Fiyat
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tack It

" araması için 126 sonuç listeleniyor
Esmay Tack-ıt Yapıştırıcı 75gr

EsmayTack-ıt Yapıştırıcı 75gr

148,75 TL
Sepete Git

Her Yüzeye Uygun Yapışkan Tack It Trendyol'da!

Tack it, kuruduktan sonra uzun süre yapışkanlığını koruyan lamine eşyaların arkasına sürebileceğiniz yapışkan bir yapıştırıcıdır. Aplikler, süslemeler, düğmeler ve çok daha fazlası gibi öğeleri çeşitli yüzeylere geçici olarak tutturmak için yapışkan bir tutuş sağlar. Bu toksik olmayan, yeniden konumlandırılabilir yapışkan, berrak ve esnek bir şekilde kurur. Bu yapıştırıcıları keşfetmek için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Tack It Çeşitleri

Tack It Çeşitleri

Tack it yapıştırıcı birçok alanda kullanım imkânı sunar. Yapışkanlık, yapıştırıcının ve alt tabakanın düşük basınç altında temas ettirilmesinden hemen sonra ölçülebilir kuvvette (bağ kuvveti) bir bağ oluşturmasını sağlayan bir özelliktir. Yapıştırıcı performansı, yapışma, soyulma ve kesme özellikleri ile karakterize edilebilir. Bu özellikler, iki yüzey arasında oluşturulan bağın türünü tanımlar. İki yüzey ne kadar hızlı bağlanırsa, yapışkanlık o kadar yüksek olur. Aksine, daha düşük yapışkanlık, yapışkan bir filmin veya bandın yeniden konumlandırılmasına izin verir. Yapışkanlık, sıcaklık, işleme ve yapıştırılan yüzeyin özellikleri dahil olmak üzere çeşitli faktörlere duyarlıdır ve bir dizi yöntem kullanılarak ölçülür. Tack it hamur yapıştırıcı oldukça popüler. Temelde ev, ofis, okul, iş vb. için ideal olan yeniden kullanılabilir ve çıkarılabilir bir yapıştırıcıdır. Çoğu malzemeye ve yüzeye kağıt ve küçük nesneler yapıştırabilmesi, onu bant, çivi, yapıştırıcı ve zımbalara mükemmel bir alternatif haline getirir. Hem evlerde hem de ofislerde sıklıkla kullanılan yapıştırıcı çeşitleri arasında yer alır. Kullanımı oldukça kolaydır ve herkese hitap eder.

Tack It Seçenekleri

Tack It Seçenekleri

Tack-It'in en yaygın kullanımları montaj ve tutma içindir, ancak aslında onu kullanmanın birçok yaratıcı yolu vardır. Klavyeniz veya herhangi bir küçük köşe arasındaki küçük boşlukları temizlemeniz mi gerekiyor? Bir parça Tack It alın ve tüm küçük kirleri ve tozları yapıştırmak için kullanın. Tack it ürünleri, güçlü yapıştırıcılar olmalarından dolayı fark yaratıyor. Yapıştırmak istediğiniz objenin gereksinim duyduğu güce bağlı şekilde farklı formlarda karşınıza çıkar. Sanatsal durumlar ve tadilat gibi detaylar için sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Belirli bir uygulama için en iyi yapıştırıcıyı seçmek karmaşık olabilir. Farklı yeteneklere sahip çok sayıda kimya türünün yanı sıra birçok değişkenin de dikkate alınması gerekir. Yapıştırılacak malzemeleri bilmek çok önemlidir. Bazı yapıştırıcılar seramik veya cama daha iyi yapışabilir. Metal ve plastik, birçok farklı malzeme türünü kapsayan genel terimlerdir, bu nedenle doğru yapıştırıcıyı belirlemek için tam alt tabakayı bilmek çok önemlidir. Çoğu yapıştırıcı, alt tabakaların uygun şekilde hazırlanmasını gerektirir. İster basit bir temizleme ister daha karmaşık işlemler (aşınma, kimyasal aşındırma veya plazma işlemi gibi) yapma yeteneği olsun, hepsi bir yapıştırıcı seçiminde devreye girer.

Tack It Modelleri

Tack It Modelleri

Tack it ürün çeşitleri fazla olduğu için beklentileri karşılayan bir kullanım deneyimi elde etmek söz konusudur. Düşük viskoziteli (ince) ürünler, ince bağlar veya fitilleme gerektiren uygulamalar için en iyisidir. Tiksotropik malzemeler dikey uygulamalarda kullanım için en iyisidir. UV kürlü yapıştırıcılar genellikle tek parçadır ve hızlı bir şekilde kürlenebilir. Kürleşmek için UV ışığına maruz kalmaları gerekir, bu nedenle substratlardan en az biri UV ışığının geçişine izin vermelidir. Termal kür malzemeleri oda sıcaklığında ve/veya ısı ile kürlenebilir. Isıyla kürlenen termal yapıştırıcılar, bileşenlere zarar verebilecek yüksek sıcaklıklar gerektirebilir, ancak genel olarak daha yüksek özelliklerle daha hızlı kürlenirler. Çalışma ömrünün (materyal jelleşmeden önceki süre) genellikle kürlenme süresi ile ilgili olduğunu unutmayın. Termal kür malzemeleri için çalışma ömrü ne kadar uzun olursa, kürlenme süresi (oda sıcaklığında) genellikle o kadar uzun olur. Tek komponentli UV ile kürlenen malzemeler çabuk kürlenebilir. Parçaların boyutları ve nasıl bir araya geldikleri, en iyi malzemeyi belirlemek için çok önemlidir. Daha büyük parçalar ve daha kalın bağ boşlukları, büzülmeyi azaltmak için daha yavaş bir kürlenme gerektirebilir. Bazı yapıştırıcılar, daha ince boşluklarla en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tack it ürün fiyatları ve çok daha fazlası için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.