"

Brillant

" araması için 3721 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Brillant

Evin şıklığını artıran faktörlerden birisi de ev tekstilidir. Bu doğrultuda Brillant, farklı istekleri ve ihtiyaçları karşılamak üzere perdeden yatak örtüsüne çeşitli ev tekstili ürünleri üretmektedir. Yılların tecrübesiyle başarılı bir yerli marka olan Brillant, yatak örtüsü, halı, battaniye, banyo paspası, çeyiz seti ve ev tekstili çeşitlerini sunuyor.

Evin döşenmesinde kullanılan halılar ve perdeler, ilk bakışta fark edilmese bile oda dekorasyonunun insan üzerinde bıraktığı etki, oldukça önemlidir. Perde rengi ve malzemesi, odaların aydınlık derecesinde rol oynar. Kalın kumaşlı, koyu renkli perdeler odaya bir ağırlık verirken, açık renkli hafif perdeler ise odaya bir aydınlık kazandırır. Stor perde çeşitleri, kullanılan ortama ayrı bir ciddiyet verir.

Özellikle misafirlerin ağırlandığı salon ve oturma odalarında dekorasyon uyumu, ayrı bir özen ister. Halı, perde ve koltuk döşemesi arasında yakalanan mükemmel uyum, odada dikkat çeken bir etki sağlar. Bu doğrultuda, renk uyumu, kontrast ve ebatlar da önem taşır.

Trendyol kampanyaları ile uygun fiyatlarla karşınıza çıkan halı, perde ve yatak örtüsü çeşitleri içinden odalarınıza uygun olanı beğenip hemen satın alabilirsiniz.

Brillant Halı

Zemine gözü takılan herkes, halı desenlerine ve halının çeşidine bir an olsun bakar. Halılar, kullanıldıkları ortamlara ayrı bir zenginlik katar. Halı çeşitleri, farklı ortamlara uygun nitelikler taşımaktadır. Kaymaz tabanlı ve leke tutmaz halılar, özellikle çocuklu evler için ideal seçenekleri teşkil ederken, desenli halılar ise sade döşenmiş odaları renklendirir. Antik ve ipek halılar, özellikle klasik tasarım meraklılarının ilgisini çeker. Yuvarlak halılar, geniş antrelerde estetik bir yapı sergiler. Latex halılar, uygun ücretleri ile yaygın olarak kullanılır. Banyo tasarımlarında etkin olan banyo halıları da estetik olmalarının yanı sıra yalın ayak gezmeye izin vermeleri sebebiyle tercih edilir. Çocuk odaları için özel tasarlanan çocuk halıları, hem boyutları ile hem de çocuklara özel desenleri ile eğlenceli odalar tasarlamanıza imkân verir.

Halı seçerken; oda dekorasyonunun uyumu kadar iplik türü ve iplik sıklığı da önem taşır. Malzemesine göre halılar; yün, akrilik, polyester, polyamid ve polipropilenden yapılıyor. Halı fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösteriyor. Halı seçerken, oda büyüklüğü de göz önüne alınmalıdır. Pratiklik açısından, mutfak ve banyo halılarının kolay temizlenebilir olması tercih edilir.

Brillant Perde

Zengin perde çeşitleri sunan Brillant perde modelleri içinde Brillant tül perde; Brillant zebra perde, Brillant fon perde modelleri gibi çeşitleri bulunur. Brillant tül perde çeşitleri; pilili, pilisiz, sade, desenli, ekru-pembe geçişli seçenekler sunuyor. Tül perdeler, odaların aydınlık olmasına olanak tanırken, aynı zamanda evin mahremiyetini de muhafaza ederler.

Pilili ya da pilisiz üretilen Brillant fon perdeler, evin dekorasyonunu tamamlar. Halı ve duvarla uyumlu fon perdeler, evde oldukça etkili bir intiba oluşturur. Pilili ve pilisiz çeşitleri olan Brillant fon perdeler, tül perdeyle birlikte de kullanılabilir. Eve estetik bir görüntü kazandıran zebra perde çeşitleri, pratik kullanımları ile de tercih edilir. Pliseli, bambu, ahşap malzemelerden yapılan açık ve koyu renkleri olan zebra perdeler, desenli ve düz seçenekler ile gelir.

Perde alınırken, perdenin rengi ve malzemesi kadar boyu da önem taşır. Perdenizin boyu, pencerenizin boyuna uygun seçilmelidir. Estetik bir oda tasarımında perde, pencerede kısa ya da uzun durmamalıdır.

Brillant Yatak Örtüsü

Brillant kaliteli kumaş çeşitleri ile odanıza en uygun yatak örtüsü alternatiflerini sunar. Desenli, sade, renkli Brillant yatak örtüsü takımları, çift kişilik, battal boy ve tek kişilik seçenekler ile gelir. Nevresim takımları, kadifeden kapitone kumaşa geniş bir skalada sunulur. Jakarlı yatak örtüsü takımları, odanıza şık bir dokunuş sağlar.

Yatak örtüsünü seçerken de ebatlarına dikkat etmek gerekir. Yatağa büyük ya da küçük gelen örtüler, ne kadar güzel bir tasarıma sahip olursa olsun estetik bir duruş sunmaz. Bir diğer tasarım kriteri de desenin ve rengin odanın tasarımıyla uyumlu olmasıdır.

Trendyol web sitesi üzerinden indirimli fiyatlarla sunulan size uygun ev tekstilini seçerek, hemen siparişinizi verebilir; ürünü adresinize isteyebilirsiniz.