Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Diş Gıcırdatma Aparatı

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Ağız Sağlığına Destek Sağlayan Diş Gıcırdatma Aparatı Trendyol’da!

Bruksizm olarak da adlandırılan diş sıkma durumu, çoğunlukla uyku sırasında gerçekleşir. Hem gün içerisinde hem de uyku sırasında olabilen bu durum, ağız ve çene yapısına büyük oranda zarar verir. İlgili sorunun kontrol edilemediği uyku sırasında bu eylemi engellemek için diş sıkma aparatı kullanılır. Bu aparat sayesinde bruksizmin gelecekte oluşturabileceği hasarların önüne geçilmiş olur. Diş gıcırdatma aparatı, çoğunlukla silikondan yapılan ve ağzın içerisine yerleştirilen bir yapıda üretilir. Sağlıklı tasarımı sayesinde kaliteli bir uyku çekmeye yardımcı olur. Diş gıcırdatması için aparat kullanımı, ağızda oluşabilecek ağrı ve hassasiyetleri engeller. Uzun vadeli kullanımlarda çenede görülebilecek yapı bozukluklarının önüne geçer. İlgili ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Diş Gıcırdatma Aparatı Modelleri

Kullanışlı Diş Gıcırdatma Aparatı Modelleri

Bruksizm; çok sık ve kontrol edilemez olduğu durumlarda baş ağrılarına, çene bozukluklarına ve diş aşınmasına sebep olur. Aşınan dişler ise hızlı çürümeye ve diş kayıplarına yol açar. Bu sebeple koruma sağlamak için gece diş gıcırdatma aparatı kullanımı, büyük önem taşır. Erkenden önlem alarak diş gıcırdatma aparatı modellerini kullanmak, hayat kalitesinin daha yüksek olmasını sağlar. Kaliteli yapısıyla bilinen ürünler, etkili performansı ve verimli kullanımı ile büyük beğeni toplar. Yeni ve geliştirilmiş tasarımlara sahip diş gıcırdatma aparatı kullananlar, ürünün çok konforlu olduğunu söylerler. Rahat bir uyku çekebilmek üzerine üretilen bu silikon ağızlıklar, tüm konfor ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanır. Geliştirilen modeller, gece boyu ağızdan çıkmayacak ve uyku sırasında rahatsız etmeyecek konforu sunmak adına kişiye uyumlu bir şekilde dizayn edilir. İnce yapısı sayesinde kaba hissettirmez. Diş gıcırdatma aparatı yorum içerikleri incelendiğinde ürünlerin hiçbir zorluk yaşanmadan rahatça kullanıldığı ön plana çıkar. Pratik takılışı ve ağız içine uyumlu şekliyle bilinen ürünleri Trendyol ile kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Diş Gıcırdatma Aparatı Boyutları

Her Yaşa Uygun Diş Gıcırdatma Aparatı Boyutları

Bruksizm, her yaşta görülebilen ve kökten çözümü zor olan bir durumdur. İlerleyen yaşlarda ağız ve çene sağlığı için büyük problemler doğurabilecek bruksizmi erkenden kontrol altına almak, önemlidir. Silikon diş gıcırdatma aparatı aracılığıyla pratik biçimde kontrol altına alınabilen bu problem, rahatlıkla engellenir. Düzenli olarak kullanılması gereken diş gıcırdatma aparatı çocuk ve yetişkinler için farklı boyutlarda üretilir. Farklı büyüklüklerdeki çenelere sahip çocuk ve yetişkinler için düşünülerek tasarlanan diş gıcırdatma aparatı tavsiye ve yorumlar aracılığıyla ağıza uyum sağlayan boyutta alınır. Bu sayede konfor sunan silikon yapı, ağız ve çene yapısına rahatlıkla uyum sağlayarak konforlu bir uyku geçirilmesinin önünü açar. Birçok ağız ve çene probleminin oluşmasını engelleyen diş gıcırdatma aparatı satın almak, sağlıklı ve işlevsel bir süreci beraberinde getirir. Kişisel gereksinimlerinizi ön planda tutarak dilediğiniz ürünü Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Avantajlı Diş Gıcırdatma Aparatı İndirimleri

Avantajlı Diş Gıcırdatma Aparatı İndirimleri

Diş gıcırdatma aparatı fiyatı, kullanılan malzemenin kalitesine ve ürünün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Çok farklı ana maddeler ve silikon çeşitleriyle üretilen diş gıcırdatma aparatı indirim seçenekleri ile göz önünde bulundurulduğunda çok daha uygun fiyatlara satın alınır. Birbirinden farklı avantajlar sunan tasarım, ilgili rahatsızlığı engelleyerek daha kaliteli bir uyku uyumayı ve sabahında yaşanabilecek baş ağrılarını engeller. Uzun vadede ise aşınma kaynaklı oluşabilecek çürüklerden, dolgu ve çekim problemlerinden kurtarır. Uygun fiyatlar ile ulaşılabilen diş gıcırdatma aparatı kampanya seçenekleri ile birleştiğinde çok daha uygun bir fiyat dahilinde satın alınır. Diş gıcırdatma aparatı online alışveriş sürecinde indirim kampanyaları ile birleştirilir. Siz de size uygun boyuttaki tasarımı online kampanyalar ile birleştirerek Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Hem avantajlı hem de faydalı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.