İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Motosiklet Bujisi

" araması için 2465 sonuç listeleniyor
NGK CR9EK ATEŞLEME BUJİSİ
Kargo Bedava

NGKCR9EK ATEŞLEME BUJİSİ

424,99 TL
Sepete Git
Bosch U4AC BUJİ MOTOSİKLET CUP 100cc 50cc

BoschU4AC BUJİ MOTOSİKLET CUP 100cc 50cc

(3)
89 TL
Sepete Git
NGK Buji - Dpr8ea-9

NGKBuji - Dpr8ea-9

(5)
Buji - Dpr8ea-9
175,50 TL
Sepete Git
NGK Buji - C7hsa

NGKBuji - C7hsa

171,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - Lmar8j-9e
Kargo Bedava

NGKBuji - Lmar8j-9e

400,42 TL
Sepete Git
NGK Buji - Cr8hs
Kargo Bedava

NGKBuji - Cr8hs

231,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - Dpr5ea-9
Kargo Bedava

NGKBuji - Dpr5ea-9

245,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - B6hsa
Kargo Bedava

NGKBuji - B6hsa

239,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - Cr7ek
Kargo Bedava

NGKBuji - Cr7ek

417,29 TL
Sepete Git
NGK Buji - Cr10e
Kargo Bedava

NGKBuji - Cr10e

358,23 TL
Sepete Git
NGK Iridium Buji - Lmar8eı-7
Kargo Bedava

NGKIridium Buji - Lmar8eı-7

444,91 TL
Sepete Git
NGK Buji - Mr7g-9e
Kargo Bedava

NGKBuji - Mr7g-9e

378,17 TL
Sepete Git
NGK Buji - C6hsa
Kargo Bedava

NGKBuji - C6hsa

205,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - Cr7eb
Kargo Bedava

NGKBuji - Cr7eb

399,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - B8hs

NGKBuji - B8hs

185,99 TL
Sepete Git
NGK Buji - Cr7ekb
Kargo Bedava

NGKBuji - Cr7ekb

493,24 TL
Sepete Git
NGK Buji - Br7hs-10
Kargo Bedava

NGKBuji - Br7hs-10

242,99 TL
Sepete Git

Performans Vadeden Motosiklet Buji Modelleri Trendyol’da!

Motosiklet tutkunlarının, gücünü ve performansını artırmak için üzerinde hassasiyetle durduğu önemli detaylardan birisi doğru buji seçiminin yapılarak bakımının tamamlanmasıdır. Aracın kalbi olarak kabul edilen bu parça, yanma odasındaki hava ve yakıt karışımını ateşleyip aracı verimli hale getirerek güçlü bir şekilde çalışmasını sağlar. Böylelikle motosiklet bujisi seçimi ve düzenli bakımı, hem performansı artırmak hem de aracın ömrünü uzatmak açısından kritik bir öneme sahiptir. Motosiklet buji anahtarı söz konusu parçanın değiştirilmesi, ayarlanması için gereken bir araçtır. Doğru anahtarın kullanımı, bujinin hasar görmesini önleyerek doğru sıklıkta yerleştirilmesini sağlar. Bu da motosikletin performansını artırmak için hayati bir öneme sahiptir. Araca tercih edilen buji tipi, uygunluk açısından önem arz eder. Doğru buji seçimi, motorun performansını olumlu biçimde etkileyebilir. Yüksek performanslı motorlar genellikle yüksek sıcaklık derecelerine sahip bujiler gerektirir. Kaliteli bir ürün, uzun ömürlü kullanım sağlar. Söz konusu araç parçası iyi bir iletkenlik sağlayan yanma odasındaki koşullara dayanıklı malzemelerden üretilir. Motosiklet bujisi seçimine ek olarak düzenli bakımı, motor performansını arttırarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamak için önemlidir. Doğru buji seçimi, uygun anahtar kullanımı ve kaliteli ürün tercihi ile aracınızın performansını üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Motosiklet bujisi indirim dönemlerini tercih ederek aracınıza uygun ürünü avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz. Kalitesi ile öne çıkarak müşteriler tarafından beğeni toplayan ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Motosiklet Bujisi Tavsiyeleri

