ve her türlü yüzey temizliğinde, jel ve köpük formlar ise genellikle tuvalet, banyo gibi alanların temizliğinde tercih ediliyor. Ürünlerin farklı gramajlarda satışa sunulması, fiyatları üzerinde de etkili oluyor. Çamaşır suyu çeşitleri kimyasal içeriklere sahip olduğundan, kullanımına çok dikkat edilmesi ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanması önem taşıyor. Siz de evinizin tüm hijyeni için çamaşır suyu kullanabilir ve etkin temizliğin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Çamaşırlarınızda Göz Alıcı Parlaklık

Renkli ve beyaz çamaşırlarda ayrı ayrı kullanabileceğiniz Ace deterjan çeşitleri, toz ve sıvı formlarda üretiliyor. Beyaz çamaşırlar için gerekli olan ağartıcı özelliğini taşıyan çamaşır tozları, lekeler üzerinde etkili bir temizlik sağlarken aynı zamanda beyaz çamaşırların daha optik bir beyazlığa kavuşmasına da katkıda bulunuyor. Beyaz çamaşırların rengini grileştirmeden doğal halini koruyan çamaşır deterjanları, giysilerinizin liflerini de koruyarak zamanla yıpranmasının önüne geçiyor. Renkli çamaşırlar için tasarlanan özel içerikli deterjanlar, temizlik ve hijyen sağlamasının yanı sıra farklı renklerdeki çamaşırların renk parlaklıklarının korunmasını sağlıyor. Bu sayede, giysileriniz defalarca yıkanmasına rağmen ilk günkü renklerini korumayı başarıyor. Ace beyazlar için tasarlanan deterjanların içerdiği ağartıcı maddeler nedeniyle renkli çamaşırlarda kullanılması önerilmiyor. Hem renkli hem de beyaz çamaşırlar için ortak kullanılabilen deterjanlar ise renkleri koruyarak etkin bir hijyen elde etmenizi kolaylaştırıyor.

Çok Yönlü Kullanıma Sahip Köpük Deterjan

İsterseniz çamaşırlarınızı daha köpüklü bir suyla yıkamak için ya da dilerseniz ev temizliğinde hoş kokulu bir temizlik elde etmek için, fonksiyonel özellikli Ace köpük ürününden yararlanabilirsiniz. Çamaşırlarınızın daha fazla köpükle yıkanması size daha temiz olduğu hissi yaşatıyorsa, Ace Ultra köpük deterjan kullanabilirsiniz. Ultra köpük hem yüzeylerdeki hem de çamaşırlarınızdaki leke ve kirleri güçlü formülüyle temizliyor. Püskürtmeli ambalaj tasarımına sahip olan köpük deterjanı kullanmak da son derece kolay. Hafifçe çalkalayacağınız şişesinin üzerinde bulunan püskürtme butonunu sıkarak köpüğün dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün köpük formunda tasarlanmış olması ekonomik kullanımını da destekliyor. Ambalajın içinde bulunan sıvı madde köpük olarak dışarı çıktığı için, gereksiz olarak dökülme, sızma gibi olumsuz harcamalarla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Evinizde uzun süre hoş bir koku da bırakan köpük ürünleri sayesinde tek bir deterjanla birden fazla temizliği kolayca yapabilirsiniz.

Mutfağınızdaki Işıltının Kaynağı: Ace Mutfak Temizleyiciler

Mutfak lekeleri evinizdeki temizlenmesi en güç ve en zorlayıcı kirlerden birini temsil ediyor. Kızartmalardan geriye kalan yağ lekeleri, su, meşrubat gibi içecek lekeleri ve daha birçok inatçı kir, Ace Power jel ile tarih oluyor. Lekelerin üzerine dökeceğiniz bir miktar ürün ile fazla ovalamaya gerek kalmadan kısa sürede kirlerden kolayca kurtulabilirsiniz. Sünger ya da bez yardımıyla doğrudan kullanacağınız zemine uygulanan ürün sayesinde, sulandırmak için ek bir kap kullanmanıza da gerek kalmıyor. Hoş kokusuyla uygulama sırasında size rahatsızlık vermeden ferah bir atmosfer yaratan ürün, hem deterjan hem de çamaşır suyu özelliği gösteriyor. Ürünün jel formu, koyu kıvamı ve etkin içeriğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Ace mutfak temizleyici ürünleri arasında deneyebileceğiniz Ace jel çamaşır suyu, yağ sökücü gibi farklı ürünler, pratik bir temizliğin de kapısını aralıyor. Zamanınızdan çalmadan temizliği kısa zamanda Ace temizlik ürünleri ile bitirebilirsiniz.

