placeholder
"

Arzum Tost Makinesi

" araması için 107 sonuç listeleniyor

Arzum Tost Makinesi

Arzum Tost Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arzum tost makinesi, Türk mutfağının vazgeçilmez elektronik aletlerinden biri. Küçük ev aletleri sektörü içerisinde en çok sevilen markalar arasında yer alan Arzum, fonksiyonel özellikleri ve kullanışlı dizaynlarıyla ürettiği ürünleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Arzum ürünleri özellikle sizin için kaliteli bir kullanım sağlatırken buna ek olarak dayanıklı ve uzun süreli bir ömür sunuyor. Sağlıklı beslenme ve pratik kullanım alanıyla da sizlere ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri kısa sürede hazırlıyor. Arzum tost makinesi kırmızı renkli modeli özellikle ülkemizde fazlasıyla rağbet görüyor. Model içerisinde kullanılan şık dokusu ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tost makinesinden beklentileriniz fazlasıyla karşılanıyor. Arzum elektronik ev aletlerinin inovatif yapısı ve sürekliliği olan kullanım alt yapısıyla, kategorilerinde en uzun süre kullanabileceğiniz alt yapıları bir araya getiriyor. Misafirleriniz için Arzum Prego tost makinesi ile eşsiz tostlar hazırlayabileceksiniz. Akıllı ev aletleri konusunda yıllardır sahip olduğu deneyimi kullanıcılarıyla buluşturan marka, ergonomik ve şık tasarımlarıyla da sizler için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en dekoratif şekilde sunmaya devam ediyor. Damak tadınıza uygun tost ya da ızgara çeşitlerini hazırlayabileceğiniz Arzum Delux tost makinesi ile kısa süre içerisinde pişirmeyi tamamlayabilecek ve servise hazır hale getirebileceksiniz. Arzum sahip olduğu inovatif bakış açısını, düşük enerji kullanarak sağlayarak doğa dostu ürünler bir araya getirebilmektedir. Siz de böylece kullandığınız ürünlerde hem güvenli bir arayüz hem de pratik pişirme aşamalarına, tasarruflu bir şekilde erişebileceksiniz. Tüm bunların yanında bütçenize uygun fiyatlarıyla da sizlere kaliteli bir deneyim yaşatacak. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza uygun olan fonksiyonları belirleyerek, Arzum ürünleri arasında tercih yapmak. Siz de Arzum ile ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler arasında en kaliteli olana bütçenize en uygun olacak şekilde ulaşın. Arzum ürünlerinin satış sonrası destek ekibiyle de oluşabilecek sorunlar ya da merak ettiğiniz konularla ilgili de bilgi alabileceksiniz. Arzum ürünleri elektronik ev aletleri kapsamında size küçük ev aletleri konusunda alışılagelmiş ihtiyaçlarınıza yeni bir soluk kazandırabilecek yeniliği dekoratifliği ve fonksiyonlarıyla bir araya getiriyor. Kaliteli bir ürüne sahip olmak ve ürünlerin güvenli bir şekilde mutfağınızda kullanılmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir numaralı marka olan Arzum ile bütçenizi sarsmadan kaliteli ürünlere ulaşmanın fırsatını siz de yakalamaya başlayın. Arzum’un kullanıcı dostu kullanım rahatlığıyla istediğiniz pişirme ayarını tost makinesinde ya da alternatif ev aletinde uygulayabileceksiniz.

