İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
RGB Aydınlatma
Bağlantı Türü
Tuş Düzeni
Aydınlatma
Klavye Dili
Switch Türü
Numerik Tuşlar
Garanti Tipi
Multimedya Tuşları
Bilek Desteği
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kablolu Klavye

" araması için 997 sonuç listeleniyor

İşlevsel Tasarımlı Kablolu Klavye Modelleri Trendyol’da!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok ürünün kullanımı yaygın hale gelir. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlar, farklı parçaların kullanımını gerekli kılar. Klavyeler bilgisayar ile bütünleşerek kullanılan ürünlerden biridir. O nedenle farklı markalar tarafından çeşitli şekillerde üretilerek müşterilerin tercihine sunulur. Kablolu modeller zaman içerisinde yerini kablosuz modellere bıraksa da masaüstü bilgisayarların kullanımı için genel olarak kablolu modeller tercih edilir. Harflerin dizilişine bağlı olarak F ya da Q klavye olarak isimlendirilirler. Kablolu klavye çeşitleri ilk zamanlar siyah renk tonu ile kendini gösterse de zaman içerisinde markaların çalışmaları neticesinde farklı görünümler kazanarak değişen renk tonları ile birlikte ortaya konulur. Gerek oyun oynarken gerekse iş ve okul hayatında dijital alanda faaliyet gösterebilmek için ihtiyaç duyulan bu ürünler, tasarımları sayesinde zengin bir duruş ortaya koyar. Hem tuşların dizilimi de hem de ne sıklıkla yer alacakları, modelden modele değişim gösteren detaylar arasında yer alır. Bazı ürünlerde numerik bölüm olmaz. Bu modellerde sadece harfler ve bunların dışında kalan temel tuşlar vardır. Numara bölümü olmayan modellerin dışında klasik yapısı ile tercih edilmeye devam edilen klavyeler de müşterilerin ihtiyacını karşılar. Çok sayıda model arasından ürünü kullanma amacınıza ve faaliyet gösterdiğiniz alana bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Seçim yaparken Trendyol üzerinden ürünle ilgili gerekli bilgileri edinebilir sonrasında siparişinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Kablolu Klavye Fiyatları

Avantajlı Kablolu Klavye Fiyatları

Klavye, bilgisayarların kendini göstermesinden itibaren kullanılan ve çeşitli alanlarda kullanımı devam eden yapılardan biridir. İşlevsel iç yapısının yanı sıra kullanımının oldukça kolay olması müşterilere fayda sağlayan detaylar arasında yer alır. Bağlantısının kurulması kısa sürmekle birlikte uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan bu ürünün bilgisayar açısından önemli büyüktür. Yazı yazabilmek ya da çeşitli işlemleri pratik şekilde yapabilmek için bu harici elemana gereksinim duyulur. Dışarıdan bilgi girişi yapabilmek için gelişmiş özelliklere sahip olan klavyelerin desteği büyüktür. Bunun yanı sıra mouse kullanımı da benzer nedenlerden dolayı tercih edilir. Dijital dünyada etkin bir şekilde faaliyet gösterebilmek ve cihazın çeşitli özelliklerinden yararlanabilmek için bu ürüne gereksinim duyulur. Klavye kablolu olduğundan dolayı aynı anda tek bir cihaz için kullanımı mümkündür. Tuş dizilimi kadar bu tuşların büyüklükleri de oldukça önemlidir. Hızlı bir şekilde yazabilmek için parmakların zaman içinde alışmasına imkan verecek şekilde dizilen tuşlar sayesinde online işleri pratik şekilde yapabilirsiniz. Kablolu klavye fiyatları da bu gibi öne çıkan özelliklere bağlı olarak belirlenir. Modelden modele değişim gösteren fiyatlar sayesinde bütçenize uygun olan klavyeyi temin edebilirsiniz. Teknik açıdan gelişmiş olan ürünler, yapı bakımından da oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile bilinen ürünler, tuş hassasiyetleri bakımından işlemleri hızlı yapabilme noktasında destek verir. Tuş kombinasyonları sayesinde aynı anda birden fazla tuşun kullanımı da kolay olan işlemler arasında yer alır. Standart ölçüleri ile ortaya konulan modeller dışında sıklıkla tercih edilen mini modeller de dikkatleri üzerine toplar. Maksimum 104 tuşlu modeller, uzun ve ince bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra hem harfleri hem de rakamları kullanıma sunar. Aynı zamanda diğer tuşlar da sabit yerinde bulunur. Kablolu mini klavye seçenekleri özellikle kısıtlı alana sahip olan kişiler için avantaj sağlar. Hayat kalitesini yükselten ve pratikliği beraberinde getiren bu gibi modeller sayesinde küçük alanları dahi bilgisayar kurulumu için tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden renk ve boyut bakımından farklılık gösteren ürünleri inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Kablolu Klavyenin İlgi Çekici Özellikleri

