"

Elektrikli Ocak

" araması için 2143 sonuç listeleniyor

Elektrikli Ocak

Elektrikli Ocak Modelleri

Her mutfağın kalbi ocaktır. Bağımsız ürünler; ocak, ızgara ve fırınla birlikte tüm pişirme olanaklarını tek bir pakette sunar. Bu nedenle elektrikli ocak set olarak tercih edilebilir ve çeşitli boyutlarıyla her mutfağa uyum sağlar. Tencere ve tavalarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz bu setler, pürüzsüz ve temizlemesi kolay yüzeylere sahiptir. Gazlı modellere kıyasla daha hızlı ısınır ve gazdan daha kuru kalarak ısıyı daha eşit dağıtabilir. Trendyol'da aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca model yer alır. Portatif elektrikli ocak çeşitleri hem profesyonel şefler hem de amatörler için geleneksel seçim olarak bilinir. Klasik görünüme sahip olmasıyla her müşteriye hitap eder ve ısı dengesi üzerinde hassas kontrol sağlar. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, ankastreli bir fırını tercih edebilir ve mutfağınızın düzenini üst düzeyde üretkenlik için ayarlayabilirsiniz. Çift yakıtlı bir pişirme aksesuarı ise farklı teknikler için idealdir. Gazlı elektrikli ocak modelleri sayesinde iyi pişirme ve kavurma ısısını yakalayabilir, yüzey sıcaklığını ince ayarlarla kontrol edebilirsiniz. Çok yönlü pişirme için 4 fonksiyona kadar yer verilen modellerde, ısı kontrol düğmeleri öne veya yan tarafa yerleştirilir. Çift yakıtlı bu parçalar ayrıca her mutfağa ayak uydurabilen şekil ve boyutlarda üretilir. Böylece Trendyol'da her zaman mutfağınıza uygun parçayı bulabilirsiniz. Enerji verimliliği konusunda A derecesine sahip olan parçalar, çabuk soğumadığı için tasarruf etmenize olanak sağlar. Mutfağınızda geniş bir bölümünüz varsa rustik elektrikli ocak çeşitleri sayesinde çiftlik evi görünümü elde edebilirsiniz. 90 cm ve 110 cm genişliğindeki standart boyutlara uygun olarak geliştirilen bu pişirme aksesuarları, geleneksel çizgilerden modern tasarıma kadar farklı stillere sahiptir. Seramikten indüksiyonlu pişirmeye kadar farklı teknikler için geliştirilen ürünler Trendyol'da sunulur. Farklı renkleri ve geniş yemek yüzeyi sayesinde büyük veya küçük her mutfağa sığabilir. Ana yemek bölmesi geniş yemek kapasitesine sahiptir ve set üstü elektrikli ocak olarak satışa sunulur. Özellikle kalabalık aileler için idealdir. 4 elektrikli pişirme bölgesi, çoklu yemek pişirmeyi kolay hale getirir. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun pişirme setlerine göz atabilir ve sevdiğiniz ürünleri satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Modelleri

Enerjiden tasarruf sağlayan ve pişirme hızını üst düzeye çıkaran indüksiyonlu elektrikli ocak, pişirme bölgesinin otomatik olarak yapılması için her bir tavayı ayrı olarak algılama özelliğine sahiptir. Böylelikle tencerenin boyutuna göre doğru ısıyı sağlar. Kullanımı kolay fiziksel düğmeleri sayesinde seçim yapabileceğiniz farklı güç ayarları bulunur. Bu sayede pişirme bölgesini kolayca açabilir ve zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca dokunulması tehlikeli olan sıcaklık seviyelerinde uyarı ışığı yanar ve müşteriye haber verilir. Böylece mutfakta acemi olan müşteriler bile kolayca yemek pişirebilir. İndüksiyon teknolojisi, yüzeyden ziyade tavaları ısıttığı için pişirmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Bu, enerjinin daha az boşa harcanması anlamına gelir ve faturanıza olumlu yansıma sağlar. Tekli elektrikli ocak parçalarını istediğiniz her yer taşıyabilir ve hızlı olarak yemeklerinizi pişirebilir veya ısıtabilirsiniz. Fazla güç istemeyen bu modeller, seyahatlerde bile yanınızda bulunabilecek kadar hafiftir. Pişirme sıcaklığının kontrolünü elinize alabilir ve yemeklerinizin yanmasının önüne geçebilirsiniz. Tavayı doğrudan mıknatıslar yardımıyla ısıtan bu modeller, hızlı ve eşit pişirme fırsatı sunar. Yüzeyin sadece belirli bölümleri ısıtıldığından dolayı dökülmeler yüzeye yapışmaz ve temizlik çok daha kolay hale gelir. Trendyol’da farklı teknolojilere ve farklı tasarım çizgilerine sahip elektrikli ocak markaları yer alır. Standart dört yemek bölgesinin izin verdiğinden daha fazla alana ihtiyacınız olabilir. Markaların sunduğu yemek esnekliği sayesinde ihtiyacınıza uygun parçayı bulabilirsiniz. Dilediğiniz kadar tencerenin sığması için bölgeleri ikiye bölebilirsiniz. Kullanımı kolay düğmeler sayesinde sıcaklığı ince ayrıntısına kadar ayarlayabilir veya yemek bölgesini anında değiştirebilirsiniz. Yiyeceklerin tam olarak ne zaman hazır olacağını bildirmesi için zamanlayıcıyı tercih edebilirsiniz. Kullanışlı çocuk kilidi özelliğiyle birlikte meraklı çocukları yüksek sıcaklıktan koruyabilirsiniz. 1500 Watt elektrikli ocak çeşitlerinin yüksek verimliliği sayesinde harcanan elektriği tamamen ısıya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede mutfak masraflarınızı azaltabilir ve yemeklerinizi ideal ayarda pişirebilirsiniz. Her mutfakta yer alması gereken elektrikli ocak çeşitlerinin bazı genel özellikleri bulunur.

