İlgili Kategoriler
Takım İçeriği
Fiyat
Renk
Koltuk Tipi
Fonksiyon
Kumaş
Tasarım
Stil
Ayak Malzemesi
Materyal
Tema / Stil
Gövde Materyali
Boyut/Ebat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Yeşil Koltuk Takımı

" araması için 169 sonuç listeleniyor

Yeşil Koltuk Takımı Daha Renkli Ev Tasarımları

Ev dekorasyonunda yeni trendleri üzerinde taşıyan pek çok koltuk türevi vardır. Özellikle yeşil koltuk takımı dileyenlerin seçebileceği birçok farklı model, yeşil rengi sevenlerin tarzını yansıtmaları için özenerek hazırlanır. Yeşil renk koltuk takımı modelleri içerisinde harmanlanan binlerce farklı tasarım bulunur. Evinize ve zevkinize uygun olacak şekilde üretilen zümrüt yeşil koltuk takımı ve diğer özgün tasarımlara herkes gibi siz de mest olabilirsiniz.

Yeşil Koltuk Takımı

Yeşil Koltuk Takımı

Farklı dokulardan ilham alınarak tasarlanan mobilyalar, herkesin tarzına dokunabilen kombinasyonlar ile vitrinlerde sergilenir. Koyu yeşil koltuk takımı tasarımları da şık bir görünüm sağlayan tasarımlardır. Yeşil avangart koltuk takımı gibi çeşitler ince işçiliği ve kaliteli kumaş dokusu ile farklı ambiyanslara uyum sağlar. Salonunuzun atmosferini değiştirmeye ön ayak olur. Birbirinden farklı renk kombinlemesi yaparak dilediğiniz trendleri evinizde barındırabilirsiniz. er biri farklı mekanlara hitap eden tarz görünümleri sayesinde yaşam alanlarınıza modern izler katan takımlardır. Trend olarak kişilerin beğenisine sunulan haki yeşil koltuk takımları ile marjinal görünümler kazandırmada oldukça başarılıdır. Modern renkleri yeşil tonları ile uyumlu hale getirerek şık bir salon dekorasyonu kurabilirsiniz. Yeşil koltuk takımı modelleri ile çağın trendlerini evinize yakıştırabilrsiniz. Balkonları şenlendiren ve de salonların atmosferini değiştiren tasarımlara evinizde yer açabilirsiniz. Bununla birlikte hemen herkesin beğendiği ve görünümleri ile fark yarattığı birçok tasarım içerisinden kendi zevkinizi bulabilirsiniz. Gold işlemeli askeri yeşil koltuk takımı tasarımları yeni nesil dikim yöntemleri ve modern çizgileri üzerinde sergileyen işçiliklerdir.

Yeşil Koltuk Takımı ve Modern Çizgileri

Yeşil Koltuk Takımı ve Modern Çizgileri

Birbirinden farklı yeşil tonları ile koltuk tasarımlarına hayat veren çizgiler, evinize şıklık kazandırmada oldukça başarılıdır. Farklı çizgiler ile kombinlenebilir modeller, görsel olarak da yenilikleri üzerinde barındır. Yeşil tonlarında her modeli bulabimenize olanak tanıyan koltuk modellerini dekorasyon olarak da tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ve yaşam alanlarınızı güçlendirebileceğiniz bu tasarımlara siz de sahip olabilirsiniz. Bununla beraber köşelerinizi taçlandıran yeşil L koltuk takımı ile hoş bir dekor sağlayabilirsiniz. Çay seti olarak da piyasaya sürülen modern koltuk takımlarına işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Genel olarak alıcılara hoş bir ambiyans sunan ve geniş renk skalası ile avantajları elde edebilirsiniz. Acı yeşil koltuk takımı gibi elegant tasarımları da detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yeşil Koltuk Takımı Modelleri Trendyol’da

