"

Gri Yatak Örtüsü

" araması için 1662 sonuç listeleniyor

Gri Yatak Örtüsü

Gri Yatak Örtüsü Modellerinde Çoklu Seçenekler

Gri yatak örtüsü ton olarak çoğu kişinin tercih edebileceği orta bir renktir. Yatakların üstüne örtmek için ve yatakları süslemek adına kullanılan yatak örtülerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ev dekorasyonuna önem veren kişilerin gri tonlardan yararlandığı çok sık görülen bir durumdur. Öncelikle yatak örtüsünün doğru formlarda seçilmesi çok önemlidir. Doğru renk ve desenin yatak odasına ferah, geniş ve hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yatak odası örtüsü seçimlerini odanın dekoratif özeliklerine uyumlu bir şekilde yapmak gerekir. Aynı zamanda tekli ve çiftli yataklardaki boyutlara göre olan modellerden yararlanılmalıdır. Gri yatak örtüsü tek kişilik olanlar, yatağın boyutuna göre ayarlanmış ürünlerdir. Ayrıca farklı desen, kumaş, doku, materyal özellikleri ile grinin tonlarındaki tek kişilik seçenekleri bulabilmek mümkündür. Tek kişilik yatak örtülerini tercihe göre, kapitone, örme, pamuk yapıda seçilebilir. Yatak örtüsü tercihi yaparken, özenle işlenmiş, yumuşak dolgulu ve kaliteli kumaşlar ile tasarlanan gri yatak örtülerinden yararlanılabilir. Yatak odası örtülerinin setleri, yastıklık, yatak örtüsü olarak kişi sayısına uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Gri yatak örtüsü çift kişilik seçenekleri ile çiftlere özel olarak koleksiyonlardan tercih yapılabilir. Ürünler, gri olsa da grinin farklı tonları ile imal edilmiş kumaşlar da vardır. Açık gri, antrasit, parlak gri, duman grisi, gümüş gri olarak çeşitlilik gösterir. Bu ürünler, yatak odası dekorasyonlarına rahatlıkla uyum sağlayacak materyal yapısına sahiptir. Gösterişli ya da gösterişsiz olarak tasarım farklılıkları vardır. Odanın ışıltılı, ferah, tok bir görünüme sahip olması için gri yatak örtüleri muhteşem ürünlerdir. Seçilen örtülerin bazılarında etek kısmı; püskül, işleme, gipür detay olarak tasarlanmıştır. Bu da yatak örtülerine farklı bir hava katar ve odanın ruhunu ortaya çıkarır. Aynı zamanda örtüler, tek ve çift kişilik yataklara tam oturan boyutlardadır. Yatak örtüsü seçimi için gri ve tonları en rahat uyum sağlayacak renklerden biridir. Bu nedenle yatak odası rengi kontrast bir renk bile olsa gözü yormayan bir görünüme sahip olacaktır. Görünümün yanı sıra yatak odası kolay temizlenen ve uzun yıllar kullanılabilecek kumaşlardan üretilmiştir. Gri renk yatak örtülerinin kumaşları, düzenli bir görünümdedir. Saten, kapitone, gipür, dokulu, işlemeli, nakışlı, özel deri detaylı, organik pamuk, jakarlı dolgulu malzeme yapıları ile üretilmiştir.

