"

Calve

" araması için 214 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Calve

Yemeklerde Sosların Öncüsü Calve

Türkiye pazarında 1986 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermeye başlayan Calve, kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine yemeklerini daha keyifli ve lezzetli kılmaya çalışmaktadır. Öncelikle ketçap ve mayonez ile başlayan üretimi daha sonraları kullanıcılarının ihtiyaçlarına özgü ürünler ve markanın kendisine has soslarıyla daha da zenginleşmiştir. Calve bu anlamda birbirinden lezzetli ve birbirinden farklı ürünleriyle hemen her yemeğin yanında veya içerisinde kullanılabilecek soslar ortaya koymayı başarmıştır. Özellikle fast food alanında kullanılan soslarda sektörün en önemli markaları arasında yer almaya başlamıştır. Ülkemizde sos denilince genellikle akla ketçap ve mayonez gelmektedir. Ancak marka on farklı çeşitte sosu geliştirip kullanıcılarının beğenisine sunarak bu algıyı tamamen yıkmıştır. İnsanlar yemeklerinin yanında kendi damak zevkine uygun bir Calve ürününü rahatlıkla ve keyifle tadabilmektedir. Calve hardal ve Calve ranch sos bu ürünlerin en popüler olanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Fast food sektöründe bu ikili ketçap ve mayonezden sonra insanlar tarafından en çok tercih edilen soslar arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu sektörün bu denli gelişmesiyle markanın bu alana yönelik daha minimal ambalajlanmış ürünlere ağırlık verdiği söylenebilir. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren ve insanların yemeklerini daha lezzetli kılma anlamında sosyal lezzetler sunan Calve ürünlerine ve ürünlerinde kullandığı ambalajların geliştirilmesine durmaksızın devam etmektedir. Ana yemeklerin yanında kullanılan birçok sosun yanı sıra başlı başına bir alternatif gibi görülen ve genellikle kahvaltılarda tercih edilen mezelerin de üretimini yapan marka bu alanda da öncü olmayı bilmiştir. Kahvaltılık soslardaki kalitesi ve çeşitliliği kullanıcılar tarafından daima teveccüh görmektedir. Gerek kahvaltı gerekse ana yemeklerin yanında kullanılabilen diğer soslarıyla tüm dünyada insanların yemeklerini daha lezzetli kılmaya ve yemek yemeyi eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Bu anlamda amacına da ulaştığını müşterilerin geri bildirimlerinden ve sosyal medyadaki yorumlarından fazlasıyla anlaşılmaktadır. Her insan kendi ağız ve damak tadına göre bir Calve ürünü tercih etmektedir. Herkese hitap edebilen bir marka olmanın verdiği özgüvenle ürünlerindeki çeşitliliği artırmaya ve insanlara çok daha yeni soslar çok daha yeni lezzetler sunmaya devam etmektedir. Her anlamda müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapan marka aynı zamanda en doğru fiyata ve en ulaşılabilir şekilde bir satış ağına sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ketçapların Efendisi Calve

Sosların efendisi ketçap, ketçapların efendisi ise Calve’dir. Ketçap hayatımıza Calve’den daha önce girmiş olsa da markanın birbirinden lezzetli ürünleriyle ve kendisine has tadıyla diğer tüm ketçapların tadını unutturan ve bağımlılık yapan bir alternatif haline gelmiştir. Calve ketçap 1986 yılından beri ülkemizde kullanıcılarının beğenisine sunulmakta ve sofraları şenlendirmektedir. Özellikle et ürünlerinin bulunduğu yemeklerde tercih edilen ketçap sofraların vazgeçilmez sosları arasındadır. Neredeyse her evde kullanılan bu sos yıllardan bu yana markanın kendisine has tadı ile ayrı bir boyuta ulaşmış ve bu anlamda markayı zirveye taşımayı da başarmıştır. Çok yüksek bir müşteri memnuniyeti yakalayan marka gün geçtikçe yeni ama ufak dokunuşlarla gerek içeriğindeki gerekse de kutusundaki değişikliklerle insanları kendisine bağlamaya devam etmektedir. İlk yıllarda daha çok lüks tüketim ürünü gibi görünmüş olsa da zaman geçtikçe daha da ulaşılabilen bir ürüne dönüşen ketçap özellikle gençlerin ve çocukların oldukça fazla tükettiği bir sos olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu konuların başında kutuların kapaklarıyla yaşanılan sorunlar olmuştur. Bu anlamda da fonksiyonel kapaklar tasarlayarak bu sorunu çözmeyi başarmıştır. Yeni ürünlerinde kullanılan kapaklar sayesinde ürün kutusu ne kadar hareket ederse etsin etrafa sos sıçratmıyor ve kapak kenarlarına bulaşmıyor. Bu özelliğiyle devrim niteliğinde bir yeniliğe ve farklılığa sahip olan marka gelişimin ve yenileşmenin önemini vurgulamaya devam etmektedir. Ketçaplar kendi içerisinde de birkaç farklı şekilde ve içerikte çeşitlenmektedir. Bunların en başında acılı ve acısız olarak müşterilerinin beğenisine sunulmasıdır. Calve ketçaplarını da acılı ve acısız olarak iki farklı içerikte kullanıma sunmaktadır. İçeriğinin doğal olmasına ve katkısız olmasına oldukça fazla önem veren marka tüm ürünlerinde olduğu gibi ketçaplarda da sağlık koşullarına azami derecede dikkat etmektedir. Hangi ürünü olursa olsun sağlık koşullarını daima gözetmekte ve üretim teknolojilerini de buna göre belirlemektedir. Ketçap ailesine son dönemde yeni bir üye daha katılmıştır. İnsanların yeme içme tercihlerindeki farklılıklarından ortaya çıkan bu ürün tamamıyla organik beslenenlere hitap etmektedir. Yeme içme alışkanlıkları içerisinde organik olmayan ürünleri tüketmemeyi tercih eden kullanıcıları da unutmayan Calve organik ketçap çeşidini de ürün yelpazesi içerisine eklemiştir. Hangi ketçap ürününü kullanırsanız kullanın markanın kendisine has dokunuşunu ve lezzetini hissedeceğiniz ürünlerinden asla vazgeçemeyeceksiniz.

