Boyut/Ebat
Fiyat
Materyal
Desen
Çarşaf Türü
Özellik
Dolgu Materyali
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Gri Yatak Örtüsü

" araması için 2009 sonuç listeleniyor

Şık Motiflerle Gri Yatak Örtüsü Seçenekleri Trendyol’da!

Gri yatak örtüsü ton olarak çoğu kişinin tercih edebileceği orta bir renktir. Yatakların üstüne örtmek için ve onları süslemek adına kullanılan çeşitli örtülerinin farklı özellikleri bulunur. Bunun yanı sıra ev dekorasyonuna önem veren kişilerin gri tonlardan yararlandığı çok sık görülen bir durumdur. Öncelikle satın alınacak örtüsünün doğru formlarda seçilmesi çok önemlidir. Doğru renk ve desen, yatak odasına ferah, geniş ve hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düz gri yatak örtüsü çeşitli büyüklüklere sahiptir. Ebeveyn odası nevresim seçimlerini odanın dekoratif özelliklerine uyumlu bir şekilde yapmak gerekir. Aynı zamanda tekli ve çiftli yataklardaki boyutlara göre olan modellerden yararlanılmalıdır. Tek kişilik gri yatak örtüsü, yatağın boyutuna göre ayarlanmış ürünlerdir. Ayrıca farklı desen, kumaş, doku, materyal özellikleri ile rengin farklı tonlarındaki tek kişilik seçenekleri bulabilmek mümkündür. Tek kişilik seçenekler örme, kapitone, pamuk gibi farklı materyallerden üretilebili. Ürün tercihi yaparken, özenle işlenmiş, yumuşak dolgulu ve kaliteli kumaşlar ile tasarlanan gri çeşitlerden yararlanılabilir. Yatak odası setlerinin kişi sayısına uyumlu bir şekilde tasarlanması önemlidir. Gri peluş yatak örtüsü özellikle kış aylarında kullanımı tercih edilebilir. Gri yatak örtüsü çift kişilik seçenekleri ile çiftlere özel olarak koleksiyonlardan tercih yapılabilir. Rengin farklı tonları ile imal edilmiş modeller de vardır. Çeşitli ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Gri Yatak Örtüsü Modellerinde Çoklu Seçenekler

Gri Yatak Örtüsü Modellerinde Çoklu Seçenekler

Modellerde kullanılan renkler açık, antrasit, parlak, duman, gümüş gri olarak çeşitlilik gösterir. Bu ürünler, ebeveyn odası dekorasyonlarına rahatlıkla uyum sağlayacak materyal yapısına sahiptir. Gösterişli veya gösterişsiz olarak tasarım farklılıkları vardır. Odanın ışıltılı, ferah, tok bir görünüme sahip olması için gri renkli ürünleri idealdir. Gri yatak örtüsü markaları çeşitli özelliklere sahip kumaşlardan üretim yaparlar. Seçilen ürünlerin bazılarında etek kısmı; püskül, işleme, güpür detaylı olarak tasarlanır. Bu da yatak örtülerine farklı bir hava katar ve odanın ruhunu ortaya çıkarır. Gri yatak örtüsü fiyat kullanışlılığı ve kaliteli malzemeleri düşünüldüğünde uygun bir şekilde müşterilerinin karşısına çıkar. Aynı zamanda ürünler, tek ve çift kişilik modellere tam oturan boyutlardadır. Nevresim seçimi için renk ve tonlar oldukça önemlidir. Genel olarak her tona uygun bir seçenek olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu nedenle ebeyn odası rengi kontrast bir renk bile olsa gözü yormayan bir görünüme sahip olur. Gri yatak örtüsü satın aldığınız zaman uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Görünümün yanı sıra ebeveyn odası kolay temizlenen ve uzun yıllar kullanılabilecek kumaşlardan üretilir. Gri renk nevresimlerin kumaşları, düzenli bir görünümdedir. Saten, kapitone, güpür, dokulu, işlemeli, nakışlı, özel deri detaylı, organik pamuk, jakarlı dolgulu malzeme yapıları ile üretilir. Uyuma odasına uyumlu örtü seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bir hayli fazladır. Ebeveyn odasındaki dekorasyona renk katacak koyu gri yatak örtüsü modelleri farklı konseptlere göredir. Rengin farklı tonları ile ürünler kapitone, polyester dolgulu, pamuk, vatka elyaf kumaşlardan üretilir. Görünümleri şık ve dokulu malzeme yapıları ile harika bir uyum sağlar. Uyuma odasına nevresim seçimini desenli ve sıra dışı yapıdaki kumaşlardan seçmek isteyenler için gri yıldızlı yatak örtüsü seçenekleri vardır. Yer yer bulunan beyaz yıldızlar yatak örtülerine homojen bir şekilde dağıtılır. Çeşitli odalarda farklı bir görünüm katar ve günlük kullanım için muhteşem ürünlerdir. Gri renk yatak örtüsü özel malzeme ve kumaşlar ile üretilebildiği gibi renklerin ve desenlerin birleşimi ile daha da anlam katılır. Kaliteli kumaşlardan üretilen ürünleri Trendyol aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Ürünlerdeki Farklı Dokular

