İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Topuk Boyu
Fiyat
Materyal
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Kullanım Alanı
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Sarı Çizme

" araması için 323 sonuç listeleniyor

Sarı Çizme Modelleriyle Soğuk Havalarda Şıklığınızı Yansıtın

Ayakkabılar ayakların doğrudan yere basmasını engelleyen, dış etkenlerden ve soğuk hava koşullarından koruyan parçalardandır. Aynı zamanda stilin tamamlanmasını sağlayan en önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Ayakkabı modelleri, farklı özelliklerde ve farklı mevsim koşullarına uygun olarak tasarlanır. Sarı çizme modeli ise sonbahar aylarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında bulunur. Sarı renginin yaydığı enerji ile ikonik ayakkabı modeli haline gelir. Ayakkabı modeli sonbahar mevsimine uygun niteliklerde üretilmesi ile dış kısmı lastik malzemeden tasarlanır. Böylece yağmurlu havalarda ayağın su almasını engelleyerek rahat hareket etme imkanı sağlar. Sarı rengin verdiği dinamikliği stilinize yansıtmak isterseniz tüm sarı çizme modellerini Trendyol’un sunduğu avantajlardan faydalanarak hızlı bir şekilde inceleyebilir ve yağmurlu havalarda yaptığınız yürüyüşlere eşlik edecek sarı çizme modelini satın alabilirsiniz.

Sarı Çizme Çeşitlerinin Enerjisi

Sarı Çizme Çeşitlerinin Enerjisi

İnsana enerji veren, cıvıl cıvıl hissettiren ve sıcak tonlar arasında yer alan sarı renginin insan ruhuna yansıması farklıdır. Bu yüzden sarı tonlarda tasarlanan her şey çarpıcı bir detay haline gelir. Sarı renginin en göz alıcı tonuna sahip olan sarı çizme modelleri, farklı kullanım alanlarına sahiptir. İlk olarak sarı işçi çizmesi modeli olarak tanıdığımız parçalardandır. Özellikle sarı balıkçı çizmesi olarak zihinlerde yer alır. Balıkçıların sarı çizme modelini tercih etmesinin en önemli sebebi ise çizmenin su geçirmez yapıya sahip olmasıdır. Aynı zamanda itfaiye erlerine görev başındayken eşlik eden sarı lastik çizme, çiftçilerin de hasat zamanı iş başındayken kullandığı model olarak da akıllarda kalır. Sarı inşaat çizmesi ise inşaat mühendisleri ve diğer inşaat çalışanlarınında saha alanında toz ve topraktan korunmak amacıyla kullandığı çizme modelidir Günümüzde ise işçi çizmesi kategorisinden çıkar ve trend çizme modelleri arasında yerini alır. Sonbahar aylarında salaş bir sweatin altına giydiğiniz tayt ile kolay bir şekilde kombinlenebilir. Üstelik sarı renginin çarpıcı duruşu, stilinizi tamamlayan star parça haline gelir. Rahatlıkla her ortamda giyebileceğiniz çizme modeli diz altı ve bilek boy olarak tasarlanır. Sarı tonlarının hakim olduğu sonbahar aylarına, sarı rengi ile eşlik eden çizme, kadınlar ve erkekler tarafından severek kullanılır. Sarı çizme kadın, erkek, bebek modelleri ile Trendyol aracılığıyla tanışabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz.

Sarı Çizme Fiyat

Sarı Çizme Fiyat

Sarı çizme modelleri son derece uygun fiyat seçenekleri ile piyasaya sürülür. Böylece bütçe dostu olarak sınıflandırılabilir. Sarı çizme modelinin fiyat aralıkları belirlenirken bazı unsurlar göz önüne alınır. Çizme boyunun uzun veya kısa olması fiyat aralığını değiştiren özelliklerdendir. Aynı zamanda bebekler ve yetişkinler için ayrı olarak tasarlanması da fiyatı belirleyen unsurdur. İş merkezli alınan çizme modeli farklı fiyat aralıklarında yer alırken günlük hayata eşlik eden sarı çizme modeli ise farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcı karşısına çıkar. Her açıdan herkesin alabileceği fiyat aralıklarına sahip olan sarı çizme bot modelleri ile Trendyol aracılığıyla tanışarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Sarı Çizme Modelleri Trendyol'da

Sarı Çizme Modelleri Trendyol'da

Güvenilir online alışveriş ağları arasında yer alan Trendyol yüzlerce ürün seçeneği ile insan hayatına kolaylık katmayı başarır. Zaman ve mekan fark etmeden istenilen her yerden ihtiyacınız olan sarı çizme modellerini kolay kullanım sağlayan arayüzü ile hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Üstelik yüzlerce ürünü tek bir ekran üzerinden size gösterir. Böylece ürünler arası mukayese yapabilme olanağı sunar. Sarı plastik çizme modellerinin kadınlara, erkeklere ve bebeklere uygun her çeşidine yer verir. Hızlı bir şekilde sipariş oluşturmanızı sağlayan online alışveriş ağı Trendyol ile sarı çizme modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli saniyeler içinde satın alabilirsiniz.