İlgili Kategoriler
Fiyat
Ağırlık / Hacim
Tip
Tane Şekli
Kum Türü
Koku Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kristal Kedi Kumu

" araması için 697 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Kristal Kedi Kumu Çeşitleri Trendyol’da!

Evde kedi bakan kişiler, onların sağlıkları için mamadan kumuna kadar bütün ihtiyaçlarına dikkat eder. Bu sebepten dolayı da evcil hayvan sahipleri, doğal ürünlerin arayışı içine girer. Kristal kedi kumu sağlıklı yapısı ile ön plana çıkar. Bu ürünler, hayvanların sağlığı için en doğal maddeleri içerir. Etrafa dağılmayan ve kolay temizlenebilen özellikleri, evcil hayvan sahipleri tarafından bu çeşitlerin büyük ilgi ile karşılanmasına vesile olur. Bu ürünleri tekli halde alabileceğiniz gibi set halinde de alabilirsiniz. Kristal kedi kumu 9’lu paketleri seçerek patili dostlarınız için uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Trendyol’dan kristal kedi kumu online alışveriş imkanı ile patili dostlarınızın gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Beğenilen Kristal Kedi Kumu Modelleri

Beğenilen Kristal Kedi Kumu Modelleri

Kristal kedi kumu modelleri pek çok özelliğe sahiptir. Örneğin kokulu kristal kedi kumu, bulunduğu ortamda yarattığı hoş koku sebebiyle evde kedi bakımını daha kolay hale getirir. Ayrıca bu ürünlerin yüksek emici gücü bulunur. İdrarı emme özelliği ile oldukça beğenilir. Bu ürünler, patili dostların tuvalet alışkanlığı kazanması için önemlidir. Kristal kedi kumu yorum kısmı, çeşitli opsiyonlar karşısında karar vermenizi kolaylaştırır. Bazı değerlendirmeler ürün görsellerini de içerir. Bu sayede almak istediğiniz ürünün tüm özellikleri hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kokulu modeller sayesinde evde kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Kokulu seçenekler arasında çiçek, çilek ve kavun aromaları bulunur. Bu ürünlerin ince ve kalın çeşitleri yer alır. İnce yapıda bulunan modeller kolay temizlenebildiği için sıklıkla tercih edilir. Ürünler, kokuyu hapsedebilen yapıdadır ve su emici özelliği bulunur. Yeni evcil hayvan sahiplenecek olan müşteriler için model seçimi konusunda kristal kedi kumu kullananlar tarafından iletilen görüşler önemli bir kaynaktır. Tercih etmek istediğiniz ürünleri Trendyol üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Kristal Kedi Kumu Tavsiye ve Yorumları

Kaliteli Kristal Kedi Kumu Tavsiye ve Yorumları

Kristal kedi kumunun temizliği, kedinin sağlığı açısından önemlidir. Örneğin silika kedi kumu mavi renktedir. Ancak bu model sararmaya başladıysa hemen değiştirilmesi gerekir. Evde kedi beslerken tuvalet temizliğine dikkat etmek, kötü kokuyu önlemek ve hijyen açısından önemlidir. Kolayca tuvalet temizlemek için birçok formül vardır. Sirke, karbonat ya da arap sabunu gibi malzemeler ile tuvaleti pratik biçimde temizleyebilirsiniz. Böylece hem kediniz hem de kendiniz için hijyenik bir ev ortamı oluşturabilirsiniz. Bu ürünleri ilk defa kullanacak olan müşteriler, kristal kedi kumu tavsiye bölümünü inceleyerek ürünler ile ilgili bilgilere erişebilir. Tamamen doğal ve toksik maddelerden arındırılmış yapısı ile kristal emici kedi kumu müşterilerin beğenisini kazanır. Bu ürünleri kullanarak patili dostunuzun her zaman kuru ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol’un kristal kedi kumu yorum kısmındaki müşteri deneyimlerinden yararlanarak ürün seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajlı Kristal Kedi Kumu Fiyatları

