"

Işıklı Tablo

" araması için 19373 sonuç listeleniyor

Trendyol Işıklı Tablo Modelleri ile Odanıza Renk Katın

Tablolar, her zaman insanların odağını üzerine çeken ve bulunduğu ortama sanatsal bir görünüm kazandıran objelerdir. Kullanıldığı yerin havasını değiştiren bu tabloların birçok kullanım alanı vardır. Özellikle ışıklı tablolar, yalın çizgideki bir odayı dikkat çekici ve şık bir görüntüye ulaştırır. Yazıları, fotoğrafları, resimleri renklendirerek şık bir dokunuş kazandıran bu ışıklandırmalar kullanıldığı yerde göz alıcı bir görünüm sağlar. Birçok farklı modeli bulunan ışıklı, yazılı, şömine, manzara, Türk bayrağı, dünya haritası, isim, ayetli, İstanbul, araba, yıldız haritası, harfli tablo çeşitleri de ürün yelpazesinde yer alır. Tabloları türüne göre çivi ile ya da uygun bir bant yardımıyla kolayca asabilirsiniz.

Işıklı Tablo Modelleri

Işıklı Tablo Modelleri

Işıklı tablo modelleri oldukça çeşitlidir. Her dokuya uygun olarak yerleştirilen ışıklar tablolarınızı sıradanlıktan uzaklaştırır. Işıklı metal, ahşap, kanvas, cam tablo çeşitleri bunlardan bazılarıdır. Farklı yüzeylere istediğiniz görsellerin işlenmesi ve sonrasında tablo üzerinde belirli yerlerin ışıklandırılması ile oluşan bu tablolar evinize, odanıza, ofisinize enerji katar. Yıldız haritası, kişinin doğduğu tarih ve saatte gökteki cisimlerin konumları sembolik olarak bir şemada gösterilmesidir. Özellikle kendinize ya da sevdiklerinize anlamlı ve değerli bir hediye vermek istediğinizde edinebileceğiniz bu ışıklı tablo, kişiye özel olması sebebi ile ayrıcalıklı hissettirir.

İlgi Alanlarına Uygun Işıklı Tablolar Trendyol’da

İlgi Alanlarına Uygun Işıklı Tablolar Trendyol’da

Oynadığı oyunun logosunu bulunduğu ortamda kullanmak isteyen gerçek oyun severler için tasarlanmış ışıklı logolar mevcuttur. League of Legends, Dota, Cyberpunk ve daha birçok oyunun ışıklı logoları ile siz de duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Taraftarlar için tasarlanmış olan bu tablolar evinizi, işyerinizi ya da kullanmak istediğiniz diğer yerlerde gönül verdiğiniz takımın ambiyansını hissetmenizi sağlar. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ışıklı tablo seçenekleri olduğu gibi diğer takımların tabloları da mevcuttur. Aynı zamanda takımınızın amblemi yerine, takımınızın ünlü oyuncularının ya da kartal, kanarya, aslan gibi takımınızın simgesinin bulunduğu tabloları da tercih etme imkanınız vardır. Siyah, mdf zemine lazer kesim ile imal edilen futbol konseptli ışıklı tablolar elektrik ile çalışır. Aynı zamanda taraftarlığınızı her ortamda yansıtmanıza yardımcı olacak bu ışıklı tabloları gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Güzelleştirmek İçin Işıklı Fotoğraf Tablosu

Fotoğraflarınızı Güzelleştirmek İçin Işıklı Fotoğraf Tablosu

Göze hitap eden fotoğraf karelerini ışıklandırarak size sunan ışıklı fotoğraf tabloları, ortamı estetik bir görünüme ulaştırmak için ideal bir yöntemdir. Işıklı Kâbe tablo, ışıklı Atatürk tablo, resimli ışıklı tablo, mum ışıklı tablo, ışıklı silah tablo gibi örnekleri bulunan ışıklı fotoğraf tablolar en çok tercih edilen dekoratif ürünlerden bazılarıdır. Dizaynın yanı sıra kullanılan tabloların insan sağlığına uygun olması da oldukça önemlidir. Fotoğraflarınızı göz kamaştırıcı hale getirecek ışıklı tablolar oluşturulurken kullanılan boyalar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış, solvent içermeyen, kansorejen olmayan pigment boyalardır. Bu boyalar kullanılarak görseller birinci kalite tuvale aktarılır ve sonrasında ışıklandırılması tamamlanarak size sunulur. Işıklı tablolar, sıklıkla dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen 3 boyutlu ışıklı tablo bunlardan biridir. Pil ile çalışan led ışıklı, lazer kesim tablo prize ihtiyaç duymadan kullanımı sağlar. Konumlandırdığınız yere eğlenceli ve havalı bir dokunuşta bulunacak olan bu 3 boyutlu ışıklı tabloyu, duvara çivi ile monteleyebilirsiniz. Aynı zamanda masa gibi düz zeminlere de yerleştirmeniz mümkündür. Işıklı tablolar, geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Işıklı tabloların fiyatları boyutlandırmalarına, ışıklandırmalarına, kişiselleştirilmiş olup olmamalarına, el işçiliği olmalarına, kullanılan malzemelere ve baskılara göre değişmek ile birlikte her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Siz de salonunuzun, yatak odanızın ve evin diğer alanlarının dekorasyonunu tamamlamak istiyorsanız hemen sepetinize ekleyebilir, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.