Fiyat
Renk
Masa Ölçüsü
Materyal
Sandalye ve Bank Sayısı
Masa Fonksiyonu
Sandalye Rengi
Boyut/Ebat
Şekil
Ölçü
Ayak Malzemesi
Fonksiyon
Sandalye Kumaşı
Tema / Stil
Stil
Boyut/Ebat
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

6 Kişilik Yemek Masası

" araması için 558 sonuç listeleniyor

Dayanıklı 6 Kişilik Yemek Masası Çeşitleri Trendyol'da!

Gündelik hayatın olmazsa olmazı ev mobilyalarından birisi de yemek masalarıdır. Yorucu iş hayatının ve temposunun sonunda eve dönüldüğünde arzulanan şey, bir yere oturup orada yemek ihtiyacını giderip dinlenmektir. İster iki kişi, ister yalnız isterseniz de 6 kişi olun, 6 kişilik açılır yemek masası ile rahat bir şekilde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Masanın yüzeysel genişliği de çeşit çeşit yiyeceklerle doldurulması için oldukça büyüktür. Açılabilir yapısı sayesinde dilediğiniz boyutta bırakabilirsiniz. 6 kişilik küçük yemek masası bu bağlamda işinizi görür. Bununla beraber eğer mutfağınız küçükse 6 kişilik katlanır yemek masası az hacim kaplar. Böylece rahat bir şekilde tüm yiyeceklere erişebilir, uzanmakta zorluk çekmez ve alandan feragat ederek daha minimal bir öğün keyfi yaşayabilirsiniz. Kişi sayısı arttığında masanın boyutunun yeterli olmayacağını düşündüğünüzde katlanır yapısı sayesinde biraz daha uzatabilir ve rahat bir şekilde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Salt sofra düzeni için değil, üzerinde çalışmak, cihazlarınızı koymak için de kullanabilirsiniz. Hem çalışma için hem de sofra amacıyla kullanılan ürünün ahşap olması görüntü olarak sizlere estetik sağlar. Ahşap 6 kişilik yemek masası doğal ahşap kullanılarak yapılır. Şık, kaliteli, kimyasal olmayan, sağlıklı, üzerinde toz kiri pek barındırmayan, kolay temizlenen ve uzun ömrüyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürünü almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 6 kişilik yemek masası online satın alma işlemi için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Çeşitliliğiyle Öne Çıkan Yemek Masaları

Çeşitliliğiyle Öne Çıkan Yemek Masaları

Evinizde ilk göze çarpan ve öne çıkan mobilyaların başında gelen yemek masalarında misafir ağırlanır, sohbetler edilir. Ailenin veya arkadaşların belki de en çok zaman geçirdiği alandır burası. Bu yüzden ürünün ortama uyum sağlaması ve şık görünmesi gerekir. Seçilecek olan 6 kişilik yemek masası takımı ve sandalyeleri de özenle seçilmesi gereklidir. Bunda ölçüsü, yerden yüksekliği, oturum yüksekliği, sandalyelerin özellikleri, gürgen mi lale mi nasıl bir maddeden yapıldığı, leke tutup tutmadığı ürün alırken bakılması gereken başlıca özelliklerdendir. 6 kişilik yemek masası alırken kurulumunun basit olması da önemlidir. Bu ürünlerde çevreye zararlı kimyasal maddeler kullanılmaz. Temizlik esnasında nemli bez kullanılması önerilir. 6 kişilik ceviz yemek masası tüm bu nitelikleri taşıyan bir üründür. Ceviz ağacı diğer kullanılan ağaç türlerinden daha asil, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Mobilyada kullanılan ağaç türlerinin önemi büyüktür. Ağaç ne kadar iyiyse üründe o ölçüde kalitelidir. Bu hususta ceviz, modası hiç geçmeyen,kullanılabilirliğini koruyan, kaliteden ödün vermeyen, dekorasyonda verdiği atmosfer ile modernize edilmiş hayatın önemli bir emaresidir. Hem dayanıklı hem de doğal bir malzeme olması hasebiyle nefes alan ferah bir yapıya sahiptir. Kolay temizlenebilen özelliğine de sahip olduğundan sıklıkla tercih edilir. 6 kişilik yemek masası tavsiye edilen estetiksel yapısıyla; klasik, modern ve avangard yapılardaki kullanılabilen çeşitliliğe sahip olması; bu kadar çok tercih ediliyor oluşunun haklı nedenlerinden yalnızca birkaçıdır. 6 kişilik cam yemek masası da şıklık ve uyum denince akla gelen ürünlerdendir. Cam en sağlıklı ve doğal malzemelerden biridir. Paslanmaz cam olması sebebiyle diğer türlere nazaran daha da uzun ömürlü olabilir. Camın yapısı itibarıyla en önemli avantajlarından biri de örtüsüz doğrudan kullanılabilmesidir. Yiyecek yedikten sonra doğrudan silebilirsiniz. Bir şeyin dökülmesi de sorun olmaz çünkü anında silinebilir. Yemek masası 6 kişilik yapısıyla geniş bir skalaya sahiptir. Çeşitliliğin çok olması seçim için önemlidir. 6 kişilik yemek masası indirimli fiyatları ile Trendyol üzerinden ulaşılabilir bir üründür.

