placeholder
"

Venon

" araması için 1862 sonuç listeleniyor

Venon

Venon

Yoğun ve stresli bir hayatın yaşandığı günümüzde insanlar günün sonunda evlerinde dinlenmeye çekilirler. Evler kimi zaman dinlenme ve keyif yapma, kimi zaman da konuk ağırlama amacıyla kullanılan yaşam alanlarıdır ve bu alanların dekorasyonunda fonksiyonellik, kişisel zevkler, trendler ve dinlendirici etki bir arada olmalıdır. Yaşam alanları dekore edilirken duvar rengi, mobilya, camlara detay katan fonlar, halılar ve aksesuarların sırasıyla tarz ve tonlarıyla bir bütün oluşturması sağlanır. Avizeler de bu aksesuarlar arasında yer alır ve yaşam alanlarında yaratılmak istenen havayı tamamlar ve dekorasyonun karakterini ortaya çıkarır. Ancak aydınlatma için gerekli olan unsurları seçmek ve bir dekorasyon parçası haline getirmek daha fazlasını gerektirir. Bu aşamada farklı markaların dönemin dekorasyon trendleriyle tasarladığı avize seçenekleri devreye girer. Minimalist, sofistike, lüks, modern, İskandinav, bohem ya da sahil tarzı derken uzayıp giden dekorasyon akımlarının tümüyle uyum sağlayan Venon aydınlatma ürünleriyle yaşam alanlarına şık detaylar katar ve her zevkten kullanıcı kitlesine hitap eder. Markanın ürünleri geniş bir yelpazede çeşitlenir ve her dönem kullanıcıların beğenisini kazanır. Marka tüketici tercihlerini ve dekorasyon trendlerini sürekli takip ederek ürün gamını bu yönde geliştirir ve çeşitlendirir. Markanın ürünlerinde yüksek kalitede dayanıklı ve insan sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılır. Tasarımlarında fonksiyonelliği ön planda tutan marka şık detayları yenilikçi tasarım  anlayışıyla bir araya getirir. Venon ürünleri her tarzdan yaşam alanına estetik ve zevkli detaylar katar. Markanın kaliteli malzemeden üretilmiş ürünleri uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahiptir. 

Yaşam Alanlarına Şıklık Katan Venon Avize Modelleri 

Her zevke ve bütçeye uygun Venon avize modelleri evler başta olmak üzere ofislere, otel ve restoranların ortak kullanım alanlarına ve daha birçok yaşam alanına kalitesini ve tasarım şıklığını katar. Özellikle büyük boyutlara ve ışıltılı detaylara sahip gösterişli avizeler her zevke uygun tasarımlarla yaşam alanlarında hem şık hem de modası asla geçmeyecek estetik detaylar yaratır. Kullanıldığı yaşam alanlarına şıklık ve mükemmel bir ışık kaynağı katan avizeler her odada kullanılması gereken dekoratif bir katkıdır. Avize modelleri önce salon, mutfak, banyo gibi kullanılacak alana göre çeşitlilik gösterir. Modeller tasarımlara göre de farklılık gösterir. Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren maskülen tasarımlar ve klasik gösterişli avizelerin yanı sıra tekli avizeler, sarkıt avizeler ve kollu avizeler bu tarzlara sahip farklı modeller de bulunur. Bunun yanında LED, kristal, ahşap, şamdan ve sputnik aydınlatma ve avize seçenekleri vardır. Aydınlatma sistemleri özelliklerine göre farklı amaçlarla kullanılır. Fonksiyonel kullanım sunan aydınlatmalar yaşam alanlarında tasarım ve konfor sağlar. Dekoratif aydınlatma yaşam alanlarını olduğundan daha farklı ve daha şık gösterebilir. Restoran, otel lobisi, eğlence mekanları, bina cepheleri ve mağazalarda dekoratif aydınlatma kullanılır. Venon kalitesinde sunulan aydınlatma trendlerini, estetiği ve teknik bilgileri ile avize ve aydınlatma sistemleri ile birlikte tüm detaylarıyla Trendyol sayfalarında inceleyebilirsiniz. Marka uzmanlığında piyasaya sürülen avize ve aydınlatma sistemleri farklı modelleri zengin bir yelpazede sunar. Markanın avize modelleri arasında ahşap ve halatın kullanıldığı rose renk avize ve aydınlatma ürünleri kullanıcılar tarafından çok tercih edilir. Bunun yanında beyaz taşlı sarkıt şamdan modeller de kullanıcılardan tam not alır ve yaşam alanlarında şık bir etki yaratır. Markanın ürünlerinin tümü incelendiğinde ürünlerin her tarz tasarım detayına sahip olduğu görülür. Bu yönüyle markanın ürettiği avize ve aydınlatma sistemleri her tarz eve ve her eşyaya kolaylıkla uyum sağlar. 

