"

Silecekler ve Aksesuarları

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Silbak Silecek Lastiği 700 Mm 2 Adet
SilbakSilecek Lastiği 700 Mm 2 Adet
99 TL
Sepete Git

Birbirinden Kullanışlı Silecek Çeşitleri Trendyol’da!

Her sabah işe giderken hava şartlarından kaynaklanan problemlerden etkilenmek motivasyonunuzu düşürür. Hayatınızı olumsuz etkileyebilecek hava şartlarına karşı aracınızın hazır olması gerekir. Uzun yol veya şehir içinde yaptığınız günlük yolculuklarda hava şartlarının neden olacağı problemlerden en az hasarla çıkmak için araçların geliştirilen özelliklere sahip olması gerekir. Cam silme malzemeleri ise bu özelliklerden en önemlisidir. Görüş açısında oluşacak herhangi bir sıkıntı, büyük problemlere ve kazalara sebep olabilir. Bir anlık görüş kaybı hayatınızı riske atabilir. Bu gibi durumlar göz önünde bulundurularak ürünler özenle hazırlanır. Silme gücüne ve sağlamlığa dikkat edilir. Sert hava şartlarında zarar görmeyecek özellikte yapılır. Yağmur kar gibi hava şartlarına özel hazırlanan cam sileceği yolculuğunuzu oldukça konforlu şekilde sürdürmenizi sağlar. Bunlar dışında rüzgar veya dolu gibi hava olaylarına karşı da dayanıklıdır. Bu sayede hava durumundan etkilenmeden istediğiniz yere gidebilir ve günlük ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Olası bir durumda bu aparatlarda kopma, parçalanma veya kırılma oluşursa tamir aksesuarları sayesinde giderebilirsiniz. Farklı araçlar için farklı genişlik ve şekillerde silecek tipleri bulunur. Ürün açıklamasında boyutları detaylı şekilde verilir. Kaplamasının hangi maddeden olduğuna da açıklamalardan ulaşabilirsiniz. Silecek montajı oldukça kolay ve pratik şekilde yapılır. Aracınız için gerekli ve uygun olanı tercih edebilirsiniz. Takım halinde veya tek parça olarak sahip olabilirsiniz. Bu ürünlere ve ihtiyacınız olan aksesuarlara Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çift Taraflı Cam Silecek Sayesinde Güvenli Yolculuklar

Çift Taraflı Cam Silecek Sayesinde Güvenli Yolculuklar

Aracınızın sağlamlığı ve kalitesi sizi nasıl güvende hissettiriyor ve konfor sağlıyorsa sahip olunan araba sileceği de kalitesiyle size güven sunar. Yağmurda, karda veya camda herhangi bir lekenin olması durumunda görüş açısında problem ve aksamalar oluşur. Dikkat kaybından veya görememekten kaynaklanan çok fazla kaza meydana gelir. Hava şartlarından kaynaklanan sebeplerle yaşayacağınız tereddüt sürüş kalitenizi etkileyerek ciddi sonuçlara neden olabilir. Çift taraflı cam silecek sayesinde bu gibi durumların meydana gelme olasılığı azalır ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşanır. Hızlı ve güçlü bir şekilde cam temizlenir, yolculuğa devam edilir. Sağanak sırasında otomatiğe alınarak yağmurun şiddetine göre sıklığı özel olarak ayarlanır ve görüşün kapanmaması hedeflenir. Birçok farklı malzemeden yapıldığı için isteğe ve beğeniye göre seçme fırsatı sunar. Arka açıyı görmek de sürüş esnasında büyük önem taşır. Arka cam ve ön cam için silecek takımı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu sayede tüm açılara hakim olursunuz. Aracın modeline uygun olarak ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz. Takım olarak sunulması size büyük avantaj sağlar. Oto silecek sizin ve ailenizin güvenle yolculuk yapması için geliştirilir. Yaşanabilecek olumsuzluklardan olabildiğince az etki almak için tasarlanır. Hem arka cam hem ön cam için güvenle kullanılabilmesi büyük beğeni toplar. İhtiyacınıza göre farklı ebatlarda yapılan ürünlere göz atabilirsiniz. Silecek ölçüleri açıklamalarda belirtilir. Aracınıza uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Bu modeller için özel geliştirilen aksesuarları inceleyebilir ve bakım onarım için tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri yenileme sıklığı yaşadığınız bölgenin iklimi ve hava koşullarına göre değişiklik gösterir. Alacağınız ürünün kaliteli malzemeden yapılması ve dayanıklı olması büyük önem taşır. Aracınızdaki aparatın camda iz bırakmaması da önem verilmesi gereken noktalardan biridir. Sürekli camı silmek ve temizlemek zahmetlidir ve size vakit kaybı yaşatabilir. Camda oluşan kullanımdan kaynaklı çizikler de görüş kalitenizi düşürür. Oto silecek lastiği bu gibi problemler düşünülerek özel olarak geliştirilir. Kaliteli bir sürüş deneyimi ve konforlu bir görüş açısına sahip olmak için size uygun olan ürüne geniş silecek seçenekleri arasından ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Silecek Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Silecek Fiyatları