Uygun Fiyat Avantajıyla 6 Kişilik Yemek Masası

Uygun Fiyat Avantajıyla 6 Kişilik Yemek Masası

Dekorasyon trendleri, estetik ve işlev derken mobilya seçiminde kafalar karışabilir. Öncelikler değişebilir ve seçimin neye göre yapılması gerektiği unutulabilir. 6 kişilik yemek masası yorumlarına bakıldığında, bu seçimlerde en önemli şeyin ihtiyacınızı karşılaması ve fonksiyonel olması gerekliliği bilinir. Seçeneğin çok olması bu konuda bir avantajdır. 6 kişilik yemek masası modelleri geniş seçim skalası ve dekoratif çeşitliliğiyle sizlere hitap eder. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için tercih edilen masalar yiyecekleri hazırlarken bile sizlere yardımcı birer dayanak olur. Evlerde en çok kullanılan alanlardan biri mutfaktır ve burada kullanılacak olan 6 kişilik mutfak yemek masasını doğru seçebilmek oldukça önemlidir. Ölçülerin mutfağa uygun olması, ısı ve çevre koşullarına karşın dayanıklı olması önemli etkenlerdir. Zira mutfakta kullanıldığında üzerine sıcak bir tencere veya çaydanlık konulabilir. Bu anlık durumlara karşı dayanıklı olması gerekir. Üzerine ağırlık konulduğunda dayanıklı olması bu üründen beklenendir. Bunların haricinde uyum ve şıklıkta tercih nedenlerinden biridir. Modası geçmeyen beyaz 6 kişilik yemek masası rengi ile yıllarca kullanım sebebi olur. Hemen hemen her renk mobilyaya uyan renklerden olduğu için uyumluluğu tercih nedenidir. Zira dar alan bile olsa beyaz rengi sayesinde alan daha ferah durur. Geniş mutfaklarda sıcak renkler ortamı daha güzelleştirip samimileştirdiğinden 6 kişilik siyah yemek masası koyu rengiyle bulunduğunuz ortamı ısıtmaya yardımcı olur. Sıcak ortam sıcak muhabbettir. Kolay kullanımı ve temiz duruşu ile tercih edilen bir mobilyadır. 6 kişilik yemek masası fiyatları ürün, verim ve kaliteyle doğru orantılıdır. Verilen miktar ölçüsündeki işlevselliği sayesinde sıklıkla tercih edilir ve pişman etmez. 6 kişilik yemek masası satın almak isteyenler Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Etkileyici Kalitedeki 6 Kişilik Yemek Masası Modelleri

Etkileyici Kalitedeki 6 Kişilik Yemek Masası Modelleri

Eviniz yaşantınızda en çok zaman geçirdiğiniz alandır. Evin en sevilen yerlerinden biriyse yemek odası veya yemek yenen alandır. Eğer evinizde ayrı bir oda yapılmayacaksa 6 kişilik salon yemek masası modeli seçimi daha da bir önem kazanır. Tüm ailenin bir arada toplanarak yiyecekler yediği, özel günlerde sohbetlerin edildiği bu odada, doğru tercihler yapabilmek önemli bir hal alır. Bunun fonksiyonel olması ve dekorasyona uyması önemlidir. 6 kişilik yemek masası kullananlar doğru mobilya seçimi için yalın tasarımlı, konforlu ve uyumlu olanları tercih ettiklerinde satın alınan ürünün ömürlük olduğunu belirtirler. Odanın yaşayan bir oda olması için seçimlerin doğru olması önemlidir. Tamamen gerçek ağaç liflerinden oluşan 6 kişilik masif yemek masası hiçbir dolgu ve yapıştırıcı içermez. Geri dönüştürülebilir ve çevreye zararı minimumdur. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 6 kişilik mermer yemek masası da sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Mermer, doğal taş ve doğal yapıya sahip olduğundan dokusu ve enerjisiyle mekana ruh verir. Ağır bir malzeme olduğundan dikkatli kullanılması önerilir. Otantik havası ve doğal görünümüyle odanıza çok ayrı bir hava katar. Çok doğal olduğu için fazla kimyasal kullanılmaması önerilir. Vintage yapısı yıllardır süregelen estetik görünümünü bozmaz. Günümüzde yeni ortaya çıkan ve işlevselliği sebebiyle çokça tercih edilen 6 kişilik banklı yemek masası alandan feragat etmenizi sağlayan yapısıyla rağmen gören bir üründür. Bank kısmının masanın içine girmesiyle duvara monte edilmiş gibi durur ve yeri daha da genişler. Özellikle küçük alanda yemek yeniyorsa tercih edilebilir. 6 kişilik yemek masası kampanyalı fiyatlarıyla ve çeşit skalasıyla sizlerin ihtiyacını görmek için Trendyol’da beğeninize sunulur.

