İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kurşun Kalem Seti

" araması için 1895 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Figürleriyle Kurşun Kalem Seti Trendyol'da!

Ders çalışmak, not almak veya resim çizmek için olmazsa olmaz olan kurşun kalemler, birbirinden farklı figür ve desenleri ile dikkatleri üzerine çeker. Rengarenk görünüme sahip bu ürünleri, evde, okulda veya işte kullanabilirsiniz. Özgün tasarımlar arasında yer alan desenli modellerin üzerinde hayvan, çiçek, meyve gibi temalar bulunur. Her yaşa hitap eden bu modelleri, koleksiyon amaçlı kullanabilirsiniz. Set halinde satılan kurşun kalem çeşitleri, 4’lü, 5’li, 10’lu, 12’li gibi birbirinden farklı sayılarıyla müşterilerin ihtiyacını karşılar. Set olarak hazırlanan ürünler, verimli özellikleriyle avantaj sağlar. Kurşun kalem seti seçenekleri arasında çeşitli figürlerden oluşan başlıklar bulunur. Kişisel ilgi alanınızı yansıtmaya yardımcı olan bu başlıklar pek çok farklı şekilde tasarlanır. Film karakterlerine hayran olan müşteriler, bu setleri kullanmak veya koleksiyon olarak toplamak için satın alır. Sevimli görünümleriyle beğenilen başlıklı modeller, yumurtlayan mekanizması sayesinde konfor sunar. Ürünlerin ucunun açılmasına gerek kalmadığı için çöp benzeri atıklar oluşmayabilir. Kullanışlı özellikleriyle beğenilen yumurtlayan modeller, her yaştan müşterinin kullanımına hitap eder. Yumurtlayan ürünlerin ucu bittiğinde parçasını çıkarıp arkasına yerleştirerek ön taraftan sivri uç gelmesini sağlayabilirsiniz. Basit ve pratik mekanizması sayesinde çocuklar, ders çalışırken rahat eder. Dikkat çekici figürleriyle öne çıkan renkli kurşun kalem seti sevimli tasarımlarıyla çocukların beğenisini kazanır. Beğenilen setleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Üstün Kalitede Kurşun Kalem Seti Modelleri

Üstün Kalitede Kurşun Kalem Seti Modelleri

Yumuşak uçlu kurşun kalemler, çocuktan yetişkine her müşterinin rahatlıkla yazı yazmasını sağlar. Yumurtlayan tipli tasarımı sayesinde açacaklara olan ihtiyaç ortadan kalkar. Ürünlerin ucu bittiği zaman çıkarıp arkaya yerleştirerek yeni sivri kalem ucunun gelmesini sağlayabilirsiniz. Gelişen kırtasiye sektörüyle birlikte dereceli, yumurtlayan gibi farklı tasarımlara sahip modeller üretilir. Bunların içinde bulunan dereceli kurşun kalem seti yazım ve çizim konusunda ideal tercih olabilir. Farklı kalınlıklarda üretilen dereceli modelleri, resim çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Set halinde satılan bu ürünler arasındaki bazı modeller, kalem, silgi ve açacak içerir. Sınav seti olarak adlandırılan kurşun kalem silgi seti, avantajlı kullanımıyla beğeni toplar. İhtiyaç olan tüm malzemeler set içerisinde yer alır. Yeni döneme başlamadan önce tüm ihtiyaçlarınızı bu setlerle karşılayabilirsiniz. Klasik ve sade görünüme sahip bu setler, her yaştan müşterinin kullanımına hitap ettiği için iş, okul veya hobi gibi sosyal çalışmalarda tercih edilir. Düz renklere sahip tasarımlar içerisinde siyah, bordo, mavi, yeşil renkleri yoğun olarak tercih edilir. Desenli modeller, film karakterleri, hayvan, çiçek, ağaç ve yazı gibi tasarımlara sahiptir. İlgi çekici desenleriyle öne çıkan çeşitler, kız ve erkek çocukların beğenisini kazanır. Çocuklar tarafından eğitim hayatında sıklıkla kullanılan bu ürünler, sevimli başlıkları ve tutma aparatları ile dikkatleri üzerine çeker. Tüylü başlık modelleri, yumuşak ve tatlı görünümüyle kız çocuklarının favori modelleri arasında yer alır. Kolaylık sağlayan tutma aparatlarına sahip ürünler, müşterilerin ellerinin terlemesini önleyerek kayma problemlerini engeller. Mekanik kurşun kalem seti çeşitleri, çalışma mekanizması sayesinde konforlu bir yazı deneyimi sunar. Pratik ve kullanışlı özellikleriyle sıklıkla tercih edilen mekanik tasarımlı setler, sade görünümleriyle beğeni toplar. Set içerisinde verilen silgi ve kalem ürünleri, yüksek performansıyla müşterileri memnun etmeyi başarır. Üstün kalitede performans gösteren tüm modeller, geniş kullanım alanlarıyla müşterilerin ihtiyaçlarını giderir. Silinebilir olmasıyla sıklıkla tercih edilen kurşun kalem setleri, yazı yazarken veya çizim yaparken avantaj sağlar. Trendyol üzerinden birbirinden farklı tasarımlara sahip kurşun kalem seti kampanya fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Etkileyici Kurşun Kalem Seti Kullananlar