Yeşil Koltuk Takımı Modelleri Trendyol’da

Son dönemlerin yoğun talep gören ürünlerin başını çeken yeşil deri koltuk takımı ve benzeri tasarımlar gündemde kalmayı başaran kullanışlı ürünlerdir. Evlerinde modern ve estetik bir görünüm isteyenlerin ilgi alanına giren birbirinden farklı koltuk takımı çeşitleri yer alır. Ünlü markaların özel olarak ürettiği ve şık görünüşleri ile de görücüye çıkardığı hoş parçalara siz de kolayca erişebilirsiniz. Evinize yeni bir soluk kazandıracak olan ve tekstil ürünlerindeki sıcak renkleri ile birlikte tarz bir görünüm elde edebileceğiniz parçaları kendi zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Gençlerin ya da tek başına yaşayanların tarzlarına uyum sağlayan yeşil spor koltuk takımı gibi modeller de mevcuttur. Her yaşa ve zevke hitap eden ve özel kreasyonlardan oluşan birbirinden klas yeşil salon koltuk takımı modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Geniş veya dar mekanlara kalıcı çözümler sunan ve de çok yönlü bir kullanım fırsatı tanıyan koltuk takımlarını kendi yaşam alanlarınıza göre dekore edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden farklı fiyat aralıklarıyla kendi bütçenize uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Birçok farklı markanın beğeniye sunduğu tasarımlar arasından farklı görünümlere ve özelliklere sahip olan binlerce seçeneği siz de Trendyol’da kolayca inceleyebilirsiniz.

Yeşil Koltuk Takımına Hangi Renk Halı Uyumludur?

Genellikle yeşil koltuk takımı çeşitlerine sarı halı modelleri uyum sağlar. Bu noktada desenli ya da düz renk tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede evinizin son derece uyumlu görünmesini sağlayabilirsiniz. Sıcaklık ve ton bakımından yeşil ile sarının uyumu hemen herkes tarafından beğenilir. Ayrıca diğer renkteki aksesuarlar ile de uyumlu olabilecek sarı halı sayesinde yeşil renkli koltuk takımlarınızın daha çok göze çarpmasını sağlayabilirsiniz. Yeşil koltuklar için farklı desenlere sahip yeşil sarı karışımı mavi halı tercihinde de bulunabilirsiniz. Yeşil renkli koltuk takımları için dilerseniz düz bir beyaz halı da alabilirsiniz.

Yeşil Koltuk Takımına Ne Renk Fon Perde Uyumludur?

Genellikle yeni bir ev düşünürken satın alınan yeşil koltuk takımına en çok uyan sarı fon perde olabilir. Yeşil koltuk rengiyle son derece uyumlu olan farklı tonlardaki sarı perdeler sayesinde evinizin sıcak ve bahar gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan sıcak renkler konusunda kararsız kalıyorsanız yeşil koltuk takımına uyabilecek bir diğer seçenek de mavi fon perde modelleri olur. Mavi ton perde renkleri ile evinize büyük bir şıklık katabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Özellikle perde evin en çok dikkat çeken alanları arasında yer alır. Kolay temizlenebiliyor olması ve fazla ütü gerektirmemesi ile bu tip perdelere sahip olarak yeşil koltuk takımlarınızda uyumlu bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Yeşil Koltuk Takımı Modelleri Nelerdir?

Hemen herkes tarafından beğenilen ve tercih edilen yeşil tonlarına sahip koltuk takımı modelleri; kadife ya da saten şeklinde farklı kumaşlar kullanılarak yapılır. Bu yeşil koltuk takımı modellerini dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. İsterseniz L biçiminde isterseniz de üçlü koltuk tarzında satın alabilirsiniz. Hem sizin zevkinize hem de evinizin şekline göre seçmeniz gereken yeşil koltuk takımı modelleri özel olarak üretilir. Öte yandan bu yeşil koltuk takımı modelleri berjer şeklinde de olabilir. Tamamen sizin zevkinize kalan koltuk takımlarını seçip evinizin dekorasyonunu oluşturmaya başlayabilirsiniz