"

Yılbaşı Oyunları

" araması için 1265 sonuç listeleniyor
Ks Games Yılbaşı Tombala

Ks GamesYılbaşı Tombala

(1)
44 TL
Çok Al Az Öde
Sepete Git
YKSTORE Yılbaşı Tombala

YKSTOREYılbaşı Tombala

94,90 TL
Sepete Git

En Eğlenceli Yılbaşı Oyunları Trendyol’da!

Oyunlar arasında sadece çocuklara hitap eden değil, aynı zamanda yetişkinlere hitap eden seçenekler de vardır. Pek çok kişi boş zamanlarında eğlenebilme adına oyun oynar. Özellikle kalabalık bir yerde bulundukları zaman eğlenceli aktivitelerden keyif alan müşteriler, yılbaşında da keyifli vakit geçirmek amacıyla birçok oyundan faydalanırlar. Yılbaşı oyunları denildiği zaman akla ilk olarak tombala gelir. Oynaması oldukça kolay olan modelin kağıdında bulunan sayıları eksiksiz bir şekilde tamamlayan kişi tombalayı kazanır. Tombala, minimum iki kişiyle oynanabilse de grupta daha fazla katılımcı sayısına sahip olunduğunda eğlence artar. Tombala birçok farklı modele sahiptir. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yılbaşı kutu oyunları da modeller arasında yer alır. Kutu ürünleri birden fazla çeşide sahiptir ve hepsinin oynanış şekli, kuralları farklıdır. Kurallara uygun olarak oynamanız gereken modelleri sadece yılbaşında değil, dilerseniz normal bir günde de oynayabilirsiniz. Bu aktiviteler genellikle minimum 4 kişiliktir. Yılbaşı kelime oyunu bu kutulu biridir. Kelime oyununda, katılımcılar ellerindeki harflerle anlamlı kelimeler üretmeye çalışır. Bu seçenek kelime dağarcığınızın gelişmesine katkı sağlar. Tıpkı tombala gibi farklı alternatiflere sahiptir. Alternatifleri inceleyerek sizin için uygun olan modele kolayca karar verebilirsiniz. Yılbaşına özel oyunlar arasından dilediğinizi seçebilir, yeni yılı karşılarken sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Modellere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli Vakitler İçin Yılbaşı Oyunları

Eğlenceli Vakitler İçin Yılbaşı Oyunları

Yılbaşı denildiği zaman akıllara birlikte yapılan eğlenceli aktiviteler gelir. Birçok farklı seçeneği oynayabileceğiniz yılbaşında sevdiklerinizle birlikte keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Seçenekler arasında genellikle minimum 4 kişiyle oynayabileceğiniz ürünler bulunsa da yılbaşı oyunları 2 kişilik seçenekleri de mevcuttur. Bu modellerden birisi kart oyunlarıdır. Klasik kart oyunlarının yanı sıra yeni ve farklı kart aktiviteleri de seçenekler arasında mevcuttur. Farklı kurallara sahip olan bu aktiviteleri dilediğiniz zaman rahatlıkla oynayabilirsiniz. Klasik haline gelen yılbaşı tombala oyunu da favori ürünler arasındadır. İki kişiyle de oynayabileceğiniz tombalada kişi sayısını dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Tombalada her katılımcıya dikdörtgen şeklinde küçük karton kartlar dağıtılır. Kartların üzerinde üç satırdan oluşan sayılar yer alır. Torbanın içinde de pul şeklinde sayılar vardır. Katılımcılar arasından bir kişi seçilir ve bu kişi torbanın içinden pul çeker. Çekilen pulun üstündeki sayının, karttaki sayı ile eşlemesi durumunda katılımcı pulu alır ve kartın üzerine yerleştirir. Tombalada sayıca fazla pulu ilk önce toplayan kazanır. Ayrıca bir satır tamamlamayı başaran kişiler de tombala terimiyle, çinko yapmış olur. Geçmişten beri yılbaşı günlerinde sıklıkla oynanan tombalanın farklı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Seçenekler arasında yılbaşı parmak oyunu da yer alır. Dilerseniz yılbaşı dekorasyon oyunları modellerinden tercih ederek evinizi ya da iş yerinizi rahatlıkla dekore edebilir, ortamda yeni yıl havasını kolay bir şekilde yaratabilirsiniz. Modeller içerisinde yılbaşını ailesiyle geçirmeyi seven kişiler için üretilen yılbaşı aile oyunları alternatifleri de yer alır. Seçenekler arasından pek çok ürüne sahip olmak isteyenler ve çeşitli aktiviteleri bir arada deneyimlemeyi tercih edenler için yılbaşı oyun seti alternatifleri de müşterilere sunulur. Bu seçenekte kart, tombala, kızma birader gibi birçok eğlenceli ürün bir arada yer alır. Set ürünlerini tercih ederek gün içinde farklı farklı oyunlar oynama avantajına sahip olabilirsiniz. Yılbaşı silah oyunları yetişkinlerin de oynayabileceği seçeneklerden biridir. Farklı bir ürün olarak yılbaşı yemek oyunları seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Yeni yılda keyifli vakit geçirebileceğiniz çoğu seçeneğe Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede yılbaşını sevdiklerinizle beraber keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Dilerseniz ürünleri tekli olarak, dilerseniz de set halinde tercih edebilirsiniz. Modelleri inceleyerek sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği kolayca satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yılbaşı Oyunları Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Yılbaşı Oyunları Fiyatları

