İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kedi Diş Fırçası

" araması için 44 sonuç listeleniyor
Nunbell Diş Fırçası

NunbellDiş Fırçası

49,99 TL
Sepete Git
Nunbell Nunbel kedi ve köpek diş fırçası

NunbellNunbel kedi ve köpek diş fırçası

49,99 TL
Sepete Git
Nunbell Nunbel kedi köpek diş fırçası

NunbellNunbel kedi köpek diş fırçası

49,99 TL
Sepete Git

Kullanışlı Kedi Diş Fırçası Çeşitleri Trendyol’da!

Uzun yıllardır insanlarla iç içe yaşayan kediler, bebekler kadar hassas bir bakım ister. Bazı durumlarda sahibinin yardımına ihtiyaç duyan bu canlılar için tasarlan kedi diş fırçası çeşitleri, küçük dostlarınızın hijyenik ve sağlıklı bir şekilde yaşaması için özenle üretilir. Çokça sevilen kedi diş fırçası online şekilde satın alınabilir ve evcil hayvanınızın bakımında kolaylık sağlar. Evinizde size arkadaş olan evcil hayvanınızın bakımı konusunda ihtiyacınız olan özeni bu ürün ile gösterebilirsiniz. Kedinizin ağız bakımını kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanan parmak fırça, hassas silikon başlıkları ile temizlik sırasında onlara zarar vermez. Dostlarınızın ağız sağlığı için üretilen kedi için diş fırçası çeşitlerine dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Kedi Diş Fırçası Modelleri

Güvenilir Kedi Diş Fırçası Modelleri

Her bir ayrıntısı özenle tasarlan kedi diş fırçası modelleri işlem sırasında kolaylık sağlarken evcil hayvanınızın canını acıtmadan ağız temizliğinizi yapmanıza yardım eder. Rahat bir kullanım sunmak adına tasarlanan ürünü parmağınıza takarak kolay biçimde kullanabilirsiniz. Kedi parmak diş fırçası evcil hayvanınızın ağız temizliği ve sağlıklı dişlere sahip olması için büyük önem taşır. Silikon ve farklı başlık modelleri ile üretilen ürünler evcil hayvanların ağız bakımı için özel olarak üretilir. Sağlıklı bir evcil hayvan isteyenlerin dikkat etmesi gereken unsurlardan olan kedi ağız bakımı ürünleri, küçük dostlarınız için özenle hazırlanır. Kedi diş fırçası indirim fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pratik kullanım şekli ve boyutları ile istediğiniz yere rahatça götürebileceğiniz ürün, kolay temizlik özelliğiyle oldukça kullanışlıdır. Doğduktan kısa bir süre sonra ağız bakımını yapmaya başlayacağınız dostlarınız için hassasiyetle hazırlanan yavru kedi diş fırçası modelleri arasından istediğinizi gönül rahatlığı ile tercih edip satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden kedi diş fırçası kampanya detaylarına bakarak avantajlı fiyatlarla çeşitli modelleri satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Kedi Diş Fırçası Seti ve Özellikleri

Farklı Tasarımları ile Kedi Diş Fırçası Seti ve Özellikleri

Evcil hayvanınızın hijyeni için farklı modelde tasarlanan ürünler işinizi kolaylaştırır. Ağız bakımı için üretilen bu ürünlerin kullanımı kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanır. Kedi diş fırçası yorum bölümü ürünler hakkında fikir verir. Evcil hayvanınıza zarar vermemek adına yumuşak başlıklar ile hazırlanır. Dilerseniz parmağınıza takıp kullanabilir dilerseniz bir diğer alternatif olan saplı ürünleri tercih edebilirsiniz. İşaret parmağınıza takıp kolayca kullanabileceğiniz ürünü kullanımdan önce kaynar su ile sterilize etmeniz gerekir. İki taraflı kullanım olanağı bulunan fırçanın damak kaşıma tarafıyla masaj yapabilirsiniz. Buzdolabında rahatlıkla saklayabileceğiniz diş fırçası kedi için son derece sağlıklı malzemeden üretilir. Kullanımı kolay olan ürün evcil hayvanınızın sağlığına zararlı herhangi bir ürün içermez. Kedi diş fırçalama seti arasından uygun olan modeli kolayca tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden kedi diş fırçası satın alarak çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Kedi Diş Fırçası Fiyat Aralıkları