Etkileyici Kurşun Kalem Seti Kullananlar

Rengarenk görünüme sahip desenli ve başlıklı modeller, anasınıf, ilkokul ve ortaokul dönemi öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Film karakterlerinin yer aldığı ürünler, herkesin beğenisini kazandığı için oldukça popülerdir. Kurşun kalem çizim seti çeşitlerini, okul, kurs veya atölyelerde kullanabilirsiniz. Yumuşak ve koyu renkli kurşun çeşitler, kağıt üzerinde etkileyici resimler yapılmasına olanak sağlar. Kolaylıkla silinebilir olmasıyla müşterilere avantaj kazandırır. Farklı kalınlıklara sahip dereceli çizim ürünleri ile birlikte istediğiniz şekilde çizim yapabilirsiniz. Üstün kalitede performansa sahip modelleri, kalemtıraş benzeri aparatlarla birlikte körelen uçları açabilirsiniz. Koyu gri renkli bir yazı veya resim yapmayı sağlayan bu kalem modelleri, çoklu içeriği sayesinde beğeni toplar. 4’lü, 10’lu gibi birden fazla içeriğe sahip olan set ürünleri, uzun süreli kullanım sağlamasıyla sevilir. Verimli özellikleriyle çizim ve yazı alanındaki ihtiyaçları üstünlükle gideren bu modelleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Kurşun kalem boya seti her renkten içeriğiyle müşterilerin ilgisini çeker. Rengarenk bir yazı yazmak veya resim yapmak istiyorsanız bu boyaları tercih edebilirsiniz. Dayanıklı olmasıyla sıklıkla tercih edilen kurşun kalem boya ürünleri, elleri ve çevreyi kirletmeden resim yapılmasını sağlar. Parlak ve renkli bir boya görünümü sağlayan bu ürünler, 10’lu, 24’lü, 48’li gibi birçok rengi müşterilere sunar. Geniş renk seçeneklerine sahip boya ürünleri, avantajlı özellikleriyle beğenilir. Kurşun kalem seti kullananlar modellerin zengin içeriğinden ve kaliteli tasarımlarından memnun kalır. Yüksek müşteri memnuniyeti vadeden ürünler, müşterilerin çizim ve yazı yazma alanındaki malzeme ihtiyacını üstünlükle karşılar. Memnun kalan müşteriler, deneyimlerini kurşun kalem seti yorum alanına yansıtarak diğer müşterilere yardımcı olur. Trendyol üzerinden yapılan değerlendirmeleri ve yorumları inceleyerek istediğiniz model hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hesaplı Kurşun Kalem Seti Fiyatları

Hesaplı Kurşun Kalem Seti Fiyatları

Kurşun kalem seti modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla öne çıkar. Klasik ve desenli modeller arasından ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Desenli ve renkli tasarımlar, yetişkin müşteriler tarafından koleksiyon amacıyla sıklıkla tercih edilir. Çocukların ilgisini çeken bu ürünler, süslü ve ilginç detaylarıyla beğeni toplar. Siyah ve gri arası bir renk sunan ürünler, silinebilir özelliği ve konforlu kullanımıyla oldukça popülerdir. Çizim, boyama ve yazı yazma gibi alanlarda kullanım sunan bu ürünleri, iş veya eğitim hayatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Kurşun kalem seti online modelleri içerisinde mekanik tipli, yumurtlayan mekanizmalı gibi çeşitler yer alır. Bu ürünler, kullanışlı ve konforlu özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Rahat kullanım sunan tasarımlarıyla oldukça popüler olan yumurtlayan çeşitler, her yaştan müşterinin kullanımına hitap eden tasarımlar içerir. Birbirinden farklı tasarımlarıyla geniş müşteri kitlesine ulaşan tüm modeller, yüksek memnuniyet vadeder. Görünümlerinden memnun kalan müşteriler, çevresine kurşun kalem seti tavsiye eder. Başarılı geri dönüşler alan tüm modeller, kaliteli ve kullanışlı performansıyla herkesin beğenisini kazanır. Beğendiğiniz modellerin tasarımı ve kalitesi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz kurşun kalem modellerine ait yorum, tavsiye ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Trendyol’da yer alan yüksek puanlı değerlendirmeler ve kurşun kalem seti indirim fırsatları müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Popüler tasarımlara sahip ürünleri hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Kurşun kalem seti fiyatları içindeki ürünlerin sayısına ve tasarımına göre değişkenlik gösterir. Hesaplı fiyat aralıklarına sahip ürünler, müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşır. Trendyol’dan modellerin teknik özelliklerine bakarak ihtiyacınıza uygun ürünlere hızlı şekilde sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden kampanya dönemlerini takip ederek bütçe dostu fiyatlar ile kurşun kalem seti satın alabilirsiniz.