Arzum Granite Tost Makinesi

Arzum Granite tost makinesi, şık tasarımıyla size ve mutfağınıza renk katacak. Granite tost makinesinin sağ tarafında yer alan ısı ayarı ve ikaz ışığıyla kolaylıkla otomatik pişirme ayarlarında pişirme gerçekleştirebileceksiniz. Arzum Granite tost makinesi için yapılan Ar-Ge çalışmalarında Arzum tost makinesi granit, ergonomik tutma sapıyla da arzu ettiğiniz pişirme yöntemine uygun kullanım şeklini de size sunacaktır. Isıya da dayanıklı olması kullanım amaçlarını geliştirirken, sizin için güvenli bir tutamaz görevi de görmektedir. Renkleri ve görünüşüyle mutfağınıza oldukça şık bir şekilde oturacak olan Arzum Tostçu Lux Granite Izgara ve Tost Makinesi, ihtiyaçlarınıza uygun her türlü kullanımıyla istediğiniz beslenme yöntemine uygun çözümler üretebilmektedir. Ayrıca ızgara pişirme için sağladığı 180 derece açılabilen Arzum tostçu, ayarlanabilir ısı alt yapısıyla da isteğiniz doğrultusunda bir pişirme gerçekleştirebilecek. Et, tavuk ızgara dışında, patlıcan gibi spesifik sebzeleri de ızgara pişirmeniz bu ürünle mümkün olacaktır. Domateslerinizi ve soğanlarınızı da rahatlıkla pişirebileceksiniz. Granit bir yüzeyde pişirme sağladığı için oldukça da sağlıklıdır. Bu ayrıca temizlik konusunda da oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sizlere kullanım alanlarında geniş bir yelpaze sunan Arzum, alışılagelmiş tostların demir ya da telden olan pişirme alanına ek olarak geliştirdiği bu inovatif yöntemle kullanıcı dostu olmayı sürdürmektedir. Ayrıca rahatlıkla sökülüp takılması, temizlik için oldukça fonksiyonel bir görünüm sağlamaktadır. Kaliteli bir dizayn taşıyan ürün, kullanım alanı dışında sizin için güvenlik kilidiyle oluşabilecek problemlere karşı dayanıklı bir arayüz de sağlamakta. Evinizdeki çocuklar, ürünün kilidini açmadan ısı yüzeyine ulaşamayacaktır. Dik bir şekilde de muhafazaya müsait kullanım şekliyle, ihtiyaç hissedebileceğiniz bütün alanlarla ilgili maksimum çözüm üretmeyi başarabilmektedir. Klasikleşmiş tost makinelerinin aksine oldukça da hafif olan Arzum Granite, sizin için ağzınıza laik yemekler hazırlayacak. Arzum tost makinesi rezistansı yapılan Ar-Ge çalışmaları sayesinde kısa sürede yüksek ısı üretebildiği için pişirmek istediğiniz tostlar ve gıdalar, kısa süre içerisinde pişmeye başlayacak ve otomatik olarak tamamlandığında ısı vermeyi bitirecektir. 1800 Walt elektrik ile çalışan ürün, zamandan tasarruf etmek isteyenler için bire bir. Aynı anda altı farklı tostu pişirebilen makine inceleyen ve kullananlar tarafından tam puan almıştır. Siz de Arzum ailesine katılmak için Lux Granite Izgara ve Tost makinesi üzerinde kısa süre içerisinde yararlanabileceksiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan makinenin, temizliği de çok kolay. İki yıl garantisi ve Arzum’un geniş teknik servis ağı sayesinde kısa sürede arzuladığınız tost makinesine ulaşabileceksiniz.

Arzum Tost Makinesi Yedek Parça Desteği

Arzum tost makinesi yedek parçalar konusunda, Türk yapımı bir marka olmasının sağladığı imkanları kullanıcılarıyla sonuna kadar buluşturur. Türkiye’de hemen hemen bütün illerde bulunan kullanıcı ağı sayesinde siz de ihtiyaç hissedebileceğiniz yedek parçalara ve oluşabilecek teknik desteğe kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Arzum tost makinesi plakası üzerinde oluşan kalıcı hasarlarda, siz de parça değişikliği ya da garanti kapsamını öğrenmek için Arzum teknik servisini ya da müşteri desteğini arayabilirsiniz. Tost makinesi tercih ederken ihtiyacınız olabilecek özellikler arasında doğru olanları belirleyerek tercihe bulunmak için en önemli kısmıdır. Fiyat ve kalite endeksi üzerinden değerlendirildiğinde, Arzum tost makinesi parçaları kullanılan materyal ve dayanıklılık açısından değerlendirildiğinde oldukça uzun süren kullanım ömrüyle sizin için bütçe dostu olan çözümler sunacaktır. Elektrikle çalışan bu tost makinelerinin genellikle sadece ekmek arası pişirme yöntemi için kullanıldığı bilinmektedir. Ancak buna ek olarak lahmacun, ekmek, et pişirme, sebze pişirme için de kullanılabilmektedir. Sağlıklı pişirmeler için yağsız pişirme yapabildiği için de tercih edilmektedir. Siz de ızgara pişirmelerinizi tost makinesi üzerinde saniyeler içerisinde yapabileceksiniz. Izgara pişirirken tost makinesi üzerinde oluşabilecek yağ atığı ve diğer durumlar için Arzum’un sahip olduğu yönlendirme teknolojisiyle minimum buhar ile çözüm üretilir. Tost makinesini tercih ederken kullanım alanı kadar temizlenme süresi, güvenlik önlemleri, elektrik hattı gibi ayrıntılar kontrol edilebilir. Arzum bu noktada kullanıcılarına yaklaşık 20 yıldır sağladığı hizmetle uzun süreli kullanım düşünen kişilerin imdadına yetişerek sürekliliği olan bir dayanıklılık sunuyor. Arzum tost makinesi termostatı ve ısı tabanı, otomatik olarak içerisinde olan gıdayı yakmamak üzere kapanabilme özelliğine sahiptir. Bu tip özelliklerle Arzum sizin için ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz alanlarda bile inovatif çözümlerle çözüm üretmektedir. Arzum tost makinesi ızgarası üzerinde yapabileceğiniz sağlıklı yemeklerle birlikte siz de kaliteli beslenme alışkanlıklarına ulaşabilecek ve kısa sürede pişirebileceksiniz. Arzum modelleriyle birlikte en çok sevdiğiniz modellere kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkün olacak. Arzum Panini Granite tost makinesi gibi üst düzey modelleriyle de ağzınıza laik tostları kısa sürede hazırlayabileceksiniz. Bir tost makinesi denildiğinde insanların aklına gelen markaların başında yer alan Arzum ile siz de pişirmek istediğiniz yiyeceklere uygun pişirme sürelerini belirleyebilirsiniz. Bulaşık makinesi üzerinde Granit yüzeyleri yıkayabilmeniz sayesinde hijyene de önem verebilirsiniz.

