"

Pull & Bear

" araması için 4812 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pull and Bear

Pull and Bear Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genç kesime hitap eden ürünleri ile dünya çapında zirveyi zorlayan Pull and Bear; ilk olarak 1986 yılında Galiçya merkezli olmak suretiyle New Year, S.A. ismiyle kuruldu. 2011 itibarıyla internet üzerinden satış işlemlerine de başlayan markanın dış görünüm, kıyafet seçimi ve eğilimlerle hitap ettiği genç kitleye dönük olarak mağazalaşma sürecinde 70’i aşkın ülkede 970’e varan şubesi bulunmaktadır. Klişelere uğramayan, dinç tasarımları dinamik hissetmeye hazır kullanıcılar için ortaya koyan Pull&Bear markasının global trendleri, sokaklar ve revaçtaki eğlence mekânlarındaki akımlar ile buluşturmayı hedefleyen yaklaşımında tarz hep ön plandadır. Rahatlık, giyimde kolaylık, yeni teknolojilerle uyumluluk, sosyal hareketlere ve sanat trendlerine uyumluluk; markanın üretimlerinde gözettiği en önemli kriterlerdir. Kaliforniya’nın efsaneleşmiş şehri Palm Spring’den ilham alarak geliştirilen ürün serisinde yenilikler hiç bitmemekle birlikte dünya çapındaki tüm mağazalarına haftada iki defa yeni ürün ulaştırmaktadır. Günlük giyim tercihlerine yön vermeyi şiar edinmiş olan Pull and Bear kadın ve erkek giyiminde yaşın hiçbir öneminin olmadığı kanaatiyle tasarımlara imza atmaktadır. İki bambaşka ürün serisi geliştirmiş olan markanın kızlara ve erkeklere dönük tasarımlarında gençler için hususî olarak pamuklu kumaşların baz alındığı sweatshirtler, kot pantolonlar, tişörtler ve şapkalar gibi rahatlığın merkeze alınması suretiyle tasarlanmış ürün serileri bulunmaktadır. Yetişkinlere dönük olarak, gece ve gündüz dönemlerinde kullanıma müsait; iş yerlerinde ve serbest zamanlarda giyime dönük tasarlanmış ürünlerin yer aldığı bir diğer serisinde de gene beynelmilel trendleri gözeten markanın; müşterilerinin gereksinimleri çerçevesinde geliştirdiği, rahat giyim prensibiyle üretimini gerçekleştirdiği giyim kuşam ürünlerini aksesuarlar, takılar, kulaklıklar, güneş gözlükleri gibi metalarla desteklemektedir. Bu minvalde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, Pull and Bear indirim fırsatları ile yakalanabilecek avantajlı ürünleri sayfamızda yer alıyor. Nitekim, genç tarzı benimseyenlerin rahat giyim ögelerine kavuşabilmesini sağlayan; global çaptaki trendleri takip ederek bu trendlere uyumlu kıyafetleri ve aksesuarları tasarlayan Pull and Bear erkek ve kadın giyim ürünlerinin kategorilerinde her türlü beğeniyi karşılayacak seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. Gençliğin dinamizmini kıyafetlerine yansıtmak isteyen her yaştan kullanıcıya uygun ürünlerinin sayfamız üzerinden edinilebildiği, İspanya’da geliştirilmiş ve günümüzde dünyanın dört bir köşesine erişen markanın en son ürünlerinden, her dönem favorileşmiş olan kült tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede kategorilerini ziyaret edebilir; alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Gençliğin Gücü, Tasarımın Dinamizmi