Motosikletlerin motorlarının gücünü ve performansını artırmak için özenle seçilmesi gereken parçalardan biri de motosiklet buji kablosu modelleridir. Bu parçalar, motorun elektrik sisteminden doğrudan sorumlu olan ve ateşleme sürecini başlatan ana unsurlardır. Elektrik sinyalini ateşleme bobinine ileterek araç bujisinin elektrotları arasında kıvılcım oluşturulmasını sağlayan bir iletim hattıdır. Bu ürünün kullanımında dinamik halinin korunması, motosikletin ateşleme sisteminin düzgün çalışması açısından hayati öneme sahiptir. Kaliteli bir buji kablosu, elektrik sinyalini doğru ve güvenilir bir şekilde ileterek motosikletin maksimum performans göstermesini sağlar. Doğru kablo seçimi, aracınızın performansını artırmanın yanı sıra araç sürücüsü ve yolcular için oldukça önemlidir. Motosiklet buji piposu, söz konusu parça kablonun bujiye bağlandığı ve ateşleme sinyalinin iletimini sağlayan bir bağlantı elemanıdır. Piponun sağlam ve iyi bir iletim sağlaması, motorun güvenilir, verimli bir şekilde çalışması için önemlidir. Ayrıca bu ürünün doğru uzunlukta olması da hayati önem taşır. Uygun malzemeden yapılmış olması, aracın ateşleme sisteminin stabilitesini, güvenliğini sağlar. Uygun montajın yanı sıra düzenli bakımın da bu parçaların performansını arttırarak dayanıklılık sağlayacağı bilinen unsurlar arasındadır. Motosiklet bujisi tavsiye ve değerlendirmeleri inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş ve güvenilir markalardan temin edilmiş buji kablosu ve piposu seçmek güvenlik ve performans açısından önemlidir. Motosikletinizin marka, modeline uygun olan buji kablosu, buji piposu seçmek, doğru montaj ve güvenilir iletim sağlar. Bu ürünler yapıldığı maddeye göre özellik yönünden değişkenlik gösterir. Bakır, platin ve iridyum maddeli parçalar sektörde bilinen çeşitler arasındadır. Yeni, yüksek performans sunan iridyum bujiler araç sahiplerinin ilk ve tek tercihi arasında yer alır. Motosikletin titreşimleri, dış etkenlere karşı dayanıklı olan söz konusu ürünleri tercih etmek uzun ömürlü, güvenilir bir performans sağlar. Aracınızın güvenilir bir kullanım sağlaması için doğru, üst kalite malzemelerden yapılmış parçaları tercih etmeniz önerilir. Özellikle iki tekerlekli sürüş araçlarının fren, motor sistemini destekleyen bu ürünlerin, bilinçli bir şekilde tercih edilmesi gerekir. Konforlu bir sürüş desteği vadeden tüm ürünleri Trendyol sayesinde güvenli biçimde tedarik edebilirsiniz..