Ürünlerdeki Farklı Dokular

Ebeveyn odalarının hangi yaş grubuna hitap ettiği önemli bir durumdur. Genç odaları için desenli ve baskılı seçenekler çok sık tercih edilir. Bunun yanı sıra yetişkin kişiler, evli çiftler için de dokulu, işlemeli, nakışlı modeller muhteşem uyku setleridir. Gri yatak örtüsü kullananlar tarafında sevilerek tercih edilen modeller Trendyol bünyesinde mevcuttur. Genel olarak yatak örtülerinin işlevsel özelliklere sahip olduğu söylenebilir. Ebeveyn odasında klasik ve spor tarzı severler için farklı kombinasyonlar bulunur. Uyuma odaları için tercih edilecek olan güzel ve şık görünümlü gri yatak örtüsü takımı set halinde tasarlanır. Tek ve çift kişilik setler, harika işlemeler ile detaylandırıldığı için özel günlerde anlamlı olur. Daha önce satın almış müşterilerce yapılan gri yatak örtüsü yorum ve görüşleri sizi yönlendirir. Alan ölçülerine en uygun örtülerin tasarlandığı ürünler arasında şık ve kaliteli ürün seçenekleri bulabilmek mümkündür. Ayrıca desen ve renkler, hoş bir dekorasyon yakalayacak özelliklerde imal edilir. Gri yatak örtüsü indirim ve çeşitli kampanyalar dahilinde satın alabileceğiniz tasarımlara sahiptir. Grinin farklı tonlarıyla imal edilen çeşitli modeller, odada bulunan eşyaların renkleri ile zıt bile olsa tezat bir tasarım odayı güzel bir görünüme sokar. Açık gri yatak örtüsü uçuk renklerden hoşlananlar için odayı ferah ve geniş gösterir. Renkler, farklı dokular ile detay kazandırılarak parlak, ışıltılı formlar elde edilir. Ayrıca açık gri renkli modeller iki yönlü kullanım özelliklerine sahiptir. Kapitoneden yapılan çeşitler harika bir doku yapısına sahiptir. Pamuk malzemelerden üretilen çeşitler nefes alan bir özelliği sahiptir. Ayrıca alanda gergin bir kullanım sunarak, düz ve toplu görünüme yardımcı olur. Kapitonenin verdiği doku ile günlük ya da özel günlerde serilerek kullanılabilir. Yatak örtüsü modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gri yatak örtüsü modelleri, ev dekorasyonuna uyumlu çift ve tek kişilik özelliklerde imal edilir. Kumaş ve malzeme yapıları, dolgulu, kapitone, nakışlı, işlemeli, püsküllü, güpürlü, organik pamuk, pike, mevsimlik özellikleri ile ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilir. Ayrıca yazlık, kışlık, mevsimlik malzeme yapıları ile üretildiği için her sezon rahatlıkla kullanılabilir. Gri renkli olan modellerin yanı sıra farklı renkler ve desenler ile birleştirilerek ürünlere ferah görünümler kazandırılır. Gri beyaz yatak örtüsü iki rengin farklı dokular ve tasarımlar ile kombine edilerek ev dekorasyonuna hoş bir dokunuş katmasını sağlar. Ayrıca açık gri, koyu antrasit ve beyazın tonları birleştirilebilir. Bazı modellerde yer alan parlaklık, odanın daha ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Gri yatak örtüsü tavsiye edildiği gibi yıkanmalı ve saklanmalıdır. Çeşitli modeller, kış aylarında daha kalın ve mevsime uyumlu kumaşlar ile tercih edilir. Kış aylarında muhteşem bir sıcaklık veren gri kadife yatak örtüsü modelleri, özel dokulu görünümleri ile işlevsel olan ürünlerdir. Kadife dokusu ürüne yumuşak yapıda özellik katar ve bu nedenle kaliteli bir uyku deneyimine yardımcı olur. Ebeveyn odası setleri arasında soğuk kış günlerinde ya da mevsimlik olarak tercih edilebilecek modeller farklı dış tasarımlara sahiptir. Gri yatak örtüsü kampanya ve çeşitli fiyat fırsatları ile müşterilerin karşısına çıkar. Çeşitli modelleri mevsimsel özelliklere göre belirlemek isteyen kişilerin farklı formlarda ürünlerden yararlanabilmesi için birçok seçenek vardır. Mevsimsel özelliklere uyum sağlayan gri pike yatak örtüsü yazlık ve kışlık olan kumaşları ile her sezonda rahat bir kullanıma yardımcı olur. Pikenin kalitesi birinci sınıf malzemelerden seçilerek ve sağlam materyal özellikleri ile elde edilir. Kaliteli kumaşlara sahip pike ve battaniyeleri Trendyol’dan uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz.