Marka
Fiyat
Kask Tipi
Renk
Satıcı Tipi
"

Shoei Nxr

" araması için 142 sonuç listeleniyor
Shoei Shoeı Nxr Sıyah Kask
Kargo Bedava
ShoeiShoeı Nxr Sıyah Kask
9.840 TL
Sepete Git
Shoei Shoeı Nxr Mat Siyah Kask
Kargo Bedava
ShoeiShoeı Nxr Mat Siyah Kask
9.840 TL
Sepete Git
Shoei Shoeı Nxr Beyaz Kask
Kargo Bedava
ShoeiShoeı Nxr Beyaz Kask
(1)
Shoeı Nxr Beyaz Kask
9.840 TL
Sepete Git
Shoei Nxr Phılosopher Tc-5 Kask
Kargo Bedava
ShoeiNxr Phılosopher Tc-5 Kask
9.499 TL
Sepete Git
Shoei Nxr 2 Mural Tc-10 Kask
Kargo Bedava
ShoeiNxr 2 Mural Tc-10 Kask
17.725,75 TL
Sepete Git
Shoei Nxr 2 Nocturne Tc-5
Kargo Bedava
ShoeiNxr 2 Nocturne Tc-5
18.599 TL
Sepete Git

Yüksek Koruma Sağlayan Shoei NXR Modelleri Trendyol’da!

Profesyonel veya amatör tüm motosiklet sürücüleri için güvenli bir yolculuk geçirmek önemlidir. Dünya standartlarına uygun olarak üretilen Shoei NXR kask modelleri dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı sürücüyü koruyarak dikkatinin dağılmasını önler. Kaliteli ve gelişmiş malzemelerden tasarlanan Shoei kask NXR dayanıklı yapısıyla darbelere karşı yüksek koruma sağlar. Yüksek performanslı fiber malzeme ve elastik organik liflerin bir arada kullanılmasıyla hafif, sert ve dayanıklı bir dış yüzey oluşturulur. Organik fiberglass özellikteki dış yüzeyi ile çarpma anında enerjiyi soğurarak geniş bir alana yayar. Elastik yapısıyla dikkat çeken NXR Shoei içeriğindeki ped sistemi kaza anında kolayca çıkarılabilir. Baş, boyun ve yüz bölgesine gelebilecek hasarları azaltan ürünleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Konfor Sunan Shoei NXR Kask Modelleri

Konfor Sunan Shoei NXR Kask Modelleri

Kapalı, açık, yarı açık modelleri bulunan Shoei NXR, tüm kafa tiplerine uygun beden çeşitleriyle size konfor sağlar. İç yapısındaki kulak pedleri aracılığıyla motosiklet kullanımı esnasında dışarıdan gelen rüzgar, motor ve diğer çevre seslerine karşı yüksek düzeyde ses yalıtımı sağladığı için kulak sağlığına uygun bir üründür. Ön kısımdaki Shoei NXR güneş vizörü sürüş esnasında zararlı ultraviyole ışınları önler. Gözlük kullanımına gerek kalmadan koruma sağlayan ürün görüş kaybı yaşamanızı engelleyerek olası kaza ve yaralanma riskini azaltır. Rüzgar ve güneş gibi çevresel faktörlere karşı koruma sağlayan Shoei NXR siyah vizör modeli güvenlik ve rahatlık fırsatı sunar. Shoei NXR flagger kask modellerindeki havalandırma sistemi kask içerisinde hava akımı oluşturur. Kaskın üst ve alt hava kanalları dış ve iç ortam arasında hava dengesi kurmayı sağlayarak sürüş esnasında terlemeyi önler. Vizör, buhar oluşumunu engelleyerek görüş açısını korur ve güvenli bir sürüş sağlar. Kaskın çift katmanlı kilit sistemi, güvenli bir şekilde boyun kısmına sabitlemeye olanak sağlayan modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Shoei Kask Çeşitleri

Kullanışlı Yapısıyla Shoei Kask Çeşitleri

Shoei NXR özellikleri performans bakımından oldukça avantajlıdır. Modern bir üretim sürecinden geçen Shoei NXR Limited Edition modelleri teknoloji harikası tasarımıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen sınırlı sayıdaki Shoei kasklar benzersiz tasarımının yanında özel bir teknolojiyle geliştirilerek son halini alır. İç kısmındaki kaliteli kumaş tabakası cilt temasları için güvenilirdir. Kaza esnasında enerjiyi soğuran EPS iç katmanı sayesinde darbelere karşı baş bölgesini korur. Shoei NXR vizör sürüş esnasında görüş alanının kısıtlanmasını önler. Kaliteli ve kolayca değiştirilebilir, yıkanabilir özelliklerdeki iç malzemeleri bakım yapmada kolaylık sağlar. Çizilmelere karşı dayanıklı ve buharlaşmayı önleyen cam yapısı sayesinde uzun süreler kullanım sunar. Aerodinamik yapısı sayesinde rüzgar direncini kontrol altına alarak sürüş esnasındaki hız değişimlerinde dengede kalmaya yardımcı olur. Kullanım özellikleriyle ilgili Shoei NXR yorumlarına ve değerlendirmelerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Güvenilir Shoei Kask Alışverişi

Müşteri Yorumları ile Güvenilir Shoei Kask Alışverişi

Ürünle ilgili yorum ve puanlamalar sayesinde ürünü deneyimlemiş müşterilerin yorumlarını inceleyerek kask kalitesi, sipariş süreci, kullanımda ortaya çıkabilecek çeşitli durumlar hakkında fikir edinebilirsiniz. Ürünün kalitesini kaskın ağırlığı, havalandırma sistemi, aerodinamik yapısı, vizör malzemesi gibi faktörler belirler. Üretim sürecinden sonra da kalite kontrol aşamaları devam ederek yüksek standartlara ulaşır. Sınırlı sayıda üretilen ve kapsamlı bir üretim sürecinden geçen Shoei NXR fiyat düzenlemeleri ürünün özelliklerine, tasarımına, dayanıklılığına göre yapılır. Shoei NXR kullanıcı yorumları ürünü daha önce satın almış olanların değerlendirmelerini içerdiği için ön bilgi sunarak güvenilir bir alışveriş fırsatı sunar. Trendyol üzerinden Shoei NXR kask yorum bölümündeki değerlendirmeler sayesinde beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun kalitedeki Shoei kask çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bütçenize uygun Shoei NXR kask fiyat aralıklarına Trendyol üzerinden ulaşarak hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.