Renk
Fiyat
Cinsiyet
Ürün Değerlendirmesi
"

Takma Kahkül

" araması için 114 sonuç listeleniyor

Kaliteli Takma Kahkül Çeşitleri Trendyol’da!

Pek çok kişi saçlarında bazı değişiklikler yapmak ister. Yapılan değişiklikler geri alınamadığı için bu değişiklikleri çok isteseler de yapamazlar. Özellikle de kahkül gibi zor olan saç modelleri çoğu kadın için bir hayalden ibaret olur. Bazı kişiler, kahkülü yüz yapısı nedeniyle oldukça rahat bir şekilde kullansa da saçların geç uzaması gibi sıkıntılar nedeniyle kahkül için saçlarını kesmek istemez. Bundan dolayı da takma kahkül oldukça sık kullanılır. Bu ürünler hem gerçekçi bir görünüm sunar hem de oldukça kolay olan kullanıma sahiptir. Çıt çıt kahkül çeşitleri oldukça fazla özelliğe sahiptir. Bu yüzden de pek çok kişi saçlarını kesmek yerine bu ürünleri kullanır. Aynı zamanda bu ürünlerin birden fazla çeşitleri de mevcuttur. Hem renk hem de biçimsel olarak oldukça farklı ve gerçekçi modeller bulabilirsiniz. Kıvırcık takma kahkül çeşitlerinden düz olan çeşitlere kadar birçok seçenek bulunur. Sadece şekil ile alakalı değil, aynı zamanda renkle de alakalı olan çeşitler mevcuttur. Siyah takma kahkül çeşitlerinden kumral renge sahip olan çeşitlere kadar birçok renk seçeneği de müşterilere sunar. Takma perçem ve kahkül çeşitleri, özelliklerinden dolayı da pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir ve kullanılır. Eğer saçlarınızı kesmeden, makası saçlarınıza değdirmeden kahkül modeline sahip olmak istiyorsanız onlarca ürünü inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünlerden tarzınıza hitap eden çeşitleri Trendyol aracılığıyla alarak, yeni bir saç stili oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Takma Kahkül Modelleri

Birbirinden Güzel Takma Kahkül Modelleri

Pek çok kişi tarafından kullanılan takma kahkül modelleri oldukça beğenilir. Bundan dolayı da birden fazla model seçeneği sunar. Sektörde pek çok model seçeneği bulunduğundan, her tarza uyan ürünlerden bulmak zor olmaz. Bu da bu ürünlerin oldukça beğenilmesine ve rağbet görmesine sebep olur. Model seçeneklerinin başında modellerin renkleri, kenar uzunlukları ve biçimleri gelir. Bu ürünler, kısa ve uzun kenarlı olmak üzere iki farklı model seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler kişilerin kendi tercihine göre veya yüz yapısına göre seçilir. İster yüz yapınıza göre isterde tercihinize göre uzun veya kısa jenarlı kahküllere sahip olabilirsiniz. Kahküllerin, renk olarak da oldukça fazla model seçeneği bulunur. Aynı zamanda f modeller, oldukça canlı bir görünüm sunar. Takma kahkül kumral, kızıl, sarı, kahverengi renklerinde olan modeller olabileceği gibi röfleli olan model seçenekleri de mevcuttur. Bundan dolayı da bu ürünler, pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. Röfleli saça sahip olanlardan kızıl saça sahip olanlara kadar birçok kişi, bu ürünleri geniş renk yelpazesi sayesinde rahatlıkla kullanabilir. Aynı zamanda bu ürünlerin düz, dalgalı ve kıvırcık olmak üzere farklı saç şekillerine uygun olan farklı modelleri de bulunur. Bu modeller dışında, takma kahkül çıt çıt veya klipsli olarak da farklı modeller sunar. Aynı zamanda modeller, ısıya dayanıklı olma gibi çeşitli özelliklere de ayrılır. Isıya dayanıklı olan model seçenekleri oldukça fazla olmakla birlikte bu modellerin birçok renk seçeneği de mevcuttur. Takma peruk kahkül modelleri oldukça gerçekçi görünür. Takıldığı andan itibaren doğal bir görünüm sunar. Böylelikle saçın takma olduğu anlaşılmaz ve oldukça şık durur. Takma kahkül gerçek saç tellerinden oluşur. Bundan dolayı da bu modeller kullanılırken şekil verme gibi işlemler de uygulanabilir. Birden fazla özelliği bulunan bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız onlarca çeşit arasından bu modelleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz model seçeneklerinden tarzınıza hitap eden modelleri alabilirsiniz. Trendyol aracılığı ile saçlarınızı kesmek veya saç şeklinizi bozmak durumunda kalmadan rahatlıkla kahkül modellerinde sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Özellikleri ile Kahkül Peruk Seçenekleri