Mutfak Temizleme Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Mutfak tezgahının temizliği için jel formundaki Ace 1 lt çamaşır suyu, yağ sökücü gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Tezgahın üzerinde derine işlemiş ve kurumuş yağ, yemek artıkları gibi lekeler varsa öncelikle lekelerin üzerini biraz suyla ıslatmanız ve arkasından deterjan dökerek bir süre bekletmeniz yarar sağlıyor. Yumuşayan kirler, deterjanın içerisindeki özel çözücü formülleri sayesinde kolayca temizleniyor. Temiz ve nemli bir bezle lekelerin üzerinden geçerek pırıl pırıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Ocak temizliğinde de jel çamaşır suları ve köpüklerden yararlanabilirsiniz. Gıda parçacıklarını önceden bir sünger yardımıyla temizleyeceğiniz alandan toplarsanız, temizliği kolay ve pratik bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Zemine köpük deterjandan bir miktar püskürterek ya da jel çamaşır suyundan biraz dökerek bezle üzerinden geçebilirsiniz. Tek hamleyle tertemiz ve hijyen bir temizlik elde etmek için, güçlü formüle sahip Ace ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Ambalaj Seçenekleri ile Tasarlanan Ürünler

Ace sıvı deterjanlar, toz deterjanlar, çamaşır suyu ve daha birçok ürün, Ace uzmanlığıyla ve ekonomik çözümlerle sunuluyor. Ace ultra çamaşır suyu 4 lt formuyla, ürünü daha uzun süre kullanmanıza imkan sağlıyor. İsterseniz tüm yüzeylerin temizliğinde ya da isterseniz çamaşırlarınızın temizliğinde, ekonomik ambalaj seçenekleriyle sunulan Ace 4 lt çamaşır suyunun etkisinden fayda sağlayabilirsiniz. Ace çamaşır suyu 1 lt ve Ace çamaşır suyu 2 lt alternatifleri ise yer tutmayan ambalaj özelliği nedeniyle tercih ediliyor. Küçük ambalaj formları, evinizin ya da iş yerinizin hijyenini sağlarken size büyük kolaylık sunuyor. Ace 10 kg toz çamaşır deterjanları, özellikle kalabalık aileler için büyük avantaj sağlıyor. Ekonomik Ace fiyat seçenekleriyle sunulan ürünler, uzun süre çamaşır deterjanı alışverişi yapmadan ürünleri kullanmanıza imkan tanıyor.

Ace Deterjan Fiyatları

Kaliteli içeriği sayesinde evinizde baştan sona temizlik ve hijyen vadeden Ace ürünleri, erişilebilir nitelikteki uygun fiyatlarıyla da göz dolduruyor. Ürünlerin daha küçük ve maxi boy gramajları, ekonomik fırsatlar sunuyor. Ürünleri isterseniz 1 kg ya da 10 kg'lık ambalajlarıyla satın alabilir, bütçenize uygun alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Çamaşır deterjanı, çamaşır suyu, yüzey temizleyiciler ve mutfak temizleyici ürünler, küçük miktarlarda kullanarak oldukça fazla çamaşırı ya da yüzeyi temizlemenize imkan sağlıyor. Bu sayede, daha az ürün kullanarak hem çevre dostu bir yaklaşımda bulunabilir hem de bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Online satış fırsatları ve kampanyalarla satışa sunulan ürünler, herkesin kolayca satın alabilmesine imkan veren avantajlarıyla dikkat çekiyor. Ace sıvı deterjan, tuvalet temizleyici, toz deterjan, yağ çöz, yüzey temizleyici gibi ürünler de konsantre içerikleri sayesinde az bir miktarla temizliği pratik bir biçimde bitirmenize olanak tanıyor.

Mikropları Evinizden Uzaklaştırın

Hem temizleyici hem de dezenfektan olarak kullanabileceğiniz deterjan çeşitleriyle, evinizde kalıcı bir hijyen sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak çamaşır suyu çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı kıvamlardaki çamaşır suyu modelleri, size ihtiyacınız olan kolay temizliği ve kalıcı hijyeni sağlıyor. Sıvı çamaşır sularının daha zor ulaştığı ve kullanıldığı yüzeyde daha kısa süre tutunduğu göz önüne alındığında, özellikle WC ve banyo gibi ekstra hijyen gerektiren alanlardaki temizlik için jel formunda tasarlanan ürünler daha işlevsel bir görev üstleniyor. Bu tip koyu kıvamlı temizleyiciler, kullanıldığı yüzeyde kıvamı sayesinde daha uzun süre kalarak oradaki mikropları ve zararlı organizmaları büyük ölçüde yok ediyor. Ürünlerin ergonomik ambalajları, uygulamayı kolaylaştıran önemli detaylar içeriyor. Güvenli kapak tasarımı, ürünün kullanılmadığı zaman etrafa dökülmesini ve çocukların ürüne erişimini engelliyor. Evde emekleyen ve yeni yürümeye başlayan bebekler olduğunda, etkin maddeler içeren temizleyiciler daha fazla tercih ediliyor. Evcil hayvan beslemeyi sevenlerin de vazgeçilmezleri olan bu tip temizlik ürünleri, hoş kokusu sayesinde istenilen sıklıkta kullanılıyor.