Araç aksesuarları ve parçaları fiyat olarak birçok kişiye yüksek gelebilir. Size uygun ürünü ararken fiyat seçeneklerine de bakarsınız. Fiyatı daha uygun olan bir ürün dikkatinizi çekebilir. Silecek fiyatları performansı ile karşılaştırıldığında oldukça uygun bulunur. Arka silecek ile paket halinde sunulan ürünler müşteriye büyük avantaj sağlar. Fiyatlar, kullanılan malzeme türüne ve araç uyumluluğuna göre değişir. Çeşitli seçeneklerle sunulması fiyat değişimine neden olur. Muz silecek oldukça sık tercih edilen türlerden bir tanesidir. Bu modeller diğerlerine göre daha sessiz çalışır ve yüksek hızda veya kuru havada performans kaybına neden olmaz. Silikon silecek seçenekleri ise sahip olduğu fiyat ile ilgi çeker. İhtiyacınız olan ürüne avantajlı araba silecek fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz. Aparatların boyutlarına göre de fiyat değişimi olduğunu görebilirsiniz. 50 cm, 55 cm, 60 cm, 70 cm silecek seçenekleri arasından ürünleri inceleyip aracınıza uygun olana ulaşabilirsiniz. Geniş ürün ve marka yelpazesi sayesinde herkese hitap eden ürünler bulunur. Çeşitli seçeneklerle sunulan farklı silecek markaları arasından size hitap edeni bulabilirsiniz. Bir diğer çeşit ise çengel tip silecek olarak karşınıza çıkar. Basıncı eşit dağıtma özelliği ile dikkat çeker. En yüksek seviyede cam silmeyi sağlamak için geliştirilir. Araba cam sileceği araçlar için büyük önem taşır. Kalitesi ve verdiği güven ile müşteriye optimum düzeyde fayda sağlaması beklenir. Yüksek hız sırasında bu aparatın kopması panik olmanıza neden olabilir ve büyük tehlikeler meydana getirebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına kaliteli ve araca uyumlu ürünü edinmek doğru olur. Aracınıza uyumlu olanı bulmak için araç özelliklerini ve cam genişliğini bilmeniz gerekir. Böylece uygun olan çeşidi bilirsiniz ve buna göre alışveriş yapabilirsiniz.

