"

Taşpınar

" araması için 409 sonuç listeleniyor

Taşpınar

Taşpınar Ürün Grupları

Taşpınar Ürün Grupları

2002 yılında üretim hayatına başlayan Taşpınar markası, yüksek kalite standartları ve tecrübesiyle önde gelen markalardan biridir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünler, bebek oyun faaliyetlerine eşlik edecek araç ve gereçlerin yanında ana dizi ve yürüteç modelleriyle göze çarpar. Seçilen kumaş kalitesinin desteklediği hijyenik yönüyle ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlayan Taşpınar bebe ürünleri; pembe, mavi, kırmızı, turkuaz gibi birçok renk seçeneğiyle de çocukların ilgi ve dikkatlerini toplamayı başarır. Bebeklerin yürüme dönemlerine eşlik eden kullanışlı yürüteç modelleriyle bilinen marka; yürüteçle beraber ana dizi, scooter, salıncak ve bisiklet gibi ürün gruplarını bünyesinde barındırmaktadır. %100 yerli üretim güvencesi ile TSE ve CE kalite standart belgelerine sahip ürünler sayesinde müşterinin aklında hiçbir soru işareti bırakmadan ilk tercihleri olacaktır. Çocukların eğlenceli ve güvende vakit geçirmelerini Taşpınar çocuk ürünleriyle sağlayabilirsiniz. Taşpınar yürüteç çocuk gelişimini destekler nitelikte tasarlanmıştır. Ön tablada yer alan oyuncak gereçleri çocukların ilgi alanlarına hitap etmektedir. Hızlı gelişen ve değişen çocukluk dönemlerini göz önünde bulunduran marka, minimum 6 ayla başlamakla beraber 6-18 ay kullanıma hitap edecek yürüteçler tasarlar. Tasarlanan yürüteçlerin 3 kademeli şekilde ayarlaması yapılabilmekte ve uzun süre kullanılabilmektedir. Gelişimsel açıdan önemli dönemde olan bebeğin bel gelişimini destekleyen ortopedik, sabit koltuk kullanımı tercih edilir. Koltukların iç yapımında sünger kullanılmış ve rahatlığa önem verilmiştir. Oyuncak ve aksesuar çeşitlendirmeleriyle yürüteç üzerinde hem keyifli vakit geçirme, hem de yürümeye destek verme amaçlanır. Taşpınar yürüteçlerde 10 adet tekerlek kullanımı tercih edilmektedir. Çocuğun ani hareketlerine karşılık kolay yön verebilecek ve hızlı hareketi destekleyecek nitelikte tekerlekler kullanım açısından oldukça rahattır. Yürütecin portatif katlanabilir özelliğiyle alan tasarrufu sağlanır ve konumlandırmada hiçbir probleme yol açmaz. Bununla beraber hafif oluşumu taşımadaki zorlukların önüne geçer. Bu ürünlerin taşıyabileceği toplam kapasite 12 kg olarak belirlenir. Farklı renk ve desen kombinasyonlarıyla bir yürüteçten beklenen konforun yanında tasarım olarak da kullanıcıları kendine çeker. Taşpınar müzikli yürüteç sayesinde, melodilerin verdiği eğlence faktörüyle çocukların müzikle tanışmalarını desteklemektedir. 5 farklı müzik seçeneği ile her zevke uygun, bebeklerin dikkatini üzerinde toplayan bir tasarıma sahiptir. 7 adet şeklinde yerleştirilmiş oyuncak ve aksesuarlar müzikle beraber çocuklara keyifli vakit imkânı sunmaktadır. Yürüteçler, Ts en 1273/en 71-73 kalite standartlarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün grubuna aynı zamanda korna sistemi de monte edilmiş haldedir. Taşpınar yürüteç özel olarak teker sabitleme özelliğine sahiptir, böylece yürüteç istenilen zamanlarda sabit konuma getirilebilmektedir.

