İlgili Kategoriler
Basım Yılı
Setli/Tekil
Sayfa Sayısı
Yazar
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Birbirinden Güzel Eğlenceli Tarih Kitapları Trendyol'da!

Tarih, detaylı ve bilgi içeren konularıyla öğrencilerin özenle çalışması gereken bir ders. Bunun yanı sıra genel kültür için de oldukça önem taşıyan tarih konuları genç yetişkin pek çok kişinin ilgi alanına giriyor. Tarih konularının en ince detaylarını zorlanmadan öğrenmenizi sağlayan eğlenceli tarih kitapları öğrenilen bilgileri daha akılda kalıcı hâle getiriyor. Görseller ve eğlenceli karikatürler ile çizilerek anlatılan tarih kitapları sayesinde kendinizi ders çalışıyor gibi değil, eğlenceli bir dergi okuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Tarihi eğlenceli hâle getiren bu kitaplar aynı zamanda öğrenilen bilgilerin uzun süre boyunca zihinde kalmasına yardımcı oluyor. Bu sayede sınavlara hazırlık aşamasında eğlenceli tarih kitapları işinizi kolaylaştırıyor. Siz de Türk ve dünya tarihi konularını eğlenceli kitaplardan yardım alarak öğrenebilir ve gereken başarıyı elde edebilirsiniz. Özenle hazırlanan kaliteli içeriklere sahip eğlenceli tarih kitaplarını inceleyerek satın almak istediğiniz tarih kitabına karar verebilirsiniz.

Öğretici Teknikler ile Eğlenceli Tarih Kitabı Çeşitleri

Öğretici Teknikler ile Eğlenceli Tarih Kitabı Çeşitleri

Görseller ve mizah dolu karikatürler kullanılarak hazırlanan tarih kitapları, öğretici teknikler kullanılarak hazırlanır. Böylece öğrenilen bilgilerin üzerine yenileri eklense de eskiler akılda kalmaya devam eder. Sıradan tarih kitaplarının aksine daha renkli ve eğlenceli görünüme sahip olan bu kitaplar, öğrencilerin ders çalışma motivasyonunu arttırır. Özenle hazırlanan eğlenceli tarih kitabı çeşitleri, Vikinglerden Osmanlı padişahlarına, Kurtuluş Savaşı dönemlerinden önemli liderlere kadar birçok konuyu içeriğinde barındırır. Siz de pek çok bilgi içeren tarihî konuları eğlenceli tarih kitaplarından yardım alarak kolayca öğrenebilirsiniz. Öğrenmeyi daha keyifli bir sürece dönüştüren kitapları ders çalışma molalarında, otobüste yolculuk yaparken ya da dışarıda otururken istediğiniz her yerde okuyabilirsiniz. Her yerde kullanabileceğiniz bir yapıda sunulan kitaplar öğrenim hayatınız boyunca size eşlik edebilir.

Avantajlı Eğlenceli Tarih Kitabı Setleri

Avantajlı Eğlenceli Tarih Kitabı Setleri

Eğlenceli tarih kitaplarını faydalı bulduysanız ve daha farklı alternatiflerini görmek istiyorsanız avantajlı setleri inceleyebilirsiniz. 10, 20 veya 25 kitaptan oluşan eğlenceli tarih kitabı setleri genellikle çok tercih edilen kitap çeşitlerinden oluşur. II. Abdülhamit, Çanakkale Savaşı, Yunus Emre, Evliya Çelebi, Fatih Sultan Mehmet, 1453 İstanbul'un Fethi, Barbaros, Mevlana, Piri Reis, Ertuğrul Gazi, Yıldırım Bayezid, Mehmet Âkif, Alp Arslan, Yeniçeriler, Kanuni Sultan Süleyman, Osman ve Orhan Gazi, Yavuz Sultan Selim ve Mimar Sinan gibi merak edilen tarihî konuları set alternatifleri içerisinde bulabilirsiniz. Padişahların hayatlarını, önemli savaşları, önemli din ve bilim adamlarını anlatan eğlenceli tarih kitapları sayesinde öğrenirken elde edeceğiniz kazanımlar da artabilir. Okurların yaptığı eğlenceli tarih kitabı tavsiyelerini inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfada bulunan eğlenceli tarih kitabı yorumları gerçek kişiler tarafından yazıldığı için ürünler hakkında objektif değerlendirmeler kazanmanıza yardımcı olur.

Bütçe Dostu Eğlenceli Tarih Kitabı Fiyatları

Bütçe Dostu Eğlenceli Tarih Kitabı Fiyatları

Tarih dersini küçük yaşlardan yetişkinlere kadar geniş bir kullanıcı için sunan eğlenceli tarih kitaplarını incelemeden önce fiyatlar hakkında bilgi edinmek istiyor olabilirsiniz. Kitapların fiyatları pek çok nedenle değişiklik gösterir. Bu değişiklik yayınevi, baskı kalitesi, kağıt kalitesi ve içerik gibi faktörlerle belirlenebilir. Bu nedenle eğlenceli tarih kitabı satın alırken malzeme kalitesine, içeriğe ve yayınevi gibi unsurlara dikkat edebilirsiniz. Standartlardan daha uygun fiyat seçeneklerine ulaşmak istiyorsanız eğlenceli tarih kitabı indirimlerini takip edebilirsiniz. İndirim dönemlerinde normal fiyatların daha altında bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Eğlenceli tarih kitabı online alışveriş imkânları ile mağazaya gitmenize gerek kalmadan doğru fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Birbirinden renkli, bilgi dolu ve özenle hazırlanan eğlenceli tarih kitabı alternatiflerinin tümünü Trendyol'da bulabilirsiniz.