Beğenilen Özellikleri ile Kahkül Peruk Seçenekleri

Birçok kişi kahkül kesme fikrine sıcak bakmaz. Kesilen model yüz şekline uyum gösterse de saçın belli bir kısmını kesmek istemez. Sürekli kullanılan kahkülün uzaması zaman aldığından pek çok kişi kahkül postiş kullanır. Kullanılan bu ürün, istenildiği zaman takılıp istenildiği zaman çıkarabildiği için birçok kişi tarafından oldukça beğenilir. Takma kahkül kullananlar bu ürünlerin birden fazla renk seçeneği ile model çeşitleri olmasından oldukça beğenirler. Birden fazla renk seçeneklerine sahip olması da oldukça beğenilen özellikler arasında yer alır. Saçlarına röfle yaptıran kişilerden, kızıl saç rengine sahip olanlara kadar pek çok renk seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda, bu renklerin canlı ve dayanıklı olması da oldukça beğenilen özellikler arasında yer alır. Kahkül peruk seçeneklerinin kıvırcık, düz ve dalgalı saç şekillerine uygun olması da pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. Böylelikle saç şekli nasıl olursa olsun her türlü saç şekli ile kullanılabilen modeller ile birçok kişi bu ürünü kullanabilir. Takma perçem modelleri dayanıklı olma gibi özelliklere sahip olduğundan da oldukça beğenilir. Kullanılan ürünler ısıya dayanıklıdır, bundan dolayı da ısı gerektiren işlemler de rahatlıkla kullanılabilir. Bazıları dayanıklı olmak ile birlikte aynı zamanda da oldukça kolay şekil alabilir. Bu özellikleri de pek çok kişi tarafından beğenilen özellikler arasında yer alır. Aynı zamanda da her saç stiline de oldukça yakışır. İster uzun olsun ister kısa hiç fark etmeksizin her türlü uzunluğa sahip olan saç şekilleri ile rahatlıkla uyum içerisinde kullanılabilir. Birçok özelliği bulunan ve pek çok kişi tarafından beğenilen kahkül çeşitlerine sahip olmak isterseniz bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Tarzınıza uygun olan modelleri alarak her türlü saç şekli ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla takma perçem fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Takma Kahkül Fiyatları

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Takma Kahkül Fiyatları

Takma kahkül fiyatları birden fazla olan etkenler ile belirlenir. Ürün rengi, uzunluğu ve kalitesi fiyatı belirleyen baş etkenler arasında yer alır. Gerçek takma kahkül modellerinde saçlara kalite testi yapılır. Kalite testlerinin yapılmasının başlıca nedeni kalitesiz olan ürünlerin daha kısa sürede yıpranma olasılığıdır. Bu ürünler yeterince sağlam değilse ısı veya diğer etkenlere karşı da dayanıklılık gösteremez. Ürünlerin kullanım süresi kısa olur, bundan dolayı da ürünlere kalite testi yaparak dayanıklı olanlar seçilir. Kalitesi az olan ürünler satışa sunulmazken kalitesi yüksek veya orta olan ürünler satışa sunulur. Kalite değerlerine sahip olan ürünlerin fiyatı da kalite değerlerine göre belirlenir. Kahkül takma çıt çıt veya klipsli olabilir bu özellik fazla etkilemese de bazı durumlarda fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Bu etkenlerle birlikte ürünlerin kenar uzunluğu da fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alabilir. Saçlar üzerinde röfle olması veya boyalar da fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Boyaların kalitesi oldukça önemli bir etkendir. Bu ürünler herhangi bir köke bağlı olmadığı için beslenemez bundan dolayı da iyi bakılmalı, dikkatli temizlenmelidir. Kullanılan boyaların bu ürüne zarar vermemesi gerekir. Bunun için de kaliteli boya kullanılması gerekir. Bundan dolayı da boyalar da fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Kahküllerin şekilleri de oldukça önemli olan etkenler arasında bulunur. Bununla birlikte kahküllerin şekilleri de fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alabilir. Çıt çıt kahkül fiyatları birçok etkene bağlı olarak belirlense de oldukça uygundur. Fiyat seçenekleri, uygun olduğundan ötürü her bütçeye de hitap eder. Takma kahkül satın almak istiyorsanız onlarca model ve renk seçeneğini inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz modellerden tarzınıza uygun olan seçenekleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Takma Kakül Nasıl Takılır?

