İlgili Kategoriler
Renk
Yükseklik
Fiyat
Çiçek Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ortanca Yapay Çiçek

" araması için 563 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Ortanca Yapay Çiçekler Trendyol’da!

Çiçekler farklı görüntüleri, kokuları ve renkleriyle çokça talep edilen bitkilerdir. Her çiçeğin farklı bir anlamı olması sebebiyle özel günlerde de sıklıkla hediye edilir. Canlı ve yapay olmak üzere ikiye ayrılan bitkiler bulunur. Canlı bitkilerin bir zaman sonra kuruması ilk görüntüsünü değiştirir. Bu sebeple uzun yıllar boyunca kullanmak üzere yapay çiçek satın alabilirsiniz. Bu çiçekler, canlı bitkinin birebir aynısı olarak üretilir. Ortanca yapay çiçek de sıklıkla tercih edilen bitki türüdür. Hem dekoratif hem de etkili bir hediye olarak bilinen ürünleri süs olarak da kullanabilirsiniz. Farklı renk ve boyuttaki ortanca yapay çiçek online alışverişleri için Trendyol’daki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Hoş Görüntüsüyle Yapay Çiçek Ortanca Modelleri

Hoş Görüntüsüyle Yapay Çiçek Ortanca Modelleri

Çiçeklerin hoş görüntüleri bulundukları ortama canlılık katar niteliktedir. Canlı veya yapay olarak isteğe bağlı tercih edilen bitkileri süs amacıyla kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda çeşitli markaların ürettiği bitkilerin uzun yıllar boyunca süs olarak kullanılması oldukça yaygındır. Dekor ürünleri arasında yer alan yapay çiçeklerin farklı alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Bunun için yapay çiçek ortanca modelleri beğeni toplayan aksesuarlar olarak bilinir. Renkleriyle beğeni alan ve geniş kitlelere hitap eden bu aksesuarlar farklı markalar tarafından satışa sunulur. Dekoratif aksesuarlar üreten markalar tarafından imalatı gerçekleştiren modelleri, özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Bu özellikler yüksekliği, dal sayısı, renk ve yaprak detayları olarak bilinir. 35 cm, 45 cm, 50 cm ve 60 cm olmak üzere farklı boyutlara sahip ürünlerdir. 5, 7 ve 11 dallı olarak demet halinde satılır. Ortanca yapay çiçek kullananlar farklı renkleri de demet haline getirir. Örneğin; beyaz, mor, mavi ortanca yapay çiçekleri satın alarak demet yapabilirsiniz. Farklı renklerle oluşturacağınız demetleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Dekoratif Tasarımıyla Yapay Ortanca Çiçeği

Dekoratif Tasarımıyla Yapay Ortanca Çiçeği

Evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna uygun olacak tarzdaki dekoratif ürünleri zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Oda içerisindeki mobilyalarınıza uyum sağlayan tamamlayıcı aksesuar olarak yapay bitki kullanılması tavsiye edilir. Canlı renklerle enerjik bir ortam oluşturmak isteyen müşterilerin zevklerine uygun aksesuar alternatifleri bulunur. Sadeliğin ve zarifliğin temsili beyaz ortancalardan ortama enerji katan leylak renkteki ortancalara kadar çeşitli modelleri inceleyebilirsiniz. Pek çok markanın satışa sunduğu yapay ortanca çiçeği çeşitlerini farklı boyutlarda satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz yükseklikteki ürünü farklı vazolara koyarak masa üstünde veya odanızın köşesinde sergileyebilirsiniz. Ortanca yapay çiçek satın alırken yükseklik özelliğine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Modellerdeki dal sayısı da oldukça önemlidir. Bu sebeple ortanca yapay çiçek tavsiyeleri ürün seçimi sırasında önem arz eder. Renkli ve çok dallı ürünleri Trendyol’dan inceleyerek özgün dekoratif aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Ortanca Yapay Çiçek İndirimleri

Avantajlı Ortanca Yapay Çiçek İndirimleri

Pek çok yaşam alanını renklendiren nitelikteki dekoratif ürünler arasında yer alan yapay bitkiler, yaygın olarak kullanılır. Evinizin odalarında veya balkonunuzda olmak üzere hem iç hem de dış mekanlarda etkileyici görünüme sahip dekoratif ürünlerin fiyat aralığı modele göre değişim gösterir. Avantajlı alışveriş için ortanca yapay çiçek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Canlı bitkiler kuruma ve dökülme gibi problemlere sahipken yapay çiçeklerin uzun zaman boyunca bozulmadan kullanılır olması oldukça avantajlıdır. Ayrıca temizliği ve bakımı da pratik olan yapay ortanca çiçek fiyatları, ürünlerdeki dal sayısı ve uzunluğa göre değişim gösterir. Ortanca yapay çiçek yorum ve değerlendirmelerini referans alarak zevklerinize hitap eden aksesuarı seçebilirsiniz. Ortanca yapay çiçek kampanya fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlı göz alıcı modelleri satın almak için Trendyol’da satışa sunulan ürünlerin detaylarını inceleyebilirsiniz.