Birçok farklı yılbaşı özel oyunlar seçeneğinin fiyatları üretimde kullanılan ham maddesine, tasarımına, ölçüsüne bağlı olarak çeşitli unsurlardan etkilenir. Geniş bir fiyat listesine sahip olan yılbaşı pastası oyunu ve diğer tüm seçenekler yeni yılı kaliteli vakit geçirerek karşılamanız için sizlere sunulur. Pek çok marka tarafından üretilen alternatiflerle eğlenmeniz oldukça kolaydır. Sevdiklerinizle birlikte rahatça oynayabileceğiniz seçeneklere, yılbaşı oyun indirimleri sayesinde ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çeşitli kampanyaların uygulandığı modeller arasından müşteriler hem zevklerine hem de bütçelerine uygun gördükleri ürünleri tercih ederler. Yılbaşında daha fazla alternatif arayan kişiler, yılbaşı oyun paketi modelleri ile eğlencenin dozunu artırabilir. Bu paketler birden fazla oyunun birleşmesiyle oluşur. Çeşitli seçenekleri bir araya getiren paketlerin içinde genellikle kart ürünleri ve tombala da yer alır. Dilerseniz kutu ürünlerinden de tercih edebilir, eğlencenin süresini uzatabilir ve sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu seçenekleri yılbaşında kullanabileceğiniz gibi normal bir günde de eğlenceli zaman geçirmek için tercih edebilirsiniz. Aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabilmek için filtreleme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde üründe olmasını istediğiniz özellikleri tek tek seçebilir, çıkan sonuçlar arasından tercihinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede size hitap eden ürünleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz de ailenizle birlikte oynayabileceğiniz yılbaşı oyunları fiyatları oldukça uygundur. Fiyatları ve modelleri inceleyerek hem zevkinize hem de bütçenize göre olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm alternatifleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin görsellerine göz atabilir, özellikler kısmından seçenek hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Filtreleme kısmından dilerseniz ürünün fiyat aralığını da seçebilirsiniz.

En Eğlenceli Yılbaşı Oyunları Trendyol’da!

En Eğlenceli Yılbaşı Oyunları Trendyol’da!

Yılbaşı oyunları nelerdir sorusu yeni yıl yaklaştıkça pek çok kişiyi heyecanlandırır. Bu sorunun birden fazla cevabı vardır. Geçmişten günümüze sıklıkla tercih edilen eğlenceli aktivitelerden birisi tombaladır. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen Tombala uzun yıllar boyunca yeni yılbaşı oyunları ile özdeşleşen bir seçenektir. Bunun yanı sıra farklı kart seçenekleri de yeni yılın sevilen tercihleri arasındadır. Gerekli kurallar etrafında oynanan modeli minimum iki kişi olacak şekilde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle, kalabalık bir ortamda rahatça oynayıp eğlenebileceğiniz yeni yıl oyunları arasından dilediğinizi bulmanız ve tercih etmeniz çok kolaydır. Yılbaşı eğlence fırsatları fiyat konusunda uygun seçeneklere sahiptir. Bu sayede ürünleri ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yılbaşı için oyun önerileri nedir diye düşünüyorsanız Trendyol’da yer alan tüm seçeneklere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı alternatiflerin yer aldığı ürünler arasından sizin için uygun olanı bulmanız oldukça kolaydır. Filtreleme özelliği sayesinde üründe aradığınız özellikleri tek tek seçerek aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Modellerden birini satın almadan önce yılbaşı oyunları yorumları kısmına göz atmanız da detaylı bir biçimde bilgi edinmenize yardımcı olur. Bu kısım sayesinde seçeneğin detayları hakkında pek çok detaya ulaşabilirsiniz. Çocuk veya yetişkin fark etmeden her müşterinin keyifle kullanabileceği modellerle eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda özellikler kısmından ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli ve avantajlı bir ürün sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de yeni yılı keyifle karşılamak ve sevdiklerinizle beraber eğlenebilmek için beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Yılbaşında Hangi Oyunlar Oynanır?