Arzum Tost Makinesi Yorumları

Arzum tost makinesi yorumları, kullanıcılara genel anlamıyla oldukça başarılı bir kullanım sağlamaktadır. Bu sayede de kullanıcılarından olumlu geri dönüş almayı da başarmıştır. Arzum döküm tost makinesi modelleri başta olmak üzere kullanıcılarına sağladığı bu geniş kullanım yelpazesi ve güvenli bir alan yaratmasıyla klasikleşmiş ev ürünlerine yeni bir soluk getirmeyi de başarmıştır. Arzum modellerinde olan ısı ayarlarıyla da kullanım termostatıyla da sizlere kaliteli bir çözüm sunabiliyor. Termos üzerinde ısıyı size belirten yüzeyi sayesinde ortalama 4 dakika içerisinde üretim yapabiliyorsun. Arzum Panini tost makinesiyle klasikleşmiş tost anlayışınıza yeni bir soluk kazandıracaksınız. Panini ile yapacağınız tostlarınızda isterseniz önce ısıtarak ekmeklerinizi koyabileceksiniz ya da alternatif olarak ekmekleri soğuk yüzeyle birlikte ısıtabileceksiniz. Opsiyonlarınıza uygun tercihlerle size özgü çözümleri bir araya getirecek Arzum ile siz de pişirme takviminize uygun çözümleri bir araya getirebileceksiniz. Pratik bir şekilde aperatif hazırlamak özellikle erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bir beslenme biçimi. Elektrikli küçük ev aletleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan Arzum ile istediğiniz ısıda ve pişirme süresinde yiyecekler hazırlayabileceksiniz. Dizaynı, program çeşitleri, boyutları ve renkleri arasında değişen özellikleri arasında siz de kendiniz için en uygun modeli kısa süre içerisinde keşfedebileceksiniz. Bu standart içerisinde en uygun modellere bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilmek oldukça kolay. Aynı anda altı tost kapasitesi olan modeli içerisinde, rezidans ve yüzey temizliği de oldukça kolay yapılabilmektedir. Oluşabilecek problemlere karşı size karşı sağladığı garantili kullanım süresi ve Türkiye çapında yaygın olan teknik servis alanlarıyla ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık verecek. Tercihinizi Arzum’dan yana kullanarak en kaliteli ürünlere bütçe dostu fiyatlardan ulaşabileceksiniz.