Gri Yatak Örtülerindeki Farklı Dokular

Yatak odasına uyumlu örtü seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bir hayli fazladır. Yatak odasındaki dekorasyona renk katacak koyu gri yatak örtüsü modelleri farklı konseptlere göredir. Grinin en farklı ve özel tonu ile üretilen koyu renkli yatak örtüleri, kapitone, polyester dolgulu, pamuk, vatka elyaf özellikler de üretilmiştir. Görünümleri şık ve dokulu malzeme yapıları ile harika bir uyum sağlarlar. Yatak odasına örtü seçimini desenli ve sıra dışı yapıdaki kumaşlardan seçmek isteyenler için Gri yıldızlı yatak örtüsü seçenekleri vardır. Yer yer bulunan beyaz yıldızlar yatak örtülerine homojen bir şekilde dağıtılmıştır. Yatak odasına farklı bir görünüm katar ve günlük kullanım için muhteşem ürünlerdir. Gri renk yatak örtüsü özel malzeme ve kumaşlar ile üretilebildiği gibi trend renklerin ve desenlerin birleşimi ile griye anlam katılır. Yatak odalarının hangi yaş grubuna hitap ettiği önemli bir durumdur. Genç odaları için desenli ve baskılı seçenekler çok sık tercih edilir. Bunun yanı sıra yetişkin kişiler, evli çiftler için de dokulu, işlemeli, nakışlı modeller muhteşem uyku setleridir. Genel olarak yatak örtülerinin işlevsel özelliklere sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca yatak odasında klasik ve spor tarzı severler için farklı kombinasyonlar bulunmaktadır. Yatak odaları için tercih edilecek olan güzel ve şık görünümlü Gri yatak örtüsü takımı set halinde tasarlanmıştır. Tek ve çift kişilik setler, harika işlemeler ile detaylandırıldığı için özel günlerde anlamlı olacaktır. Yatak ölçülerine en uygun örtülerin tasarlandığı gri yatak örtüsü ürün grubunu bulabilmek mümkündür. Ayrıca desen ve renkler, hoş bir dekorasyon yakalayacak özelliklerde imal edilmiştir. Grinin farklı tonlarla imal edilen yatak örtüleri, odada bulunan eşyaların renkleri ile zıt bile olsa tezat bir tasarım odayı sıra dışı bir görünüme sokar. Açık gri yatak örtüsü uçuk renklerden hoşlananlar için odayı ferah ve geniş gösterecektir. Bu renkler, farklı dokular ile detay kazandırılarak parlak, ışıltılı formlar elde edilir. Ayrıca açık gri yatak örtüleri iki yönlü kullanım özelliklerine sahiptir. Son zamanlarda günlük kullanımda oldukça şık bir model olan Gri kapitone yatak örtüsü harika bir doku yapısına sahiptir. %100 pamuk malzeme ile üretildiği için nefes alan özelliği vardır. Ayrıca yatakta gergin bir kullanım sunarak, düz ve toplu görünüme yardımcı olur. Kapitonenin verdiği doku ile günlük ya da özel günlerde serilerek kullanılabilir.

Gri Yatak Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gri yatak örtüsü modelleri, ev dekorasyonuna uyumlu çift ve tek kişilik özelliklerde imal edilmiştir. Kumaş ve malzeme yapıları, dolgulu, kapitone, nakışlı, işlemeli, püsküllü, gipürlü, organik pamuk, pike, mevsimlik özellikleri ile ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilir. Ayrıca yazlık, kışlık, mevsimlik malzeme yapıları ile üretildiği için her sezon rahatlıkla kullanılabilir. Gri renkli yatak örtülerinin yanı sıra farklı renkler ve desenler ile birleştirilerek ürünlere ferah görünümler kazandırılmaktadır. Gri beyaz yatak örtüsü iki rengin farklı dokular ve tasarımlar ile kombine edilerek ev dekorasyonuna hoş bir dokunuş katacaktır. Bunun yanı sıra açık gri ve koyu antrasit gri ile beyazın tonları birleştirilebilmektedir. Bazı modeller de yer alan parlaklık, odanın daha ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Yatak örtüleri, kış aylarında daha kalın ve mevsime uyumlu kumaşlar ile tercih edilir. Kış aylarında muhteşem bir sıcaklık veren Gri kadife yatak örtüsü modelleri, özel dokulu görünümleri ile işlevsel olan ürünlerdir. Ayrıca modanın yeni sezon ve moda renkleri ile tasarlanmıştır. Kadife dokusu ürüne yumuşak yapıda özellik katar ve bu nedenle kaliteli bir uyku keyfine yardımcı olur. Yatak odası setleri arasında soğuk kış günlerinde ya da mevsimlik olarak tercih edilebilecek Gri örgü yatak örtüsü modelleri farklı dış tasarımlara sahiptir. Polyester kumaş özelliği ile üretilen ve yataktaki görünümü net bir duruş sergiler. Bunun yanı sıra grinin farklı tonlarında örgü modelleri de vardır. Ürünlerin teknik özelliğinden dolayı son zamanlarda en sık tercih edilen seçenekler haline gelmiştir. Günlük olarak rahatlıkla kullanılan ve kolay temizlenen yatak örtüleridir. Yatak örtülerini mevsimsel özelliklere göre belirlemek isteyen kişilerin farklı formlarda ürünlerden yararlanabilmesi için birçok seçenek vardır. Mevsimsel özelliklere uyum sağlayan Gri pike yatak örtüsü yazlık ve kışlık olan kumaşları ile her sezonda rahat bir kullanıma yardımcı olur. Pikenin kalitesi 1. Sınıf malzemelerden seçilerek ve sağlam materyal özellikleri ile elde edilmiştir. Gri yatak örtülerinin işçilikleri de sağlam ve solmayan özelliklere sahiptir. Bu nedenle uzun ömürlü bir kullanımları vardır. Yatak örtülerinin birçok çeşidi ve modelinin bulunması, tek ya da çift kişilik olması, malzeme yapıları gibi durumlar fiyatta belirleyici etkenler arasındadır. Gri ve tonlarındaki farklı tasarım yatak örtülerini Trendyol’da ihtiyacınıza göre filtreleyip kontrol edebilirsiniz.