İlgili Kategoriler
Fiyat
Tip
Ek Özellik
Fırça Kılı Sertliği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akıllı Diş Fırçası

" araması için 38 sonuç listeleniyor

En İyi Akıllı Diş Fırçası Çeşitleri Trendyol'da!

Ağız bakımının en temel araçlarının başında diş fırçaları gelir. Gelişen teknolojiyle en iyi performansı gösteren akıllı diş fırçaları çok fonksiyonel ve kullanışlı. Farklı marka çeşitlerinde akıllı diş fırçası modellerini bulabilir ve kendinize en uygununu tercih edebilirsiniz. Sıradan diş fırçalarına kıyasla ağız içini ve dişleri daha iyi temizleyen akıllı diş fırçaları, verimli bakım sağlar. Farklı çeşitteki ve özellikteki akıllı diş fırçaları, herkesin ihtiyacına karşılık verir ve beklentisini karşılar. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunan akıllı diş fırçasını kolayca bulabilirsiniz. Akıllı diş fırçası online olarak almak isterseniz akıllı diş fırçası kullananların yorumları size fikir verebilir. Müşteriler tarafından paylaşılan akıllı diş fırçası tavsiyelerini inceleyerek daha kolay bir seçim yapabilirsiniz.

Akıllı Diş Fırçası Modelleri

Akıllı Diş Fırçası Modelleri

Kullanışlı ve pratik akıllı diş fırçalarını satın alarak zahmetsiz bir diş fırçalama deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen akıllı diş fırçası modelleri bulunur. Siz de bunlar arasından ihtiyacınıza ve ağız yapınıza en uygun olanını satın alabilirsiniz. Akıllı diş fırçası modelleri temelde özellikleri bakımından farklılık gösterir. Modellere göre sahip olduğu diş fırçalama modları değişir. Hassasiyet, fazla basınçta uyarı ve etkili temizlik gibi farklı modlar bulunur. Hassas diş etleri için daha yumuşak bir fırçalama hassasiyet modu ile yapılabilir. Diş fırçasını bastırmak dişlere ve diş etlerine zarar verdiği için basınç uyarısı da çok yararlı bir mod. Akıllı diş fırçası modelleri hekimler tarafından önerilen 2 dakikalık süreyle çalışır. Fırçalama işlemi başladıktan 2 dakika sonra gelen titreşim bildirimiyle bu uyarıyı anlayabilirsiniz. Bazı modellerde ekstra 30'ar saniyelik diş fırçalama planlaması da bulunur. Akıllı diş fırçası modelleri ihtiyaçları ve beklentileri kolayca karşılar.

Kullanışlı Akıllı Diş Fırçası Seçenekleri

Kullanışlı Akıllı Diş Fırçası Seçenekleri

Akıllı diş fırçanızın en kullanışlı özelliklere sahip olmasını istiyor olabilirsiniz. Akıllı diş fırçası seçenekleri arasında telefon ile bağlantı kurabilen Bluetooth özellikli olanlar dikkat çeker. Diş fırçanızı telefonunuzla eşleştirdikten sonra ağız içinde temizlenmeyen bölgeleri kolayca tespit edebilirsiniz. En etkili temizlik için birçok özelliği barındıran bu modeller sıkça tercih edilir. Akıllı diş fırçası özellikleri arasında bulunan su geçirmezlik büyük bir konfor sağlar. Bu sayede duşta bile akıllı diş fırçanızı rahatça kullanabilirsiniz. Suya dayanıklılık cihazın ömrünün daha uzun olmasına da yardımcı olur. Akıllı diş fırçalarının farklı kullanma ve şarj olma süreleri bulunur. İhtiyaç duyulan zamanlarda şarj ederek cihazınızı kullanabilirsiniz. Akıllı diş fırçası seçenekleri arasında tercih yapmak için ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Akıllı diş fırçası yorumlarını inceleyerek beklentinizi en iyi karşılayan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Akıllı Diş Fırçası Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Akıllı Diş Fırçası Fiyatları

Akıllı diş fırçası fiyatları marka faktörüne ve ürünlerin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Akıllı diş fırçasının özellikleri, modları ve materyali fiyatların değişmesinde rol oynayabilirsiniz. Akıllı diş fırçası fiyatının belirlenmesinde marka ve model gibi unsurlar belirleyicidir. Üst segmentteki bir markanın akıllı diş fırçasına daha fazla ödemeniz gerekebilir. Bunun yanında daha fazla özelliğe sahip olan ürünlerin fiyatı da daha yüksek olabilir. Markaların yeni çıkan ürünlerinin fiyatları daha yüksek olabilirken eski model ürünlerde daha sık indirimler görülebilir. Akıllı diş fırçası indirimleri cazip fiyat avantajıyla bütçenize katkı sağlayabilir. Siz de beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, akıllı diş fırçası indirimlerini takip edebilirsiniz. Kendinize ve aile üyelerinize akıllı diş fırçası satın almak isterseniz uygun fiyatlı birçok seçenek bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünler akıllı diş fırçası satın almak isteyenlere avantaj sağlar. Ağız temizliğinizi en iyi şekilde yapacak akıllı diş fırçası modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.