Avize Seçerken Bu Noktalara Dikkat Etmelisiniz

Geniş bir yelpazede çeşitlenen avizeler ve markalar seçim yapmayı zorlaştırır. Bu nedenle düşündüğünüz avize ve aydınlatmayı almadan önce bütçenizi belirlemelisiniz sonrasında beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına bakabilirsiniz. Avizeler kullanılacak alanın gereksinimlerine göre farklı ışık değeri sunar. Banyo ve mutfak gibi yerlerde yüksek ışık kullanılmalıdır. Bunun yanında yatak odası gibi yerlerde daha az ışık kullanımı doğru olacaktır. Lambaderler, avizeler, sarkıtlar, abajurlar… Yaşam alanınızda hangi aydınlatma ürününe yer verecekseniz verin seçtiğiniz avize modelinin yaşam alanınızda uyguladığınız dekorasyon ile bütünlük sağlamasına dikkat edin. Bunun için yaşam alanının dekorasyon stili ve detaylarını göz önünde bulundurmalı ve buna göre seçimler yapmalısınız. Klasik ve sade bir dekorasyon için avize seçilirken daha gösterişli, rose ve altın renklerde bir aydınlatma seçilebilir. Bunun yanında modern ve iddialı bir dekorasyonu tamamlayan avizenin daha minimal detaylara sahip olması yeterlidir. Satın alınacak avizenin kullanılacak alanın büyüklüğüne göre ortalama bir ölçüde alınması da ortama yeterli ışık katacak ve görsel olarak daha şık durabilir. Doğru aydınlatma evi olduğundan daha büyük ve aydınlık gösterir. Bunun için odanın her yerinin görülebilir olması ve karanlık bir nokta kalmaması gerekir. Bu bakımdan seçilen tavan avizeleri yetersiz kalırsa işlevsel ve dekoratif kullanımı olan lambader, spot ve aplik gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Metrekareye göre aydınlatma hesabının yapılması da önemlidir. 32 metrekare bir salon için 1600 lümen gücü olan 18-23 W LED ampüller tercih edilebilir. Seçilecek renk sıcaklığı da önemlidir. Renk sıcaklığı ortamda ambiyans yaratır bununla birlikte duvar, mobilya ve diğer objeleri görünür kılar. Soğuk tonlara sahip renklerle dekore edilmiş bir mekanda sıcak ışık kullanılması doğru değildir bu renkleri olduğundan daha soluk ve cansız gösterir. Bu nedenle ışık ortamda bulunan renklerle uyumlu seçilmelidir. Dekorasyonda oldukça önemli olan avizelerin yükseklikleri yine kullanılacak alanla uyumlu olmalıdır. Ayrıca avizelerin odada bulunan eşyalarla aynı renk olmasa bile uyumlu tonlarda olması önemlidir. Tüm bunlara ek olarak kaliteli malzeme içeriğine sahip olması da gerekir. Bu anlamda Venon avize beklentinizi tüm anlamıyla karşılayan modellere, renk çeşitliliğine ve kaliteye sahiptir. Marka yılların verdiği deneyimi özgün tasarımlarla bir araya getirir ve yaşam alanlarına detay katacak avizelere imza atar.