Kıyafet tercihiniz, sizin tarzınızı kolayca ele verir. Bunun en güzel yanı, kendi yaklaşımınızı uzun uzadıya, satırlara paragraflara dökmeden bazen tek bir tişörtle dâhi yansıtabilmenizdir. Gençlikten gücünü alan, bu dinamizmi tasarımlarına da yansıtan giyim kuşam markaları arasında başı çeken Pull and Bear tişört tasarımlarında da çeşitliliğini dinamizm prensibi ile ortaya koymaktan çekinmemektedir. Ürünlerdeki çeşitlilik, kullanıcıların beğeni kriterleri ile eşgüdümlü geliştirilmekte; tartışılamaz kabul edilmiş olan renkler ve zevklerin tamamı kabullenilmek suretiyle herkesin kendisine hitap eden bir tasarım bulabilmesi hedefiyle tasarımlar ortaya konulmaktadır. Dolayısıyla, renkliliğin ve ürün tarzındaki çeşitliliğin haddi hesabı yoktur. Son yılların güç kazanan moda akımlarından kolsuz tişörtlerin geniş bir yer tuttuğu, bu genişliğe mukabil ondan hiç de geri kalmayacak şekilde yarım kollu tişörtlerin çeşitliliğinin ise üzerlerindeki eğlenceli tasarımlar ve renk alternatifleri ile sağlandığı kategoride kadın ve erkek ürünlerine aynı özenli yaklaşım gösterilmektedir. Bu da her markada rastlanılabilen bir hadise olmamakla birlikte; Pull&Bear özelinde kadın tişörtlerinde de erkek tişörtlerinde de iki cinsiyetin de temel beğeni kriterlerini, dünya çapında yönlenen akımları, sanat trendlerini ve artıştaki yaklaşımları gözeterek dinamizmi yüksek, gençliğin enerjisini bağıran tasarımlar ortaya konmaktadır. Gündelik yaşantıda içine dâhil olunan pek çok farklı ortamda, bu ortamların tamamına dönük tercih edilebilecek tarzı yakalamak, en az kişilerin kendi tarzlarını yansıtan kıyafet bulmaları kadar zor olmaktadır. Bu zorluklara tepki olarak, global çaptaki ortak gençlik dinamiğini tasarımlarıyla buluşturan Pull and Bear’in her koşula hitap eden tişörtlerinde geniş seçenekler, eğlenceli ve renkli alternatifler, sevilen figürlerin yer aldığı cool tasarımlarla bir aradadır. Dolayısıyla her beğeni kriterinin hedeflendiği, hedeflenmekle kalmayıp bunun fazlasıyla isabetli bir şekilde elde edildiği görülebilmektedir. Öyle ki, gardırobunuzda yer alan Pull and Bear imzalı tişörtlerden herhangi birkaçını gözü kapalı bir şekilde tatil çantanıza atmanız hâlinde aldığınız risk, sıfırın da altında olacaktır. Zira hepsi, sizin ihtiyacınız olan dinamizmi, sizi yansıtan renklerle buluşturan genç işi tasarımlara sahiptir. Uzun bir yolculuktan sonra kavuşulan tatiller gibi, gözünüzü açtığınız zaman üzerinize geçirdiğiniz Pull & Bear tişörtün renginden, tasarımsal detaylarına varana dek hepsi sizin için ideal bir tatile ilk adımı resmedecektir. Gençliğin dinamizmini, tasarımının detaylarına özenle serpiştirmiş olan markanın sayfasında, ilgili kategorisinde bulunabilecek olan tişört modellerini beden ve cinsiyet olarak kolayca arayabilir; bu arayışınız neticesinde sizi yansıtan ürünleri avantajlı indirimler ile edinebilirsiniz.

