Ürün Tipi
Fiyat
Cilt Tipi
Hacim
Ek Özellik
Form
Kullanma Amacı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Smoothly

" araması için 228 sonuç listeleniyor

Smoothly Peeling Çeşitleri ile Bakımlı Vücuda Kavuşun

Smoothly ağda çeşitleri içerisinde Smoothly konserve ağda ve Smoothly kartuş ağda bulunur. Ağda, kan dolaşımını teşvik eder. Sadece tüy değil yaşlanan veya ölü hücreleri de vücudunuzdan temizler. Smoothly boncuk ağda 250gr + ağda ısıtıcı makine + spatula seti + hijyenik masaj & temizleme yağı bulunan seti satın aldıktan sonra başka bir ürün almanıza gerek kalmaz çünkü ağda için gereken bütün ürünler mevcuttur.

Smoothly Ağda Çeşitleri

Smoothly Ağda Çeşitleri

Smoothly ağda makinesi kullanımı için ilk olarak güç kablosu makinenin arkasına monte edilir ve Smoothly kalıp ağda hazneye yerleştirilir ve fiş prize takılır. Makineyi açmak için güç düğmesine basılır ve katı ağda erimeye başlar. Makinenin iki çalışma modu vardır; sıcaklık ısıtma modu ve zamanlı ısıtma modu bulunur. Varsayılan sıcaklık ısıtma modudur. Varsayılan ısıtma sıcaklığı 50°C'dir ve sıcaklık ayarı için “+” veya “-” düğmelerine basılması, eridikten sonra sıcaklığın düşürülmesi gerekir. Sıcaklık ayarlandıktan sonra makine sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'ye ayarlayın, erime süresi 3 torba, 450g/torba için yaklaşık 60-80 dakikadır. Kullanımın ardından makineyi kapatmak için güç düğmesine basın. Ağdadan önce cildinizi tamamen temizleyin ve ağda sıcaklığını test edin. İstenilen bölgeye ağdayı uygulayın ve 20-30 saniye ağdayı vücudunuzda tutun. Gerekli yerlere ağda yaymak için bir fırça kullanın. Ağdanın kurumasını bekleyin. Kalın bir tabaka oluşturana kadar birkaç kere daha ağdayı uygulayabilirsiniz. Alerjik ve hassas ciltler için de uygundur sadece ağda oranını ayarlayabilirsiniz ve hassas cilt için üretilen ağda tercih edebilirsiniz. Bu ürünler doğal içeriklerden yapılmıştır ve tüm cilt tipleri için uygundur. Tasarruf etmek amacıyla evde ağda yapmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Smoothly kartuş ağda, sert ağda kiti, işi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Dijital ağda ısıtıcı, 4 paket sert boncuk ağda, ağdayı vücuda sürmek için büyük spatulalar, kaş ağda spatulalar ve ağda sonrası yağı da satın aldığınız kite dahildir. Kaş, dudak, bikini gölgesi, bacak, koltuk altı gibi daha kolay işleri banyoda bitirebilir, evde harika sonuçlar alabilirsiniz.

Smoothly Ağda Modelleri

Smoothly Ağda Modelleri

Smoothly ağda içeriği ile her seferinde ağda için ciddi bir oranda tasarruf edebilirsiniz. Size daha ucuz, daha kullanışlı bir deneyim sağlar. Smoothly ağda kullananlar olumlu sonuçlar aldığını ve ağdanın vücutta tahribat bırakmadığını belirtiyor. Smoothly profesyonel ağda ürünleri hem kuaförde hem de evinizde kişisel bakımınızı kolaylıkla yapabilmeniz için üretilen ürünlerdir. Smoothly ağda makinesi kullanımı geniş açılır tasarımlı iç haznesi sayesinde fazla ağda alır ve sürekli ağda eritmek zorunda kalmazsınız. Smoothly ağda özellikleri arasında sıcaklık ayarı ve yeni dijital ekranına sahip olması bulunmaktadır. Eksiksiz bir şekilde hazneyi ısıtır ve ağda oluşumunu hızlandırır. Ağda ısıtıcı 30°C-85°C arasında ve geniş bir sıcaklık aralığı ile ağdayı 85°C'de tamamen eritmek yaklaşık 50 dakika sürer. Kullanımdan önce ağda sıcaklığını test edin. 1-99 dakikalık bir zaman ayar aralığı ile alışık olduğunuz herhangi bir sıcaklığı ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ağda makinesini kullanmadığınız zaman temizlemesi çok kolaydır. Sadece makineyi ısıtın ve kurumuş ağdayı biraz eritin ve ardından erimemiş ağda saklama çantanıza çıkarın, ardından makinenin içini silmek için bir havlu kullanın, özel temizleme sıvısına ihtiyacınız olmadan temizleyin. Dijital ekran ağda ısıtıcı sıcaklık görüntüleme ekranı, sıcaklığı kontrol etmek için kullanışlı ve hızlıdır. Bu ürünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Sıcaklık ayarı bulunan ve bulunmayan ağda ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. Ağda makinesi, aşırı ısınmayı önleyen, güncellemeye dayanıklı ABS ısı yardımcı malzemesiyle kalıplanmıştır. Kolay temizlik için çıkarılabilir ağda kabı bulunmaktadır. Her tür ağdaya uygun termostatik kontrollü ağda ısıtıcısı ağda işlemini kolaylaştırır. Ağda ısıtıcısı, sert ağda, yumuşak ağda, konserve ağda, ağda boncuklarını, mum bloğunu ısıtabilir. Ağda sonrası ise lavanta, gül, aloevera, papatya, Hint yağı gibi esansiyel yağlar kullanabilirsiniz. Bu yağlar hem kaba tüyleri hızla alır hem de bölgeyi pürüzsüzleştirir, tahrişi en aza indirmek için daha pürüzsüz bir uygulama yapabilirsiniz. Karışıklık yoktur ve çok temiz ve rahat kullanım sağlar. Ağdanın düşük erime noktası, aynı zamanda acı verici sıcaklık olmadan da etkili olduğu anlamına gelir. Kendinize sıcak ağda ile ağda yapmadan önce uygun kişisel bakımı yapmanız gerekir. Ağda öncesi cildi temizlemek için tasarlanmış çay ağacı yağı içeren ağda öncesi bakım spreyi, ağda işlemine ideal bir başlangıçtır. Ağda sonrası bakım spreyi, cildi soğutmak ve nemlendirmek için formüle eden ve ağda sonrası oluşabilecek kızarıklığı daha da azaltan, profesyonel bir ağda tedavisi için mükemmel sonucu sağlayan lavanta yağı içerir. Boncuk ağda en hassas ciltler için bile tahriş yaratmaz. Cilt üzerinde son derece yumuşak beslenme sağlayan avokado yağı içerir.

