Metal Boyası

814+ Ürün
Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Pürüzsüz Metal Boyası 0,75l
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Pürüzsüz Metal Boyası 0,75l

Endüstriyel Grup
4.6
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
644,90 TL
caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Uygulanan Antipaslı Sentetik Metal Boyası 1 Lit...
Hızlı Teslimat

caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Uygulanan Antipaslı Sentetik Metal Boyası 1 Litre Pas Önleyici

Endüstriyel Grup
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
759,99 TL799,99 TL
Trendyol Plus ile721,99 TL
KEMALİN Sarı Altın Yaldız Boya Avize Çerçeve Karyola Dekorasyon İçin 85 GR Mİ...

KEMALİN Sarı Altın Yaldız Boya Avize Çerçeve Karyola Dekorasyon İçin 85 GR MİNİK BOY

Endüstriyel Grup
4.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
296,90 TL299,90 TL
ADOLİN Senetik Mat Dekorasyon Boyası Ral 7016 Antrasit Gri 3 Kg
Hızlı Teslimat

ADOLİN Senetik Mat Dekorasyon Boyası Ral 7016 Antrasit Gri 3 Kg

Mat
2.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
550 TL
Dyo Lux Yağlı Boya 0,75/2,5 Lt Beyaz 0001 (BOYUT SEÇİNİZ)
Hızlı Teslimat

Dyo Lux Yağlı Boya 0,75/2,5 Lt Beyaz 0001 (BOYUT SEÇİNİZ)

Endüstriyel Grup
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
650 TL
Polisan Primera Parlak 0.75lt Koyu Vişne Yağlı Boya
Hızlı Teslimat

Polisan Primera Parlak 0.75lt Koyu Vişne Yağlı Boya

Fırça
4.7
(3)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
346,40 TL349,90 TL
0,25 L
Dyo Hidrolux Su Bazlı Parlak Ahşap Ve Metal Boyası 2,5 Lt (3 Kg) Beyaz
Hızlı Teslimat

Dyo Hidrolux Su Bazlı Parlak Ahşap Ve Metal Boyası 2,5 Lt (3 Kg) Beyaz

Yardımcı Ürünler
4.2
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.650 TL
Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Beyaz | Metal, Demir, Ahşap Yüzeyler İçin
Hızlı Teslimat

Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Beyaz | Metal, Demir, Ahşap Yüzeyler İçin

Mat
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799,90 TL
0,7 L
Jotun Aqua Pro RAL 9016 Verkehrsweiss Metal Boyası 0,9 LT

Jotun Aqua Pro RAL 9016 Verkehrsweiss Metal Boyası 0,9 LT

Boya Renklendiriciler
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
1.218,86 TL1.318,86 TL
Polisan BALKON KORKULUK BOYASI YAĞLI BOYA SENTETİK BOYA DEMİR KAPI METAL KAPI...
Hızlı Teslimat

Polisan BALKON KORKULUK BOYASI YAĞLI BOYA SENTETİK BOYA DEMİR KAPI METAL KAPI 1,9 L (2,5KG)

Boya Renklendiriciler
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.250 TL
caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Uygulanan Antipaslı Sentetik Metal Boyası 1 Lit...
Hızlı Teslimat

caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Uygulanan Antipaslı Sentetik Metal Boyası 1 Litre Pas Önleyici

Endüstriyel Grup
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
759,99 TL799,99 TL
Trendyol Plus ile721,99 TL
Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Düz Koyu Kahverengi 0,75lt
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Düz Koyu Kahverengi 0,75lt

Astarlar
4.8
(84)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
645 TL
kardelen boya Kardelen Sentetik Siyah Yağlı(AHŞAP-DEMİR-METAL) Boya Seti

kardelen boya Kardelen Sentetik Siyah Yağlı(AHŞAP-DEMİR-METAL) Boya Seti

Endüstriyel Grup
3.5
(6)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
459 TL
0,125 L
Cadence Eskitme Kremi 3'lü Ekonomik Set (paslı Kahve 150 Ml)
Hızlı Teslimat

Cadence Eskitme Kremi 3'lü Ekonomik Set (paslı Kahve 150 Ml)

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
0,125 L
DARSA Sentetik Yağlı Boya – Yeşil | Metal ve Ahşap Yüzeyler İçin Son Kat Boya
Hızlı Teslimat

DARSA Sentetik Yağlı Boya – Yeşil | Metal ve Ahşap Yüzeyler İçin Son Kat Boya

Endüstriyel Grup
249,90 TL
0,2 L
Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Çekiçlenmiş Sprey Metal Boyası
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Çekiçlenmiş Sprey Metal Boyası

Endüstriyel Grup
4.7
(14)
Kargo Bedava
400 TL
Kardelen Sentetik (ahşap-demir-metal) Boya Seti Krem 1 Kg

Kardelen Sentetik (ahşap-demir-metal) Boya Seti Krem 1 Kg

Endüstriyel Grup
Kupon Fırsatı
349 TL
Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Pürüzsüz Altın 0.250ML
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Direkt Pas Üstü Pürüzsüz Altın 0.250ML

Endüstriyel Grup
Kargo Bedava
400 TL
Marshall Hammerite Çekiçlenmiş Gümüş Gri 2,5lt (3,5 Kg)
Birlikte Al Kazan

Marshall Hammerite Çekiçlenmiş Gümüş Gri 2,5lt (3,5 Kg)

