İlgili Kategoriler
Araç Marka ve Model
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Silecek Kolu

" araması için 6793 sonuç listeleniyor

Fark Yaratan Silecek Kolu Ürünleri Trendyol’da!

Araçların içerisinde yer alan birbirinden farklı parçaların temizliği için uygun bakım ürünleri kullanılabilir. Araçların dış alanının temizlenmesi için uygun bir şekilde tercih edilebilecek içeriklerden oluşan bakım malzemeleri de bulunur. Silecek kolu parçaları, araçlarda ön ve arka camı temizleyebilmek amacıyla kullanılan kontrol mekanizmalarının bütün halidir. Ön ve arka camın temizlenmesini sağlayan bu parçalarla birlikte kullanılabilecek malzemeler bulunur. Ön cam silecek kolu mekanizmaları araçlarda yer alan parçanın kırılması veya çatlaması gibi durumlara bağlı olarak tercih edilebilecek parçalardan biridir. Silecek kolu satın almadan önce müşteri yorumlarını inceleyebilir ve parçalar ile birlikte kullanılabilecek temizlik ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Trendyol'da bulunan çeşitli araçlar ile uyum sağlayabilecek silecek kolu ürünlerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Silecek Kolu Yorum ve Önerileri

Araçlarda bulunan silecek kolları ön ve arka camların temizliğini sağlayabilecek sistemlerdir. Havanın yağmurlu olması gibi durumlara bağlı olarak silecek kolları çalıştırılır ve camların temizliği sağlanmış olur. Tozlu havalarda camlarda oluşabilecek kirler arka silecek kolu aparatları sayesinde uzaklaştırılmış olur. Tofaş, Palio, SLX, Polo, Şahin silecek kolu aparatları farklı araç markaları ve modelleri için uygun bir şekilde tercih edilebilecek mekanizmalar arasında yer alır. Muz silecek kolu, aero olarak da bilinen bir tip olarak hava yönlendirme kanatçıklarına sahip parçalardır. Modellerdeki kanatçıklar sayesinde parçalar sessiz bir şekilde çalışır. Muz şekline benzerlik gösteren bu modeller burkulma dayanıklılığına sahiptir. Islak havaların yanı sıra kuru havada da kullanıma uygundur. Silecek kolu modelleri, farklı marka araçlara uygun ön ve arka cam için uygun bir şekilde tercih edilebilir. Silecek kolu yorum yapan deneyimli kişilerin görüşleri eşliğinde araçlar için uygun kontrol mekanizmalarını tercih edebilirsiniz. Trendyol'da bulunan farklı araçlar için uyum sağlayabilecek özelliklerden oluşan silecek parçalarını inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Silecek Kolu Ürünleri Tavsiye Edenler

Araçların ön ve arka camlarında temizliği sağlayabilmek amacıyla kullanılan kontrol sistemleri bulunur. Bu parçalar farklı pozisyonlarda çevrilerek camların genel olarak temizliği sağlanmış olur. Hızlı bir şekilde yağmur yağması gibi durumlara bağlı olarak parçaların hız ayarı yüksek seviyelerde kullanılabilir. Camların kir ve su gibi yabancı malzemelerden uzak tutulması, temizlenmesi genel olarak sürücülerin net bir bakış açısına sahip olmasını destekler. Silecek kolu tavsiye eden kişilerin görüşleri ile birlikte araçlar için kullanılabilecek farklı özelliklerden oluşan mekanizmaları inceleyebilirsiniz. Silecek kolu kampanya gibi fırsatlar dahilinde ön ve arka cam için kullanılabilecek setleri tercih edebilirsiniz. Parçaların su püskürtme özellikleri sayesinde camlarda bulunan kir ve lekeler arındırılmış olur. Silecek kolu indirim ve kampanyalar belirli dönemlerde karşınıza çıkabilir. İndirimlerden faydalanabilmek amacıyla Trendyol'da bulunan silecek mekanizmalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, set ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Silecek Kolu Ürünleri Fiyatı

Silecek kolları, araçların içerisinde kullanılan kontrol mekanizmaları olarak cam temizliğini sağlayabilecek sistemlerdir. Kuru havalarda oluşabilecek toz ve kirleri ortadan kaldırmaya yarayan bu sistemler araç markaları için uygun bir şekilde tercih edilebilir. Tempra silecek kolu ve farklı markalar için uygun bir şekilde tercih edilebilecek modeller bulunur. Silecek kumanda kolu ise parçaların hareketini sağlayabilecek sensörlerden oluşan bir mekanizmadır. Genellikle direksiyon kolonunun yanında yer alan bu kumanda sayesinde parçanın etkili bir şekilde çalışması sağlanır. Uzaktan kumanda özelliği sayesinde parçaların hız ayarı da yapılabilir. Nikelaj silecek kolu, ihtiyaca uygun bir şekilde ön veya arka cam için tercih edilebilir. Silecek kolu fiyatı parçaların malzeme özellikleri, mukavemeti ve tasarımına bağlı değişimler sergileyebilir. Trendyol'da bulunan çeşitli özelliklerden oluşan kontrol mekanizmalarını farklı fiyat aralıkları ile inceleyebilir, satın alabilirsiniz.