Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Çocuk Cinsiyeti
Bağlama Şekli
Kullanım Alanı
Özellik
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Adidas Terrex AX2R

Adidas her spor dalına özgü ayakkabılarıyla kullanıcılarına kaliteyi ve rahatlığı bir arada yaşamanın keyfini sunar. Adidas Terrex AX2R outdoor ayakkabısı kategorisinde en iyi modellerden biridir. Yürüyüşe meraklı kullanıcılar için tasarlanmış Adidas Terrex AX2R erkek, kadın, çocuk herkesin outdoor ayakkabı ihtiyacına cevap verir. Hafif tasarımı ve güçlü yer tutuşu ile bir arazi ayakkabısından beklenen ne varsa kullanıcısına sağlar. Sağlam yer tutuşu ile yağışlı havalarda bile yere çok iyi tutunan tabanıyla zorlu arazilere karşı çok iyi mücadele eder. Arazi yürüyüşlerinde kullanılacak ayakkabılarla ilgili önemli sorunlardan biri suya dayanıklılıktır. Adidas Terrex AX2R su geçirir mi sorusuna su geçirmez kumaşı ile yürüyüş severlerin gönlünü fethedecek şekilde yanıt verir. Adidas Terrex AX2R gore-tex su geçirmez özelliği ile arazide sizi rahat ettirir. Traxion dış tabanı ile zorlu koşullarda bile yere sağlam bir tutuş sağlar. Kayalık zeminler ya da yağışlı hava ayakkabınızın her yönden tutuş sağlayan taban desteği ile sizi durduramaz. Adidas Terrex Ax2r, güvenli tutuşu, ergonomik yapısı, suya dayanıklı tasarımı, hafif ve şık tasarımı arazi yürüyüşlerinin vazgeçilmezi olurken ayakkabınız ergonomik tabanı ile de ayağınızı saran rahatlığı hissettirir. Terrex Ax2r uzun süreli yastıklama sağlayan eva orta tabanıyla uzun arazi yürüyüşlerinde en iyi arkadaşınız olur. Uzun arazi yürüyüşlerinde konforu arayanların tercihi Adidas Terrex olmalıdır. Nefes alan yapısı ile arazinin sert koşullarından ayaklarınızı korurken terlemeyi de önler. Nefes alan yapısı ve ergonomik tasarımı ile uzun süreli yürüyüşlerinizde bile ayak sağlığınızı en üst seviyede korumayı hedefler. Küçük yürüyüşçüleri de düşünen Adidas onların da yürüyüşlerinde üst düzey konforu yaşaması için harika renklerde tasarımlar yapar. Ailecek yürüyüş keyfini en üst konforda yaşamanız bu sayede mümkündür.

