İlgili Kategoriler
Marka
Saç Tipi
Etki
Hacim
Cinsiyet
Fiyat
İçerik
Ek Özellik
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Urban Care Şampuan

" araması için 564 sonuç listeleniyor

Urban Care Şampuan Modelleri ile Güçlü Saçlar

Urban Care şampuanları kullananların pek çok farklı ihtiyacına faydalı olmak amacı ile geliştirilmiş olmaktadır. Urban Care saç bakım markası, içerisinde sadece şampuan barındırmamakta, bununla birlikte saç kremi, maske ve yağ gibi diğer saç bakım ürünlerini de bulundurmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında en önemli nokta saç derisine ve tipine en uygun bakım ürününün seçilmesi önemlidir. Ancak bu şekilde en verimli ve hızlı sonuçlar alınabilmektedir. Saç tipleri yağlı, kuru, boyalı gibi kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategorilerdeki her bir saç tipi için farklı saç bakım ürünü kullanımı gerekmektedir. Örneğin, Urban Care argan yağlı şampuan kuru bir saç derisine ve saç teline sahip olan kişilerin kullanımına uygun olmaktadır. Bu kişiler tarafından kullanılan şampuan, en verimli sonuçları sağlayacaktır. Yağlı bir saç derisine sahip olan kişiler tarafından sık bir şekilde kullanım yerine daha aralıklı zamanlarda kullanımı önerilmektedir. Böylelikle, argan yağının iyileştirici dokusundan her saç tipinin de faydalanması mümkün olmaktadır. Bu şampuanın yanı sıra, Urban Care turuncu şampuan ve Urban Care hızlı uzatan şampuan da genellikle kuru saç derisine sahip olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Saçın uzamayışının nedeni, saç dibindeki deride yeteri kadar besleyici yağın bulunmamasıdır. Bu nedenle, Urban Care saç uzatan şampuan ve benzeri Urban Care şampuan çeşitleri saç derisinin neme doymasını sağlamakta ve böylelikle saçın uzamasını sağlamaktadır. Urban Care pembe şampuan da saçın onarımına yardım etmekte ve yıpranmış saçlardaki yoğun hasarı gidermeye yardımcı olmaktadır. Daha fazla bilgi alabilmek adına Urban Care şampuan kullanıcı yorumları da faydalı olabilmektedir.

Urban Care Şampuan Çeşitleri

Urban Care Şampuan Çeşitleri

Urban Care şampuan seçenekleri saçlarda ve saç tellerinde oluşan farklı problemlere çözüm üretebilmek adına farklı formülasyonlara sahip olmaktadır. Bu formülasyonlar hem şampuanların içeriklerinde hem de tasarımlarında farklılığa yol açmaktadır. Urban Care biotin keratin şampuan hangi sebep ile yıpranmış olursa olsun saçların kendine gelmesi ve canlanması adına kullanılmaktadır. Kullanıldığı ilk yıkamadan itibaren ipeksi bir parlaklık ve pürüzsüzleştirici bir etki bırakan şampuan, saçı onarmaya yardımcı olmaktadır. Sarı saçlarda yıpranmanın daha yoğun olarak gözlenmesi bu şampuanın kullanımını etkilemektedir. Urban Care mor şampuan yine sarı saçların kullanımı için gerçekleştirilmiştir. Saçın boyamadan sonra turunculaşmasını engellemek adına kullanılan şampuan oldukça güçlü bir etkiye sahiptir ve parlaklık kazandırır. Bu şampuanın kullanımı ile beraber olarak Urban Care keratin şampuan dönüşümlü olarak kullanıldığı takdirde hem saç renginde hem de saçın yapısında olumlu dönüşümlere sebep olmaktadır. İlk kez kullanılacaksa Urban Care şampuan yorumları seçim yapmada yardımcı olmaktadır. Saçın her zaman yıkanması mümkün olmadığı için Urban Care kuru şampuan seçenekleri de kullanıcıların kurtarıcılarından biri haline gelmiştir. Kuru saça uygulanarak saçtaki yağı ve kirli görüntüyü yok etmeyi amaçlamaktadır.