Venon Avizelerin Fiyatları Her Bütçeye Hitap Eder

Venon avize fiyatları ürün boyutlarına ve sağladıkları kaliteye ve modelin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Markanın sunduğu avize modellerinde fiyatlar her bütçeye uygun aralıklara sahiptir. Büyük boyutlu ve ışıltılı taş detaylı gösterişli avizeler yüksek fiyat aralıkları sunar. Bunun yanında tekli sarkıt avizelerde fiyat aralıkları her bütçeye hitap eden seçeneklerden oluşur. Markanın yenilikçi tasarım anlayışıyla ürettiği eskitme avizeler, halat, karpuz avize, klasik abajur, modern avize, rustik serisi, şamdan avize, şapkalı avize, taşlı avize, tek ayaklı lambader ve tripod lambader zengin model ve fiyat seçeneği ile satışa sunulur. Ürün özelinde kullanıcı yorumlarına bakıldığında ürünlerin genel olarak kullanıcılar tarafından beğenildiği görülür. Markanın ürünleri arasında klasik kullanım sunan oldukça kolay bir avize türü olan halat avize de bulunur. Halat avizeler sade tasarımlara sahiptir ve oldukça cazip fiyatlarla satışa sunulur. Şamdan avizeler tarz ve renk bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Şamdan avizelerin fiyat aralıkları yüksektir. Markanın Trendyol sayfalarında set halinde satışa sunulan ürünleri de vardır. Bu set içinde genellikle dört adet tavan lambası, iki adet duvara monte lamba ve farklı sayılarda şekillenen ayaklı avizeler bulunur. Bu çeşitlilik arasında kullanıcılar yaşam alanlarına ışık ve tarz katan, kaliteli ve aynı zamanda en iyi aydınlatma modelini almak ister. Bunun için indirimlerin düzenli olarak takip edilmesi gerekir. Çok kaynağın olduğu binlerce ürün ve markanın bulunduğu online alışveriş sistemi de bunu zevkli bir hale getirir. Geniş bir yelpazede çeşitlenen avize ve aydınlatma seçenekleri de her bütçeye hitap eden farklı fiyat aralıklarına sahiptir ve ve bu yönüyle kullanıcılardan tam not alır. Trendyol'da yer alan avize ve aydınlatma kategorisi ve ürünlerin geneli incelendiğinde yüksek kullanıcı memnuniyetine ve yüksek değerlendirme puanlarına sahip olduğu görülür. Satın alma aşamasından önce kullanıcı memnuniyeti ve yorumlarını da dikkate alarak yaşam alanınız için en doğru seçimi yapabilir ve ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Belirli dönemlerde Trendyol'daki her kategori gibi avize ve aydınlatma kategorisinde de uygulanan indirimlerden ve cazip fiyatlardan faydalanmak için Trendyol'u düzenli olarak takip edebilir, evinizi kaliteli ve uygun fiyatlı aksesuarlarla tamamlamanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Her Yaşam Alanına Uyum Sağlayan Avizeler Trendyol’da

Türkiye’nin sevilen online alışveriş platformu Trendyol, avize ve aydınlatma kategorisinde yer alan ürünleri avantajlı fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunar. Trendyol avize kategorisinde de kaliteli ürünler sunmaya özen gösterir ve bu yönüyle kullanıcılardan her zaman tam not alır. Trendyol’da yer alan kaliteli ve çeşitli ürünleri tek bir tıkla incelemeniz ve ürünler arasında fiyat, model karşılaştırma yaparak satın almanız mümkündür. Avize ve aydınlatma aksesuarları kullanıcılara pek çok alternatif sunmanın yanı sıra online satış anlamında da güvenli seçeneklere sahiptir. Eskitme avizeler, halat, karpuz avize, klasik abajur, modern avize, rustik serisi, şamdan avize, şapkalı avize, taşlı avize, tek ayaklı lambader ve tripod gibi  ürün seçenekleri her zevk ve tarzdaki kullanıcılara hitap eder. Bilindik klasik avizelerin yanı sıra gold renk detayına sahip avizeler evlerde rustik bir hava oluşturur. Bunun yanında dantel detaylı avizeler romantik evler için şık bir tamamlayıcıdır. Venon yenilikçi anlayışı tasarımla bir araya getirir ve ortaya şahane avize ve aydınlatma sistemleri çıkarır. Markanın avizeleri arasında eskitme avizeler, halat avize, modern avize, rustik serisi, şamdan avize, şapkalı avize, tek ayaklı lambader ve tripod lambaderler bulunur. Zengin seçeneğe sahip ürünlerin renk paletinde altın, bej, beyaz, bordo, ekru, gri, gümüş, kahverengi, kırmızı, mavi, metalik, mor, pembe, sarı, siyah, turkuaz, yeşil ve turuncu gibi renkler vardır. Ayrıca ürünlerde kullanılan ahşap, cam, halat, krom, kumaş, metal ve plastik materyaller de ürünlerin her tarz yaşam alanına uyum sağlayan çeşitlilikte olmasını sağlar. Venon aydınlatma lambader süvari duvara monte edilen, masaüstü ve ayaklı modeliyle yerde kullanılan ve ortama loş bir hava katan avize modellerinden biridir. Genellikle yatak odasında tercih edilse de doğru detaylandırıldığında evin her yerinde kullanılabilir. Yaşam alanlarına şıklık ve konfor katan avizeler temizlemesi en zor dekorasyon öğelerinden biridir bu nedenle temizliğin pratik yöntemlerle yapılması gerekir. Temizlik uygulamasından önce avizenin hemen altına geniş ve suyu emecek bir bez sermelisiniz. Plastik ve kumaş detaylı bir avize ise sabunlu bir toz bezi ile silmek yeterli olacaktır. Kristal parçaları olan bir avizeyi temizlemek istiyorsanız bir sprey şişesine su ve sirke ekleyip bunu kristallerin üzerine sıkarak tozun akmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında kuru bir yardımı ile silebilirsiniz. Sirke kristal parçalara uzun süren bir parlaklık katar.  Zamanın büyük bir bölümünün geçirildiği ve konukların ağırlandığı salon, leziz yemeklerin pişirilip yenildiği mutfak, dinlenme alanı yatak odası, yenilenme alanı banyo ve keyif alanı balkon gibi her alana uyum sağlayan ve alan özelinde seçilmesi gereken avizeler bulunur. Salon ve oturma odaları için alanın büyüklüğe uygun bir aydınlatmanın seçilmesi doğru bir tercihtir. Açık tasarım detaylarına sahip, ampülü kapatmayan ve açık renklerde avizeler seçilebilir. Bu avizeler aydınlatma konusunda yüksek bir performans sunar. Yatak odası için çok parlak olmayan soft ışıklar ve sade tasarıma sahip avizeler tercih edilebilir. Bunun yanında yatak odalarında aplik ve abajur gibi aydınlatma seçenekleri de kullanılabilir. Çalışma odası için masa lambaları oldukça önemli bir detaydır. Sade tasarıma sahip sıcak renklerde aydınlatma etkisi olan avizeler seçilebilir. Banyo ve mutfaklar için aydınlatma etkisi güçlü ürünler tercih edilmelidir. Bu alanlarda kullanılacak avize ve aydınlatma sistemlerinin suya ve neme dayanıklı yapıda olması da önemlidir. Zengin seçenekler ile sunulan avize ve aydınlatma ürünlerini  Trendyol ayrıcalığı ile pratik online alışveriş deneyimi yaşayarak satın alabilirsiniz. 