Calve Mayonez ile Kral Sofralar

İkizlerin diğer ürünü olan mayonez, ketçap ile olan kardeşliğinde vazgeçilmez bir figür olarak sofralarda bulunmayı fazlasıyla hak etmektedir. Bu ikilinin önemli bir parçası olarak çok farklı bir lezzet olmasıyla da yemeklerinizin daha keyifli hale gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Calve mayonez alışılagelmiş mayonez tadını kendi dokunuşları ve özel tarifiyle daha sağlıklı ve daha lezzetli bir şekilde kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Bu anlamda on yıllardır ülkede faaliyet gösteren markanın lokomotif ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Kendi içerisinde belirli formlarda üretilen mayonez içeriğiyle de çeşitlendirilmiştir. Kullanıcılarının tercihlerine ve yeme alışkanlıklarına göre de küçük dokunuşlarla daha da lezzetli ve farklı hale getirilmektedirler. Bu ürünlerin başında hayvansal ürünleri yemeyi tercih etmeyen vegan gruplarına yönelik üretilen çeşit gelmektedir. Calve vegan mayonez bu anlamda pozitif ayrımcılık yaparak bu şekilde beslenen insanların da sofralarına girmeyi başarmıştır. Daha kısıtlı bir çeşitlilikle beslenmek zorunda kalan bu insanlara farklı bir alternatif olarak sunulmaktadır. Mayonez içeriğindeki tüm besinlerle ve vitaminlerle sağlıklı beslenmenin yollarını kullanıcılarına açmaktadır. Genellikle bu tip ürünlerde yanlış bilinen ve belirli bir algıya sebep olan sağlıksız olmaları yönündeki yorumlar Calve sayesinde bu özelliğini yitirmektedir. Tüm ürünlerinde gerekli sağlık koşullarına içeriğinde kullanılan malzemelerin doğallığına oldukça fazla önem verilmektedir. Bu sağlık koşulları dikkate alınırken lezzetten de asla taviz verilmeden ürünler çeşitlendirilmekte ve farklı damak tatlarına ve tercihlerine de hitap edilmektedir. Markanın bu vizyonu sayesinde tüm ürünlerinde en yüksek kalite ve başarıyı sağlayabilmiştir. Calve sarımsaklı mayonez bu vizyonun bir ürünü olarak karşımıza çıkar. İnsanların sosyal hayatta belirli sebeplerden ötürü tüketmeyi tercih etmedikleri sarımsak bu ürünün içerisinde tüm olumsuz algılarını yıkmayı başarmıştır. Hiçbir olumsuz duruma sebebiyet vermeden muhteşem bir lezzet sunan Calve mayonez anlamında da bir devrim yapmıştır. Tamamen kendisine özgü bu ürünleri sayesinde çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olmuştur. Kullanıcılarına sunmuş olduğu bu çeşitlilik sayesinde her sofrada ve her mekanda kendisine yer bulabilmeyi de başarmıştır. Sağlıktan, doğallıktan, kaliteden ve ulaşılabilir fiyat anlayışından dolayı diğer tüm markalar karşısında güçlü bir rekabete girebilmektedir. Bu anlamda sektörün zirvesinde yer almayı da başarmış bu durumun getirdiği sorumlulukların bilincinde bir şekilde üretmeye, çeşitlendirmeye ve daha sağlıklı beslenmeyi desteklemeye de devam etmektedir.