Bu şampuanın uzun süreli kullanımının gerçekleştirilmemesi tavsiye edilmektedir. Eğer uzun zamanlı kullanılmak zorunda kalındı ise, sonraki ilk saç yıkamada Urban Care peeling şampuan kullanarak saçın derinlemesine bir şekilde temizlenmesi önerilmektedir.Urban Care macadamia şampuan yıpranmış ve işlem görmüş saçların onarılması için hazırlanmış bir içeriğe sahip olmaktadır. Bu içerik sayesinde saç hem içeriden beslenecek hem de dışarıdan gelen olumsuz faktörlere karşı bir koruma kalkanı geliştirilmiş olacaktır. Kullanımı oldukça kolay olan macadamia özlü şampuan her yıkamada ihtiyaca göre bir ya da iki kez köpürterek uygulanır. Ardından ılık su ile saçtan arındırılır. Marka içerisinde bulunan her şampuanın uygulama yöntemi bu şekilde olmaktadır. Peeling şeklinde uygulanan şampuanlarda saç derisine daha yoğun bir masaj yapılması önerilmektedir. Bunun yanı sıra, Urban Care tea tree şampuan da aynı şekilde bir uygulamaya sahip olmaktadır. Kullanım esnasında saç köpürtülür. Islak saça uygulanır ve su ile saçtan durulanır. Çağ ağacının yağı arındırıcı özelliği nedeni ile saç derisinde yağlanma problemi yaşayan kişiler tarafından kullanımı önerilmektedir. Saç dökülmesi yaşayan kişiler de süreci desteklemek adına kullanabilir. Temel olarak, Urban Care saç dökülmesine karşı şampuan kullanımı önerilmektedir. Bu şampuan ile saçın dökülmesi önlenmekle birlikte destekleyici diğer maske ve yağlar kullanılabilmektedir. Saçın fazla yağlı olması da kuru olması da saçın uzamasını engelleyen ve dökülmeye sebep olan nedenlerdendir. Bu sebeple, Urban Care biotin caffeine peeling şampuan ve Urban Care dökülme karşıtı şampuan dönüşümlü olarak kullanılarak bu sorunun çözümünde destekçi olabilmektedir. Saçın çok sık yıkanmaması ve gerekiyor ise iki günde bir bu iki şampuanla dönüşümlü olarak yıkanması saç dökülmesi ve yıpranmalarının onarılmasına yardımcı olmaktadır.

Biotin & Keratin Etkili Urban Care Şampuan ve Faydaları

Biotin & Keratin Etkili Urban Care Şampuan ve Faydaları

Urban Care saç uzatan şampuan saç derisini ve saç tellerini besleyerek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki, biotin ve kafein sayesinde dökülmeye meyilli saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu saç tellerinin güçlenmesinin yanı sıra kepek gibi problemler yaşanıyor ise onların önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırarak yeni saç çıkışını da arttırır ve saç yapısının gürleşmesine olanak sağlar. Günlük kullanıma uygun olan bu şampuan seçeneği, ıslak saç üzerinde masaj yaparak uygulanmaktadır. Urban Care şampuan içerik seçimini saçların sorunlarını spesifik bir şekilde ayrıma tabi tutarak yapmaktadır. Saçın belirli birkaç sorunu için bir arada geliştirilmiş formüle sahip olan içerikleri birleştirerek sorunlara çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım esnasında, kişiler saç derisi ve saç teli üzerindeki birkaç soruna aynı anda tek bir şampuan ile çözüm getirebilmektedir. Aynı şekilde günlük kullanıma uygun olan, Urban Care hibiscus şampuan kuru saçların kullanımına ve kuru saçların sorunlarına çözüm getirmek amacı ile tasarlanmış bir şampuan olmaktadır. Kuru saçların elektriklenme gibi bir problemi sıklıkla yaşadığı gözlenmektedir. Bu problem saçın nem ve yağ dengesinin sağlanmaması sebebi ile ortaya çıkmaktadır. Yeterince nem bulundurmayan saç telleri kuruyarak birbirinden ayrılır. Bunun önlenebilmesi için hibiscus ve yüksek antioksidan barındıran Urban Care şampuan serisinin kullanımı önerilmektedir. Temiz bir içeriğe sahip olan hibiscus özlü şampuan içerisinde silikon ve paraben bulundurmamaktadır. Başka bir sorun olan, saç derisinin aşırı yağlanması probleminin önlenebilmesi için Urban Care yağlı saçlar için şampuan ve dönüşümlü olarak Urban Care sülfatsız şampuan kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayedeki saçtaki nem ve yağ dengesi sağlanmış olacak, dökülmeler azalacak ve içeriğindeki vitaminler sayesinde saçlar yeniden canlanacaktır.Saç dökülmesi birçok kişinin muzdarip olduğu bir sorun olmaktadır. Saç dökülmesinin pek çok farklı sebebi olabilmektedir.

