İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Hacim
Kullanma Amacı
Fiyat
Yaşlanma Karşıtı
İçerik
Cilt Tipi
Form
SPF
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lancome Göz Kremi

" araması için 64 sonuç listeleniyor

Lancome Göz Kremi

Hassas Dokuya Sahip Bölgelere Dost

Hassas Dokuya Sahip Bölgelere Dost

İnsan vücudunda yaşlılık belirtilerinin ilk olarak görülmeye başladığı yerler arasında göz çevresi en başta gelmektedir. Kusursuz bir görüntüye sahip olan ciltlerde bile kırışıklıkların ilk olarak göze çarptığı yer gözaltlarıdır. Göz çevresindeki cilt çok hassas bir yapıya sahip olduğu için ilk belirtiler bu hassas bölgede öne çıkmaktadır. Ancak sağlık ve kozmetik alanındaki ilerlemeler ile birlikte henüz göz çevresindeki kırışıklıklar oluşmadan kullanılmaya başlanacak olan Lancome göz kremi sayesinde bu sorundan kurtulmak çok kolay bir hale gelmiştir. Cilt üzerindeki kırışıklıklar, cildin yıllar içerisinde elastikiyet özelliği kaybetmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. 20’li yaşların ortasında başlayan elastikiyet özelliğinin kaybolması ile özellikle yüz ve göz çevresinde ilk kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır. Henüz kırışıklıklar daha derin bir hal almadan, uzmanlar 20’li yaşlarından ortalarından itibaren anti-aging ürünlerinin kullanılmasını tavsiye etmektedir. Özellikle hassas yapıya sahip olan göz çevresinde oluşabilecek kırışıklıkların önceden engellenmesi için Lancome göz çevresi kremi en faydalı ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanılacak olan bu ürün ile birlikte kırışıklıklara önceden müdahale edilebileceği gibi cildin ihtiyacı olan nem de kazanılmış olmaktadır. Ayrıca ultraviyole ışınlara karşı koruma sunan bu krem, antioksidan yapısı ile de ilk kırışıklıkların oluşumunda hassas göz çevresi için yaşlılık belirtilerine karşı savaşmaktadır. Anti aging ürünlerine destek olabilmek için günlük hayatta da bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin sigara kullanılmaması, sağlıklı beslenme veya yeterli bir uyku düzeni kırışıklıklar ile başa çıkmada anti aging ürünlerinin işini kolaylaştırmaktadır. Sigara kullanan kişilerin ciltlerinde kırışıklık belirtilerinin daha erken yaşlarda başladığı görülmektedir. Güneş ışığı ile birlikte sigara dumanının cilt ile teması sonucu, cilt hızlı bir şekilde kurumaktadır ve bu durumda ciltte nem depolanması imkansız hale gelmektedir. Kuru bir cilt ise nemli ciltlere göre kırışıklıkların daha fazla oluşmasına sebep olmaktadır. Sağlıklı beslenme konusuna dikkat eden bireylerde de cildin sahip olduğu nem miktarı kontrol edilebildiği için özellikle göz çevresi kırışıklıklarının oluşmaması daha muhtemeldir. İçerdikleri C vitamini sayesinde meyveler, cildin en büyük dostlarındandır. Ayrıca yeteri miktarda protein tüketilmesi de ciltteki hücrelerin kendilerini hızlı bir şekilde yenilemesine olanak sağlamaktadır. Günde uyku için ayrılan yedi veya sekiz saatlik sürede ciltteki hücrelerin yenilenmesi için kilit rol oynamaktadır, çünkü uyku esnasında hücreler kendilerini uyanık hale göre on kat daha hızlı yenilemektedir. Tüm bu sağlıklı yaşam düzenini Lancome göz bakım kremi ile birleştirdiğinizde, kırışıklıklardan uzunca yıllar uzak kalabilirsiniz.