Taşpınar Salıncak Grubu

Taşpınar Markası Salıncak Grubu

Taşpınar salıncak ürün grubunda da önde gelen markalardan biridir. Markanın özenle üretime geçirdiği, hem estetik duruşu, hem de rahatlığı göz önünde bulundurarak tasarladığı salıncak çeşitleri bulunmaktadır. Ebeveynleri güvencesini kazanan marka, teknik özellikleriyle kullanışlı bir salıncak sistemini garanti eder. Salıncağın önünde oyuncaklar ve mama için ayrılmış, bardaklıklı bir tabla bölümü bulunmaktadır. Bu bardaklıklı tabla bölümü sökülüp takılabilir özelliktedir. Böylece isteğe göre salıncağın alan hacmi değiştirilebilmektedir. Ürünün gövdesinde 3 kademe şeklinde konumlandırılmış, aşamalı sistemde ve tam yatar özellikte ayarlı koltuk tipi bulunmaktadır. Koltuğun iç yapısında 3 mm boyutunda sünger bulunur. Süngerle beraber laminasyonlu elyaf dolgu ve rahatlığı ön gören ekstra yumuşak ped yerleştirilmiş haldedir. Koltuğun dış sağ ve sol yanlarında koltuk sabitleyici aparatlar yer almaktadır. Taşpınar lüx tam yatarlı bebek salıncak - mama sandalyesi, dışarıya karşı koruyucu biyeli ya da püsküllü tente içermektedir. Bu ürün modelinin sağ ve sol taraflarda bulunan emniyet kilitleriyle kapanma önlenilmiş haldedir. Aynı zamanda koltuk içinde 5 bant emniyet kemeri yer almaktadır. Katlanabilir özellikte olan salıncak ürün grubu, minimum yer kaplama özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle ve hafif oluşuyla taşınabilirliği de kolaylaştırmaktadır. Ürünle beraber kurulum kılavuzu desteği vardır. Salıncak katlama işlemi gerçekleştirildiğinde 3 aşamadan oluşan basit kurulum sistemi vardır. Bununla beraber demonte yani takılmaya hazır halde bulunan bir tasarıma sahiptir. Konfor ve güvenliğin yanında salıncak ayaklarında zemine göre ayarlanan estetik dizayna sahip ayak şekilleri tasarlaması yapılır. Salıncak bezinin kenarlarında biyeli süslemeler bulunmaktadır. Ürünün kullanışlı ve konfor vaat eden niteliğinin yanında tasarım yönüyle de dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca 25 kilograma kadar bebek taşıma kapasitesine sahip oluşuyla yeterli kapasiteyi sağlar. Taşpınar bebek salıncağı boyutlandırmaları ile mevcut özelliklerine ek avantajları bulunmaktadır. En uzunluğu 65 cm, boy uzunluğu 100 cm, yerden koltuk yüksekliği 50 cm, yerden tam yüksekliği 130 cm ve koltuk içi genişliği ise 33 cm olarak tasarlanan salıncak ürün grubu markanın kalite standartlarına uygun niteliklerini yansıtmaktadır. Renkli ve farklı dokunuşlarla döşenen bu ürün grubu, ebeveynlere güvence kazandırırken çocuklara ise keyifli zaman geçirme imkânı tanımaktadır.