Avantajlı Kristal Kedi Kumu Fiyatları

Kristal kedi kumu fiyatları farklı aralıklarda bulunur. Fiyatların belirlenmesi sürecinde birçok faktör rol oynar. Evcil hayvanın alışkanlıkları doğrultusunda seçilecek kumun türü bu faktörlerden biridir. Eğer patili dostunuz kalın kum tanelerine alıştıysa sahiplerinin bu türden bir kum alması gerekir. Aroma, fiyatları oluşturan bir başka etkendir. Farklı aroma kokulu ürünler yüksek maliyetli olduğu için fiyatları da buna paralel olarak artış gösterir. Ancak bu kullanışlı modellerin her bütçeye uygun seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kristal kedi kumu kampanya dönemlerini takip ederek bu kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla elde edebilirsiniz. Kristal kedi kumu indirim fırsatlarından yararlanarak bütçenizden tasarruf etmeyi sağlayabilirsiniz. Bu modelleri evlerinde hayvan besleyen sevdiklerinize hediye etmek amacıyla da alabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla nitelikli ve temiz kullanım vadeden kristal kedi kumu satın alabilirsiniz.

Kristal Kedi Kumu Özellikleri Nelerdir?

Kristal kedi kumu, küçük silika jel boncuklardan yapılmış bir kedi kumu türüdür. Kristal kedi kumu özellikleri çeşitlilik gösterir. Kristal kedi kumu oldukça emicidir ve ağırlığının 10 katına kadar sıvı emebilir. Aynı zamanda içindeki silika jel boncuklar, nemi hapsederek ve kokuya neden olan bakterilerin büyümesini önleyerek kokuların kontrolüne yardımcı olabilir. Bununla birlikte kristal kedi kumu düşük tozludur, bu da kedilerde ve sahiplerinde solunum sorunlarına neden olma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir. Ayrıca kristal kedi kumu uzun süre dayanıklılık gösterir, bu nedenle onu sık sık değiştirmek zorunda olmadan kullanabilirsiniz. Üstelik kristal kedi kumu hafif bir yapıya sahip olduğundan kullanımı ve taşınmasını kolaylaştırır. Genel anlamda değerlendirildiğinde kediniz için güvenli olan kristal kedi kumunu kullanabilirsiniz.

Kristal Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Kedinizin tuvaleti için uygun gördüğünüz kabı öncelikle temiz olduğundan emin olmalı ya da ihtiyaç varsa temizlemelisiniz. Sonrasında ise kabın boyutu ile doğru orantılı olacak şekilde kristal kedi kumunu kabın içerisine eşit olarak yayılacak şekilde dökebilirsiniz. Her gün düzenli olarak kedinizin kumunu kontrol ederek katı atıkları delikli bir kepçe yardımı ile çöpe atarak temizleyebilirsiniz. Ortalama 4 – 6 haftada ya da gerekli gördüğünüz süreçlerde kristal kedi kumunu kaptan tamamen boşaltarak yeni kumu doldurabilirsiniz. Herhangi bir topaklanma oluşumu görülmeyen kristal kedi kumunu böylece periyodik olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kristal Kedi Kumu Ne İşe Yarar?

Kristal kedi kumu koku hapsedici özelliği ile öne çıkar. Yüksek oranda emici özelliği ve ağırlığının 10 katına kadar sıvı emebilir olması kumun nemi kontrol edebilmesini sağlar. Aynı zamanda kumda oluşabilecek herhangi bir kokuyu önlemede de etkilidir. Bunun yanı sıra kristal kedi kumu uzun süre dayanıklılık gösteren ve sürekli değiştirme ihtiyacı duymayacağınız türden bir içeriğe sahiptir. Düşük tozlu bir yapıda olması sayesinde hem kedinizi hem de kendinizi solunum açısından koruyabilirsiniz. Kediniz ve sizin açınızdan kristal kedi kumu toksik olmadığından rahatlıkla kullanabilirsiniz.