Estetik Operasyonlara Son

Estetik Operasyonlara Son

Yaşlılık belirtilerinin en büyük habercisi olan kırışıklıkların önüne geçebilmek için birçok kişi bir takım estetik operasyonlara başvurmaktadır. Düzgün yapılmayan bir estetik operasyon zaman içerisinde tekrarlanmasını gerektirebilir veya vücuda direk olarak dışarıdan bir müdahale yapılacağı için kimi zaman istenilen sonuçları vermemektedir. Özellikle Lancome göz kremi kullananlar, kremin sahip olduğu doğal yapı sayesinde kırışıklık belirtilerine çok önceden müdahale edebilmekte ve herhangi bir cerrahi operasyona ihtiyaç duymamaktadırlar. Ayrıca erken yaşlarda başlanılan düzenli krem kullanımı ile birlikte estetik operasyonların yaratabileceği eğreti görüntülerin önüne geçilebilmektedir ve düzenli bakım yapan kişiler göz çevresi kırışıklıklarından korunabilirken doğallıklarını da koruyabilmektedir. Estetik operasyonlarda tek tip bir uygulamaya başvurulurken, Lancome göz çevresi kırışıklık kremi kullananlar kendi cilt tiplerine uygun kremi kullanabilmektedirler. Tüm anti aging ürünlerinde olduğu gibi farklı cilt tipleri için farklı içeriğe sahip ürünler kullanılmaktadır, çünkü her cildin ihtiyacı ve gereksinimi birbirinden farklıdır. Özellikle kuru cilde sahip bireylerin, yağlı bir cilde sahip olanlara göre kırışıklıklar ile başı daha büyük derttedir. Özellikle kuru ciltlerin güneş ışınlarına maruz kalması sonucu, yüz ve göz çevresinden ince kırışıklıklar meydana gelmektedir. İnce kırışıklıklar ise diğer kırışıklıklara göre cilde daha derin yerleşir ve kırışıklık sonrası önlem alınması daha zordur. Bu sebeple kuru cilde sahip bireylerin, özellikle güneş ışınlarından koruyucu bir içeriğe sahip olan kırışıklık önleyici ürünleri kullanması gerekmektedir. Yağlı ciltlerin en büyük sorunu ise ciltlerinde artan yağ oranı ile başa çıkma zorunluluklarıdır. Cilt üzerindeki hücrelerde yağ birikmesi sonucu, cilt yapısında çok fazla bir parlaklık oluşmaktadır ve bu da cildin dışarıdan bakıldığında hoş görünmemesine sebep olmaktadır. Yağlı cilde sahip olanlar ise cildin sahip olduğu elastikiyet özelliğini kaybetmemesi için yağ üretiminin önüne geçebilen kremleri tercih etmelidirler. Karma bir cilt yapısına sahip olanlar ise hem kuru ciltlerin hem de yağlı ciltlerin sahip olduğu sorunlar ile başa çıkmak zorundadırlar. Ancak yüz ve göz çevresinin büyük bir kısmı kuru kaldığı için karma cilde sahip olanlar genelde kuru ciltler için kullanılan kremleri tercih etmektedirler. Göz çevresindeki deri, yüzün diğer bölgelerindeki deriye göre yaklaşık 10 kat daha hassas ve ince yapılı olduğu için kullanılacak olan göz çevresi kreminin cilt tipi ile uyumlu olması çok önemlidir.

Uygulaması Kolay Bir Ürün

Uygulaması Kolay Bir Ürün

Göz çevresinin kırışıklıklardan uzak kalmasını sağlayarak, canlılığını koruyan göz çevresi kremleri için faydalı uygulama teknikleri bulunmaktadır. Özellikle Lancome göz kremi kullanıcı yorumları göz önünde bulundurulduğunda, göz çevresi kremlerinin doğru bir şekilde sürülmesi ile ilgili bazı teknikler ön plana çıkmaktadır. Yüz bölgesinin tamamı düşünüldüğünde kırışıklıkların en fazla ön plana çıktığı yer göz çevresi olarak bilinmektedir. Diğer bölgelere göre daha hassas ve ince bir yapıya sahip olan göz çevresi için kullanılan kremlerin cilde derinlemesine ve çok iyi bir şekilde nüfuz etmesi gerekmektedir. Kullanım talimatlarına uygun olarak doğru bir şekilde uygulandığında Lancome göz kremi yorumlar arasında oldukça olumlu geri dönüşlere sahiptir. Göz çevresi bakımı için kullanılacak olan bakım kreminin tam olarak gözün kenarlarına değil, göz çevresine geniş bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Eğer göz kreminin yanında yüz için bir nemlendirici veya bakım serumu kullanılıyor ise ilk olarak göz kreminin sürülmesi tavsiye edilmektedir. Nemlendirici veya bakım serumu ciltteki hücrelerin gözeneklerini dolduracağı için göz bakım kreminin cilde iyi bir şekilde nüfuz etmesini engellemektedir. Bu sebeple göz bakım kreminin cilde iyi bir şekilde uygulanabilmesi için nemlendirici veya bakım serumundan daha önce cilde uygulanması gerekmektedir. Göz çevresi bakım kremi sürüldükten sonra herhangi bir işlem yapılmamalıdır. Bir süre beklenerek göz çevresi bakım kreminin cilt tarafından emilmesine izin verilerek, iyice nüfuz edilmesi beklenmelidir. Göz çevresi bakımı için sadece göz kremleri kullanılmalıdır. Bu kremler diğer bakım ürünlerine göre daha küçük moleküllere sahip olduğu için göz çevresindeki cilde daha iyi nüfuz etmektedir. Özellikle göz çevresi bakımı için yüze ilk olarak göz bakım kreminin uygulanması tavsiye edilse de bu tek başına yeterli olmayacaktır, çünkü göz bakım kremlerinin de uygun bir şekilde sürülmesi gerekmektedir. Sürülme şekli doğru olarak uygulanan göz bakım kremlerinden daha sağlıklı ve faydalı sonuçlar alındığı görülmektedir. Göz çevresi bakım kremi uygulanmak istendiğinde yüzük parmağına yeteri miktarda sıkılarak, kırışıklığın önlenmesine istenilen yere tampon hareketleri ile uygulanması önerilmektedir. Tampon hareketleri ile masaj yapılıyormuş gibi uygulanan krem, göz çevresi kırışıklıkları için kremden maksimum fayda alınmasını sağlar ve en çok tavsiye edilen uygulanış biçimidir.