Kış Aylarında Pull & Bear Modası

Kış mevsimi, olanca romantizmi ve doğal güzelliklere müsait dokusuna rağmen moda anlamında hep göz korkutan bir döneme işaret etmektedir. Kış yaklaştığında, hatta daha emareleri yokken ve yazın sahilde güneşlenirken önümüzdeki kış ne giyeceğini dert edenlerin sayısı hiç de az değildir. Bu dertler, sezonluk ürünlerle bir nebze giderilse de; kalıcı ve daha güçlü çözümleri hedefleyenler için neyse ki Pull and Bear mont modelleri var. Renkleri ve tarzları, dinamik unsurlar gözetilerek ortaya konulmuş olan, şişme montların ağırlıkla tercih edildiği ancak buna mukabil anorak montların, kanguru cepli modellerin, sunî kürk kapüşonlu alternatiflerin veya sadeliğe vurgun olanlar için basic montların yer aldığı geniş kategorisinde kışa en dinamik biçimde girmeye hazırlananların ihtiyaçlarını gidermeye fazlasıyla yetkin olan Pull & Bear; kış modasında sadece montları gözetmiyor. Global düzeydeki küresel ısınmanın şartlarını daha hafif ve sonbahar eksenine kaydırdığı kış mevsiminin dillere destan olacak denli sert rüzgârlarına, geçişli havalarına, sabahından akşamına değişkenlik gösteren hava durumuna hazır olmaya niyetli kullanıcılar için Pull and Bear ceket kategorisinde de dinamizmin iklimsel koşullarla özdeşleşmesine müsaade tanıyan modelleri sunmaktadır. Kadifeden naylona, süetten polyestere uzanan geniş materyal altyapısına sahip tasarımlarla kullanıcıları buluşturmayı düstur edinmiş bir diğer kategori de ceket alternatiflerinde kendisini göstermektedir. Farklı beğeni kriterlerinin pek tabi ki gözetildiği ceket modellerinde büzgülü alternatiflerin yanı sıra kanguru cepli modeller, basic tasarımlar, nubuk biker olarak nitelendirilen zarif tasarım ürünler yer almaktadır. Ürün çeşitliliği, tercih edilmeyi zorlaştırsa da çoğunlukla yeni beğeni kriterlerine ulaşmayı sağlayan bir gerçekliği de kullanıcılarla buluşturmaktadır. Beğeniler, renk beklentileri, beden ve model tercihleri ne denli değişirse değişsin; ihtiyaç duyulan dinamizm ruhu değişmeyeceğinden mütevellit markanın mont ve ceket modellerinde mevsimleri aşan bir aidiyet duygusu edinmek mümkündür. Kış mevsiminin gelmesini, herhangi bir sebeple istemeyen moda tutkunlarının dinamik mont ve ceket modellerini tercih etmeye başladıktan sonra kışın uzamasını bekleyecekleri pek âlâ öngörülebilir. Zira envai çeşit renk alternatifinin, bir o kadar geniş seçenek barındıran tasarımsal dokularla buluştuğu markanın ürünlerindeki canlılık; kapalı geçen havaların sık göründüğü sonbahar ve kış dönemlerinde kullananlara enerji takviyesi yapmaya fazlasıyla muktedir. Bu da her şeyden öte, kullanıcıların anı yaşamasına; içinde bulundukları zaman diliminin kıymetini kendi enerjileriyle belirleyebilmelerine imkân tanımaktadır. Daha nitelikli günler, enerjik mevsimler, güler yüzlü ve dinç tasarımlar ile mümkündür.