Stres, mevsim değişimi, saça fazla işlem uygulanması, sık boyanması ya da diğer dışsal etkenler ile birlikte beslenme saç dökülmesine sebep olabilmektedir. Bunların engellenebilmesi adına saçın farklı ihtiyaçlarının giderilmesi gerekmektedir. Saç, beslenemediği için dökülüyor ise Urban Care intense keratin şampuan kullanımı bu sorunun çözümüne yardımcı olabilmektedir. İçeriğindeki keratin ve bitkisel özler ile saçı besleyerek daha dayanıklı bir hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda saç dökülmesinin azaltılmasında kullanılabilecek bir diğer şampuan seçeneği de Urban Care biotin şampuan olmaktadır. Her iki şampuan da saç tellerinin ve saç derisinin daha dirençli ve bakımlı hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle, saç dökülmeleri azalacak ve saç dış etkenlerden daha az etkilenir duruma gelecektir. İçerikleri bitkisel olan bu şampuanlarda, silikon ve paraben bulunmamaktadır. Bu da saç derisinin çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Saç dökülmesi sorununun dışında, saçın genel bir bakıma ihtiyacı var ise bu ihtiyacı karşılamak için de Urban Care saç bakım şampuanı kullanılabilmektedir. Saç bakım şampuanı içerisinde, saçın ihtiyaç duyabileceği yağların ve bitkisel özlerin bulunduğu bir içerik listesine sahiptir. Böylece, saçlardaki elektriklenme ve dökülme de dahil olmak üzere birçok farklı soruna aynı anda çözüm olmayı amaçlamaktadır. Genel bir saç şampuanı kullanımının yeterli olmadığı bazı saç tipleri bulunmaktadır. Özellikle kıvırcık saçların bazı özel ihtiyaçları bulunabilmektedir. Bu noktada, Urban Care kıvırcık saç şampuanı kullanımı önerilebilmektedir. Bu şampuan seçeneği kullananların birçok sorununa çözüm olmaktadır. Saçların elektriklenmesi ve dalgaların bozulması gibi problemler kıvırcık saçlar için üretilmiş Urban Care şampuan kullanımı ile en az seviyeye indirilmekte, düzenli kullanımda yok olmaktadır. Bu noktada kullanımın her gün düzenli olarak yapılması önemli olmaktadır. Böylelikle, saç düzenli bir bakım altına girmiş olacaktır ve saç üzerindeki onarım maksimum seviyede olabilecektir. Bu nedenle, hangi sorun için bir Urban Care şampuanı tercih edilmiş olur ise olsun şampuanın kullanım şekli de en iyi ve hızlı sonuçların alınmasında önemli bir etken olarak göze çarpmaktadır.

Üst Düzey Bakım İçin Urban Care Şampuan Fiyatları

Üst Düzey Bakım İçin Urban Care Şampuan Fiyatları

Urban Care kafeinli şampuan markanın tasarladığı temiz içerikli şampuan seçeneklerinden biri olmaktadır. Bu şampuanın içerik listesinde temel olarak kafein kullanılmıştır. Kafein, saçların daha fazla ATP üretmesine yardımcı olan bir etkiye sahip olmaktadır. Bu sayede, kullanıcılar için saçların uzama hızında ve dökülmelerde bir azalış gözlemlenmektedir. Urban Care markası bünyesinde kadınlar için birçok seçeneğin bulunmasının yanı sıra erkekler için de şampuan seçenekleri yer almaktadır. Urban Care erkeklere özel dökülme karşıtı ve güçlendirici şampuan bu seçenekler içerisinden en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Saç derisinin güçlenmesini ve saç tellerinin dış etkenlere daha dirençli hale gelmesini sağlayan bu şampuan, erkeklerin saç derilerine özel olarak tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş bir bakım sunmaktadır. Erkek ve kadın şampuanların her ikisinde de Urban Care şampuan fiyat açısından farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. Alınacak olan şampuanın hangi özelliklere sahip olduğunun yanı sıra, hangi zaman diliminde alındığı da fiyatı etkilemektedir. Urban Care Hindistan cevizli şampuan ve Urban Care greyfurt şampuan seçeneklerinde olduğu gibi gramaj ve paketleme de fiyata etki eden seçeneklerden biri olmaktadır. Kullanımı esnasında, çok yıpranmış saçların onarılması amacına hizmet eden Urban Care tuzsuz şampuan için de fiyatlandırmada tek bir ücretten bahsetmek mümkün olmamaktadır. Alınmak istenen şampuanların hangi seçenek içerisinde olduğuna bakılarak, Trendyol üzerinden hepsi temin edilebilir durumda olmaktadır. Kişiler, kendi saç derisi ve saç tipine en uygun olan şampuanı buradan temin edebilmektedir.