Renkli Çamaşırlara Özel Çamaşır Suyu

Yenilikçi tasarımlara imzasını atan Ace koleksiyonlarında, renkli çamaşırlardaki lekeleri gidermede kullanabileceğiniz özel içerikli çamaşır suyu modeli de bulunuyor. Ace renkliler için çamaşır suyu, 1 litre çeşitleri çamaşırlardaki çeşitli lekeleri kolayca giderirken aynı zamanda renklerini de korumayı başarıyor. Giysi ve çeşitli tekstil ürünlerinin üzerindeki çamur, gıda ve kozmetik lekeleri özel formüllü çamaşır suyu sayesinde mümkün olduğunca gideriliyor. Çamaşırın üretildiği iplik ve boya gibi etkenlerin de lekelerin giderilmesinde etkili olduğu biliniyor. Kıyafetlerinizin ya da ev tekstili ürünlerinizin etiketlerini dikkatlice okuyarak ürünün çamaşır suyu kullanımına uygun olup olmadığını öncelikle kontrol etmelisiniz. Eğer ağartıcı kullanımına izin veriliyorsa, renkliler için özel formüllü çamaşır sularını ya da beyaz çamaşırlar için klasik Ace Ultra çamaşır suyu 4 lt çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En etkili sonucu elde edebilmek için, lekeli bölgeye bir miktar çamaşır suyu damlatıp makineye atmadan önce bekletmeniz ve sonrasında uygun programda yıkamanız öneriliyor. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olmayan çamaşırlar için yine aynı yöntemi uygulayarak ürünü elde yıkayabilirsiniz.

Yumuşacık Mis Gibi Çamaşırlar İçin Yumuşatıcılar

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra uzun süre yumuşacık hissedebileceğiniz mis kokulu yumuşatıcılar, Ace yumuşatıcı koleksiyonunda sunuluyor. Çiçeksi ve canlandırıcı aromalarla zenginleştirilen özel formül, çamaşırlarınızın liflerine kadar işleyerek derinlemesine bir koruma ve yumuşaklık sağlıyor. Yumuşatıcının koruyucu özelliği sayesinde her yıkamada yıpranmaktan mümkün olduğunca korunan giysiler ve ev tekstili ürünleri, uzun yıllar ilk günkü keyifle kullanılıyor. En sevdiğiniz giysileri, havlu, çarşaf gibi ürünleri daha uzun süre yıpranmadan ve rengi solmadan kullanabilmek için, Ace'nin yumuşatıcı seçkisini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin ekonomik gramajlı ambalajları, bütçenize de olumlu yönde katkı sağlıyor. Daha uzun süre alışveriş yapmadan kullanabileceğiniz yumuşatıcıları az miktarda kullanmanız yeterli. Konsantre formülü sayesinde küçük bir kapakla bir makine dolusu çamaşırı rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Banyo Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyolardaki en inatçı kirler arasında bulunan kireç lekeleri için, Ace'nin temizlik maddeleri arasında birçok ürün modeli bulunuyor. Kireçleri kolayca çıkaran köpük formundaki temizleyicileri banyo duvarlarında ve duşakabin panellerinde kullanabilirsiniz. Ürünü yüzeye sıkarak bir süre bekledikten sonra, fazla ovmanıza gerek kalmadan lekelerin ve kirlerin kolayca temizlendiğini görebilirsiniz. Banyo temizliğine özel sünger ve mikrofiber bezleri tercih etmeniz temizliğin daha kolay tamamlanmasına katkı sağlıyor. Banyo süngerlerinin daha sert materyalden tasarlanan yüzünü kullanarak duş panellerini çizmeden etkin bir temizlik elde edebilirsiniz. Banyodaki yosun ve kir lekelerini gidermek için Ace jel çamaşır suyu çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Lekelerin olduğu yerlere doğrudan koyu kıvamlı ve jel formundaki çamaşır sularını dökerek bir süre daha bekleyip sonra yüzeyi bol su ile yıkayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Özellikle derz aralarında biriken kir ve yosunların giderilmesinde koyu kıvamlı çamaşır sularının etkili bir temizlik sağladığı biliniyor. Temizliğin mis gibi bir kokuyla bitmesi için, aromatik kokulara sahip yüzey temizleyicilerle banyo zeminini silebilirsiniz.