Doğru Kombin, Tek Marka

Kıyafet seçmek kadar, o kıyafetin ekürilerini doğru belirlemek de muazzam bir meziyet gerektirmektedir. Uyumsuz bir giyim tercihi, hem dolaylı yoldan sizin kendi göz algınıza zarar verecek hem de dış dünyaya sizi olabildiğince savruk bir imajla tanıtacaktır. Bu bağlamda, doğru kombini yapabilmek temel renk ve desen bilgileriyle dâhi mümkün olmaktadır. Pull and Bear outlet ürünleri başta olmak üzere pek çok kategorisinin birbiri ile uyum içinde olduğu markalar arasında ilk akla gelenlerden birisidir. Bu uyum, kombinleri belirlemekte kullanıcılara tek bir markadan dâhi yola çıkabilme imkânı sunmaktadır. Yolun neredeyse tamamı, tek bir markanın kategorileri arasında gezinerek kat edilmekte; gardıroplar doğru kombinlerle buluşmak suretiyle modanın en yaşatılası hâliyle bir araya gelmektedir. Pull and Bear elbise kategorisinden yola çıktığımızı varsayarsak, ilkbaharın en zinde hâlini üzerinizde taşıyabileceğiniz rengarenk bir elbiseye doğru ilerlediğinizi doğal olarak düşünebiliriz. Bu zindeliği sadece elbise ile sınırlı bırakmak ise, her şeyden önce dinamizmin dokusuna aykırıdır. Pull and Bear çanta alternatiflerinde, bize cazip gelen elbise modeliyle veya modelleriyle uyumlu çanta ve çantalar muhakkak yer almaktadır. Birbirini dokusal bazda da tamamlayacak olan bu tercihleri gerçekleştirdikten sonra, baharın cıvıltılarını olanca şiddetiyle işitmeye kendimizi hazır hissetmeye adım atmak üzereyiz demektir. Adım atmak demişken, tam da bu evrede bizim ihtiyacımız, ideal desenleri barındıran bir Pull and Bear ayakkabı olarak şekillenmektedir. Doğru kombin, doğru mevsim, doğru marka üçlüsünü bir araya getirmişken atlamak olmaz; aksesuarlarda da gençliğin dinamizmini yakalama hususunda kudretin görüldüğü Pull and Bear cüzdan çeşitlerinde kendimizi yansıtan modeli kolayca edinebiliriz. Her şeyin ötesinde, tarzın bir araya getirilmesi ve kalite standartlarının da bu tarz ekseninde belirgin ölçüde yüksek tutulması ile birlikte mevsimlerin gerektirdiği özenli giyim kuşam imkânını yakalamak oldukça kolaylaşmaktadır. Bu kolaylığı, dinamizmin gençlik kokan ruh cıvıltısıyla pekiştirmek ise sadece dikkatli gözlerin işidir. Sayfamızda yer alan Pull and Bear’ın marka sayfasında yer alan geniş kategoriler arasında dört mevsime dönük tüm giyim kuşam ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, tasarımsal açıdan da gözettiği kaliteli dinamizmden şaşmamış ürün standartlarına kavuşabilirsiniz. Ürün çeşitliliğindeki fazlalık, uzun zaman ayırarak seçim yapma gereksinimini doğursa da; bu keyifli süreçte rengarenk ürünlerin ne denli zarif tasarımlarla buluşturulduğunu yakından görme fırsatı bulabilirsiniz.

Fırtınalar Koparsa Kopsun

Sonbahar, tüm melankolisinin yanı sıra barındırdığı sert rüzgârların dönem dönem kendisini devşirdiği muazzam fırtınalarıyla nam salmış; bu sebeple genellikle dışarı çıkmadan, evden takip edilmesi gerekli bir mevsim imajı yaratılmıştır. Oysa diğer tüm mevsimler gibi sonbahar da dünyanın olanca güzelliklerini, insanların takdirine sunduğu ve yaşanılan ana kıymet verilerek elde edilebilecek dinamizm dokusunu mevsimsel gücünde saklı tutan bir döneme işaret etmektedir. Fakat özellikle giyim kuşam açısından doğru ürünleri tercih etmeyenler için hastalıklara davetiye çıkarması sebebiyle, sonbahar genelde aforoz edilmiş ve kahverengi tonların ağırlıkta olduğu bir mevsim sokağa hapsedilmiştir. Sokağa çıkıldığı an bastıran şiddetli yağmurların kendilerini bir çırpıda fırtınaya dönüştürmesinden korkanların Pull and Bear yağmurluk modelleriyle henüz tanışmadıkları vakidir. Güçlü fırtınalarda dâhi vücudun kuruluk oranını muhafaza edebilme prensibiyle tasarlanmış, sonbaharın melankolik dokusuna mukabil olabildiğince dinamik tasarımların ortaya konduğu ürün seçenekleri sayesinde yağmurlar, fırtınalar, boranlar ve tipiler düşmanınız olmaktan çıkacak. Zira yağmurlukların mevsim dışı kuruluk oranını gözeterek tasarlanmış, onlarla başarılı bir kombin olma niteliği taşıyan Pull and Bear bot modellerinde ideal ürünler, bu dinamizmi tecrübe etmeye kendisini hazır hisseden kullanıcıları beklemektedir. Gardırobunuzun mevsim geçişlerinde sonbaharın hakkını veremediğine kanaat getiriyorsanız, Pull and Bear’ın dört mevsim dinamizmi yakalama düsturuyla ortaya koyduğu tasarımlarına göz atmanızda fayda var. Dahası, her şeye rağmen sokağa sık çıkmadan sonbaharı evinde atlatmak isteyenler için de Pull and Bear hırka modelleri tasarlanmış olup, ilgili kategorilerde detaylı ürün bilgilerini bulmak mümkündür. Kombinasyonu bir gün ev, bir gün sokak olacak şekilde belirlemek de bu şekilde mümkün olabilmekte; ev içi rahatlığı ev dışı konfor ile bir araya getiren ürünler sonbahardaki fırtınalara göğüs germenizi sağlamaktadır. Öyle ya yaprakların kendilerini tüm güçleriyle yere bıraktıkları, yağmurların sanki tekrar bulutlara dönmeyecekmiş gibi şiddetle yeryüzüne indikleri, yeşilin envai çeşit tonunun bir daha dönmeyecekmişçesine yeryüzünden silindiği bir mevsimde dinamik kalmak kolay değildir. Bu dinamizmin kökenini gençlikte, trendleşmiş sanat akımlarında, dönemsel moda yaklaşımlarında bulacağına inanlar için hususî olarak ortaya konulan ürünlere, Trendyol aracılığıyla Pull and Bear’ın sayfasında rastlayabilirsiniz.