Adidas Ayakkabı

Adidas dünyanın önde gelen spor eşyası üreticilerinden biridir. 1949 yılında Almanya’da kurulan Adidas markası o günden bu yana ürettiği spor eşyaları ile sporseverlerin vazgeçemediği bir marka haline gelir. Ürettiği spor eşyalarında kaliteyi, rahatlığı, kullanım kolaylığını bir arada sunan marka her spora uygun tasarımları ile kullanıcılarının yaptığı spordan zevk almasını sağlar. Adidas her yaştan, her cinsiyetten sporcuya profesyonel ve yenilikçi tasarımlarıyla hitap eder. Her sezon yenilediği tasarımlar ile kullanıcılarına farklı modeller denemenin keyfini yaşatırken klasikleşmiş modelleri ile de her zamanın öncü firması olma geleneğini sürdürür. Her spor dalında amatör ve profesyonel sporcuların ihtiyaç duyduğu eşyaları kaliteden ödün vermeden tasarlayan ve kullanıcılarına sunan Adidas markası tüm dünyada profesyonel sporcular ve spor severler tarafından çok tercih edilen markalar arasındadır. Üç çizgi logosu ile ürünlerinde hem görsellik hem dayanıklılık oluşturan marka, ürünlerinin ergonomik olmasına azami derecede önem gösterir. Yüksek dayanıklı yapıya ulaşmak için çalışır ve ürünlerini çok kez teste tabi tutarak dayanıklılıklarını ölçer. Adidas pek çok alanda kullanım için ayakkabılar tasarlar. Ayakkabılarında kalite, rahatlık, dayanıklılık vazgeçilmezler arasında başta sayılabilir özelliklerdir. Kullanılacak alana göre kumaşları, taban yapısı, su geçirmezlik özelliği, yer tutuşu gibi birçok özelliğe önem vererek tasarladığı ayakkabılarda görselliği de ihmal etmez. Bebek, çocuk, yetişkin modelleriyle her yaştan insanın Adidas rahatlığını yaşaması mümkündür. Kadın, erkek, unisex modellerinde kalite ve şıklığı bir arada bulmak mümkündür. Futbol, basketbol, koşu, yürüyüş ayakkabıları gibi birçok kategoride farklı ayakkabı modelleri ile Adidas  her yaştan kullanıcısına her alanda kullanılabilir mükemmel tasarımlar sunar. Adidas Terrex AX2R outdoor ayakkabı modellerinden biridir ve bu modelde hem kadın hem erkek hem çocuk tasarımlarını bulmak mümkündür. Adidas her yaştan, her cinsiyetten, her zevkten insana hitap edebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Adidas markası her modelinde kaliteyi en üst seviyede sağlamaya çalışırken ince detaylar ile şık bir görüntü yakalamaktan da geri kalmaz. Her dönemin spor ayakkabı modasını belirleyen Adidas markası sağlamlık ve konfor çizgisini koruyarak kullanıcılar için vazgeçilmez olur. Spor ayakkabı tutkunlarının hem spor yaparken hem günlük hayatında Adidas’tan vazgeçmemek için birçok sebebi vardır.

Su Geçirmezliği ile Adidas Terrex Ax2r

Ayakkabıların su geçirmez olması yağışlı havalar, çetin arazi koşulları, kış mevsiminin ağır şartlarında çok önemlidir. Adidas ayakkabı modelleri tüm dünyada en çok tercih edilen ayakkabılardır. Spor ayakkabıların büyük çoğunluğunda bulunan su geçirmez özellik Adidas ürünlerinde de bulunur. Adidas Terrex AX2R gtx su geçirmez özelliğiyle  kullanıcıların hayatını kolaylaştıran mükemmel outdoor ayakkabılardır. Adidas Terrex AX2R gtx özellikleri ile yürüyüş severlerin en çok tercih ettiği ayakkabılardan biridir. Araziye her yönden mükemmel uyumu, hava koşullarına su geçirmez yapısıyla meydan okuması Terrex AX2R’nin en önemli özellikleri arasındadır. Su geçirmezlik özelliği Terrex AX2R’nin her mevsim kullanılabilir ayakkabılar arasında olmasını sağlar. Özellikle çocuklar için çetin kış şartlarında yağmur ve kardan koruyan ayakkabılar vazgeçilmezdir. Spor ayakkabı kumaşının su geçirmez olmasının yanında nefes alan yapıya sahip olması da çok önemlidir. Sağlıklı ayaklar için ayakkabının nefes alan yapıda olması şarttır. Spor yaparken ya da gün içerisinde ayağın uzun süre ayakkabı içinde kalması sebebiyle kötü koku oluşması mümkündür. Nefes alan ayakkabılar bu kötü koku riskini en aza indirir. Ayakkabı içinde bakteri oluşumunu önleyerek ayakların kötü kokmasını engelleyen hava akışı ayakkabı kumaşının nefes alan özellikte olmasına bağlıdır. Su geçirmezliği, nefes alabilen yapısı, araziye mükemmel tutunan taban tasarımıyla Adidas Terrex AX2R nasıl kullanıcıların ilk tercihi oluyorsa şıklığı ile de gözleri üzerine çeker. Su geçirmez, nefes alabilen file kumaş tasarımı ile outdoor ayakkabı arayanları kendine çeken terrex AX2R renkleriyle de hem klasik severleri hem farklılık severleri etkiler. Adidas Terrex AX2R siyah, beyaz, gri gibi klasik renkleri ile klasik severlere, pembe, mavi, kırmızı gibi renkleri ile de farklılık severlere hitap eder. Hangi rengi seçerse seçsin kullanıcılar yürüyüşleri sırasında her mevsim ve her hava koşulunda rahatlığın keyfini çıkarır.  

