placeholder
"

Resimli Bardak

" araması için 450 sonuç listeleniyor

Resimli Bardak

Şık Resimli Bardakların Kullanımı

Şık Resimli Bardakların Kullanımı

Bardaklar, günün her öğününde su gibi çeşitli sıvıları tüketmek amacıyla kullanılan en önemli mutfak malzemelerinde biridir. Bardaklar sayesinde içilmek istenen her türlü içecek rahatça tüketilebilir hale gelir. Çeşitleri çok olan bardak modelleri sayesinde de tüketeceğiniz içeceğe göre farklı bardak seçiminde bulunabilmeniz mümkündür. Kullanım yerleri ve amacı düşünülerek farklı tasarımlar ile üretilen ve farklı hammaddelerden elde edilen bardaklar da mevcuttur. Bardakların kullanım yeri arttıkça kullanılan maddelerde ve bardak modellerinde de farklılıklar meydana gelmektedir. Cam, porselen, seramik gibi farklı maddeler kullanılarak üretilen bardaklar, sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimine uygun olarak üretilmekte ve sofralarda yerini almaktadır. Ayrıca rahat tutuş imkanı sağlamak için sap ile birlikte üretilen kupa bardaklar, genelde sıcak içecekler için tercih edilen bardak çeşitlerindendir. Seramik, porselen olarak çok fazla modele sahip olan kupa bardaklar farklı tarzlarda da kullanıcıya hitap etme çabasındadır. Özel günler için değişik stillere sahip kupa bardaklar piyasaya sunulmaktadır. Resimli, yazılı, belli karakterlerin bulunduğu bardak modelleri oldukça tercih edilir. Bunun yanında isteğiniz doğrultusunda bazı bardak modellerine kişiye özel olduğunu belli edecek şekilde yazılar ve resimler ekleyebilmek mümkündür. Bu sayede eklenen yazı veya resimler sayesinde kişinin kendine ait bardağı daha belirgin bir özelliğe sahip olur. Genelde porselen ve seramik bardaklara resimler ve çizimler yapılmakta ve bu bardaklarda birden çok tasarım bulunmaktadır. Porselen ve seramik sahip olduğu özellikler sayesinde sıcak içecekler için kullanımı rahat bardak modelleridir. Bu bardaklara kendi fotoğraf baskılarını da yapabilir ve kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu özel resimli bardak ile kişisel bir kullanım imkanı sağlarsınız. Kendinize özel, kimsenin kullanamayacağı ya da hediye olarak sevdiğiniz kişilere vermeyi düşündüğünüz bardak modeli olan resimli bardak bardak modelleri arasında eğlenceli bir bardak modeli olma özelliğine sahiptir. Resimli bardaklar, kişiye özel olarak tasarlanan ve kendisine aidiyet duygusunu veren özel bardaklar modellerindendir. Genelde kupa bardaklara resim baskısı yapılır. Bu nedenle sıcak içecekler için kullanımı daha çok uygun olmaktadır. Doğum günleri, sevgililer günü gibi çeşitli özel günlerde hediye almak için oldukça sık tercih edilen resimli bardaklar, hediye alan kişi için de anlamlı bir hediye olmaktadır. Baş harfleri, özel yazılar ve seçilen fotoğraflar gibi çeşitli baskı imkanı sayesinde özgün bir görünüme kavuşan bardaklar kişiye özgü bir bardak olma özelliğine sahip olur.