Her Mutfak İçin Pişirme Setleri

Her Mutfak İçin Pişirme Setleri

Her mutfağın ihtiyacı ocaklar farklı boyutlarıyla yemek pişirirken büyük yardımcınız olur. Tüpe veya doğalgaza ihtiyaç duymadan oldukça pratik olan elektrikli ocak ikili setlerle istediğiniz her yerde yemek yapabilirsiniz. Küçük boyutu ve hafif yapısıyla evde, iş yerinde ya da balkonda kolaylıkla fişe takıp kullanabilirsiniz. Tüp veya doğalgaz derdi olmadan pratik ve hızlı bir şekilde yemekleri pişirebilirsiniz. 2500 W güce sahip, tava ve tencerelerinizle uyumlu olan ürünler termostat veya dokunmatik ayarıyla 9 kademeye kadar ısı sağlar. 180 mm ve 145 mm'lik ebatlı modellerin emaye veya cam gövdesiyle mutfaklarda hızlı ve güçlü bir şekilde yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Ergonomik ve şık tasarımlar kolay temizlenebilir. Çift gözlü özellikleri sayesinde mutfaklarınızda lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar. Enerjinin verimli bir şekilde kullanmasını olanak veren sade ve şık beyaz elektrikli ocak çeşitleri mutfaklarınıza modern bir hava katar. Sadece tencerenin ya da tavanın temas ettiği yeri ısıtarak hızlı ve enerji tasarruflu yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Vitro seramik cam yüzeyler ve dokunmatik paneller sayesinde temizlik oldukça kolaydır. Sıcaklık göstergesiyle yüzeyin ısındığı anlayabilir ve elinizi yakmazsınız. Tezgahın rengini ve dokusunu ocağınızın yüzeyiyle birleştirdiğinizde mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Oldukça güvenli olan şarjlı elektrikli ocak çeşitleri çocuk kilidiyle olası tehlikelerden korur. Çarpıcı ve kusursuz tasarımları ve olabildiğince geniş ve parlak yüzeyiyle şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hızlı kaynama ve yemek yapmanızı kolaylaştıran yüksek güçlü farklı bölmelere sahiptir. İstediğinizde düşük sıcaklığı ayarlayabilir ve yiyeceklerin sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Evde veya iş yerinde çok yer kaplamadan küçük elektrikli ocak ile kahve ya da çay yapabilir ve hızlı ve pratik yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Termostatlı özelliği sayesinde belirli bir ısıda tutabilir, çay ve yemeklerin soğumasını engelleyebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve oldukça kullanışlı olmasıyla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı kademelerdeki sıcaklık ayarıyla istediğiniz ısıda yiyecekleri pişirebilirsiniz. Ayakları sayesinde devrilmelere ve dökülmelere karşı güvenlidir. Cam yüzeyli ürünler şıklığıyla ön plana çıkar ve kısa sürede mükemmel yemekler yapmanızı sağlar. Mutfakta yeniliği arayanlara elektrikli ocak tavsiye edilir. Gösterge lambasıyla ısındığını anlayabilirsiniz. Trendyol’da her ihtiyacınıza uygun mutfak ürününü bulabilir ve mutfağınız için uygun parçayı satın alabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Özellikleri