Kalitesi İle Öne Çıkan Motosiklet Bujisi Yorumları

Motosikletler, özgürlüğün ve maceranın taşıyıcıları olarak bilinir. Bu taşıyıcıların her bir parçası, genel performansın büyük bir bölümünü etkiler. Bu parçalardan biri, genellikle göz ardı edilen ama kritik öneme sahip olan motosiklet bujisidir. Bu parça, motorun ateşleme sisteminin temel bir bileşeni olup yakıt ve hava karışımının verimli bir şekilde yanmasını sağlayarak motorun çalışmasını mümkün kılar. Motosiklet tutkunları için motor bakımı, optimizasyonu, keyifli bir sürüş deneyiminin olmazsa olmazlarındandır. Bu bağlamda iridyum motosiklet bujisi artan popülaritesi ile müşteri talebiyle dikkat çeker. Bu ürünler, geleneksel bakır, platin bujilere kıyasla yüksek performans ve uzun süre kullanım sağlar. Böylelikle bütçenizi de olumlu yönde etkiler. Elektrot uçlarında iridyum alaşımı kullanılarak üretilir. İridyum maddesi, bakır ve platin gibi diğer malzemelere göre sert ve aşınmaya dayanıklı bir metaldir. Bu özellikleri, parçanın ince bir elektrotla tasarlanmasına olanak tanıyarak kıvılcımın kolay ve etkili bir şekilde üretilmesini sağlar. İnce elektrot, yanma odasında güvenli ateşleme, verimli bir yanma süreci sunar. Bu da motor performansında gözle görülür bir artış gerçekleştirerek yakıt tüketiminde azalma sağlar. Bu tip ürünler verimli yanma süreci, yakıt tüketiminde iyileşme yaşanmasını kolaylaştırır. Motosiklet bujisi modelleri hakkında bilgi alırken müşteri yorumlarına dikkat etmek önem arz eder. İridyum tipi parçalar genellikle müşteriler tarafından yüksek performans ve uzun ömürleri nedeniyle tercih edilir. Motosiklet bujisi yorum ve değerlendirmeleri incelemek alışveriş sürecinde yapılması gereken ilk adımlar arasında yer alır. Aracınız için ihtiyacınız olan parçanın kullanımı ve fonksiyonu hakkında müşteri fikirlerini inceleyebilirsiniz. İki tekerlekli araçların kalitesini ve sürüş konforunu arttırmaya yardımcı olan ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Motosiklet Buji Fiyatları

Motor performansını, sürüş deneyimini doğrudan etkileyen buji; hayati öneme sahip parça olarak bilinir. Doğru ürün tipini seçerek düzenli bakım yapmak ise aracınızın her zaman iyi durumda olmasını sağlar. Her araç sahibi için parça seçimi, bakımı, optimum performans, verimlilik için önemli bir yatırımdır. Motosiklet buji fiyatları ürün modeli ve fonksiyonlarına göre değişkenlik gösterir. Bujiler, belirli aralıklarla kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Eski, aşınmış parçalar motorun performansını düşürebilir; yakıt tüketimini artırabilir ve motor arızalarına yol açabilir. Araçların konforlu bir sürüş sağlamasının temelinde mevcut durumun korunmasıdır. Bu durumun korunması için tıpkı insan sağlığı gibi düzenli kontrollere götürülmesi gerekir. Düzenli aralıklar ile aracın ihtiyacı niteliğinde bakımları yapılması gerekir. Motor ve fren sisteminin temelini oluşturan söz konusu ürünler, iki tekerlekli araç tamiri yapılan özel alanlarda incelenmesi gerekir. Araçların motor temelli sorunları ustalık gerektiren bilgi birikimi gerektirir. Söz konusu durumların önlenmesi için alanında uzman kişiler ve konu ile ilgili bilgi sahip olan müşteriler bakım ve değişimin ön planda tutulması gerektiğini dile getirir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip araç parçaları, birden çok araç modeline hitap eder. Motorun yanıt verme sürecinde iyileşme ve güç çıkışında artış gözlemleyebilirsiniz. Aracınıza uyumlu ürünleri kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlar. Her motosiklet üreticisi, parçaların ne sıklıkla değiştirilmesi gerektiğini önerir ancak genel kural olarak her 16,000 kilometre ile 32,000 kilometrede bir parça kontrolü ve gerektiği durumlarda değişimi yapılmalıdır. Motosiklet bujisi kampanya dönemlerini tercih ederek aracınız için uyumlu olan ürünleri avantajlı fiyatlardan temin edebilirsiniz. Güvenli, pratik bir alışveriş deneyimi sağlayan Trendyol ile aracınızın sağlığını ön planda tutmanıza yardımcı olan motosiklet bujisi satın alabilirsiniz.