İlgili Kategoriler
Marka
Dolgu Materyali
Boyut/Ebat
Fiyat
Renk
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Özdilek Çift Kişilik Yorgan

" araması için 229 sonuç listeleniyor

Özdilek Çift Kişilik Yorgan

Özdilek Çift Kişilik Yorgan

Uyku, fizyolojiniz için çok önemlidir. Zihninizi dinlendirmenin, günün yorgunluğunu atmanın, vücudunuzdaki döngülerin yenilenmesine izin vermenin ve bedeninizin gelişimini sağlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Kaliteli bir uyku süreci geçirmeniz için gerekli olan birçok şey vardır. Her gün aynı saatte uyuyup uyanmak, karanlık ve serin bir ortamda bulunmak gibi faktörler uyku kalitenizi artırır. Rahat bir yatakta olmak ve konforlu bir yorganın altında uyumak ise size ekstra konfor sağlar ve uykunuzu verimli hale getirir. Yapılan araştırmalara göre ideal uyku için bulunduğunuz odanın 17 ile 18 derece civarında olması gerekir. Özdilek, tekstil sektöründe birçok farklı kategoride üretim yapan köklü bir markadır. Uyku kalitesinin artması ve kişinin uyurken vücut sıcaklığını koruması adına marka çok farklı malzemelerden kaliteli yorganlar üretir. Özdilek yorganları birbirinden farklı malzemeden üretilir. Müşterilerin beklentilerine karşılık çok sayıda çeşidi barındırır. Farklı renk seçeneklerinin olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Yatağınız, günün tüm stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atacağınız alandır. Bir sonraki güne zinde başlamanız için uykunuza eşlik eden yorganınız da son derece önemlidir. Özdilek çift kişilik yorgan sayesinde uyku kaliteniz artar. İhtiyacınız olan sıcaklığı elde edebilir ve rahat bir uyku çekebilirsiniz. Özdilek’in farklı yorgan çeşitleri Trendyol’un geniş ürün skalası içerisinde sizlere sunulur.

Yün ve Kaz Tüyü Yorganlar ile Sıcaklığa Kavuşma Fırsatı

Yünden ve kaz tüyünden üretilen yorganların ham maddeleri hayvansal kaynaklardan elde edilir ve doğaldır. Bu tür tekstil malzemeleri çok uzun yıllardır el yapımı olarak kullanılan eşyalar arasındadır. Teknolojiye bağlı olarak tekstil sektörünün de gelişmesiyle seri üretimi yapılan kaliteli ürünlerdir. Özdilek yorgan fiyatı, yün ve kaz tüyü dolgu malzemesinin kullanılmasına göre değişkenlik gösterebilir. Yün modeller, hayvan yününün ince, uzun ve lifli bir yapıya gelene kadar işlenmesiyle elde edilir. Özdilek’in kaliteli ve yumuşak yünlerden özenle seçerek işleyip yorgana dönüştürdüğü bu yünler, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı bir malzeme olma özelliğini taşır. Özellikle kış aylarında tercih edilen yün yorganlar, soğuğa karşı korur ve gereken sıcaklığı korumanızı sağlar. Sıcaklığı korurken fazla sıcaklık oluşması sonucu ortaya çıkan terleme sorununu nemi emme özelliği sayesinde tolere ederek rahat bir uykunun kapılarını aralar. Yapısı gereği diğerlerine göre ağır olabilir. Yün modellerin ısıyı eşit dağıtma özelliği bulunur. Bu sayede çift kişilik yorganınızı verimli kullanabilir ve iki kişi için de eşit ısı paylaşımını sağlayabilirsiniz. Kaz tüyü yorganlar da sıklıkla tercih edilir. Kaz tüyü hayvanın çeşitli bölgelerinden elde edilir. En yumuşak olan kısmı ise gıdık tüyüdür. Özdilek’in kaz tüyü yorganlarında genel olarak gıdık ve sırt tüyü kullanılır. Gıdık tüyü yorgana yumuşaklık ve hacim kazandırır. Sırt tüyü ise kabarıklığı destekler. Kaz tüyü, hafif yapıda ve yumuşak bir dokudadır. Dolgu malzemesinin yumuşaklığının yanı sıra hafif olması kullanışlı ve konforlu bir deneyim sunar. Diğer dolgu malzemelerine göre kaz tüyünün iki buçuk kat kadar sıcaklığı muhafaza etme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde soğuk kış aylarının kurtarıcısı olacak ürünler üreten Özdilek, kaz tüyünde de kaliteli ve yumuşak tercihleri yaparak üretim gerçekleştirir. Kaz tüyünün de yün gibi nem emme özelliği bulunur. Bu sayede terleme ve nem problemi ortadan kalkar. Nemi emerek ortama geri bırakır. Çok uzun yıllardır üretilen ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan yün ve kaz tüyü dolgu malzemeli çift kişilik yorgan Özdilek kalitesinin Trendyol bünyesinde çeşitlerini sunmasıyla sizlere ulaşır.