Adidas Terrex AX2R Tasarımı

Adidas Terrex AX2R trainer ayakkabı ayak içi ve ayak dışında üç çizgi Adidas logosu ile markanın spor şıklığını ayaklarınıza taşır. File ve dokuma kumaş malzemeden üretilir. Outdoor ayakkabı, bağcıklı bir tasarıma sahiptir. Ayakkabı iç astarı ile ayağınızın rahatlığını artırmak için desteklenir. Kauçuk yapıya sahip tabanı ile yere tutunur ve zorlu arazi şartlarında dahi sizi yormaz. Arazi şartlarında en yüksek direnişi sağlayan ayakkabı bunun yanı sıra hafifliğiyle de keyifli bir yürüyüş yapmanızı sağlar. Yüksek ve girintili tabanı ile arazi şartlarına uyumu kolaylaştırırken spor ve şık bir görüntü elde etmeyi sağlar. Adidas Terrex AX2R yeşil, mavi, siyah, pembe ve daha birçok rengi ile rahatlığınızın yanında zevkinize de hitap edecek tasarıma sahiptir. Taban ve gövde rengi farklı tasarımlar, tabanı birden fazla uyumlu renkle renklendirilmiş tasarımlar, üç çizgi logosunun farklı renkte tasarlandığı şık tasarımlar ile renk açısından birçok seçeneğe sahiptir. Birçok tasarım arasından spor kıyafetlerinize uyum sağlayacak rengini seçerek yürüyüşleriniz sırasında kendinizi şık hissedebilirsiniz. Kış şartlarında muhteşem yer tutuşu, su geçirmezliği ile Adidas Terrex AX2R bot ihtiyacınıza da cevap verecek bir outdoor ayakkabıdır. Çocukların ve yetişkinlerin rahatlıkla kış şartlarına uyum sağlamasına yönelik tasarımı, Adidas Terrex AX2R modelinin tercih edilmesini sağlar. Bağcıklı tasarımı kolay çıkarıp giyme konusunda kullanıcıları rahatlatırken,  şık da bir görüntü yakalarsınız. Adidas Terrex AX2R mavi, yeşil, pembe renklerinin çekiciliğiyle minik yürüyüşçülerin beğenisini toplar. Çocuklar için pek çok rengi bulunan ayakkabı nefes alan sağlıklı yapısı, rahatlığı ve hafifliği ile anne babaların tercihidir. Su geçirmez yapısı ile miniklerin ayaklarının yağışlı hava koşullarından en az etkilenmesini sağlar. Ergonomik tasarımı ve yastıklama desteğiyle uzun süre ayakta kalındığında bile rahatlığı ve konforu en üstte tutan ayakkabınızı günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağışlı sonbahar günleri ve çetin kış günlerinde üst düzey yer tutuş kabiliyeti ve su geçirmezliğiyle her hava koşuluna meydan okumanızı sağlayan ayakkabınızla her mevsimin keyfini çıkarırsınız. Günlük spor  kombininizle birlikte mükemmel uyumu sağlarsınız. Gün içinde nefes alan ayaklarınız, bir yandan konforun tadını çıkartır, bir yandan şıklığınızdan ödün vermenize gerek kalmaz.