Taşpınar Scooter Ürün Grubu

Taşpınar Scooter Ürün Grubu

Çocukların keyifli vakit geçirirken tercih ettikleri ilk aktivitelerden biri olan scooter aletini Taşpınar markası, kendi ayrıcalıklarıyla piyasaya sunar. Taşpınar scooter çocuk faaliyetlerinde öne çıkmış ürün gruplarından biridir. Scooter ürünü, 3 tekerlekli ve frenli sistemi sayesinde denge ve hız korunumunu destekler nitelikte bir sisteme sahiptir. Eğlencenin bir numaralı tercihlerinden biri olan bu ürün grubu, 2 yaş ve üzeri olan çocuklar için üretilir. En hareketli dönemlerinde olan çocuklar, bu ürün grubuyla hem enerjilerini atıp, hem de keyif dolu dakikalar geçirebilirler. Taşıma kapasitesi 20 kg ile sınırlı olan ürünün, mevcut taşıma hedefi çocuk grubu için yeterlidir. Bu ürün modeli, makine ile insan uyumunu hedefleyen ergonomik tasarımıyla estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Bu ürün modelinin fren sistemi, ayak fren sistemi ile çalışmaktadır. Taşpınar, kalite standartlarındaki hassasiyetiyle müşteri memnuniyetini yüksek oranda karşılar. Ayrıca birbirinden farklı renk seçenekleriyle görsel olarak da çocukların gönlünü kazanır. Renk alternatiflerinin oluşuyla her çocuğun isteğine hitap edilir. Scooter ürün grubunda; turkuaz, kırmızı, lacivert ve pembe renk seçeneklerinden bazılarıdır. Ebeveynler, bütçelerine uyan bir kategori fırsatı ile markanın oyuncak gruplarından çocukları için faydalanabilirler. Küçük yaş gruplarının hız ve denge korunumlarını koruyabilmeleri için scooter sürüşleri iyi bir fırsattır. Hem eğlenmeyi, hem öğrenmeyi bir araya getiren bir faaliyet olarak avantajlı aktivite aracıdır. Bireysel bir deneyim halinde gerçekleştirilebildiği gibi beraber sürüşlerde çocukların sosyal paylaşımlarına da katkıda bulunabilir. Markanın scooter ürün grubu, olumlu tüm yönleriyle çocuk eğlence faaliyetlerinde göze çarpar. Sizler de çocuğunuza bu deneyimi yaşatmak ve gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız ürün grubunu incelemelisiniz. Markanın sunduğu ayrıcalıklarla keyifli scooter sürüşe sahip olmak oldukça kolaydır. Peki, Taşpınar ürünleri orijinal midir? Marka, tüm ürünlerini yerli olarak kendi üretmekte, ürettiği gibi satışa sunmakta ve orjinallik garantisi vermektedir. Taşpınar ürün modellerini Trendyol’un fırsatlarından yararlanarak %100 güvenceyle satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Taşpınar Yürüteç Fiyatları

Taşpınar Yürüteç Fiyatları

Ürün fiyatları, her üründe olduğu gibi zamana bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu değişiklikler kategori bazında çeşitli fiyatlandırmalar olarak karşımıza çıkar. Özellikle gündemle ilgili olarak bebek ürünlerinde mevsimsel ya da ekonomik detaylarla değişiklikler meydana gelmektedir. Marka her koşulda müşterinin yararını gözetmekte ve kalite standartlarını her daim korumaktadır. Güncel değişimlere rağmen her bütçeye uygun standartlarda geniş fiyat yelpazesi bulunmaktadır. Taşpınar; bisiklet, scooter, oyuncak gibi tamamı ile hobi amacıyla kullanılan çeşitli ürünlerle ön planda olan bir isimdir. Gerek teknik özelliklerle gerek ise ham madde kullanımıyla %100 uygun ürün kullanımını tercih etmektedir. Geniş fiyat tablosuyla ailelerin ekonomik şartlarını zorlamayan marka, tutarlı fiyat seçeneklerini garanti eder. Taşpınar ürünler incelendiğinde fiyat – performans oranını dengelemeyi başarmış en iyi markalardan biri olduğu görülür. Bebeklerin yürüme dönemlerine eşlik eden yürüteç aracına, en iyi fiyatlandırmalardan birine sahip olmak için markanın yürüteç ürün grubunu tercih edebilirsiniz. Taşpınar yürüteç 3 kademe ayarlı 10 tekerlekli aksesuarlı ürünü, yürütece dair tüm koşulları göz önünde bulundurarak, özenle tasarlandığından uygun ve optimal sistemi yakalamıştır. Bu ürün modeli, bebeğin gelişimsel dönemini destekleme ve yürümeye eğlenerek teşvik etme açısından önemli bir yer tutmaktadır. Marka, sunmuş olduğu fonksiyonel araç gereçleriyle kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlandırmalar yapmaktadır. Taşpınar ürünleri dayanıklı mıdır akla gelen sorulardan biridir. Hijyenik kurallara dikkat ederek üretilen ve sağlık için zararlı kaynak tüketiminden kaçınan marka, güvenilirliği önemser. Kaliteli kumaş ve kullanılan mekanizma sistemiyle A’dan Z’ye özenle döşenen ürün grupları uzun ömürlülüğü garanti eder. Tüketicilerin olumlu yorumları da büyük beğeniyle kullanılan ürünleri onaylamaktadır. Siz de Trendyol avantaj ayrıcalıklarıyla markanın üretimlerinden faydalanmak istiyorsanız ürün gruplarını inceleyebilir ve satın alma işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. Kullanımdan sonra markanın kalitesine şahit olup, sevdiklerinize de bu deneyimi yaşamaları için tavsiye edebilirsiniz.