Her Araca Uygun Kaliteli Silecek Çeşitleri

Her Araca Uygun Kaliteli Silecek Çeşitleri

Aracınızın markası veya modeli fark etmeksizin tüm araçlar için cam sileceği araba seçeneğinde verilen ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan seçeneğe ulaşabilirsiniz. Edineceğiniz ürünün kalitesinden ve sizi yarı yolda bırakmayacağından emin olmak istersiniz. Silecek çeşitleri arasından beğendiğiniz ürünlerin açıklamalarını okuyarak kullanılan malzemeleri görebilirsiniz. Ürünün sizi memnun etmesinden ve yüksek performans sergileyeceğinden emin olmak istersiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce açıklamalar ve yorumlar sayesinde ürün hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Çift taraflı silecek modelleri size beklediğiniz performansı gösterir. Cam genelinde tam bir temizleme sağlayarak sürüş sırasında her açıya hakim olmanızı kolaylaştırır. Aracınızın özelliklerine ve ihtiyacınıza göre değerlendirme yaptıktan sonra 550 mm, 600 mm, 650 mm silecek seçenekleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Gövde kısmının malzemesinin önemli olduğu kadar silecek lastiği kalitesi de büyük önem taşır. Lastiklerin sağlam ve iz bırakmaz yapıda olması gerekir. Araba silecek lastiği kalitesi cam üzerinde sağladığı lekesiz ve net görüntüyle ölçülür. Camınızın lekesiz ve net olması konforlu ve güvenli bir yolculuğa sahip olmanızı sağlar. Oto silecek fiyatları malzeme kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak isterken kalitesini geri plana atmak verimsiz bir alışverişe neden olabilir. Oto cam sileceği araçlarda yüksek konfor ve güvenli sürüş deneyimi yaşatmak için özenle tasarlanır. Her araca özel olarak yapılır. Farklı teknolojiler ve yöntemler geliştirilerek en yüksek performans hedeflenir. Cam sileceği fiyatları da bu performansa ve kaliteye göre değişim gösterir. Uzun yıllar kullanabilmek adına müşteriler kaliteli ve uzun vadeli ürünleri tercih eder. Silecek parçaları için de geniş ürün seçenekleri arasından istediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Aracınız için gereken parçalar ve ekipmanları avantajlı fiyatlarla Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Silecek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Camların tertemiz görünmesi için tercih edilen silecekler, farklı model seçeneklerine sahiptir. Özellikle ulaşılamayan noktaları temizlemek ve kurulamak amacıyla kullanılan silecek tasarımları, farklı fonksiyonlarıyla ön plana çıkar. Markaların ürettiği birbirinden etkili silecekler, cam tipine göre etkili temizlik yapma fırsatı sunar. Silecek modelleri arasında tercih yapılırken kullanım alanı dikkate alınır. Araba camları için tercih edilen modellerle evlerde kullanılan silecek tasarımları arasında belirli farklılıklar görmek mümkündür. Özellikle ısıcam özelliği bulunan ev pencereleri, yüksek boyutları sebebiyle uzanması zor noktalara sahip olabilir. Dış camların temizliğini güvenli şekilde yapabilmek için uzun saplı sileceklerin tercih edilmesi idealdir. Silme ve kurutma bölümünün aynı aparat üzerinde olması ergonomik kullanım fırsatı sunar. Silecek tasarımlarında yer alan kurutma matının sert ve pürüzsüz olmasına dikkat edilerek camlar için ideal modeller kolaylıkla belirlenir.

Silecek Lastiği Nasıl Değiştirilir?

Sileceklerde yer alan lastik bölümü, markaların sunduğu yedek parça ayrıcalığından faydalanılarak değiştirilmeye uygundur. Özellikle belirli markaların ürettiği silecek modelleri sipariş edilirken yanında yedek sünger ve lastik de alınabilir. Oldukça basit bir işlem olan silecek lastiği değiştirme sürecinde, ideal boyutlardaki yedek parçanın temin edilmesi yeterlidir. Eskiyen lastik yerinden çıkarıldıktan sonra silecek için uygun boyutlarda olan yeni parça takılabilir. Raylı ve ince yapıdaki bu bölüme yeni lasti birkaç dakikada takılabilir. İnce kenardan başlayarak lastiği sileceğe geçirdikten sonra, hava boşluğu kalmayacak şekilde düzeltme yapılması gerekir. Ev tipi sileceklerde bu işlem daha pratik olurken araçlar için hazırlanan modellerde biraz daha zaman alabilir. Araba sileceklerinin kavisli yapıda olması lastikleri geçirirken dikkatli olmayı gerekli kılar. Yeni lastikler takıldıktan sonra silecekler aktif şekilde kullanıma uygun hâle gelir.

Yeni Silecek Neden Ses Yapar?

Yeni sileceklerin cama ilk temasında ortaya çıkan kuruluk sebebiyle gıcırtı sesi oluşur. Özellikle camların üzerinde biriken yağ ve tozların yoğunluğuna bağlı olarak silecekler ses çıkarabilir. Araba camlarında sıkça karşılaşılan bu durum, yüzeyin yeterince ıslanmaması ve temizlik losyonunun yetersiz kalması gibi etkenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Özellikle sürekli güneş altında kalan ve sertleşen silecekler, camları temizlerken gürültü çıkarır. Yeni silecek lastiklerinin birkaç defa kullanılmasının ardından oluşan ses probleminde azalmalar meydana gelir. Araç camları için hazırlanan özel temizlik losyonları kullanıldığında yeni sileceklerin ses çıkarmadan temizlik yapması sağlanabilir. Camların günlük temizlenmesi ve su miktarının yeterli olması sileceklerde meydana gelen sesin azaltılmasına etki eder. Çok fazla ses çıkaran silecekleri kontrol altına almak için petrol jölesi gibi kayganlaştırıcı malzemeler kullanılarak cam üzerinde yumuşak bir zemin oluşturmak mümkündür.