Spor Ayakkabı Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor ayakkabılarda her şeyden önce rahatlık ve konfor beklentisi vardır. Klasik ayakkabılar gibi şıklıklarıyla öne çıkan ürünler olmazlar, fakat aldığınız her modelde olduğu gibi spor ayakkabılar da zevkinize hitap edecek tasarımlarla doludur. Spor yaparken, yürürken, koşarken, futbol, voleybol, basketbol oynarken kullanıcıların önceliği rahat olmalarıdır. Spor sırasında kıyafetlerin ve ayakkabıların rahat olması sağlıklı ve keyifli bir spor için önemlidir. Bütün bunlar göz önüne alındığında spor ayakkabı alırken ilk olarak rahatlığa dikkat edilmelidir. Spor ayakkabının hangi alanlarda kullanılacağı önemlidir. Taban yapısı, taban yüksekliği, kumaş özellikleri, esnekliği bazen renkleri bile ayakkabının kullanılacağı spor dalına veya alana göre tasarlanır. Spor ayakkabıyı kullanım amacına göre seçmek doğru olacaktır. Yürüyüş için yürüyüş ayakkabıları tercih edilmelidir. Adidas Terrex AX2R özellikleri dikkate alındığında yürüyüş için uygun bir ayakkabı olacaktır. Ayakkabı alırken bedeninin ayağınıza tam olması çok önemlidir. Dar veya bol ayakkabılar ayak sağlığınız için uygun olmadığı gibi konforunuzu da olumsuz etkiler. Ayakkabının bedeninin ayağınıza tam olması rahatlık için ilk kurallardandır. Ayak şeklinizin de ayakkabı seçiminizde rolü büyüktür. Taraklı ayaklar için, şekil bozukluğu olan ya da düztaban ayaklar için ayakkabı seçerken bu ayaklara uygun ayakkabılar seçilmelidir. Ayak şekli dikkate alınmadan seçilen ayakkabılar üretim ve tasarım açısından ne kadar kaliteli olursa olsun size tam anlamıyla konfor sağlaması mümkün olmaz. Ayakkabı seçerken diğer dikkat edilmesi gereken etmen ise ayakkabının sağlamlığıdır. Ayakkabının kumaş kalitesi, dikiş veya yapıştırma parçalarının doğru şekilde yerleştirilmesi, ayakkabıda kullanılan malzemelerin özelliği ayakkabının sağlamlığını belirleyen ana etmenlerdir. Sağlam ayakkabılar uzun ömürlü olur ve bu özelliğiyle bütçenizi korumakta da önemli bir fayda sağlar. Ayakkabının kumaş özellikleri ve su geçirmezliği de kullanıcılar açısından önem taşır. Su geçirmez ayakkabılar birçok alanda kullanıcıların öncelikli tercihi olur. Ayakkabıların nefes alması ayakların uzun süre ayakkabı içinde kalsa dahi konforu hissetmesini sağlar. üstelik nefes alan ayakkabılar ayak kokusunu önleyerek spor ayakkabı kullanıcılarının önemli problemlerinden birine çözüm olur. Nefes alan ayakkabılar ayakkabı içinde bakteri oluşumunu önleyerek ayak kokusunu engeller. Nefes alan ayakkabılarda ayakkabılardan çıkmayan inatçı kötü kokular kullanıcıların derdi olmaktan çıkar. Kullanıcılar satın aldığı ürünün hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasını bekler. Ayakkabı satın alırken de ayakkabının kaliteli ve uygun fiyatlı olması önem arz eder. Kullanıcılar benzer özellikteki ayakkabıların uygun fiyatlı olanını tercih ederler. Adidas markası ayakkabılarında maksimum kalite ve uygun fiyatı bir arada bulundurmayı prensip haline getiren bir üretici politikasına sahiptir. Bütün teknik özelliklerin yanı sıra ayakkabı seçerken görünüşünün de kullanıcıların zevkine uygun olması gerekir. Her kullanıcının ayakkabıda aradığı özellikler farklıdır. Adidas markası her kullanıcının zevkine uygun renklerde tasarımlar yapmaya özen gösterir. Spor ayakkabı kullanıcılarının vazgeçemeyeceği modeller üretmek için her daim çalışır.