Taşpınar Ayakkabı Ürün Grubu

Taşpınar Ayakkabı Ürün Grubu

Günlük kullanımda ayakkabının önemli yer tuttuğunu bilen marka, bu ürün grubunu hem tasarım, hem de konfor özellikleriyle özenle donatır. Taşpınar ayakkabı kalitesine erkek ve kadınlar için ayrı, bebekler için ayrı ürettiği ortopedik ayakkabılarla rahatlığa ve şıklığa aynı anda kavuşabilirsiniz. Modellerde %100 hakiki deri seçeneğiyle ayağı tamamen kavrayacak ve vurmaya sebep olmayacak tasarımlar yapılır. Özellikle yoğun iş temposuna sahip kişiler için konforlu giyimin tercih edilebilir seçeneklerindendir. Anatomik yapıya uygun yapılan üretimlerin farkına markanın sunduğu fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Erkek ayakkabı ürün grubunu her zevke hitap edecek şekilde kürklü alternatifleri ve lacivert, siyah, kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır. %100 hakiki deri erkek yazlık sandaletler sayesinde sıcağa ve neme karşı tereddütsüz rahatlık sağlamaktadır. Markanın kışa ve günlük giyime uygun, su ve soğuk geçirmeyen bot seçenekleriyle hava şartlarının üstesinden gelmek oldukça kolay hale gelmektedir. Yağmurlu ve soğuk havalarda Taşpınar kalitesinden vazgeçmemek için siz de markanın üretmiş olduğu bot ve çizme modellerini inceleyebilirsiniz. Hem yazlık, hem kışlık alternatiflerle her mevsim şartına uygun üretimler yapılmıştır. Kadınlar için yaza uygun ortopedik yazlık modeller yanında babetler de göze çarpmaktadır. Markanın ürettiği babet modellerinde estetik vurgu dikkatleri çeker. Dört mevsim tercih edilebilir spor ayakkabı modellerinde de ortopedik yapının yanında zarif ve şık görünümden ödün verilmemektedir. Çocuklar için özel üretilen yazlık ayakkabı modelleriyle beraber markanın bebekler için ürettiği ilk adım ayakkabı seçenekleri bulunmaktadır. Bebek ayak yapısının oluşumunu destekler nitelikte ortopedik ayakkabılar göze çarpmaktadır. Bebek gelişiminde ilk adım ayakkabılar önemli yer alır. %100 hakiki deri malzemeden yapılan ilk adım ayakkabılarla bebekler sağlıklı adımlara kavuşabilme şansını elde ederler. Sizler de hem bebeğinizin, hem de kendinizin konforunu sağlamak istiyorsanız markanın tüm ürünlerine göz atabilirsiniz. Markanın ürün modelleri ayakkabılarla sınırlı kalmamaktadır. Kadınlar için beden seçenekleriyle yelpaze geniş tutulmuştur. Kadın büyük beden bağcıklı modelde tunik, haroşa el örgüsü fırfırlı şal ve büyük beden biyeli yelekler kadınlar için üretilen ürün grubunun bir bölümüdür. Çocuklar için hasır örgü anti alerjenik şapkalar ve evde kullanıma yönelik hijyenik, anti alerjenik battaniye üretimleri yapılmıştır. Markanın garanti ettiği anti alerjenik özellikle alerjik hastalıkların önüne geçilmekte ve tetiklenmesini engellemektedir.