Her yıl büyük heyecanla beklenen yılbaşının vazgeçilmezleri arasında çeşitli aktiviteler yer alır. Bu soğuk kış gününde yeni yılın gelişini kutlarken vakit geçirmek isteyen kişiler, yılbaşında yapabilecekleri aktivite seçeneklerini araştırır. Yılbaşında yapılabilecek aktiviteler arasında isim şehir, tombala, kızma birader, okey gibi farklı türden pek çok aktivite bulunur. Her yaş aralığına uyumlu olan bu seçenekler, katılımcı sayısına ve yaş düzeyine göre de çeşitlendirilebilir. Özellikle Monopoly, Scrabble, Ben Kimim yılbaşında oynanacak oyunlar arasında yer alan eğlenceli seçeneklerdendir. Farklı ve eğlenceli pek çok masa oyunu da yılbaşında öne çıkan aktiviteler arasında yer alır. Twister gibi fiziksel aktiviteyi destekleyici oyunlar da yine yılbaşında keyifli vakit geçirmeye katkı sağlayacak seçeneklerdir. Uno, iskambil, Tabu gibi kart oyunları da yılbaşının vazgeçilmezleri arasında değerlendirilerek sık sık oynanır.

Yetişkinler İçin Yılbaşı Oyunları Nelerdir?

Yetişkinler için yılbaşında yapılabilecek keyifli pek çok aktivite bulunur. Özellikle her yaştan insana hitap eden tombala, Monopoly gibi oyunlar yılbaşında pek çok yetişkin tarafından tercih edilir. Bu oyunların yanı sıra yaş sınırı bulunduran alkollü, argo karakterler içeren ya da bilişsel gereklilikleri daha yüksek oyunlar da yetişkinler tarafından yılbaşını renklendirir. Yetişkinlerin yılbaşında oynayabilecekleri türlerden birisi de roleplay ve farklı evrenler üzerine kurulu masa oyunlarıdır. Bu türlerde kurmaca bir evrende seçilen karakter aracılığıyla hikayeyi devam ettirmek ve kazanmak hedeflenir. Vampir köylü, hırsız polis gibi oyunlar da aynı tema üzerinden ilerleyen ve yetişkinlerin son derece eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olan seçeneklerdir. Ayrıca okey, iskambil gibi şans oyunları da yılbaşında yetişkinlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayan seçenekler arasında öne çıkar.

Çocuklar İçin Yılbaşı Oyunları Nelerdir?

Yılbaşını keyifli bir şekilde geçirmek için çocukların oynayabileceği pek çok oyun bulunur. Özellikle de isim-şehir, adam asmaca, sessiz sinema gibi bilişsel gelişimi destekleyici klasikler, yılbaşında oynamak için tercih edilebilir. Bu seçeneklerin yanı sıra tabu gibi kelime dağarcığını geliştiren ve hayal gücünü destekleyen oyunlar da çocuklar için son derece idealdir. Tabu’ya ek olarak Twister, Uno, Monopoly gibi her yaş kitlesine hitap eden seçeneklerle oynamak da çocukların yılbaşını keyifli geçirmesine katkı sağlar. Bu tip masa başı ya da durağan olanların aksine saklambaç, körebe, soğuk sıcak gibi seçenekler de çocuklar için son derece idealdir. Çocukların yaş aralıklarına göre oynayabilecekleri türler de değişiklik gösterir. Küçük çocuklar için büyük parçalı legolarla veya slime, kinetik kum gibi materyallerle oynamak da eğlenceli seçenekler arasındadır.