Adidas Terrex AX2R Fiyatları

Ayaklar bütün gün vücudumuzu taşıyan değerli bir organımızdır. Ayaklarımızın rahatlığı günümüzün nasıl geçtiğine en çok etki eden faktörlerden biridir. Adidas markası bunun bilinciyle ayaklarınızı en rahat ettirecek, size azami konforu yaşatacak, nefes alan modellerle spor ayakkabı sektörünün nabzını tutar. Ayaklarınızın rahatlığını önemsediği kadar bütçenizin rahatlığını da önemseyen Adidas markası ürünlerinin uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Bu anlayışla Adidas Terrex AX2R fiyat aralığı ile de kullanıcılarına rahatlık sunar. Uygun fiyatlı ürünler hem kalitesi hem sunduğu konfor ile kullanıcıların gönlünü kazanır. Spor ayakkabı sektöründe öncü markalardan olan Adidas markası ürünlerinde en yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmayı amaçlar. Bu sebeple Terrex AX2R modelinde de kalitesini en yükseğe taşırken uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Ayakkabı modellerinde kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı olmasına göre fiyat değişikliği yaşanır. Çocuk ayakkabıları daha küçük olması daha az malzeme ile üretilmesi, maliyetinin düşük olması gibi sebeplerle daha uygun fiyatlı iken erkek ayakkabı modelleri daha büyük numaralar olması sebebiyle çoğu zaman daha pahalıdır. Ayakkabı modelleri renklerine göre de fiyatta değişiklik arz edebilir. Daha az tercih edilen renkler daha çok tercih edilen renklere göre daha uygun fiyatlı olabilir. Adidas Terrex AX2R modelinde uygun fiyatlarının yanı sıra birçok kampanya da yapar. Kampanyalarla kullanıcıların ayakkabılara daha kolay ulaşması ve daha çok kişinin adidas rahatlığını yaşaması sağlanmaya çalışılır. 

Trendyol’da Adidas Terrex AX2R

Online alışverişin en önemli adreslerinden Trendyol’da, Adidas ayakkabı modellerini de bulmak mümkündür. Trendyol Adidas Terrex AX2R kadın, erkek, çocuk ve unisex modellerini kullanıcılarına sunar. Her üründe olduğu gibi Terrex AX2R için de birçok renk seçeneğini Trendyolda bulmak mümkündür. Geniş ürün skalasıyla kullanıcılarına her zaman bol seçenek sunan Trendyol bu üründe de bol seçenek politikasını sürdürmeye devam eder. Kullanıcılar Trendyol’da terrex AX2R outdoor ayakkabının her rengini bulabilirken ayrıntılı fotoğraflarla ürünü daha yakından inceleme fırsatı bulur. Ayrıca kullanıcılar ürünü daha önce satın almış kişilerin Adidas Terrex AX2R yorum kısmına yaptıkları değerlendirmeleri inceleme fırsatı bulurlar. Gerçek kullanıcıların ürün hakkındaki deneyimlerini veya alışverişleri hakkındaki değerlendirmelerini ürünün yorum kısmında bulabilirsiniz. Böylelikle güvenle ve keyifle alışveriş yapmanız da kolaylaşır. Trendyol’un bütün ürünlerinde olduğu için 14 gün iade politikası bu modeller için de geçerlidir. Ürünü sipariş edip teslim aldıktan sonra yaşadığınız herhangi olumsuzluk, iade şartlarına uymak koşulu ile hakkınız saklıdır. Trendyol sunduğu kampanyalar, hediye çekleri ve kuponlarla da kullanıcılarına keyifli bir alışveriş sunar. Kullanıcılara uygun fiyata sunduğu ürünleri sipariş aşamasından teslim aşamasına takip imkanı veren Trendyol, sistem üzerinden kargo takibi imkanı da sunar. Sipariş anından teslim anına kadar kullanıcıların keyifli alışverişi için çalışan Trendyol, canlı yardım butonu ile herkesin yanındadır. Trendyol müşteri hizmetleri, canlı yardım merkezi kullanıcıların alışverişlerini keyifli hale getirmek ve sorunlarını çözmek için çalışır. Keyifli ve güvenli alışveriş için Trendyol’u tercih eden kullanıcıların spor ayakkabı almak için de adresi aynıdır.