Farklı Dolgu Malzemesine Sahip Özdilek Yorganları Keşfedin

Farklı Dolgu Malzemesine Sahip Özdilek Yorganları Keşfedin

Yorganlarda kullanılan dolgu malzemeleri çeşitlilik gösterebilir. Elyaf, lif topluluğuna verilen genel bir isimdir. Elyaf doğal ve yapay kaynaklı olabilir. Pamuk, yün, ipek gibi maddelerden üretilen elyaflar doğal kaynaklıdır. Özdilek çift kişilik elyaf yorgan çeşitleri içerisinde de doğal üretim elyaflar bulunur. Bunlar müşteriler arasında büyük ilgi görür. Özdilek çift kişilik pamuk yorgan ise yapısı sayesinde tamamen doğal ve yumuşak özelliktedir. Pamuk lifi ince ve yumuşak olduğundan nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede nemi dengeler. Silikon modeller oldukça hafif ve yumuşak doku malzemesine sahip elyaf grubuna giren ürünlerdir. Makinede yıkanabilmesi sayesinde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir ve bu pratiklik sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Özdilek çift kişilik silikon yorgan çeşitleri içinde boncuk silikon da bulunur ve boncuk silikon oldukça yumuşak, hafif ve şekil alabilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede yorgan katı şekilde durmaz, vücut şeklinize göre sizi sarar ve hafifliği sayesinde bulutlar içinde uyuyormuş hissi verir. Bambu yorganlar ve aloe vera yorganlar kaynağını bitkilerden alan dolgu malzemelerinden oluşur. Aloe vera özlü yorganlar, mikrofiber kumaştan üretilen dış astarı sayesinde cilt dostu ve tazeleyici bir ürün haline gelir. Vücudunuzun her daim ihtiyaç duyduğu nemi uyurken de almanızı sağlar. Oldukça yumuşak dokulu yorganlardır. Bambu malzeme kullanılan yorganlar ise sürdürülebilirliği önemseyen müşteriler için incelenmesi gereken ürünlerdir. Tamamen doğal olmasıyla doğa dostu olan bu ürünlerde kullanılan bambu bitkisi, geniş bir gözenek yapısına sahiptir. Bu gözenekli yapı sayesinde hava geçirgenliği maksimum seviyede olan, nemi dengeleyen ve sıcak günlerde serinleten bir ürün elde edilir. Mikrofiber ve mikro jel çeşitleri de bulunan Özdilek markasının bünyesinde yer alan ürünlerin birçok farklı çeşidine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Özdilek Yorgan Çeşitlerine Trendyol Güvencesiyle Göz Atın

Özdilek Yorgan Çeşitlerine Trendyol Güvencesiyle Göz Atın

Trendyol birçok farklı kategorideki ürünü, çeşitli satıcılar aracılığıyla müşterilerine kolay şekilde ulaştırmayı hedefler. İnternet alışverişi konusunda geliştirdiği köklü politikalara dayalı bir platform olarak size büyük kolaylık sağlar. İnternet alışverişi için gereken tüm kolaylıkları ve güveni sağlayan Trendyol, bu alandaki başarısıyla kendini kanıtlar. Tekstil sektöründeki birçok kategoride olduğu gibi uyku tekstili konusunda da fazlaca ürün çeşitliliğine sahiptir. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmanızı amaçlayan Trendyol, Özdilek markasını bünyesinde barındırarak uyku tekstilinin gözde ürünlerini sizlerin hizmetine sunar. Yün, pamuk, silikon, kaz tüyü, antibakteriyel, aloe vera özlü, bambu, mikrofiber ve mikrojel yorganların birçok farklı çeşidine Trendyol üzerinde göz atabilirsiniz. Ürün özellikleri kısmından ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Özellikler arasında kıyaslama yapmak isterseniz beğendiklerinizi favorileriniz arasına alabilirsiniz. Böylece yalnızca beğendiğiniz ürünleri listeleyebileceğiniz bu kısımda her bir ürünü kendi arasında karşılaştırabilir, ihtiyacınıza uygun yorganın hangisi olduğunu kolaylıkla saptayabilirsiniz. Özdilek yorgan çeşitleri farklı doku malzemelerine sahiptir. Bu doku malzemelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu ürünler genellikle beyaz olarak üretilip kullanılsa da Özdilek’in rengarenk ürün seçenekleri de mevcuttur. Beyaz ile sınırlı kalmak zorunda olmadan ruhunuzdaki renkliliği yansıtacak bir seçim yapabilirsiniz. Özdilek’in ürünleri kendine ait bir koruma çantası içerisinde gelir. Bu sayede ürünü güvenle muhafaza edebilirsiniz. Trendyol’un geniş ürün skalası içinde inceleyebileceğiniz bu kategoride yer alan ürünlerin altında gerçek müşteri yorumları bulunur. Almak istediğiniz ürün hakkında yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Yorganlarınızı yenilemek istiyorsanız Özdilek çift kişilik yorgan fiyatı hakkında değerlendirme yapıp incelemeniz faydalı olur. Aynı zamanda çeyiz hazırlığında olanlar için hemen edinilmesi gereken bir parça olan yorganları, Trendyol güvencesiyle çeyizinize dahil edebilirsiniz.