Kahvaltılık Soslarda Calve Lezzeti

Günün en önemli öğünü olarak bilinen kahvaltıların geleneksel ürünlerin lezzetlerinin yanında Calve kahvaltılık ürünlerini de sofralarınızda farklı bir lezzet olarak bulundurmaktan kendinizi alamayacaksınız. Birbirinden lezzetli bu sos ve mezelerin doğal içerikli ve kendisine has tadı sayesinde kahvaltılarınız çok daha keyifli ve doyurucu olacaktır. Markanın kahvaltı öğününe yönelik bu ürünlerinde geleneksel lezzetlerden ilham alınmış ve günümüzün kahvaltılık türleriyle harmanlanmıştır. Ortaya çıkan bu muhteşem lezzet sayesinde gerek ailecek yapılan kahvaltıların gerekse de sevdiklerinizi misafir ettiğiniz tadına doyulmaz pazar kahvaltılarının keyfini sürmeye doyamayacaksınız. Calve kahvaltılık ürünlerinin her biri diğerinden daha çok tercih edilmekte ve müşteriler tarafından yoğun bir şekilde tüketilmektedir. Herkesin damak zevkine hitap edebilen bu soslar ve mezeler doğallığı ve sağlıklı içeriğiyle satışa sunulmaktadır. Markanın bu anlamda en ünlü ürünü Calve acuka çeşididir. İçerisinde bulunan ceviz ve fındık tanelerinin acıyla muhteşem uyumu sayesinde hem lezzetli hem de iştah açan tadıyla sizleri buluşturmaktadır. Glutensiz ve vegan bireylerin beslenme tarzlarına uygun yapısıyla dikkat çeken bu ürün çok özel ve benzersiz bir meze olarak sofraları süslemektedir. Özellikle veganlara hitap edebilmesiyle bu yönlü beslenmeyi kendilerine ilke edinmiş insanların oldukça yoğun bir şekilde tercih ettiği ürünler arasında kendisini göstermektedir. Bununla birlikte bu mükemmel lezzete arkadaşlık eden bir diğer ürün ise acılı Meksika sosuyla Calve salsa sos daha keskin ve daha karakteristik bir tadı sizlerin beğenilerine sunulmaktadır. Dünyaca ünlü Meksika acısının Calve tarifleriyle harmanlanmış muhteşem lezzeti sevenleri tarafından kahvaltıların olmazsa olmazı haline getirilmiştir. Bu üründe acuka gibi glutensiz içeriğiyle veganların tadabileceği bir kahvaltılık olarak kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Calve 3’lü set olarak satışa sunulan bu kahvaltılık serisinin üçüncü yıldızı ise en az diğerleri kadar lezzetli ve doğal yapısıyla kahvaltı masalarını süslemektedir. Calve tatlı acı sos ürünüyle bu üçlü kahvaltılık ürünü grubunu yıllardır en özel tariflerle en özel fiyatlara kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Calve kahvaltılık sos çeşitleri hem içerikleriyle sağlıklı bir öğünü geçirmenizi sağlarken aynı zamanda çeşitlilik oluşturarak daha keyifli kahvaltı masalarının oluşmasını sağlamaktadır. Calve dip sos çeşitleriyle ürün yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletmekte ve özgün tariflerle ortaya koyduğu lezzetleri daha da çeşitlendirmektedir.