Smoothly Ağda Fiyatları

Smoothly Ağda Fiyatları

Yüz, koltukaltı ve bikini bölgesi gibi hassas ciltler için ideal bir ağda formülüdür. Ağda yapmaya başladığınızda, tüylerin çıkarılmasını istediğiniz cilt bölgesine ılık ağda uygulanır. Daha sonra ağda bandı alıp ağda uyguladığınız alanı örtün ve sonra sıkıca ve tüylerin çıkış yönünün tersine hızlı bir şekilde çekin. Bu işlem bölgedeki tüyleri kaldıracaktır. Ağda makinesi nemlendirici kit, aynı zamanda, incelme kuru cildi ve artrit ağrısını çeken yaşlılar için de yardımcı bir üründür. Güzellik salonlarında çeşitleri bulunmaktadır. Sadece bu değil, tıp endüstrisinde ve evlerde de geniş bir kullanıma sahiptir. Sadece güzellik amacıyla değil, aynı zamanda kişisel bakım ve sağlıklı bir cilt için de gereklidir. Ağda kullanmadan önce cildinizi nemlendirin. Eller, ayaklar, dirsekler kuru olmamalıdır. Ağda ve sonrasında kullanılan yağ elleri ve ayakları yatıştırır ve yumuşatır. Ağda ile ilgili önemli bir ayrıntı, tüyleri alacak kadar uzun sürmeniz gerekir çünkü küçük parçaların büyük bölgedeki tüyleri alması uzun sürebilir. Ancak tüyler alındıktan sonra uzaması üç ila altı hafta arasında sürecektir. Ağda tüylerin çekileceği zaman sonunda geri büyüyen tüyleri önler, tüy köklerine zarar vermez. Sonuçlar haftalarca sürecektir. Tüy köklerinin zarar görmesine ve tüylerin büyümesini engelleyebilmesine rağmen ağda kalıcı bir epilasyon tedavisi olarak kabul edilmez. Genel olarak ağda kullanmak tıraştan daha etkilidir. Tıraş sadece tüyün cilde yakın yerinden tüyü keserek tüy köklerini sağlam tutar. Bu, tüylerin ağda işlemine kıyasla daha hızlı büyümesine neden olur. Ağda kalıcı olarak kabul edilmese de en azından cildin yüzeyinin altındaki tüyleri temizler. Zamanla oluşan hasar tüylerin daha yavaş, daha ince ve hatta tamamen uzamasına neden olur. Düz bölgelerde örneğin; bacak, kol gibi bölgelere Smoothly sir ağda uygulayabilirsiniz. Doğal formülü ve jojoba tohumu yağından yapılan Smoothly sir ağda erkekler ve kadınlar için istenmeyen tüyleri etkili bir şekilde temizlerken cilde nazikçe davranır. Sir ağdanın kullanımı oldukça kolaydır. Sadece ovalayın ve çekin! Kullanımı gerçekten pratiktir ve işi 3 saniye içinde halledilir. Vücut sıcaklığına ulaşması için elle ovalayın ve kullanıma hazırdır. Vücudunuzu 6 haftaya kadar pürüzsüzleştir. Yüz sir ağdaları 6 haftaya kadar tüysüz kalıcı bir sonuç elde etmek için tüyleri kökten alır. Tüy büyümesini azaltmaya yardımcı olur. Smoothly ağda makinesi yorumları ve ürünlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Smoothly ağda yorumlarını inceleyerek, Smoothly ağda ürünlerinden sipariş vermek isterseniz Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.