İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Materyal
Hacim
Parça Sayısı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Resimli Bardak

" araması için 382 sonuç listeleniyor

Kişisel Kullanıma Özel Resimli Bardak Modelleri Trendyol'da!

Bardaklar, günün her öğününde su gibi çeşitli sıvıları tüketmek amacıyla kullanılan önemli mutfak malzemelerinden biridir. Bu ürünler sayesinde içilmek istenen her türlü içecek rahatça tüketilebilir hale gelir. Çeşitleri çok olan modeller sayesinde de tüketeceğiniz içeceğe göre farklı seçenekler bulunabilmeniz mümkündür. Kullanım yerleri ve amacı düşünülerek farklı tasarımlar ile üretilen ve farklı hammaddelerden elde edilen ürünler de mevcuttur. Cam, porselen, seramik gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen çeşitler, sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimine uygun olarak yapılır ve sofralarda yerini alır. Ayrıca rahat tutuş imkanı sağlamak için sap ile birlikte üretilen kupalar, genelde sıcak içecekler için tercih edilen çeşitlerdendir. Seramik ve porselen olarak çok fazla modele sahip olan kupalar, farklı tarzlara sahip olan müşterilere hitap edebilir. Özel günler için değişik stillere sahip kupalar kullanıma sunulur. Fotoğraflı ve yazılı, belli karakterlerin bulunduğu modeller oldukça sık tercih edilir. Bunun yanında isteğiniz doğrultusunda bazı modellerin kişiye özel olduğunu belli edecek şekilde yazılar ve resimler ekleyebilmek mümkündür. Bu sayede eklenen yazı veya fotoğraflar sayesinde kişinin kendine ait kupası belirgin bir özelliğe sahip olur. Genelde porselen ile seramik ürünlere resim ve çizimler yapılır ve bu ürünlerde birden çok tasarım bulunabilir. Porselen ve seramik ürünler, sahip olduğu özellikler sayesinde sıcak içecekler için kullanımı rahat modellerdir. Bu ürünlerde kendi fotoğraf baskılarınızı da yapabilir ve kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu özel resimli bardak çeşitleri ile kişisel bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Kendinize özel, kimsenin kullanamayacağı ya da hediye olarak sevdiğiniz kişilere vermeyi düşündüğünüz tasarımları olan resimli bardak modelleri arasında eğlenceli çeşitler de mevcuttur. Resimli bardaklar, kişiye özel olarak tasarlanan ve kendisine aidiyet duygusunu veren özel ürün modellerindendir. Genelde kupalara fotoğraf baskısı yapılır. Bu nedenle sıcak içecekler için kullanımı çok uygun olabilir. Doğum günleri, sevgililer günü gibi çeşitli özel günlerde hediye almak için oldukça sık tercih edilen resimli çay bardağı hediye alan kişi için de özel bir anlam ifade eder. Bu ürünleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Beğeni Alan Resimli Bardak Çeşitleri