Kablolu Klavyenin İlgi Çekici Özellikleri

Uzun yıllardan beridir kullanımı tercih edilen kablolu klavyeler, zaman içerisinde fonksiyonel bir yapı haline gelerek başlı başına müşterilerin memnun kalmasına yardımcı olur. USB kablolu klavye standart kasalı bilgisayarlar ile birlikte kullanımı mümkün olan yapılardır. USB uç kısmı kasanın arkasında ya da önünde yer alan USB girişi ile birleşerek gerekli bağlantıyı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin boyutu, tuş kombinasyonlarının farklı kullanım biçimleri ve tasarım ile ilgili olan diğer özellikler, modelden modele çeşitlilik gösterir. Genel olarak 101, 102 ve 104 tuştan oluşan ürünler arasında 1.50 M kablo uzunluğuna sahip olan modeller beğeni toplar. Kablonun uzun olması klavyenin bilgisayarı belirli bir uzaklıktan kullanımını mümkün hale getirir. Geniş çalışma alanına sahip olan kişiler tarafından özellikle tercih edilir. Işıklı kablolu klavye gibi özel istek ve beklentilere hitap edecek şekilde tasarlanan modeller de mevcuttur. Işıklı olması karanlık ortamlarda kullanımını keyifli hale getirir. Özellikle oyun oynarken bu tarz modeller tercih edilir. Ortama renk katmasının yanı sıra bilgisayar kullanımını eğlenceli kılar. Işığı tek renkten ya da çok renkten oluşan klavyeler mevcuttur. Mini model gibi kablolu küçük klavye olarak bilinen tasarımlar oldukça rağbet görür. Kullanımı kadar taşınması da oldukça kolay olduğundan dolayı müşterileri memnun bırakır. Kablolu oyuncu klavyesi hassas dokunmayı dahi algılayabilecek tuşları sayesinde oyun oynamayı oldukça keyifli hale getiren modellerden biridir. Oyun sırasında yapılması gereken hamleleri yaparken parmakları olabildiğince hızlı bir şekilde algılayan ürünler, kaliteli zaman geçirebilme noktasında yardımcı olur. Bunlar oyun süreci boyunca gerekli el ve bilek dengesinin kurulmasında da etkilidir. Oyuncuların ergonomik tasarımlı modellere olan ilgisi oldukça yüksektir. Bazen saatler süren oyunlar açısından kullanımı kolay ve ergonomik yapılı klavyeler avantaj sağlar.

Kullanımı Kolay Kablolu Klavye Çeşitleri

Kullanımı Kolay Kablolu Klavye Çeşitleri

Klavyeler zaman içerisinde farklı istek ve ihtiyaçlara karşılık verebilmek için özel olarak tasarlanan yapılar arasında yer alır. Farklı alanlarda kullanmak için gerekli teknik ve tasarımsal özelliklere sahip olan ürünler yaygın olarak kullanılır. Kablolu klavye modelleri değişime tabi tutulmak ile birlikte işlevsel bir şekilde kendini gösterir. Bu noktada markaların yapmış olduğu pek çok özgün tasarımı inceleyebilirsiniz. İhtiyaca oldukça net şekilde karşılık verebilecek olan kablolu klavye satın alınmasını mümkün hale getiren bu üretimler, müşterilerin memnuniyet oranında da artışa sebep olur. Kablolu klavye yorumlarını inceleyerek hangi modelin ne tür amaçlar için tercih edildiğini öğrenebilir, tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Aynı zamanda yorumlar müşterilerin zaman içinde elde ettiği deneyimleri de ortaya koyar. Bu açıdan oldukça önemlidir. Kablolu klavye kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen ürünler, sessiz ve hızlı şekilde çalışabilmesi ile öne çıkar. Farklı modeller arasından seçim yaparak kablolu klavye indirimlerinden yararlanma imkanı da elde edebilirsiniz. Farklı açılardan yapılan kablolu klavye tavsiyelerini dikkate alarak kendi alanınızda kullanırken maksimum düzeyde fayda elde edebileceğiniz modeli temin edebilirsiniz. Kablolu klavye online olarak temin edilebilir. Bu sayede gerek ürün özellikleri hakkında bilgi almak gerekse sipariş oluşturmak oldukça kolaydır. Sipariş oluşturmadan önce mevcut kablolu klavye kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Pratik şekilde anlık bir işlem ile birlikte bağlantısının yapılabildiği bu ürünler, bilgisayar için vazgeçilmez parçalardan biridir. Sadece masaüstü cihazlar için değil aynı zamanda dizüstü cihazlar için de kullanımı mümkündür. Ek bir klavyeye gereksinim duyulduğu zamanlarda kablolu modeller de sıklıkla tercih edilir. O nedenle ergonomik, kolay taşınabilir ve şık tasarımlı olması, devamlı olarak kullanılan bu ürünler için önemlidir. Trendyol üzerinden gerekli bilgileri alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.