Elektrikli Ocak Özellikleri

Elektrikli ocak modelleri pişirmeyi daha hızlı ve kolay hale getirmesi için tasarlanır. İster büyük bir aile ister sadece ara sıra yemek yapan bir müşteri için mutfaklara tam olarak uyan modeller Trendyol'da bulunur. Bu ürünler yardımıyla kendi başınıza yapabileceğiniz yemeklerin sonu yoktur. Basit bir makarna sosu hazırlayabilir, buzdolabından yemeklerinizi çıkartıp ısıtabilirsiniz. Tavada sosis, pastırma, mantar, domates ve yumurta kızartabilirsiniz. Gece uyumanıza yardımcı olması için yatmadan önce küçük bir tavada süt ısıtabilirsiniz. Hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli müşteriler dijital dokunmatik elektrikli ocak sayesinde yemekleri tam ayarında pişirebilir. LED ekran ve dokunmatik kontroller sayesinde farklı güç ayarlarının seçilmesi kolaydır. Böylece her bir pişirme bölgesini kolaylıkla açıp kullanabilirsiniz. Trendyol'da müşteri memnuniyeti odaklı sunulan ürünler, istediğiniz gibi pişirmeniz için mükemmel bir kontrol sağlar. Mutfağınıza sorunsuz bir şekilde yerleşmesi için tasarlanan modeller, standart boyutlarda olmasından dolayı mutfağınızla uyumludur. Elektrikli ocak telli parça üzerinde de yemek yapmayı sağlar. Aşırı ısınmadan koruyan güvenlik kilidinin yanı sıra otomatik kapanma işlevi de yer alır. Güvenle yemek pişirmenizi sağlayan zamanlayıcıyı kullanarak malzemelerin yanmasının önüne geçebilirsiniz. Bu pişirme ürünlerini kullanarak daha az riskle verimli yemekler ortaya koyabilirsiniz. Suyu kaynatırken, çorba ya da makarna yaparken kullanabileceğiniz aksesuarlar, yemeklerinizi daha erken hazırlamanıza imkan tanır. Yemek yapmanın kolay bir yolunu arayan ve mutfak için set üstü bir aksesuara ihtiyaç duyan müşteriler için elektrikli ocak parçaları idealdir. Temizlenmesi kolay cam panel yüzeyler, mutfağınızın yıllarca harika görünmesini sağlar. Bu parçalar yüksek kaliteli ve uzun ömürlüdür. Isı göstergeleriyle mutfağınızı güvende tutabilirsiniz. Trendyol üzerinden cazip fiyatlara sahip bu mutfak aksesuarlarına ve ankastre setlerine bakabilir ve sevdiğiniz parçaları satın alabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Yorumları

Elektrikli Ocak Yorumları

Elektrikli ocak ölçüleri mutfakların ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Ev tipi ürünlerin boyutları genellikle standarttır ve farklılık göstermez. Panel ve düğmeleri kullanarak istediğiniz pişirme bölgesinin güç seviyesini düzenleyebilirsiniz. Bu aparatlar genellikle pişirme setlerinin ön tarafında bulunur. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm kontrolleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Zamanlayıcı sayesinde belirli bir sürenin ardından otomatik olarak enerjiyi kesebilir. Bu sayede yemeklerinizin yanmasının önüne geçebilirsiniz. Elektrikli ocak kullanımı olabildiğince basit tutulur. Dokunmatik kontroller, her bölgedeki ısıyı hassas bir şekilde ayarlamanıza izin vererek pişirmeyi daha kolay hale getirir. Mutfağınızı her zaman güvende tutmanız için çocuk kilidi ve pişirme teli gibi birtakım önlemler alınır. Bunlar ısının gereksiz dağılmasını önler ve tencerenize ideal sıcaklığı sağlar. Pişirme yüzeyi tamamen soğumadığında ısı göstergesi uyarı ışığını yakar. Çerçevesiz modellerde ayrıca belirli bir süre ayarlamanıza izin veren zamanlayıcı bulunur. 4'lü elektrikli ocak parçaları ayarlanabilen güç seviyeleri ve farklı ısıtma bölgeleriyle birlikte gelir. Yemek pişirirken daha fazla esneklik ve basit kontroller sağlaması için çift bölgeli pişirme özelliğine sahiptir. Bu tek parça modellerde ocağın uzun süre açık bırakılması durumunda devreye giren otomatik kapanma özelliği bulunur. Bu açıdan son derece güvenlidir. Daha hızlı ve daha verimli pişirme imkanı tanıyan bu modellerin indüksiyon teknolojisi, ısıyı tüm pişirme yüzeyine değil, direkt olarak tencere ve tavalarınıza aktarır. Böylece 4 ana bölge daha hızlı ısınır ve geleneksel ürünlerden daha az enerji harcanır. Ayrıca yüzeyin temizlenmesi çok kolaydır. Trendyol’da cazip fiyatlarla sunulan ürünler hakkında daha fazla bilgi için elektrikli ocak yorumları kısmına bakabilir ve satın alan müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Mutfağınıza uygun olduğunu düşündüğünüz setleri uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Elektrikli Ocak Fiyatları