Beğeni Alan Resimli Bardak Çeşitleri

Resimli bardak online alışveriş imkanı ile kolaylıkla temin edilebilir. Her ne kadar bir sıvıyı tüketme amacı için kullanılan mutfak gereçlerinden biri olsa da kişinin zevkine uygun olarak görsellik açısından özenle seçilen malzemelerden biridir. Herkes kullandığı gereci benimsemek ister ve sevdiği bir eşyada bir şeyler içmeyi tercih eder. Kupanın sahip olduğu özellik, üzerinde bulunan şekiller ve modelin rengi bile kullanımını belirleyen faktörler arasında yer alır. Belli figürlere sahip resimler veya yazılar kullanılarak çok çeşitli renklerde tasarlanan ürünler, özel günler için kullanımına sunulur. İstediğiniz desende ve renkte ürün modelleri bulabileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızı da yaptırabilmek ve kullanabilmek mümkündür. Tamamen kişinin zevkine ve ihtiyacına göre dizayn edilen resimli viski bardağı ile içeceğinizi yudumlamak çok keyifli olabilir. Normal kullanım için olan modellerinde çok çeşit bulunabildiği gibi kabe resimli bardak modelleri de kişinin beğenisi dikkate alınarak tasarlanır. Böylece bardak resimli baskı ile herkesin tarzına hitap eder. Kahve ve çay gibi sıcak içecekler içmeyi sevenler için renkli ve özgün tasarımlara sahip resimli bardak satın alabilirsiniz. Ürünler sahip olduğu farklı fotoğraflar sayesinde herkese özel kullanım imkanı sunar. İster kendi fotoğraflarınızı isterseniz de sevdiğiniz fotoğrafları kupanızla buluşturarak kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlere isminizin baş harflerini de istediğiniz renkler ile bastırabilirsiniz. Sevdiklerinizi resimli bardak hediye ile şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Kupa olması dışında resimler ve yazılar cam ürünlere de işlenebilir. Cam ürünler sağladığı şeffaf görünüm sayesinde üzerine basılan yazılar ve resimlerle şık bir görünüme sahip olur. Kupada olan resim veya yazı ile içeceğin rengi bütünleşebilir ve ortaya doğal bir renk çıkabilir. Her uzunlukta ve modelde resimli cam bardak bulmak mümkündür. Su gereçlerinde ve kahve fincanlarında da çeşitli desenlerde bulabileceğiniz ürünleri kullanmak keyifli olabilir. Ürünlerin fiyatları yapıldığı hammadde ve modele göre değişebildiği gibi desenine, rengine ve fotoğraf gibi eklemelere göre farklılık gösterebilir. Bir diğer unsur da ürünlerde kullanılmak istenen baskının kaplayacağı alandır. Kupada bulunan resimde kullanılacak renk ne kadar artarsa, ürünün fiyatı da buna bağlı olarak değişebilir. Ayrıca almak istediğiniz ürünlerin ölçüsü de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Bu sayede birçok seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekler arasında sevdiklerinize hediye alabileceğiniz güzel çeşitler vardır. Bu çeşitlerle onları mutlu edebilirsiniz. Kendinize uygun ölçüde ve modelde bir ürüne karar verdikten sonra istediğiniz resimli bir baskıyı uygun fiyatlar ile bulabilmeniz mümkündür. Baş harfleri, özel yazılar ve seçilen fotoğraflar gibi çeşitli baskı imkanı sayesinde özgün bir görünüme kavuşan kupalar kişiye özgü bir ürün özelliğine sahip olur. Resimli bardak indirim dönemlerini Trendyol’dan takip edebilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Resimli Bardak Tasarımları

Kaliteli ve Kullanışlı Resimli Bardak Tasarımları

Ofis ortamında ya da evde insanlar genellikle kendi kupalarını kullanmak ve o ürünlerde içeceklerini içmeyi tercih eder. İhtiyaç doğrultusunda seramik, porselen gibi kupalar sıcaklığı koruduğu için çok fazla kullanılır ancak belirgin farklılık olması istendiği için de resimli kupalar revaçta olabilir. Bu sayede aradığınız renkte ve desende kupaları bulabilmeniz mümkündür. Porselen üzerine baskı yapılarak müşteriye sunulan fotoğraflı kulplu ürünler ile sıcak içecekler rahatlıkla tüketilir. Fotğraflı kupalarda yoğun olarak hayvan figürleri yer alır. Kedili veya köpekli, fil, aslan, ayıcık gibi hem eğlenceli hem de şık tasarımlı hayvan motifleri bulunur. Ayrıca kadın ve erkek figürleri, burçların yer aldığı kupalar, geometrik desenlere sahip modeller, yelkenli resimler her renk kupalara basılır ve çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ayrıca yazıların bulunduğu fotoğraflar, sevgililer için kalp emojili, Seni Seviyorum yazılı ürünler da özellikle hediye almak için çok sık satın alınan çeşitlerdir. Bu niteliklere sahip fotoğraflar dışında film karakterleri veya çizgi karakterler de resim edilebilir. Sık tercih edilen bir diğer fotoğraflı modeller ise Atatürk resimli kupa bardak çeşitleridir. Bu modeller içeceği tüketmek amaçlı kullanım yanında dekor amaçlı da ofis masalarında yerini alır. Şık ve özgün tasarımlara sahip bulabileceğiniz resimler ile kendinize özel Atatürk fotoğraflı kupaya sahip olabilirsiniz. Sadece Atatürk portresi kullanılarak veya imzası ile birlikte resmi kullanılarak genelde siyah beyaz basılan kupalar, fazlasıyla rağbet görür. Kupa ürünlerde baskısı yapılabilen fotoğraflar, kahve ürünleri veya uzun su gereçlerine de işlenebilir. Cam ürünlerde da bulunan resimler ile aradığınız ürünü satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sıcak içeceği içmeyi sevdiğiniz porselen veya cam tasarımlara karar verdikten sonra Trendyol’dan güvenle satın almak olabilir.