Resimli Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Resimli Bardak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bardaklar her ne kadar bir sıvıyı tüketme amacı için kullanılan mutfak gereçlerinden biri olsa da kişinin zevkine uygun olarak görsellik açısından özenle seçilen malzemelerden biridir. Herkes bardağını benimsemek ister ve sevdiği bir bardakta bir şeyler içmeyi tercih eder. Bardağın sahip olduğu özellik (porselen, cam, vb.), üzerinde bulunan şekiller ve bardağın rengi bile kullanımını belirleyen faktörler arasında yer alır. Belli figürlere sahip resimler veya yazılar kullanılarak çok çeşitli renklerde tasarlanan bardaklar, özel günler için alıcının karşısına çıkmaktadır. İstediğiniz desende ve renkte bardak modelleri bulabileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızı da yaptırabilmek ve kullanabilmek mümkündür. Tamamen kişinin zevkine ve ihtiyacına göre dizayn edilen bu resimli bardaklarda içeceğinizi yudumlamak oldukça keyifli olacaktır. Normal kullanım için olan bardak modellerinde çok çeşit bulunabildiği gibi resimli bardak modelleri de kişinin beğenisi dikkate alınarak tasarlandığı için birden çok motifte ve renkte resimli bardak bulabilmek mümkün hale gelmektedir. Kahve ve çay gibi sıcak içecekler içmeyi sevenler için renkli ve özgün tasarımlara sahip resimli kupa bardak sahip olduğu farklı resimler sayesinde herkese özel kullanım imkanı sunar. İster kendi fotoğraflarınızı isterseniz de sevdiğiniz fotoğrafları bardağınızla buluşturarak kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca bu bardaklara isminizin baş harflerini de istediğiniz renkler ile bastırabilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kişiye alacağınız resimli bardak ile onu şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Bardakların kupa olması dışında resimler ve yazılar cam bardaklara da işlenebilmektedir. Cam bardaklar sağladığı şeffaf görünüm sayesinde üzerine basılan yazılarda ve resimlerde şık bir görünüme sahip olur. Bardakta olan resim veya yazı ile içeceğin rengi cam sayesinde bütünleşmekte ve ortaya doğal bir renk çıkmaktadır. Her uzunlukta ve modeldeki cam bardaklar da resimli cam bardak olabilme özelliğine sahiptir. Su bardaklarında, kahve bardaklarında ve fincanlarda da çeşitli desenlerde bulabileceğiniz bardakları kullanmak da oldukça kolay. Bardakların fiyatları yapıldığı hammadde ve modeli olmasının yanında bardağın desenine, rengine ve resim gibi eklemelere göre farklılık göstermektedir. Bir diğer unsur da bardakta kullanılmak istenen baskının kaplayacağı alandır. Bardakta bulunan resimde kullanılacak renk ne kadar artarsa bardağın fiyatı da buna bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca almak istediğiniz bardakların ölçüsü de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Kendinize en uygun ölçüde ve modelde bardağa karar verdikten sonra istediğiniz resimli bir baskıyı uygun fiyatlar ile bulabilmeniz mümkün.

Sihirli Resimli Kupalar

Sihirli Resimli Kupalar

Bardaklara günün her öğünü ihtiyaç duyulmaktadır. Su içerken kullanılan su bardaklarının yanında, kahvaltıda veya öğün aralarında içilen çay veya kahve gibi sıcak içecekleri tüketmeye yarayan bardaklar bulunmaktadır. Aynı zamanda içmek istenilen her türlü içeceğe göre de bardak modelleri bulunmaktadır. Hammadde yapılan değişikliğin yanında bardaklara özel geliştirmeler de yapılmaktadır. Çeşitli baskıların bardağa eklenebilmesinin mümkün olması ile birlikte yeni ve farklı özellikler de geliştirilmeye başlanmıştır. Bunların başında kullanıcılar tarafından da memnun olunan Sihirli Kupalar vardır. Farklı tasarımlar ile sürekli yenilenen ve değişik baskı modelleri ile kullanıcıya yenilik sunan bardak modelleri arasında sihirli kupalar da yerini almıştır. Genelde düz ve bir desene sahip olmayan siyah resimli bardak olarak görülen sihirli bardaklar ile sürprizler yaratabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir sıcak içecek yokken sadece siyah bir bardak gibi görünen bu özel bardaklar sıcak suda resimli bardak görünümüne kavuşur. Sahip olduğu gizli tasarımı sayesinde kupanın içerisine sıcak su ilave edildiğinde bardağın dış yüzeyi yavaşça renk değiştirmeye başlar ve kupada baskısı yapılan resim görünmeye başlar. Sadece sıcak su ile etkileşime girdiğinde üzerinde bulunan baskıyı gösteren bardaklara özel işlemler yapılmaktadır. Standart özellikte sıradan gibi görünen bu kupa bardağın üst katmanında siyah renk bulunmaktadır. Bu siyah renge sahip kupa transparan özelliktedir. Bardağın sıcak su ile temas etmesi ile birlikte de transparan hale iyice gelen bardakta gerçek baskı ortaya çıkıyor. Bu özelliğe sahip olan bardaklar da sihirli bardak adını almaktadır. Hediye almak için düşünüldüğünde sık tercih edilen bardak modellerinden biri olan sihirli bardaklara da resimler ve yazılar basılabilir. Sevdiğiniz kişi ile olan fotoğrafınızı ya da onun çok sevdiği resimleri koyabilirsiniz. Sevgilinize sıcak bir şeyler içtiğinde sevgi sözlerinin olduğu sihirli bardaklardan satın alabilirsiniz. Porselen kupalar üzerinde istediğiniz resimlerin baskısı yapılarak görünmez özellikte olan sihirli kupaları sevdiklerinize de armağan alabilirsiniz. İlk bakışta siyah düz bir kupa görünümünde olan bu bardaklara sıcak çay, kahve gibi içeceklerini koydukları zaman değişecek görüntüye şaşıracak ve çok sevinecekler. Sihirli bardaklarını kullanabilmek için sıcak içecekleri gün içerisinde sık sık tercih edecekler. Siz de bu sihirli kupa sayesinde hem sevdiğiniz kişiyi mutlu edeceksiniz hem de mutluluğunu paylaşacaksınız.