Elektrikli Ocak Fiyatları

Geleneksel elektrikli ocak kullananlar yenilenen bu modeller sayesinde mutfaklarında büyük değişimler yaşar. Çizilmeye dayanıklı ve temizlenmesi kolay sert cama yer verilen ürünler, rahat kullanım için farklı pişirme yüzeyleriyle donatılır. Ağır mutfak eşyalarının yerleştirilmesi için güçlü tava desteklerine sahiptir. Mutfakta vakit geçirmeyi seven her müşteriye hitap eden bu ürünler yüksek enerji verimliliği sağlar. Pilav ve patates gibi kolay ürünleri birkaç dakika içinde pişirebilirsiniz. Sütü saniyeler içinde kaynatabilirsiniz. Yiyecekleri daha kısa sürede pişirir ve bu sayede daha az güç tüketir. Otomatik ateşleme sayesinde tam güvenlik sağlar ve mutfakta yaşanabilen olası kazalardan korur. Yandan monteli 2500 Watt elektrikli ocak ile pişirme bölmeleri yan taraftan çalıştırılabilir. Siyah, beyaz, kırmızı ve hatta yeşil gibi farklı renk seçeneklerine sahip temperli tasarımlar, her mutfağa uyum sağlar. 70 cm elektrikli ocak sevdiğiniz yemeği hızlı bir şekilde pişirmenize olanak sağlayan mutfak aksesuarlarıdır. Daha az güç kullanarak daha fazla yiyeceğin pişirir. Bunun için dayanıklılık ve güç tasarrufu sunar. Motorlardaki voltaj regülatörü sayesinde lezzetli bir yemeği daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Dahili voltaj regülatörü hem yüksek ve düşük voltaj ayarını yapar hem de dayanıklılık ve performans için yükün kademeli olarak alınmasını sağlar. Endüstriyel elektrikli ocak modelleri manyetik enerjinin fazlasını engellemesi için tasarlanır. Zararlı manyetik radyasyonları engeller. Bu konuda endişelenmeden sağlıklı yemekler pişirmenize olanak tanır. Yüzeyi gazsız çalıştığından dolayı pişirme daha güvenli hale gelir. Trendyol'da her müşteri kitlesine hitap eden elektrikli ocak fiyatları küçük veya büyük mutfaklarda daha kolay yemek yapılmasına olanak tanır. Sevdiğiniz mutfak aksesuarlarını satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Setleri Trendyol’da

Elektrikli Ocak Setleri Trendyol’da

İstediğiniz her yerde yemek pişirmenin keyfini mini elektrikli ocak ile yaşayabilirsiniz. Mini boyutuyla küçük mekanlarda fazla yer kaplamaz. İşiniz bitince dolaba kaldırabilirsiniz. Temizliği oldukça kolay olan ürünlerin nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Isıyı dışarı kaçırmadan doğrudan tencere ve tavanın altına iletir ve enerji tasarrufu sağlar. Kolay kurulumu sayesinde fişi prize takıp çalıştırabilirsiniz. Zaman ayarlı modeller ısıyı otomatik olarak kapatır. Seramik cam yüzeyli ürünler zarif duruşuyla servis sırasında çay veya yemeklerin soğumadan kalmasını sağlar. 1 gözü elektrikli ocak çeşitlerini de dokunmatik ekranıyla kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dijital ekranıyla yemeklerin pişme zamanını ayarlayabilirsiniz. Zarif ve şık tasarımıyla mutfaklarınızda çok yer kaplamaz ve oldukça işlevseldir. Yüksek performansıyla ısıtma, kızartma veya kaynatma işlemlerini hızlı ve pratik olarak yapmanızı sağlar. Geliştirilen teknolojisiyle işlevsiz kaldığında kendini kapatma özelliği bulunur. Bahçede, tatilde veya kampta istediğiniz her yerde hafif ve ergonomik yapısıyla kullanabilirsiniz. Göstergeli dokunmatik kontrol paneli ve çoklu pişirme alanıyla camlı elektrikli ocak mutfaklarınıza minimal bir görünüm katar. Farklı sıcaklık ayarı ve pişirme fonksiyonlarıyla birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlamanız için üretilir. Çocuk kilidi özelliğiyle minik ellerin programı değiştirmesini engelleyebilirsiniz. Hızlı pişirme özelliğiyle mutfakta daha az zaman ve efor sarf etmenizi sağlar. 2000 Watt elektrikli ocak çeşitlerinin güçlü ve yüksek performansıyla hızlı ve eşit bir şekilde pişen yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Sıcaklık gösterge ışıkları sayesinde yüzeyin ısındığını anlayabilirsiniz. Cam, seramik, emaye yüzey kaplamaları alternatif yaratır. Farklı renk seçenekleriyle bulunduğu ortama şıklık katar. Düz yüzeyi sayesinde dökülen veya taşan yiyecekleri kolayca temizleyebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve fonksiyonel özellikleriyle uzun yıllar mutfaklardaki yerini alır. Trendyol üzerinden pişirme setlerine göz atabilir ve ihtiyacınız olan parçayı satın alabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Nasıl Çalışır?