Mutfak Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Yağ lekelerinin oluşmaması için, kızartma gibi aşırı yağ tüketilen gıdaları hazırladıktan hemen sonra, tüm yüzeylerin yağ çözücülerle temizlenmesi mutfakta yağ lekeleri oluşumunu önlüyor.
  • Fırın yemekleri yapıldıktan sonra fırının ılık hale gelmesini bekleyip iç ve dış bölümlere yağ sökücü dökerek silmek gerekiyor.
  • Yemeklerin buhar, koku ve yağ emilimini sağlayan davlumbazları da her yemek pişirme işleminden sonra yağ çözücü ile silmek bu ürünleri temiz tutuyor.
  • Eviye ve bataryalar, şebeke sularındaki kireç yüzünden sık sık leke tutuyor. Lekelerin giderilmesi için sık sık bu bölümleri kireç çözücü temizleyici ürünlerle silmek gerekiyor.
  • Mutfak zeminlerinin de sık sık çamaşır suyu ve yüzey temizleyici ürünlerle silinmesi hijyen ve parlak bir görünüm için gerekiyor.
  • Mutfakta buhar ve kokunun etrafa sinmemesi için varsa davlumbaz kullanmak ya da kapı ya da pencereleri pişirim esnasında açık tutmak temizliği kolaylaştıran önlemler arasında yer alıyor.

Çamaşır Suyunun Kullanım Alanları Nelerdir?

Ağartıcı özelliğe sahip çamaşır suyu, öncelikli olarak beyaz çamaşırların lekelerden arındırılması ve daha beyaz bir görünüme kavuşması için kullanılıyor. Fonksiyonel bir temizlik ürünü olarak kullanılan çamaşır suyu günümüzde farklı formlarda tasarlanarak kullanım alanları genişletiliyor. Çok güçlü bir dezenfektan özelliği de taşıyan ürün, aynı zamanda tüm zemin ve yüzeylerde etkin bir hijyen enstrümanı olarak da tercih ediliyor. Evinizin her köşesinde hem temizlik hem de hijyen için kullanabileceğiniz çamaşır suyu çeşitleri, klasik formüllerin yanı sıra artık hoş kokulu, köpük ya da jel gibi farklı kıvamlarda da üretiliyor. Çamaşır suyu, sterilizasyon amaçlı olarak ya da su arıtma işleminde de kullanılan bir kimyasal madde niteliği taşıyor. Profesyonel olarak ancak hazırlanabilecek bu çözeltiler, dünyanın birçok ülkesinde hastalıklardan korunma ve tedbir amaçlı olarak sterilizasyon için hala tercih ediliyor. Tekli ya da çoklu ambalajlar halinde satışa sunulan ürünler, aynı anda birden fazla ürüne ekonomik fırsatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Çiçek, bahar, limon kokulu çamaşır suyu ürünlerini, temizlik ve hijyen için evinizin her köşesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Çamaşır suyunun içindeki etken maddeler, renkli giysileri, halı ve ev tekstili gibi ürünler üzerinde leke bırakabiliyor. Bu tip lekeler nedeniyle artık kullanılamaz hale geldiği düşünülen giysiler sıklıkla çöpe atılıyor. Pek bilinen bir yöntem olmasa da metil alkol ve pamuk yardımıyla çamaşır suyu lekesi basitçe gideriliyor. Halı ya da giysilerinizin üzerindeki lekeleri gidermek için, bir parça pamuğun üzerine dökeceğiniz metil alkolü lekeli bölgeye uygulayıp gece boyunca bekletmeniz gerekiyor. Sonrasında ürünü normal su ve çamaşır deterjanıyla yıkayarak lekenin geçtiğini görebilirsiniz. En sevdiğiniz giysi ya da ev tekstili ürünlerinize bu yöntem sayesinde artık veda etmeniz gerekmiyor. Ürünleri kullanmadan önce, hem çamaşır suyuna hem de metil alkole karşı alerjinizin olmadığından emin olmanız gerekiyor. Ellerinizde kızarma, kaşıntı ya da yara gibi oluşumlar varsa hemen bu ürünleri kullanmayı bırakmalı ve en yakın sağlık kuruluşuna başvurarak yardım almalısınız.

Siz de evinizin konforlu ortamından rahatlıkla alışveriş yapabilmenin tadını çıkarın! Trendyol'un eşsiz fırsatları ile satışa sunulan ürünleri hemen şimdi sepetinize ekleyin ve hesaplı alışverişin keyfine varın!