Ofis Ciddiyeti, Dinamizmle Buluşunca

Ofis hayatının iyi ve kötü yanları derlendiği takdirde, çoğu kişinin aklında hep aynı soru belirmektedir. İş çıkışı sosyal çevre buluşmalarına uygun kıyafetlerin giyilebildiği toplantıların yapıldığı ofisler, her daim ilk tercihler arasında yer almaktadır. Pek tabi ki, bazı markaların ofis hayatına müsait ancak dışarıdaki ortamlarda da dinamizmini muhafaza edecek kıyafet tasarımlarına imza attığı vakidir. İşbu markalar arasında yer alan, tasarımlarının gücünü genç akımlardan alan Pull and Bear pantolon kategorisinde bu konunun zirve noktasına işaret etmektedir. Zira ofis ciddiyetini benimseyen ancak rahatlık konusunda da kişiye neredeyse 24 saat boyunca üzerinden çıkmaması hâlinde dâhi ilk giydiği esnadaki hissiyatı sunacak ölçüde tasarımlara imza atmaktadır. Bu duruma Pull and Bear etek kategorisinde de rastlanabilmekte, dolayısıyla ofis ciddiyetinin dinamizmle buluştuğu ürünlerin Pull&Bear markası özelinde kategori tanımaksızın geliştirildiği ortaya çıkmaktadır. Dış toplantıların olmadığı günlerde, iş hayatında giyilmeye müsait bir alternatif tarz da Pull and Bear tulum modellerinde kullanıcıları beklemektedir. İş çıkışı arkadaş buluşmaları, şehir dışı seyahatler, şehir içi hiç keşfedilmemiş semtleri keşifler gibi etkinliklerde de gün içindeki yorgunluğu neredeyse hissettirmeden size eşlik edecek rahatlıktaki kıyafet seçeneklerine markanın tüm ürünlerinde rastlamanız mümkündür. Yola çıktığı ilk günden bu yana amacını global eksende hâkim olan genç akımları yakalamak olarak belirlemiş bir marka için, bu durum hiç de tesadüf değildir. Nitekim günümüzde iş hayatı ve sosyal yaşam girift bir yapıya sahip olmakta, bu yapının içinde bireysel keyif anlarına eşlik edecek rahatlıkta giyim kuşam unsurları gerekmektedir. Eğlencenin, çalışmayla bir arada gitmesi; kişisel rahatlıktan doğmaktadır. Bu birlikteliği pekiştirmek, kişilerin kendi tarzlarını özgürce ortaya koyabildikleri ve onları her daim huzurlu kılacak fakat ait hissettikleri yaşın dinamizmini de onlara katacak kıyafetlerle mümkündür.