Elektrikli ocak, kullanım açısından kolaylık sağlayan bir cihazdır. Ocak tipi olarak elektrikle çalışır. Yemek pişirmek, çay demlemek ve farklı yiyecekleri hazırlamak amacıyla tercih edilen ürün, pratik bir kullanıma sahiptir. Bazı modelleri dokunmatik ekrana temas edilmesi hâlinde çalışırken bazı modelleri düğmesi çevrilerek istenen ısıya getirilir. Farklı kademelerde ve büyüklüklerde üretilen ocaklar, mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Rezistans aracılığıyla ısıya oldukça dayanıklı cama elektrik verilir. Cam ısınır ve kabı ısıtır. Yani ısı üzerindeki kapta üretilmiş olduğu için kullanışlıdır. Böylece ocağa dökülen yemek artıkları yanmaz ve temizlenmesi kolay olur. Söz konusu üründe, her türlü tava ve tencereyi rahatlıkla kullanma şansınız vardır. Ürünün performansına göre ısıtma, kaynatma ve kızartma bile yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu tip ocakların özel güvenlik sistemi bulunur. Böylece aşırı ısınma durumunda ocak otomatik olarak kapanır ve riskli olayların yaşanmasına engel olur.

Elektrikli Ocak Ne Kadar Elektrik Harcar?

Elektrikli ocak, evlerde veya iş yerlerinde tercih edilir. Kullanım sıklığına bağlı olarak elektrik harcaması değişir. Aynı zamanda ocağın büyüklüğü ve ısı ayarı da harcamaya etki eden konular arasında sayılır. Genelde ocağın orta boy gözünün 1 saat çalıştığını varsayarak hesaplama yapılabilir. Bu sayı belirlenen elektrik tarifesi ve fiyat değişimlerinden etkilenebilir. Günümüz koşullarında meskenlerde kullanılan tariflere göre vergilerle birlikte elektrik birim maliyeti 0,7 TL’dir. Bu bilgilere göre 1 saatte harcanan elektrik bedeli 1.3 kW x 0,7 TL sonucunda yaklaşık olarak 1 TL’dir. Gün içinde kullandığınız süreye göre bu hesaplamayla ortalama bir değer hesaplayabilirsiniz. Böylece faturanızı ne kadar artıracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Elektrikli Ocak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli ocak alınırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunların başında kullanılacağı yer, ayarı, ocak adeti sayılabilir. Pişirmek istediğiniz yiyeceklerin özelliklerine göre tek kişi kullanmak için bir gözlü ocakları tercih ederken kalabalık aileler 4 gözlü olanları tercih edebilir. Aynı zamanda ankastre, seramik cam, emaye ve pleytli olarak tasarlanan modeller arasından beklentilerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Söz konusu ürünleri, kolay temizlenmesi sebebiyle de kullanmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz gövdesiyle öne çıkan ocak çeşitleri hem sağlıklı hem de avantajlı seçenekler arasındadır. Böylece uzun ömürlü olarak değerlendirebilirsiniz. Sıcaklık ayarı düşükten yükseğe kadar ayarlanabilen ocaklar yemek pişirme sürenizi kısaltır. Birden fazla gözlü olanlar aynı anda pek çok işi yapmanıza yardımcı olur. Böylece mutfakta daha uzun vakit harcamanıza gerek kalmaz. Bir diğer konu da ocağın ölçüleridir. Kullanacağınız yere uygun ebatlarda bir ocak aldığınızda mutfağınızda hem estetik durur hem de yemek yaparken avantaj sağlar.