Göz Çevresi İçin Kesin Çözüm

Göz Çevresi İçin Kesin Çözüm

Göz çevresindeki yaşlılık belirtilerinin önlenmesinde öne çıkan ürünlerin başında Lancome absolue göz kremi gelmektedir. Cilt bakım krem koleksiyonları arasında yer alan ve olağanüstü bir içeriğe sahip olan bu ürün göz çevresindeki cildin kusursuz ve mükemmel görülebilmesi için özel olarak üretilmektedir. Sahip olduğu doğal içerik sayesinde göz çevresindeki cildin pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını sağlar ve daha ışıltılı bir görünümü sahip olmasına yardımcı olur. Kırışıklıkları azaltarak daha genç görünmesini sağlayan bu krem, vermiş olduğu ışıltılı görüntü ile de tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Göz çevresindeki cildin kusursuz bir yapıya sahip olmasını isteyen kadınlar, gül özü ile birleştirilmiş olan özel formüllü bu göz serumunu herhangi bir yan etkisi olmadan gönül rahatlığı ile kullanmaktadırlar. Günlük hayattaki birçok aktivite sonunda göz çevresindeki yorgunluk belirtileri veya şişlikler oluşabilir. Eşsiz yapısı ile göz çevresinde meydana gelebilecek olan şişlik, kızarıklık veya yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak, daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur. Bilim alanındaki ilerlemeler ile paralel olarak geliştirilen formülü sayesinde cilt ile temas ettiği anda etkisi göstermeye başlamaktadır. Direk olarak ciltte eriyerek, cilde nüfuz etmeye başlar ve ardından uygulandığı bölgede yumuşaklık hissinin yaşanmasını sağlar. Kısa sürede etkisi gösterdiği için ciltte hemen canlılık ve parlaklık hissedilir. Tüm cilt tipleri ile de uygun olduğu için kullanımı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İnce kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek, cildin ışıltısını ortaya çıkaran bir diğer model olarak da Lancome genifique göz kremi ön plana çıkmaktadır. Ciltteki kırışıklıkları önleyerek daha canlı ve genç bir görünümü sahip olunmasını sağlayan bu krem, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesidir. Yenilenen formülü sayesinde kullanım talimatları uyulması ile çok kısa sürede etkisini göstermektedir. Cildin dış etkenlere karşı yüksek oranda korunmasını sağlamaktadır ve bir kutunun tamamen kullanımının ardından bile etkisi gözle görülür seviyelerdedir. Göz çevresindeki hassas bölgelere çok hızlı bir şekilde etki edebilen bu krem, ultra ince yapısıyla kolay bir şekilde cilde nüfuz ederek cilt yüzeyinin güçlendirilerek yenilenmesini sağlar.