Fıstık Ezmesi ve Soslarda Calve Farkı

Ezme denilince, özellikle fıstık ezmesi denilince ilk akla gelen marka olan Calve bu ürün grubundaki çeşitlerle kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Bu lezzetle tanışıldığından adeta bağımlılık yaratan lezzetiyle ve markanın kendisine has tadıyla ayrıcalıklı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Calve fıstık ezmesi mevsiminde toplanmış doğal yollarla yetiştirilmiş en taze fıstıkları zamanında işleyerek en özel tariflerle hazırlanan bu ürün markanın başı çeken ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Orijinal fıstık ezmesinin yanı sıra birçok farklı içeriklerde ve tatlarda müşterilerinin beğenisine sunulan bu ürün farklı beslenme tercihi benimseyen insanlar için de oldukça alternatifli bir lezzettir. Daha diyet beslenen ve bu şekilde beslenmesi gereken insanlar için Calve light fıstık ezmesi en çok tercih edilen ve bu anlamda beslenme tercihlerini de destekleyen bir yapıya sahiptir. Kolesterol seviyesi açısından yüksek değerli ürünleri dengeleyici doğal içeriğiyle en beğenilen ve çokça tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatlı ihtiyacının karşılandığı ve daha az kalori ve yağ barındıran ezme türleri de markanın ürün yelpazesi içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Bu benzersiz ürünlerden diğer bir tanesi ise Calve şekersiz fıstık ezmesi çeşididir. Şekersiz olması dolayısıyla şekere dayalı rahatsızlıkları olan ve bu içerikte ürünleri kullanmayı tercih eden insanlar için bulunmaz bir lezzettir. Bu ve benzeri birçok Calve yer fıstığı ezmesi ürünüyle bu alanda kendisini farklı bir noktaya konumlandırmayı başaran markanın ürün geliştirme politikası daima kullanıcılarının damak tadına ve tercihlerine odaklı bir şekilde belirlenmektedir. Calve ezmelerinin yanı sıra çok farklı sos çeşitlerinde de hemen her türlü yemeğin yanında ya da içeriğinde kendisine yer bulabilmektedir. Calve cheddar sos bunların en özel olanlarındandır. Cheddar peynirinin mükemmel aromasıyla lezzetlenen bu sos özellikle fast food ürünlerinin hazırlanmasında önemli bir yer tutmaktadır. Aynı şekilde özellikle patates kızartmalarının yanında servis edilen ve tatlandırıcı özelliği bulunan soslarda markanın ürün portföyünde kendisine özel bir yer bulmaktadır. Calve barbekü sos ve Calve ballı hardal bu ürünlerin arasında patatese en çok yakışan ve tüm dünyada kabul görmüş soslardandır. Hamburgerlerin günlük yemek ihtiyacımızı karşılamakta kapladığı yer ve sektörde oluşturduğu popülerliğe bir hizmet olarak markanın piyasaya sunduğu Calve burger sos en lezzetli hamburgerlerin yapılmasında rol oynamaktadır.

Calve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın ürün yelpazesini oluşturan birbirinden farklı onlarca çeşit ürünü arasından hangisini kullanırsanız kullanın Calve’nin kendisine has ve özgün tat çeşitliliğini hissetmektesiniz. Ürün ortaya koymada ve lezzet oluşturmada özel tarifler ve benzersiz lezzetlerle müşterilerinin onlarca yıldır değişmeyen markası olmayı başarmıştır. Bu anlamda zirvede olmanın sorumluluğunu daima taşıyan ve ürünlerinin üretiminden çeşitlendirmesine ve satışına kadar her konuda en hassas şekilde davranmayı ilke edinen bir marka konumundadır. Doğallık en önemli üretim prensiplerinden birisidir. Calve bu doğallığının yanı sıra lezzeti ve görüntüyü de asla hafife almadan adeta bir sanat eseri yaratır gibi ürünlerinin ortaya konmasını sağlamaktadır. Kahvaltılık soslardan ezmelere, birbirinden farklı ketçap ve mayonez çeşitlerine kadar tüm ürünlerinde bu üretim ve geliştirme politikasını sürdürmektedir. Calve sos denilince akla ilk gelen marka olarak ün yapmış ve bu ünü de sonuna kadar hak etmiş bir markadır. Soslar tüm dünyada geleneksel olanlarının dışında genel kabul gören ve hemen her kültür tarafından tüketilen çokça çeşidi bulunan bir yardımcı yiyecektir. Bu genel geçer tatların markanın ürün portföyünde yer alması kaçınılmaz bir durumdur. Bunların başında Calve acı sos ve Calve buffalo sos gelmektedir. Bu iki çok özel ürün genellikle et ürünlerinin olduğu yemeklerde ve fast food çeşitlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Tatlandırıcı özelliğiyle bu ürünler hemen her damak tadına hitap edebilen bir özelliğe de sahiptirler. Fast food zincirlerinin en çok kullandığı et çeşidi beyaz et olan tavuk etidir. Tavuk etine en çok yakışan soslar ise Calve köri, barbekü ve acılı tavuk sos ürünüdür. Hangi sos kullanılırsa kullanılsın markanın bu anlamda kendisine duyduğu özgüven ve ürünlerinin kalitesi her zaman takdiri toplamıştır. Kullanıcıları tarafından bu lezzet sunumu markanın zirveye çıkmasını sağlayarak hakkı olan teveccühü de görmüştür. Markanın kuruluşundan bugüne lokomotif ürünleri olan ketçap ve mayonezler de bu anlamda zirvedeki muhteşem ikili olarak varlığını daima sürdürecektir. Calve ketçap mayonez sınıfının en parlak iki öğrencisi olarak markanın göğüs kabartan ürünlerindendir. Genellikle bu iki ürünün yalnız pek tercih edilmediği düşünüldüğünde Calve ikili set ayrıcalığıyla en doğru fiyata her iki ürüne de sahip olabilmektesiniz. Calve’nin tüm birbirinden lezzetli tüm ürünlerine Trendyol web sitesi ve uygulaması üzerinden ulaşabilmeniz hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilmeniz mümkündür.