İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Çarşaf Türü
Boyut/Ebat
Desen
Set İçeriği
Materyal
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti

" araması için 124 sonuç listeleniyor

Konforlu Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri Trendyol’da!

Yatak odalarında şık, düzenli ve temiz bir görüntünün sağlanması için uyku setleri tercih edilir. Ev tekstilinde ihtiyaçlara nitelikli yanıtlar veren Özdilek, tasarladığı şık uyku setleriyle yatak odalarının düzenli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Alanında uzman kişiler tarafından tasarlanan Özdilek tek kişilik uyku seti her bir detayında kaliteyi barındırır. Vücudun şeklini alan Özdilek uyku seti tek kişilik modelleri rahat bir şekilde uyumanız için tasarlanır. Tek kişilik yatakların korunmasını sağlayan, hijyenik bir kullanım sunan modeller yatağı boydan boya kaplar. Avantajlı yapısı ile öne çıkan ürünleri satın alarak yatak odalarınızın şık ve temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Rahat Uyku İçin Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Rahat Uyku İçin Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

İçerisinde bir adet yorgan, yorgan koruma, çarşaf ve yastık kılıfı bulunan setler, yatağın üzerinde uyumlu görüntünün yakalanmasını sağlar. Tek kişilik yataklara göre tasarlanan Özdilek tek kişilik uyku seti ölçüleri set içerisinde bulunan ürünler için farklılık gösterir. Yorganlar 155 x 215, yastık kılıfları 50 x 70, yorgan koruması 160 x 260, çarşaflar 180 x 260 boyutlarında üretilir. Her yatağa uyumlu üretilen Özdilek tek kişilik uyku seti modelleri kolay kullanıma sahiptir. Lastikli ve lastiksiz çarşaf seçenekleri bulunan ürünleri inceleyerek kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Kaliteli kumaşların kullanımıyla üretilen modeller uyku esnasında rahatlık sunar. Vücudun üzerinde yumuşak bir his bırakan Özdilek tek kişilik uyku seti pamuklu vücudun nefes almasına olanak tanır. Ranforce kumaşlar hava geçirgenliği ile ferahlık sunar. Doğal içeriğiyle öne çıkan setler, %100 pamuk ile üretilir. Hava geçiren yapısıyla koku oluşumu gibi problemlerin önüne geçerek hijyenik bir kullanım sağlar. Siz de Özdilek markalı birbirinden konforlu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Kaliteli Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Önerisi

Kaliteli Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Önerisi

Elyaf ürünler, nefes alan yapılarıyla çeşitli mevsim şartlarına uyum gösterir. Kışın vücudu sıcak tutarken yazın nefes alan yapılarıyla havayla temas etmenizi sağlar. Yumuşak ve kaliteli yapısıyla öne çıkan modeller yatak odalarının temiz bir görünüm kazanmasını sağlar. Çocuklar için özel olarak üretilen modellerin yanı sıra yetişkinlere hitap eden ürünler bulunur. Çocuklar için tasarlanan ürünler üzerinde yer verilen renkli motifler onların eğlenceli dünyasına hitap eder. Yatak odasında şık ve sade bir görünümden hoşlanan yetişkinler için özel olarak tasarlanan modeller bulunur. Şık bir dekorasyon imkanı sunan Özdilek tek kişilik uyku seti pamuk saten modeller, rahat yapılarıyla ve kaliteli tasarımlarıyla öne çıkar. Her zevke uygun Özdilek tek kişilik uyku seti önerisini Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Farklı seçeneklere sahip tek kişilik uyku seti Özdilek ürünlerini inceleyerek tarzınıza hitap eden modeli satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Fiyatları

Bütçe Dostu Özdilek Tek Kişilik Uyku Seti Fiyatları

Yumuşak yapısıyla rahat bir uykuya olanak tanıyan modeller, her mevsim kullanılmasıyla ekonomik özellik gösterir. Yatak odalarının temiz ve düzenli görünmesini sağlayan seçenekler kaliteli dokuma tekniklerinin kullanılmasıyla tasarlanır. Gardırop ya da baza altında muhafaza edebileceğiniz ürünler, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hijyenik kullanım avantajı sunan ürünleri çamaşır makinesi içinde yıkayabilirsiniz. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeyen görüntüsüyle dikkat çeken setleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kumaş türüne ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren Özdilek tek kişilik uyku seti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İşçilik bakımından farklılık gösteren saten ve ranforce kumaşlar arasında fiyat farklılıkları bulunur. Bu farklılıkları inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği Özdilek uyku seti tek kişilik fiyatları araştırması sonucunda tercih edebilirsiniz. Ürünün kullanımı ve görüntüsü hakkında bilgi sahibi olmak için Özdilek tek kişilik uyku seti yorumlarını okuyabilir, deneyimli müşterilerin görüşlerinden faydalanabilirsiniz.