Yorgun ve Bitkin Görüntünüzden Kurtulun

Yorgun ve Bitkin Görüntünüzden Kurtulun

Cildin hangi bölgesine bakım yapılırsa yapılsın mutlaka bakımın yapılacağı bölgenin temiz olması gerekmektedir. Aynı durum göz çevresi için yapılan bakımlarda da geçerlidir ve en iyi sonucu alabilmek için mutlaka bakım yapılacak bölgenin iyi bir şekilde temizlenmiş olması gerekmektedir. Göz çevresi bakımı için kullanılan kremlerin sadece gözün dış kısımlarına değil, aynı zamanda alt kısımlarına da uygulanması gerekmektedir. Cilt bakımındaki en hassas noktalardan bir tanesi de gözaltlarıdır. Göz altlarında oluşan torbalar veya morluklar, olduğumuzdan daha yaşlı veya daha yorgun görünmemize sebep olmaktadır. Göz altı bakımı için vazgeçilemeyen ürünlerden bir tanesi olan Lancome göz altı kremi, tüketicilerin tam da ihtiyacı olduğu şekilde sonuç vermektedir. Hassas bir yapıya sahip olan bu bölgenin mükemmel bir görünüme kavuşması için göz altı kreminin düzgün bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Mevsimsel hava şartları, gün içerisinde uzun süre bilgisayar veya televizyon ekranına bakmak, yaz mevsiminde klimaların havası veya kış mevsiminde kalorifer ve peteklerden yayılan sıcak hava göz altlarında istenmeyen görüntülerin oluşmasına sebebiyet vermektedir. Cildin farklı bölgeleri için kullanılan kremlerin göz altı için kullanılması tavsiye edilmemektedir. Farklı bölgeler için kullanılan kremlerin yoğunluğu, göz altı kremlerine göre daha fazla olduğu için istenilen sonuç alınamayacaktır. Eşsiz yapısı ile sıklık ile tercih edilen Lancome göz altı morluk kremi, göz altında oluşan morluklara ve şişliklere erkenden önlem alınmasını sağlamaktadır. Göz altında oluşmuş olan morlukları ve göz altı torbaları henüz oluşmadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Eğer göz altında önceden oluşmuş torba ve morluklar varsa ilaç niyetine bu kremi kullanmak yanlış bir kullanım olacaktır. Farklı cilt yapıları için farklı içerikler ile üretilen kremler tercih edilmelidir. Aksi takdirde yanlış krem tipinin kullanılması sonucu göz etrafında istenmeyen kızarıklıklar olabilir ve cilt ile uyumsuz olan krem cildin tahriş olmasına sebep olabilir. Aşırı yorgunluk ve uykusuzluk sonucu göz altında oluşabilecek olan morluklar için de göz altı kremi kullanılabilir. Güçlü yapısı sayesinde Lancome göz altı morluk kremleri, göz altlarında oluşan koyu halkaların oluşmasını engelleyerek daha enerjik ve sağlıklı bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olmaktadır. Göz altı kremlerinin de sabahları yüzün yıkanmasından sonra kuru bir cilde, akşamları ise yüzde bulunan makyaj malzemeleri temizlendikten sonra yine kuru bir cilde uygulanması gerekmektedir. Günde iki defa düzenli bir şekilde uygulanan bu krem, göz altı morlukları ve göz altı torbalarından kurtulmak için kesin çözüm sunacaktır.

Lancome Göz Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lancome Göz Kremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cilt bakımındaki en hassas noktalardan birisi olan göz çevresinin bakımında tercih edilen Lancome göz kremi avantajları sayesinde piyasadaki diğer markaların önünde yer almaktadır. Sunmuş olduğu promosyonlu fiyatlara ek olarak, ürünün sahip olduğu benzersiz içerik ile istenilen sonuç kesin olarak kısa sürede elde edilebilmektedir. Gözlerin etrafında oluşabilecek tüm kırışıklık, morluk veya göz altı torbaları için en iyi sonucu sunan bu krem, genç bir görünüm kazanılmasında etkili olduğu gibi daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşulmasında da önemli rol oynamaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun seçenekleri barındıran geniş ürün yelpazesi sayesinde, göz çevresi ile alakalı tüm sorunların önlenmesinde önemli bir yer tutmaktadır. Göz çevresi bakımı için kırışıklık giderici ve sıkılaştırıcı etki yaratan zengin içerikli kremler üreten marka kadınların en gözde bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Kırışıklık giderici özelliği ile göz etrafındaki hassas bölgeyi nemlendirip, bu bölgede kurumaya bağlı olarak oluşabilecek ince çizgilerin engellenmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca zengin formülünün sunduğu sıkılaştırıcı etki ile de göz altında oluşacak olan torbaların önlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Göz çevresi bakımı için kullanılan kremler cilt tipine göre farklılık gösterdiği gibi yaş grubuna göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Kullanım zamanı olarak bir farklılık bulundurmayan bu kremler, günlük düzenli kullanım sonucu etkili sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. Göz çevresi bakımı için birçok alternatif ürünü barındıran marka, son yıllarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen kişisel bakım ve anti aging ürünlerinin arasına girmeyi başarmıştır. Klinik birçok testten başarı ile geçen markanın kremleri, içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir ürün bulundurmamaktadır ve kullanımı sonucu kesinlikle bir yan etki yaratmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanılabilecek olan bu kremler, göz çevresi bakımı için kısa sürede kesin sonuçlar vermektedir. Ayrıca kolay ve pratik bir şekilde ulaşılabilir olmaları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Her bütçeye uygun bir şekilde satışa sunulan tüm Lancome göz kremi çeşitleri için Trendyol sitesini ziyaret ederek, fiyat avantajlarından kolayca yararlanabilir ve günün istenilen saatinde siparişinizi pratik bir şekilde verebilirsiniz.