Dönemin Aydınlatma Trendleri

Altın renk dönemin çağdaş dekorları yeniden yorumlayarak en çok kullanılan avize renklerinden biri olur. Aydınlatmada kullanılan altın rengin gri ve mat gümüş renklerle tamamlanması gerekir. Retro ve endüstri tarzı aydınlatma ürünleri de kullanıcıların tercih ettiği tarzlardan biri olarak öne çıkar. Bu tarz avize ve aydınlatmalar rustik yüzeyler, metal ve nötr renklerle tamamlanır. Genellikle mutfaklarda ve yemek masasının hemen üzerinde kullanılır. Modern detaylarda dönemin aydınlatma trendlerinde öne çıkar ve minimal tarzla birlikte kullanılır. Modern aydınlatma stilini evinizin herhangi bir alanında kullanabilirsiniz. Daha çevre dostu olan az enerji harcayan aydınlatmalar da trend haline gelir. LED aydınlatmalar bu yönüyle öne çıkar. Farklı stillere sahip LED aydınlatmalar birçok renkte ve formda tasarlanır. Eviniz için benzersiz bir tasarıma ihtiyacınız olduğunda mükemmel bir seçimdir. Ancak LED aydınlatma diğer aydınlatmalara göre maliyeti yüksektir ve seçim yaparken bunu göz önünde bulundurmak gerekir. Daha büyük avizeler de kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplar. Bu tarz avizeler aydınlatma özelliğinin yanı sıra tüm dikkatleri üzerine odaklayan süslü tasarımlara da sahiptir. Büyük sarkıt aydınlatma armatürleri mutfak adasında, yemek masasının üzerinde ve diğer alanlarda kullanılabilir. Neredeyse hiç işlem görmemiş ahşap detaylar da günümüz aydınlatma trendleri arasında öne çıkar. Ahşap avize ve aydınlatmalar yumuşak bir ışıkla dengelenir ve ortamda rustik bir hava oluşturur. Siyah ve altın aydınlatmalar da yaşam alanlarına şık bir zarafet katar. Siyah ve altın renklerin bir arada olduğu avizeler ışığı vurgular ve ortamda rahatlatıcı bir etki yaratır. Kum ve terracota tonlar günümüz dekorasyonunda olduğu kadar aydınlatmada da trend haline gelir. Bu tonlara sahip aydınlatma ürünleri sıcak bir etki sağlar. Bunun yanı sıra metalik renkler de avize detaylarında yoğun olarak kullanılır. Avizelerde kullanılan tekstil malzemeler de dönem trendleri arasındadır. Kavisli çizgiler, kenarları olmayan formlar da aydınlatma trendlerine hakimdir. Dekorasyon trendlerinden biri olan etnik tarz aydınlatmada da kullanılır. Oryantal etki yaratan halı, ahşap oymalı mobilyalar, ipek yastıklar ve tüm bunları tamamlayan etnik detaya ve renklere sahip avizelere yeni trendler arasında yerini alır. Temel bir ihtiyaç olan aydınlatma Venon ürünleri ile artık sadece bir aydınlatma aracından ibaret değildir. Trendyol farkı sayesinde Venon'un geniş bir yelpazede sunduğu özgün tasarımlara sahip aydınlatma ürünleri ile yaşam tarzınıza ve zevkinize göre atmosfer yaratabilirsiniz.