Avantajlı Kedi Diş Fırçası Fiyat Aralıkları

Evinizin vazgeçilmez dostları için her biri özenle hazırlanan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Kediniz için üretilen tasarımların ve setlerin her bir ayrıntısı özenle hazırlanır. Ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isteyen müşteriler kedi diş fırçası tavsiye ve yorumlarına göz atabilir. Geniş ürün çeşitliliği ile hazırlanan kedi diş fırçası ve macunu gibi setleri tercih edebilirsiniz. Kullanımı kadar temizliği de kolay olan fırçaları su ile yıkayabilir ve buzdolabında 4 ya da 5 derecede muhafaza edebilirsiniz. Müşterilere kolaylık sağlaması için pratikçe temizlenebilen malzemeden üretilir. Kedi diş fırçası kullananlar bu üründen oldukça memnun olduklarını belirtirler. Ürünün avantajlı olmasını isterseniz sizin için hazırlanan setleri tercih edebilirsiniz. Küçük dostlarınız için özel olarak üretilen kedi diş fırçası fiyat bilgisine Trendyol’dan ulaşabilir evcil hayvanınıza uyan ürünü istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Kedilerin Dişlerini Fırçalamaya Ne Zaman Başlanmalıdır?

Kedilerin ağız bakım rutinlerine erken dönemlerde başlanması gerekir. Aksi takdirde diş eti sorunları, kayıpları ve hatta iç organlara kadar ulaşan hastalıkların ortaya çıkmasına zemin hazırlanmış olur. Dişler, sürekli kontrol altında tutulduğunda kızarma, kırılma, çürüme veya ağız kokusu gibi olası durumlarda veteriner hekim yardımıyla erken müdahale gerçekleşir. Herhangi bir sağlık sorunu oluşmadan önce tedavi yapılmasına olanak sağlanır. Evcil hayvanlarda ağız ve diş problemlerinin özellikle 3 yaşından itibaren sıklaştığı göz önüne alındığında, fırçalama işlemine erken yaşlarda başlamış olmak ekstra fayda sağlar. Kediler için uzun süreli ve sağlıklı yaşam açısından ağız bakımı, hayati bir öneme sahiptir. Doğada yaşayan ve evcilleştirilmemiş olan hayvanlar için böyle bir ihtiyaç mevcut olmasa da ev kedileri için durum biraz daha farklıdır. Bu sebeple ağız bakımına erken dönemde başlamak önemlidir.

Kedi Dişi Neyle Fırçalanır?

Kedilerin ağız bakımı ve diş fırçalama rutinleri için üretilen özel ürünler mevcuttur. Kedi diş macunları, florürsüz olarak formüle edilir ve tamamen faydalı içeriklerle üretilir. Macunların içerisinde bulunan tavuk, balık, et gibi çeşitli aromalar sayesinde, evcil hayvanınızın dişini kolay bir şekilde fırçalayabilirsiniz. Fırçalar ise kedilerin hassas diş etlerine uyum sağlayacak yumuşaklıkta üretilir. Bu fırçaların yanı sıra hijyenik gazlı bezler ve kedi diş macunlarıyla da uygulama yapılabilir. Fırçalama işleminin düzenli olarak yapılması önemli bir husus olsa da ağız bakımı için yeterli değildir. Kedilerin diş etlerine de düzenli bir şekilde bakım yapılması tavsiye edilir. Fırçalama işleminin ardından diş etlerine masaj yapmak kedilerin ağız sağlığı için önemlidir. Bu sayede bölgedeki kan dolaşımı hızlanır ve olası problemlerin hızlı bir şekilde önüne geçilmesine olanak sağlanır.

Kedi Diş Fırçası Ne Kadar Zamanda Bir Değiştirilmelidir?

Kedi diş fırçalarının değişim süresi kullanım sıklığına göre farklılık gösterir. Haftanın 1 günü uygulama yapılan bir fırçanın 2, 3 ayda bir değişimi yeterli olabilir. Her gün uygulama yapılan bir fırçanın ise ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Evcil hayvanların ağız bakım rutinlerinin oluşması zaman alabilen bir durumdur. Bazı kedilerin bu rutinlere alışma süresi 2, 3 ayı bulabilir. Normal şartlarda kedilerde ağız ve diş bakımının her gün yapılması tavsiye edilir. Alışmadıkları veya izin vermedikleri takdirde ise haftada 1 uygulama yapılması başlangıç için yeterlidir. Evcil hayvanların ağız bakım rutinlerini oluşturmak sabır isteyen bir süreçtir. Bu rutini oluşturma sürecinde hayvanınızın sevdiği aromalara sahip diş macunlarını tercih edebilirsiniz. Kedinizin kendini rahat hissettiği ortamlarda uygulama yapmak da önemlidir. Bu sayede süreç kolaylaşabilir ve bakım rutini hızlı bir şekilde oluşturulabilir.