6 Kişilik Yemek Masası Kaç cm’dir?

6 kişilik yemek masaları, geniş kapasitesiyle tercih edilir. Genellikle misafir ya da yemek odasında konumlandırılan model seçenekleri, şık ve sportif yapısıyla beğeni kazanır. Yemek masası seçiminde önemli konular arasında boyutları yer alır. Özellikle odasında yeterli alan olmayan kişiler, söz konusu modelin kaç cm olduğunu merak eder. Genel olarak 6 kişilik yemek masaları 80 x 170 cm ölçüden oluşur. Bu ölçü, masa açıldığında elde edilen değeri ifade eder. Masa kapalıyken ise 80 x 130 cm büyüklükten oluşur. Bu sayede 6 kişi rahatlıkla masaya oturur. 6 kişilik yemek masası, kalabalık sofralar kurmak için de tercih edilir. Kullanışlı yapıdan oluşan yemek masası seçenekleri dikdörtgen şekildedir. Ancak yuvarlak ve kare şekillerden oluşan seçenekler de bulunur. Yemek masası modelleri arasından seçim yaparken ölçülerine dikkat etmek gerekir.

6 Kişilik Yemek Masasına Neler Konulur?

6 kişilik yemek masası hazırlarken günün anlamını ifade eden bir tema belirlenmesi gerekir. Genellikle yılbaşı, sevgililer günü ve yılbaşı gibi özel günlerde kırmızı renkten oluşan bir konsept belirlenir. Masa hazırlığında ilk aşamada örtü ve runner serilmelidir. Seçimlerin tabak ve çatal, bıçak, kaşık ile uyumlu olması gerekir. Masaya peçete, salata, tuzluk, biberlik gibi malzemeler yerleştirilir. Masanın şık hâle gelmesi için mum ve çiçek de kullanılabilir. Davetli sayısı kadar supla da masaya konabilir. Konsepte uygun suplalar, şık bir bütünlük ortaya koyar. Masayı yemek yemek dışında da süslü hâle getirmek mümkündür. Masanın üzerine yapay çiçek, vazo, biblo gibi dekoratif eşyalar konulabilir. Bu sayede masanın evdeki diğer eşyalarla dekoratif bir bütünlük oluşturması sağlanır. Masayı süslerken dekorasyon stilini vurgulayan aksesuarların kullanılması gerekir. Yemek masasında kullanılan objeler, ortamın havasını değiştirerek şık hâle getirmelidir.

6 Kişilik Yemek Masası Hangi Renk Olmalı?

6 kişilik yemek masası seçiminde renk konusuna dikkat edilmesi gerekir. Neredeyse her renkte bir masa bulmak mümkündür. Fakat yemek masasının dekorasyona uyumlu renkten oluşması gerekir. Seçenekleri değerlendirirken, odada bulunan diğer renkleri göz önüne almanız gerekir. Birçok renkle uyum sağlayan seçenekler arasında ahşap rengi, gri ve beyaz yer alır. Bu renkler, modaya uyum sağlayan ve hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen seçeneklerdendir. Son dönemlerde desenli yemek masaları da yoğun rağbet görmektedir. Özellikle doğal ahşap görüntüsü veren ve mermer desenli masalar birçok kişinin beğenisini kazanan modeller arasında yer alır. Ancak odada bu desenlerden oluşan bir eşya yoksa daha farklı alternatifleri değerlendirmeniz gerekir. Yemek masası seçiminde ayakların da rengine dikkat edilmelidir. Çoğu zaman yanlış ayak seçimi dekorasyonun olumsuz yönde etkilenmesine yol açar. Bu nedenle sandalye, koltuk takımı ve parke rengine uyum sağlayan ayakların seçilmesi önemli detaylar arasında yer alır.