Sık Tercih Edilen Resimli Kupa Seçenekleri

Sık Tercih Edilen Resimli Kupa Seçenekleri

Hediye seçimi yaparken alınacak kişinin zevki ve kullanım ihtiyacı dikkate alınır. Hediye almak her ne kadar eğlenceli bir süreç olsa da bazen zorlayıcı olabilir. Özellikle hediye alınacak kişi sizin için çok önemli biri ise ekstra bir özen göstermeniz mümkündür. İçecek gereçleri de düşünülen ilk hediyelerden biridir. İhtiyaçları karşılamak maksadıyla yenilenen tasarımlar ile yeni ürünler üretilir ve müşteriye sunulur. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller, kişinin kullanım amacına göre dizayn edilerek rahat bir tüketim imkanı sunar. Farklı renkler sayesinde hediye alacağınız kişinin zevkine göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bardak modellerinde genellikle porselen gibi malzemelerden yapılmış, ısıya dayanıklı, içimi rahat tasarımlar tercih edilir. Özel tasarımlar ile sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz. Çay veya kahve gibi sıcak içecekleri içmeyi çok seven sevgiliye fotoğraflı ürün almak onu mutlu edebilir. Sevgililer için özel olarak tasarlanan ve doğum günlerinde, sevgililer gününde veya size ait özel günlerde hediye olarak tercih edilebilecek resimli rakı bardağı mevcuttur. Kalp emojisi, kız ve oğlan resimleri gibi sevginizi yansıtacak fotoğraflı ürünler bulabilir ve sevgilinizi şımartabilirsiniz. Bu çeşitleri alacağınız kişinin zevkine göre seçebilirsiniz. Bu sayede onları çok mutlu edebilirsiniz. Hatta birbiri ile eş olan ürünleri kendinize de alabilir ve takım halinde kullanabilirsiniz. Böylece sevginizi paylaşmış olur ve birlikteyken kullandığınız gereçlerde sıcak bir şeyler içmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bardaklarda belli karakterlerin olmasının yanında kendi fotoğraflarınızı da bastırarak sevgilinizi şaşırtabilmek de mümkündür. Hayvan motifleri, kadın, erkek, gemi, yelken desenleri, geometrik desenler, çizgi karakterler, sevgili motifleri, burçların yer aldığı ürün çeşitliliği sayesinde kendi zevkinize hitap eden ürüne Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Resimli Bardak Yorum ve Değerlendirmeleri

Resimli Bardak Yorum ve Değerlendirmeleri

Gün içerisinde çay ve kahve başta olmak üzere çeşitli sıcak içecekler çok sık tüketilir. Özellikle soğuk kış günlerinde bitki çayları, çeşitli şifaların olduğu çeşitleri içebilmek için kupalar tercih edilir. Uykunun açılması ve enerji vermesi için de ebatları büyük boylarda kupa tasarımları oldukça kullanışlıdır. Bu nedenle içimi ve tutuşu rahat olan ayrıca bir şeyler içmekten keyif alan insanlar genelde yanlarında iş yerlerine götürür. Evde de bir şey içileceği zaman bu ürünler tercih edilebilir. Kalabalık bir yerde çalışıyorsanız veya evde sadece kendinize ait bir ürün olsun istiyorsanız, satın alacağınız fotoğraflı modeller sayesinde bu durumu gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz karakterlerin bulunduğu, harflerin yer aldığı veya sevdiğiniz takımın renklerini ya da amblemini taşıyan bir kupa sayesinde gerecin size ait olduğu tanımlanmış olur. Hediye edilebilecek fotoğraflar dışında yazıların da bulunduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Resimli bardak yorumlarını yapan müşteriler modellerin kalitesinden ve estetik görünümlerinden bahsedebilir. Sizler de bu yorumlara göz atarak hem kaliteleri hem özellikleri hem de tasarımları ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte sevdiğiniz sözleri yazdırabilir, sevdiklerinizle aranızda kullandığınız özel kelimeler varsa bunları kullanmayı düşünebilirsiniz. Genelde işe yeni başlayan kişiler için de fotoğraflı ve yazılı modeller hediye alternatifi olarak düşünülebilir. Resimli bardak tavsiyelerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan çeşitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Aldığınız hediyenin sadece bir eşya olduğunu düşündürmeyeceğiniz sihirli kupa modellerine göz atabilirsiniz. Sihirli modeller ile ilk defa tanışacak kişiler için inanılmaz bir deneyim olabilir. Bir kupa olacağını düşünen arkadaşınızın ürünün içerisine sıcak bir içecek koyduğu anda yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluk görülmeye değerdir. Bu modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Rahat Kullanım Sağlayan Resimli Bardak Seçenekleri