Takma kâkül takma işlemi öncesinde çıtçıtlar açılır. Saçın ön kısmı ayarlandıktan sonra kâkül yerleştirilir. Çıtçıtlar kolay bir şekilde kapatılır. Takma işlemi sırasında öncelikle sağ ve sol kısımda bulunan çıtçıtların ayarlanması tavsiye edilir. Sonraki adımda üst bölmede yer alan tek çıtçıt geriye doğru çekilerek saça sabitlenir. Rahat bir deneyim için saçın arkaya doğru taranması gerekir. Çıtçıtları sabitlemek için alınan saç tutamının dengesi önemlidir. Bu noktada çıtçıtın ağız genişliğinin göz önünde bulundurulması gerekir. Sabitleme işlemi tamamlandıktan sonra kâkül hafifçe taranır. Sabitleme görevi, ürüne entegre edilen çıtçıt yardımıyla gerçekleşir. Kayma ve çıkma gibi olumsuzlukların yaşanmaması adına ürüne 3 noktadan sabitleme yapma özelliği eklenir. Gerçekçi bir görünüm oluşturmak adına saçınızın rengine uyumlu modeli tercih edebilirsiniz.

Takma Kakül Nerede Satılır?

Trendyol aracılığıyla farklı özelliklere sahip çok sayıda takma kâkül modelini ulaşmak mümkündür. Ürünlerin ölçüleri, renkleri, özellikleri ve fiyatları noktasında geniş bir yelpaze söz konusudur. Tasarımların sahip oldukları ortak özellik ise kaliteleridir. Konforlu kullanım sürecini desteklemek adına şekillendirme yapmaya müsait modeller hazırlanır. Tercihe göre fön veya maşa gibi işlemlerin yapılmasına fırsat verilir. Takma kâküllerin yan kısımları genellikle uzun bırakılır. Benimsenen tasarım sayesinde ürünün saçla bütünleşmesi kolaylaşır. Bu nokta renk kriteri de oldukça önemlidir. Var olan geniş renk skalası, doğru seçimin yapılmasını mümkün hale getirir. Trendyol’dan istediğiniz renk, ölçü ve fiyata sahip kaliteli tasarımlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Takma Saçlar Nasıl Takılır?

Takma saçın sabitlenmesi için çıtçıtlardan yardım alınır. Bu sayede kolay ve pratik şekilde kullanım imkanı sunulur. Peruk modelleri, istenilen şekilde ayarlama yapmaya fırsat tanır. Üzerinde bulunan çıtçıtlar sayesinde saniyeler içerisinde saça sabitlenir. İnce veya kalın telli saçlar için rahatlıkla tercih edilir. Hedeflenen görünüme hızlı şekilde kavuşulur. Kişiler; hazırlanan çıtçıtlı sistem sayesinde uygulamayı başka birine ihtiyaç duymadan tek başına kolayca yapar. Bir ayna karşısında istenilen ayarlama yapıldıktan sonra çıtçıtların kapatılması yeterlidir. Sonrasında tarama ve şekillendirme adımlarına geçilir. Farklı saç stilleri yaratabilmek için ihtiyacınız olan desteği ilgili bu ürünler sayesinde karşılayabilirsiniz.