İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Büyük Beden Ferace

" araması için 2151 sonuç listeleniyor

Büyük Beden Ferace Çeşitleri ile Zarif Kombinler

Feraceler, tesettürlü kadınların sıklıkla tercih ettiği giyim ürünlerindendir. Büyük beden tesettür, modelleri hem özel hem de gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz koleksiyonlardan oluşur. Tasarımlarda bulunan ince ve derin detaylar, çok daha zarif ve şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Büyük beden ferace çeşitleri, farklı tarz ve stiller ön planda tutularak tasarlanır. Yaşam tarzınızı yansıtan modeller, ince düşünülmüş işlemelere sahiptir. Modeller üzerinde bulunan cep ayrıntıları, fermuarlar ve taşlar; ürünleri çok daha kullanışlı hale getirir. Modellerin kol detayları değişiklik gösterir. Büyük beden yarasa kol ferace, elegant duruşuyla pek çok kişinin tercihidir. Yarasa kollu feracelerin yanı sıra balon, juliet, gigot gibi farklı kesimlerde kol çeşitleri de vardır. Bu sayede pek çok seçenek arasından kendinize yakışan en doğru ürünü tercih etmeniz mümkündür.

Zamansız Tasarımlara Sahip Büyük Beden Ferace Modelleri

Zamansız Tasarımlara Sahip Büyük Beden Ferace Modelleri

Ferace modellerini etkileyen en büyük unsur mevsimlerdir. Mevsimlere göre farklı kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler, yaz ve kış aylarının en kurtarıcı parçalarıdır. Büyük beden kışlık ferace modelleri, yünlü, pamuklu kumaşlar kullanılarak üretilir. Özel işlemeli kışlık modeller sayesinde hem soğuktan korunmanız hem de naif bir duruş sergilemeniz mümkündür. Kışlık modellerin yanı sıra yaz için özel üretilen büyük beden ferace yazlık modeller de mevcuttur. Yazın canlılığını yansıtan tasarımlar oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. Giy-çık giyim ürünü olarak adlandırılan büyük beden feraceler, salaş yapısı sayesinde gün boyu rahat hissetmenizi sağlar. Üstelik özel günler için de pek çok model tasarlanır. Büyük beden şık ferace modelleri, zarif yaka detaylar ve naif işlemeleriyle dikkat çeker. Farklı yaka tiplerine sahip tasarımlar baştan aşağıya kaliteli bir duruş sergiler. Büyük beden şık feraceler beli destekleyen kemerleri, parıltılı düğmeleri ve ince düşünülmüş kol detayları ile koleksiyonun gözde parçalarıdır.

Her Anınıza Eşlik Eden Büyük Beden Feraceler

Her Anınıza Eşlik Eden Büyük Beden Feraceler

Klasik ve sportif olmak üzere iki çeşit ferace modeli bulunur. Sportif modeller, ürünlere ekstra bir rahatlık katarken klasik modeller şıklığı ile ön plana çıkar. Büyük beden fermuarlı ferace, koleksiyonunun en kullanışlı modellerindedir. Fermuarlı feraceler, kolay çıkarılıp giyilebilen yapısıyla büyük rahatlık sağlar. Üstelik fermuar görünümlü modeller, klasik ve sportif tarzın harmanlanmış halidir. Beden yapınıza uygun olarak tasarlanan büyük beden ferace 60 beden seçenekleri vücut hatlarınızı destekleyerek çok daha zarif bir görünüm oluşturur. Özellikle olgun yaşlar için dizayn edilmiş büyük beden anne feraceleri, gipürlü ve piliseli yapılara sahiptir. Piliseli modeller, zamansız tasarımlarıyla her dönem kullanılabilir. Piliseli kesimin en çok kullanıldığı tarz abiyelerdir. Büyük beden abiye ferace, çeşitleri iyi düşünülmüş ufak nüanslar içerir. Omuz, etek veya bel kısımlarında bulunan ufak desenler ve taşlar bu kategorinin en belirgin özelliğidir.

Her Bütçeye Uygun Büyük Beden Ferace Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Büyük Beden Ferace Fiyatları

Büyük beden şile bezi ferace çeşitleri pek çok yaş grubuna hitap eder. Şile bezi ferace modelleri nostaljik bir portre çizer. Büyük beden keten ferace çeşitleri ise sert ve kaliteli duruşuyla dikkat çeker. Keten kumaştan yapılan tasarımlar genellikle sportif desenlerle çeşitlendirilir. Modellerin bu kadar çok ayrıntı ve özelliğe sahip olması büyük beden feracelerin fiyat aralığını genişletir. Büyük beden ferace modelleri fiyatları, pek çok kritere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünlerde; viskon, şifon, poliüretan, polyester gibi farklı materyaller kullanılır. Modellerin yapımında kullanılan kumaşlar, kemer, taş gibi ek aksesuarlar fiyatı doğrudan etkiler. Siz de ürün incelemesi ve fiyat karşılaştırması yaparak tarzınıza uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yukarı Çık