Rahat Kullanım Sağlayan Resimli Bardak Seçenekleri

Özel kullanım dışında yılbaşı gibi özel günler için tasarlanan, yılbaşını çağrıştıran Noel Baba, geyik, elf gibi karakterlerin yer aldığı fotoğraflı kahve kupaları ve su bardakları alabilirsiniz. Evinizde bu modeller ile takım yaparak hem kendiniz hem de misafirleriniz için değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kahve fincanlarında ve farklı boyutlardaki su veya meşrubat bardaklarında da fotoğrafları bulabilmeniz mümkündür. Birbiri ile uyum halinde olan ve birbirini tamamlayan fotoğraflı modellerin ikili takımları bulunur. Birini kendinize diğerini de sevdiğiniz kişiye alarak birlikte kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Çok fazla kullanılan meşrubat bardaklarında veya kahve kupalarında birçok farklı desende bulabileceğiniz setler mevcuttur. Resimli bardak kampanya zamanlarını takip ederek 6'lı takım halinde alındığında sofranızda bir bütünlük oluşur ve takım halinde kullanılması şık bir görünüm sağlar. Bu şekilde farklı bir görünüm elde ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Fotoğraflı kahve bardağı, meşrubat bardağı, kahve yanı su bardağı gibi setleri alarak takım elde edebilirsiniz. Takım halinde alınan kupalar kullanım rahatlığının yanında uygun fiyatlı olması nedeniyle sıkça tercih edilir. Tek parça şeklinde almak yerine kupaların üzerinde bulunan fotoğraflarda bir uyum bulunur ve siz de zevkinize uygun olan fotoğraflı bardağı alarak hem mutfağınızda kullandığınız takımlara görsellik katabilir hem de kupaları tek tek alma maliyetinden kurtulabilirsiniz. Aradığınız özellikteki fotoğraflı kupa fiyatları değişkenlik gösterebilir. Her bütçeye uygun olan kupa modellerini bulabilmeniz mümkündür. Hangi bardağı almak istiyorsanız, rengine ve modeline karar vermek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Sihirli tasarımlar, fotoğraflı modeller ya da baskılı tasarımları görüntüleyebilir v beklentilerinize uygun olan çeşitleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflı yorumları inceleyebilir ve doğru seçimler yapabilirsiniz. Kaliteli markalar tarafından üretilen çeşitleri uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Resimli Bardak Fiyatı

Her Bütçeye Uygun Resimli Bardak Fiyatı

Bardaklara günün her saatinde ihtiyaç duyulur. Su içerken kullanılanların yanında içilen çay veya kahve gibi sıcak içecekleri tüketmeye yarayan tasarımlar bulunur. Aynı zamanda içmek istenilen her türlü içeceğe göre de modeller mevcuttur. Ürünlerin malzeme yapısının yanı sıra tasarımları da farklılık gösterebilir. Çeşitli baskıların bardağa eklenebilmesinin mümkün olması ile birlikte yeni ve farklı özellikler de geliştirmeye başlanır. Bunların başında müşteriler tarafından da memnun olunan sihirli kupalar vardır. Farklı tasarımlar ile sürekli yenilenen ve değişik baskı modelleri ile müşteriye yenilik sunan modeller arasında sihirli kupalar önemli bir yere sahiptir. Genelde düz ve bir desene sahip olmayan siyah kişiye özel resimli bardak olarak görülen sihirli modeller ile sürprizler yaratabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir içecek olmayan resimli bardak sıcak su eklenmesi halinde fotoğraflı bir modele dönüşür. Sahip olduğu gizli tasarımı sayesinde kupanın içerisine sıcak su ilave edildiğinde bardağın dış yüzeyi yavaşça renk değiştirmeye başlar ve kupada baskısı yapılan resim görünmeye başlar. Resimli bardak fiyatı birçok etken göz önüne alınarak belirlenir. Sadece sıcak su ile etkileşime girdiğinde üzerinde bulunan baskıyı gösteren ürünlere özel işlemler yapılır. Standart özellikte sıradan gibi görünen bu kupanın üst katmanında siyah renk bulunur. Bu siyah renge sahip kupa, transparan özelliktedir. Bardağın sıcak su ile temas etmesi halinde transparan hale gelen üründe gerçek baskı ortaya çıkar. Bu özelliğe sahip olan ürünler de sihirli bardak adını alır. Bardak resimli baskı özelliği ile kişiselleştirilir. Hediye almak için düşünüldüğünde sık tercih edilen bardak modellerinden olan bu ürünlerde istediğiniz baskıları tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile olan fotoğrafınızı ya da onun çok sevdiği resimleri koyabilirsiniz. Sevgilinizle sıcak bir şeyler içtiğinde sevgi sözlerinin olduğu sihirli bardaklardan satın alabilirsiniz. Porselen kupalar üzerinde istediğiniz resimlerin baskısı yapılarak görünmez özellikte olan sihirli kupaları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. İlk bakışta siyah düz bir kupa görünümünde olan bu ürünlere sıcak çay, kahve gibi içecekleri koydukları zaman değişecek görüntüyle hoş sürprizler yapabilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerini Trendyol’dan bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Resimli Bardak Nasıl Yapılır?