Arzum Son Model Tost Makineleri

Arzum tost makinesi her yaştan kişiye uygun kullanım amaçlarıyla uygun kullanılan bir makinedir. Arzum Gustos tost makinesi ile uygulanan modelleri içerisinde alternatif renklerle mutfağınıza şık dekoratif bir görünüm kazandırabileceksiniz. Hem ızgara hem de tost makinesi olarak kullanılabilirken, 180 dereceye kadar açılabilmektedir. Plakaların iki yüzeyinin de kullanılabildiği gibi buna ek olarak sökülmesi ve takılması da oldukça kolaydır. Arzum tost makinesi nasıl kullanılır sorusuna yanıt, sizin kullanım biçiminize göre değişeceği için tercihleriniz opsiyonel olmaktadır. Arka tarafında yer alan yağ akıntı kabı, et ya da ızgara pişirdiğiniz fazla yağları temizleme sunulmaktadır. Ürün elinize ulaştığında oldukça şık bir kutu içerisinde gelmektedir. Arzum tarafından ürün 3 yıl garantili bir şekilde size sunulmaktadır. Bu sayede kullanım alanında oluşabilecek sorunlara karşı çözüm üretebileceksiniz. 1800 ve 2000 Watt’lık iki farklı modeli mevcut. Isı ayarı yaparak, termostat ışığına da uyarak siz de damağınıza uygun yiyecekleri, besin değerlerini kaybetmeden hazırlayabileceksiniz. İçerisinde ek olarak fırçası, yağ damlatma tepsisi ve ıspatulası da bulunmaktadır. Bir tost makinesinden daha fazlasını size vaat etmektedir. Biraz daha küçük modelleri arzulayanların imdadına ise Arzum mini tost makinesi yetişiyor. Oldukça pratik bir kullanım alanı sağlayan Arzum mini tost makinesi, rahat taşınması ve ergonomik boyutlarıyla aradığınız makine olarak uzun yıllar mutfağınızda yer alacaktır. Kilitlenmesi ve güvenlik önlemleri değerlendirildiğinde uzun süre keyifle kullanacaksınız. Arzum ürünlerinin kullanıcı geri dönüşlerinin bu kadar olumlu olması yine markayı tercih etmeniz için bir diğer etken yöntemden birisidir. Bu sayede kullanım süreniz boyunca keyifle arzuladığınız ürünlere alabileceksiniz. Dış ve iç malzemelerde kullanılan materyallerin yüksek standartlarda olması ihtiyacını duyduğunuz standartta pişirme kapasitesini oluşturacaktır.

Üstün Kaliteye Sahip Arzum Tost Makinesi Sultane

Arzum tost makinesi Sultane, 1800 Watt’lık kullanımıyla kısa sürede ısıyı yükseltebileceksiniz. Pişirme süresi ortalama olarak sekiz dakika süren makinanın ayarlama opsiyonları diğer ürünlerine kıyasla biraz daha düşük segment gözükebilir. Fakat 3 kademeli ısı ayar düğmesi ile kullandığınız malzemeyi pişirme durumuna göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Bütçe dostu olan modelin yüzeyinde kullanılan iki demir plaka ise ısı dağılımı konusunda daha hızlı çözüm üretmektedir. Isıya dayanıklı, kaliteli materyali ile yapılmış ergonomik sapı ile tostunuzu yaparken rahatlıkla kullanabileceksiniz. Böylece elinizin yanma gibi durumlarının önüne kolayca geçecektir, bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Termostat ve ikaz ışığı sayesinde siz o an mutfakta olmasanız dahi tostunuz yanması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Arzum pembe, kırmızı tost makinesi gibi opsiyonel renkleriyle kullanım alanınızda geniş bir skalada hizmet verecektir. Güzel bir Pazar sabahını arzunuza göre karışık ya da kaşarlı bir tostla taçlandırabilirsiniz. Aynı anda 4 adet tost yapabileceğiniz alana sahip olan Arzum Sultane ile hızlı bir şekilde aile kahvaltınızı hazırlayabilirsiniz. Bulaşık noktasında da yardımcı olan Arzum Sultane’nin granit yüzeyinin kolayca çıkarılıp elde ya da bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilmesi üstün hijyen sağlar. Granit yüzeyin sahip olduğu efektifli ısıtıcı plakaları ile yapışmaz özelliği hayret vericidir. Belirtmek gerekirse Arzum Sultane ile yapabilecekleriniz tost ile kısıtlı değildir. Bir tost makinesinden daha fazlası olan Arzum Sultane eşsiz granit yüzeyi ile istediğiniz ızgara yemeklerini yapabilme olanağını size verir. Granit yüzeyi tek taraflı kullanabilmenize aldanmayın, kapağı pişireceğiniz yemeğin kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz hatta 180 dereceye kadar kapağını açabilirsiniz. Dik konumda muhafaza edebilme imkanınız var. Kablo sarma bölümü de mevcuttur. Bu sayede hem makinenizin kablosu herhangi bir aşınmaya uğramaz, uzun vadede kullanım garantisi sağlanır hem de tezgahınızda bir dağınıklık yaratmaz. Ebatları itibariyle fazla yer kaplamayan Arzum Sultane, kalbinizde taht kuracak. Herhangi bir arıza durumunda 36 aylık garanti veren Arzum, teknik servisi aracılığıyla makinenin sorunu ücretsiz bir şekilde giderilir. Arzum Sultane ile mutfağınıza yüksek standartlı bir görünüm kazandırmak sizin de hakkınız.