Endüstriyel Grup
4.2
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.720 TL
DARSA Sentetik Yağlı Boya – Beyaz | Metal ve Ahşap Yüzeyler İçin Son Kat Boya
Hızlı Teslimat

DARSA Sentetik Yağlı Boya – Beyaz | Metal ve Ahşap Yüzeyler İçin Son Kat Boya

Endüstriyel Grup
4.4
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,90 TL
0,2 L
Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Antrasit Gri RAL7016 | Metal, Demir, Ahşa...
Hızlı Teslimat

Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Antrasit Gri RAL7016 | Metal, Demir, Ahşap Yüzeyler İçin

Mat
3.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799,90 TL
0,7 L
kardelen boya Kardelen 3kg Sentetik Yağlı(AHŞAP-DEMİR-METAL) Boya Krem

kardelen boya Kardelen 3kg Sentetik Yağlı(AHŞAP-DEMİR-METAL) Boya Krem

Endüstriyel Grup
3.0
(2)
Kupon Fırsatı
299 TL
Dyo Dyolüx Sentetik Yağlı Boya Parlak (0,75L - 2,5L) | Üstün Koruma Sağlayan ...
Başarılı Satıcı

Dyo Dyolüx Sentetik Yağlı Boya Parlak (0,75L - 2,5L) | Üstün Koruma Sağlayan Ahşap ve Metal Boyası

Endüstriyel Grup
4.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499,90 TL
Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Çekiçlenmiş Siyah 0,75lt
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Çekiçlenmiş Siyah 0,75lt

Yardımcı Ürünler
4.7
(52)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

602,40 TL
650 TL
Polisan Primera Parlak Yağlı Boya Sarı

Polisan Primera Parlak Yağlı Boya Sarı

Fırça
4.3
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
358 TL
0,25 L
Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Düz Gümüş 0,75lt
Hızlı Teslimat

Marshall Hammerite Pas Üstü Metal Boyası Düz Gümüş 0,75lt

Astarlar
4.7
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
605 TL
Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Mat Siyah | Metal, Demir, Ahşap Yüzeyler ...
Hızlı Teslimat

Renkosan Sentetik Yağlı Boya Seti – Mat Siyah | Metal, Demir, Ahşap Yüzeyler İçin

Mat
3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799,90 TL
0,7 L
Genel Markalar Boya Beyaz Yağlı Boya(parlak Sentetik Boya) 5 Kg Boya

Genel Markalar Boya Beyaz Yağlı Boya(parlak Sentetik Boya) 5 Kg Boya

Boya Renklendiriciler
3.6
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
449 TL
BİRKA Sentetik Yağlı Boya – 2.7 kg / 0.85 kg – Siyah & Beyaz (Parlak – Metal,...

BİRKA Sentetik Yağlı Boya – 2.7 kg / 0.85 kg – Siyah & Beyaz (Parlak – Metal, Ahşap, Kapı, Mobilya Uygun)

Endüstriyel Grup
Kargo Bedava
489 TL
0,75 L
caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Metal Boyası Antipas Dahil Koruyucu Parlak Dış ...
Hızlı Teslimat

caxcolors CAX Pas Üstü Direkt Metal Boyası Antipas Dahil Koruyucu Parlak Dış Mekan Boya

Endüstriyel Grup
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
712,49 TL749,99 TL
Hammerite Marshall Direkt Pas Üstü Çekiçlenmiş Metal Boya Bakır 250 gr Mini A...
Hızlı Teslimat

Hammerite Marshall Direkt Pas Üstü Çekiçlenmiş Metal Boya Bakır 250 gr Mini Ambalaj - Küçük Boy

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
Pamukkale Enamel Sentetik Yağlı Boya 2,5 Kg Beyaz

Pamukkale Enamel Sentetik Yağlı Boya 2,5 Kg Beyaz

Endüstriyel Grup
Sepet ikonu500 TL'ye 40 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye 40 TL İndirim
523,48 TL563,48 TL
BARS RUSTO Paslı Metal Boyası 1 Kg ve 10 Kg – Astarsız, Parlak, Su Geçirmez, ...
Yetkili Satıcı

BARS RUSTO Paslı Metal Boyası 1 Kg ve 10 Kg – Astarsız, Parlak, Su Geçirmez, UV Dayanımlı Boya

Endüstriyel Grup
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.375 TL
Trendyol Plus ile1.306,25 TL
Bianca Import Sentetik Boya Beyaz
Yetkili Satıcı

Bianca Import Sentetik Boya Beyaz

Endüstriyel Grup
5.0
(1)
299 TL
0,25 L
Redcolour Parlak Sentetik Yağlı Boya Lux Ahşap Ve Metal Boyası 0,75 LT
Hızlı Teslimat

Redcolour Parlak Sentetik Yağlı Boya Lux Ahşap Ve Metal Boyası 0,75 LT

Endüstriyel Grup

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

499 TL
549 TL
HEİGMANN Buzdolabı Camaşır Makinası Beyaz Eşya Çizik Kapatıcı Giderici Rötuş ...
En Çok Favorilenen 1. Ürün

HEİGMANN Buzdolabı Camaşır Makinası Beyaz Eşya Çizik Kapatıcı Giderici Rötuş Rütüş Boyası Beyaz Renk

Yardımcı Ürünler
4.1
(305)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
419 TL
12345...14...23

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?