Bu ürünü hazırlamak için temiz ve kuru bir porselen bardak, özel kalemler ya da seramik boyalar kullanılabilir. Boyamayı ve çizimleri yapmak için fırça, renkli kalemler veya çıkartmalar gibi malzemelerden faydalanabilirsiniz. Bardağa yapmak istediğiniz tasarıma karar verdikten sonra porselen kalemleri veya seramik boyalarını kullanarak ürünün yüzeyini renklendirebilirsiniz. İşlemi tamamlandıktan sonra boyaların veya kalemlerin talimatlarına uygun olarak kurumalarını beklemek gerekir. Bazı porselen kalemleri veya boyalar, fırınlanmaya ihtiyaç duyar. Talimatlarına göre fırınlanması ve boyaların bardağın yüzeyine iyice tutunmasının sağlanması gerekir. Eğer fırınlama gerektirmeyen bir ürün kullanmayı tercih ediyorsanız şeffaf vernik aracılığıyla boyanın korunmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün üstüne ister desen ister yalnızca renk kullanabilir, yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Farklı zevklere hitap eden ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir bardak tasarlayabilirsiniz. Kullanacağınız malzemeye uygun boyalar tercih etmeniz, önemli unsurlar arasında yer alır.

Resimli Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Resimli bardaklar, çeşitli tasarım ya da desenlerle kullanan kişilerin tercihine sunulan özgün ve estetik ürünler arasında yer alır. Canlı ve renkli desenlerle süslenmiş olan bu ürünler, enerjik bir atmosfer oluşturulmasını sağlar. Orman, deniz, çiçek veya kuş gibi doğa motifleriyle süslenen bardaklar, huzurlu ve doğal bir görünüm sunar. Sevilen çizgi film karakterleri veya ünlü ikonlarla süslenmiş modeller hem çocukların hem de hayranlarının ilgisini çeker. Portreler ve diğer fotoğraflarla tasarlanan kişisel bardaklar, özel bir hediye veya anı olarak kullanılabilir. Ünlü ressamların eserlerinden alıntılar veya sanatsal desenlerle süslenen ürünler, estetik bir görünüm sağlar. Yaz, kış, bahar ya da sonbahar renkleri ve desenleriyle tasarlanan ürünler, mevsimsel atmosfere uyum sağlar. Bu ürünler, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap ederek kişisel tarzı yansıtmak ve günlük yaşamda keyifli bir deneyim sunmak için tercih edilebilir.

Resimli Bardak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Resimli bardak satın alırken kalite, malzeme, tasarım ve kullanım amacına uygunluk gibi önemli faktörlere dikkat etmek gerekir. Bardağın kaliteli ve dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olması tavsiye edilir. Cam, seramik veya porselen gibi sağlam malzemeler tercih edilebilir. Bardak üzerindeki resim veya desenin tasarımı, baskının net ve canlı olmasını sağlar. Dikkatli ve uzun ömürlü baskılar tercih edilebilir. Bardağın kullanımı sırasında sağlığa zarar verebilecek kimyasal maddeler içermemesine dikkat etmek gerekir. Güvenli ve gıda uyumlu malzemeler tercih edilmesi önemlidir. Ürünün temizlenmesi ve bakımının kolay olması pratik bir kullanım imkanı sunar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir veya kolayca temizlenebilir olması tavsiye edilir. Resimli bardak seçerken kişisel zevkleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hem dayanıklı hem de estetik bir ürün seçmek keyifli bir kullanım elde etmeye yardımcı olur.