Taşpınar Ürünleri ve Modelleri

Taşpınar Ürünleri ve Modelleri

Taşpınar oyuncak ve çocuk faaliyetleriyle bilinen bir markadır. Bu markanın ürettiği iki kişilik oynanan beş nokta oyunu da bunlardan biridir. Bu oyuna göre, 9 adet çukurdan oluşan bir tabla vardır. Her oyuncu çukura sırasıyla taş yerleştirir; kendine ait olan 5 taşı çapraz şekilde veya yan yana getirebilen oyuncu oyunun kazananı olur. Siz de bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız markanın oyuncak ürün grubuna göz atabilirsiniz. Çocukların en çok tercih ettiği aktivite araçlarından biri olan bisiklet de markanın üretime aldığı ürün gruplarından biridir. Sarı, lacivert, pembe, kırmızı ve yeşil olmak üzere birden fazla renk seçenekleriyle çocukların ilgisini çekmeyi başaran Taşpınar bisiklet ürün grubu keyifli dakikalara eşlik eder. 3 tekerlekli sistemin sağladığı pratik ve kolay sürüşün tadını çocuk bisikletleriyle çıkarabilirsiniz. Ürün grubu 54 x 30 x 28,5 cm ölçüleriyle alan hacmini aza indirgemiştir. Bu ürün grubu, 3 yaş ve üzeri çocuklar için kullanıma uygundur. Yerli üretim markaya ait bu ürün modeli, üretiminde tercih edilen kaliteli plastik kullanımıyla kanserojen maddeleri barındırmamaktadır. Bu yönüyle kişilerin eğlenme amaçlı tercih edilen ürünlerde sağlıkla ilgili hiçbir tereddüde yer vermemektedir. Sizler de Taşpınar markasına ait çocuk bisikletlerine sahip olarak konforlu ve eğlenceli dakikaları çocuklarınızla buluşturmak istiyorsanız ürün modelini inceleyebilirsiniz. Yürüteç, salıncak, scooter gibi çocuk gereçleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Taşpınar markasının bir diğer ürün grubu bebek arabası ürün grubudur. Taşpınar bebek arabası ebeveyn için kolay sürümü, çocuklar için yüksek güvenliği garanti eder. Bebek arabasında bulunan 5 bant emniyet kemeri ve fren sistemiyle ani hareketlere hazır olan bir mekanizma tasarlanmış haldedir. 360 derece dönme açısına ve gerekli durumlar için sabitleme özelliğine sahip ön tekerleklerle araba konumlanmaktadır. Arka tekerlekler ise ön tekerleklerle beraber frenlenebilir özelliğiyle işbirliği yapar. Markanın, oturma bölümünün altına yerleştirdiği ayak koyma aparatıyla kişi yerleşimi kolay hale getirilir. 0-7 kg arası ağır olmayan sistemiyle kolay taşınabilirliği destekler. Bunlarla beraber tek elle kapanma ve katlanabilir özelliğiyle araba bagaj bölmesine sığdırılabilecek kadar alan tasarrufuna sahiptir. Tente özelliğiyle yağmur ve soğuk hava şartlarından korunmayı hedefler. Bu ürün modeli, 20 kilograma kadar taşıma kapasitesiyle çocuklar için yeterli kapasiteyi garantiler. 6 - 36 ay içi uygun bir ürün modelidir. Sizler de markanın ürün grubunun ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız uygun fiyatlandırmalarla bebek arabalarına sahip olabilirsiniz. Markanın tüm ürün grupları, Trendyol fırsatlarıyla müşteriyi memnun eder niteliktedir.