Duvar Örtüsü

2475+ Ürün
Vendini Fatih'in İstanbul Kuşatması Eseri Duvar Halısı Duvar Örtüsü Wall Tape...

VendiniResmi satıcı rozeti Fatih'in İstanbul Kuşatması Eseri Duvar Halısı Duvar Örtüsü Wall Tapestry

Antik Eserler
4.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,90 TL
Beden bilgisi
70 x 50
LUNA DİZAYN Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı B...
Yetkili Satıcı

LUNA DİZAYNResmi satıcı rozeti Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birinci Kalite Kumaş

3.7
(3)
299 TL
Trendyol Plus ile293,02 TL
Beden bilgisi
50 x 70
ALAMODECOR Pembeli Anime Kız Hippi Model Duvar Örtüsü | Duvar Halısı | Tapest...

ALAMODECOR Pembeli Anime Kız Hippi Model Duvar Örtüsü | Duvar Halısı | Tapestry |

Bebek / Çocuk Odası
4.8
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %6 İndirim
Sepette281,99 TL299,99 TL
Beden bilgisi
50 x 70
move home Euro Desenli Kumaş Duvar Örtüsü,duvar Halısı
Başarılı Satıcı

move home Euro Desenli Kumaş Duvar Örtüsü,duvar Halısı

Modern
5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
250 TL
Beden bilgisi
50 x 37
Vagonik Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Winnie The Pooh ve Piglet Temal...
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Winnie The Pooh ve Piglet Temalı Duvar Örtüsü Duvar Halısı

Hayvan Desenli
5.0
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Vagonik Hieronymus Bosch Dünyevi Zevkler Bahçesi Duvar Örtüsü Halısı 70x90 cm
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti Hieronymus Bosch Dünyevi Zevkler Bahçesi Duvar Örtüsü Halısı 70x90 cm

Ünlü Ressam Tabloları
4.0
(2)
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
65 x 40
Genel Markalar 1.kalite Burç Desen Duvar Örtüsü Duvar Halısı Tapestry
Fenomen Seçimi

Genel Markalar 1.kalite Burç Desen Duvar Örtüsü Duvar Halısı Tapestry

Modern
4.0
(155)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,99 TL
Trendyol Plus ile237,49 TL
Beden bilgisi
65 x 40
Vagonik Fatih Sultan Mehmet İstanbulun Fethi Duvar Örtüsü Afişi Kalın Kumaş
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti Fatih Sultan Mehmet İstanbulun Fethi Duvar Örtüsü Afişi Kalın Kumaş

Geleneksel
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Homamia Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birin...

HomamiaResmi satıcı rozeti Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birinci Kalite Kumaş

Çiçekli
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette269,99 TL449,99 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Halura Ronaldo CR7 Futbolcu Duvar Örtüsü - Kaliteli Kumaş, Oda Dekoru Tapestr...

Halura Ronaldo CR7 Futbolcu Duvar Örtüsü - Kaliteli Kumaş, Oda Dekoru Tapestry Duvar Halısı

Film Afişi
Kargo Bedava
388,59 TL
Trendyol Plus ile369,16 TL
Beden bilgisi
70 x 50
Vagonik Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birin...
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti Kişiye Özel Doğum Günü Happy Birthday Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birinci Kalite Kalın Kumaş

Modern
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
50 x 70
OWLBAG COMPANY OWL BAG Stray Kids poster Desenli tasarım duvar halısı

OWLBAG COMPANY OWL BAG Stray Kids poster Desenli tasarım duvar halısı

5.0
(1)
Kargo Bedava
495 TL
Viadela Enver Paşa Figürlü Duvar Örtüsü Tasarımı

Viadela Enver Paşa Figürlü Duvar Örtüsü Tasarımı

Kargo Bedava
400 TL
Trendyol Plus ile380 TL
Beden bilgisi
70 x 100
GREENDECOR Kişiye Özel Doğum Günü Duvar Örtüsü İyi ki Doğdun Happy Birthday İ...

GREENDECOR Kişiye Özel Doğum Günü Duvar Örtüsü İyi ki Doğdun Happy Birthday İsim Yazılı Kumaş Doğum Günü Flaması

Modern
Kargo Bedava
499 TL
Beden bilgisi
100 x 70
THEMODERNHANE Modern Desen Kumaş Duvar Örtüsü Estetik Yatak Odası Dekoru Yıka...

THEMODERNHANE Modern Desen Kumaş Duvar Örtüsü Estetik Yatak Odası Dekoru Yıkanabilir Kaliteli Kolay Kurulumlu Şık

Modern
249 TL
Trendyol Plus ile236,55 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Puppetzzz Stitch Temalı isimli Doğum Günü Flama Afiş Duvar Örtüsü Büyük Boy
Yetkili Satıcı

Puppetzzz Stitch Temalı isimli Doğum Günü Flama Afiş Duvar Örtüsü Büyük Boy

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
314,90 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Vendini Kaliteli Kumaş , Canlı Renkler Duvar Örtüsü / Halısı

VendiniResmi satıcı rozeti Kaliteli Kumaş , Canlı Renkler Duvar Örtüsü / Halısı

Simge
4.2
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,90 TL
Beden bilgisi
70 x 50
OWLBAG COMPANY OWL BAG Kitagawa Marin Desenli tasarım duvar halısı

OWLBAG COMPANY OWL BAG Kitagawa Marin Desenli tasarım duvar halısı

Kargo Bedava
495 TL
Genel Markalar Ormanlı Yol Aşıklar Yolu Leke Tutmaz Kadife Dokulu Kumaş Duvar...

Genel Markalar Ormanlı Yol Aşıklar Yolu Leke Tutmaz Kadife Dokulu Kumaş Duvar Örtüsü Duvar Halısı Tapestry

Belirtilmemiş
129,90 TL
Beden bilgisi
50 x 37
Vendini Kaliteli Kumaş, Doğum Günü Duvar Örtüsü Duvar Halısı
Videolu Ürün

VendiniResmi satıcı rozeti Kaliteli Kumaş, Doğum Günü Duvar Örtüsü Duvar Halısı

İnsan
4.8
(33)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
289 TL
Beden bilgisi
70 x 50
Vagonik Tarot Kartı The Stars Duvar Örtüsü Halısı 140x100 Cm-70x100 Cm
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti Tarot Kartı The Stars Duvar Örtüsü Halısı 140x100 Cm-70x100 Cm

Ünlü Ressam Tabloları
4.2
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
65 x 40
Vendini Fatih'Sultan Mehmet'in İstanbul'a Girişi Duvar Örtüsü Duvar Halısı Wa...

VendiniResmi satıcı rozeti Fatih'Sultan Mehmet'in İstanbul'a Girişi Duvar Örtüsü Duvar Halısı Wall Tapestry

Simge
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,90 TL
Beden bilgisi
50 x 70
Vagonik Kişiye Özel Türkiye Gezi Haritası Duvar Örtüsü Kaliteli Kumaş
Yetkili Satıcı

Vagonik Kişiye Özel Türkiye Gezi Haritası Duvar Örtüsü Kaliteli Kumaş

Simge
299,99 TL
Trendyol Plus ile284,99 TL
Beden bilgisi
65 x 40
Vagonik The Rolling Stones Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birinci Kalite Kumaş
Yetkili Satıcı

VagonikResmi satıcı rozeti The Rolling Stones Duvar Örtüsü Duvar Halısı Birinci Kalite Kumaş

Müzik
4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
229,90 TL
Trendyol Plus ile206,91 TL
Beden bilgisi
65 x 45
1...14...2728293031...67...104

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?