İlgili Kategoriler
Yatak Cinsi
Fiyat
Tip
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

80X190 Yatak

" araması için 152 sonuç listeleniyor

Güzel ve Rahat 80x190 Yatak Trendyol'da!

Uyku konusunda çeşitli sorunlar yaşayan kişiler arasında yer alırsanız, yatak 80x190 seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tasarımlar, tek kişilik bir yapıya sahip olup yetişkin, bebek ya da çocuklar tarafından kullanıma uygundur. Bu özelliği sonucunda popülerlik kazanan tasarımlar, geniş bir kitlerinin ihtiyaçlarının karşılanmasına kaynaklık eder. 80x190 yatak tasarımları, oldukça rahat bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde uyku kalitesinin artırılmasını sağlayarak zinde bir güne başlamamıza yardımcı olur. Organik ürünlerden tasarlanan seçenekler de vardır. Bu çeşitlerin üretiminde at yelesi ya da pamuk gibi insan sağlığında herhangi bir zararı bulunmayan materyaller kullanılır. Ürünleri satın almak isterseniz Trendyol'u tercih edebilir, 80x190 yatak indirim ve kampanya olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Kaliteli 80x190 Yatak Modelleri

Kaliteli 80x190 Yatak Modelleri

Tek kişilik yatak 80x190 ölçülerine sahip olup, ideal boyutu sonucunda doğru yatak seçimlerinden biri olarak bilinir. Ürünler, ideal yumuşak dokusuna sahiptir. Fazla yumuşak dokunun sebep olduğu gömülme hissinin oluşmasını engeller. Böylelikle yaz ve bahar aylarında oluşan sıcak havaya karşı bunalma gibi durumların oluşmasının da önüne geçerek konforlu bir uyku deneyimini sağlar. Aynı zamanda fazla sert bir yapıya da sahip değildir. Böylelikle bel, omuz ya da omurilik sağlığının korunmasına yardımcı olarak sağlıklı ve dinç sabahları uyanma imkanı tanır. İdeal yumuşak dokusu sayesinde vücut şeklini koruyan ürünleri tercih ederek sağlıklı ve dinç sabahlara uyanabilirsiniz. 80x190 sünger yatak modellerinin iç kısmında yay detayı olmayabilir. Bu özelliği sayesinde tasarımlar ortopedik olarak üretilir. Böylelikle çeşitli vücut ağrıların oluşmasını engelleyerek sağlığın korunmasına yardımcı olur. İnsan vücudunun şeklini alarak kontrollü bir uyku deneyim yaşamanıza olanak tanır. Ürünlerin sağladığı avantajdan yararlanmak isterseniz, 80x190 yatak markalarını inceleyebilirsiniz. Söz konusu tasarımlara Trendyol aracılığı ile ulaşabilir, uyku kalitenizi kolay şekilde artırabilirsiniz.

Beğenilen 80x190 Yatak Tasarımları

Beğenilen 80x190 Yatak Tasarımları

80x190 bebek yatağı seçenekleri, tasarım özellikleri sonucunda oldukça fazla tercih edilir. Bu seçenekler, uyku esnasında bebeğin denge kaybı yaşamasını engeller. Böylelikle düşme gibi uyku kalitesini engelleyen durumların oluşmasının önüne geçer. Bu seçenekler, çeşitli beşik ranzalar ile rahat bir şekilde uyum sağlar. Bu özelliğin sonucunda bebek odası tasarımınızın bozulmasını engelleyerek etkileyici bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır. Ürünlerin üzerinde çicek, yaprak benzeri çeşitli desenlere yer verilir. Bu etkileyici desenler, dikiş tekniğiyle oluşturuluyor olup görselliği olumlu yönde etkilemeyi başarır. 80x190 ortopedik yatak seçenekleri, insan sağlığı göz önünde tutularak üretilen modellerden biridir. Bu seçenekler, vücudun desteklenmesine yardımcı olarak omurganın hizalanmasına olanak tanır. Aynı zamanda ağırlığın dengelenmesini sağlayarak vücudun rahat etmesine olanak tanır. 80x190 yatak modelleri arasından kolay ve hızlı şekilde kararınızı verebilirsiniz. Kalitesi ile tercih edilen tasarımları Trendyol’dan bulabilirsiniz.

İndirimli 80x190 Yatak Fiyatları

İndirimli 80x190 Yatak Fiyatları

80x190 katlanır yatak seçenekleri, yer konusunda problem yaşayan müşteriler tarafından tercih edilir. Aynı zamanda sıklıkla misafir ağırlayan müşterilerin de favorileri arasında bulunur. Bu seçenekler, katlanan bir yapıya sahiptir. Katlama ürünün orta kısmından yapılır. Bu yapı, yay ya da sünger düzeneğine zarar vermemesi için pratik şekilde üretilir. Katlandıktan sonra müşterilerin istekleri kapsamında dolap, baza altı ya da vestiyer içerisinde konforlu bir şekilde muhafaza edilebilir. Katlama özelliğine sahip olan tasarımlar, sağladığı avantajlar sonucunda yer tasarrufu yapma imkanı sunar. Bu özelliği sonucunda ergonomik bir yapı kazanarak çok sayıdaki müşterinin favorileri arasında girer. 80x190 yatak fiyatları, belirlenirken çeşitli faktörler dikkate alınır. Bu faktörler; tasarımın katlanma özelliği, üretildiği kumaş yapısı ya da yay düzenleyici şeklinde sıralanabilir. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz seçeneğe rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden 80x190 yatak satın alabilirsiniz.