En Çok Tercih Edilen Resimli Kupalar

En Çok Tercih Edilen Resimli Kupalar

Ofis ortamında, okulda veya evde insanlar genellikle kendi kupalarını kullanmak ve o bardaklarda içeceklerini içmeyi tercih eder. İhtiyaç doğrultusunda seramik, porselen gibi kupalar sıcaklığı koruduğu için çok fazla kullanılmaktadır ancak belirgin farklılık olması istendiği için de resimli kupalar revaçta olmaktadır. Bu sayede aradığınız renkte ve desende kupa bardakları bulabilmeniz mümkündür. Porselen kupa üzerine baskı yapılarak kullanıcıya sunulan resimli kulplu bardak ile sıcak içecekler rahatlıkla tüketilmektedir. Resimli kupalarda yoğun olarak hayvan figürleri yer almaktadır. Kedili veya köpekli, fil, aslan, ayıcık gibi hem eğlenceli hem de şık tasarımlı hayvan motifleri bulunur. Ayrıca kadın - erkek figürleri, burçların yer aldığı kupalar, geometrik desenlere sahip kupalar, yelkenli resimler her renk kupalara basılmakta ve en çok tercih edilen kupalar arasında yer almaktadır. Ayrıca yazıların bulunduğu resimler, sevgililer için kalp emojili, Seni Seviyorum yazılı bardaklar da özellikle hediye almak için çok sık satın alınan bardaklardır. Bu niteliklere sahip resimler dışında film karakterleri veya çizgi karakterler de bardaklara resim edilmektedir. En çok tercih edilen bir diğer resimli bardak modelleri ise Atatürk resimli kupa bardak içeceği tüketmek amaçlı kullanım yanında dekor amaçlı da ofis masalarında yerini almaktadır. Şık ve özgün tasarımlara sahip bulabileceğiniz resimler ile kendinize özel Atatürk resimli kupa bardağına sahip olabilirsiniz. Sadece Atatürk portresi kullanılarak veya imzası ile birlikte resmi kullanılarak genelde siyah beyaz basılan kupa bardaklar, fazlasıyla rağbet görmektedir. Kupa bardaklarda baskısı yapılabilen resimler kahve bardakları veya uzun su bardaklarına da işlenebilir. Cam bardaklarda da bulunan resimler ile aradığınız ürünü satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sıcak içeceği içmeyi sevdiğiniz porselen veya cam bardağa karar verdikten sonra nasıl bir deseni olan bardağa sahip olmaya karar vermektir. Hayvan motifleri, kadın - erkek, gemi - yelken desenleri, geometrik desenler, çizgi karakterler, sevgili motifleri, burçların yer aldığı bardak çeşitliliği sayesinde kendi zevkinize hitap eden bardağa sahip olabilirsiniz.

Aradığınız Hediye Resimli Bardaklar

Aradığınız Hediye Resimli Bardaklar

Hediye seçimi yaparken alınacak kişinin zevki ve kullanım ihtiyacı dikkate alınır. Hediye almak her ne kadar eğlenceli bir süreç olsa da bazen zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle hediye alınacak kişi sizin için çok önemli biri ise. Bardaklar da almak için düşünülen ilk hediyelerden biridir. Bardak piyasası da ihtiyaçları karşılamak maksadıyla yenilenen tasarımlar ile yeni bardaklar üretmekte ve tüketiciye sunmaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen bardaklar, kişinin kullanım amacına göre dizayn edilerek rahat bir tüketim imkanı sunmaktadır. Farklı renkler sayesinde hediye alacağınız kişinin zevkine göre bardak modeli beğenebilirsiniz. Bardak modellerinde daha çok porselen gibi malzemelerden yapılmış, ısıya dayanıklı içimi rahat bardaklar tercih edilir. Çay veya kahve gibi sıcak içecekleri içmeyi çok seven sevgiliye resimli bardak almak hem onu mutlu edecektir hem de bardak bulma derdinden kurtulacaktır. Sevgililer için özel olarak tasarlanan ve doğum günlerinde, sevgililer gününde veya ikinize ait özel günlerde hediye olarak tercih edilebilecek resimli bardaklar mevcuttur. Kalp emojisi, kız ve oğlan resimleri gibi sevginizi yansıtacak resimli bardaklar bulabilir ve sevgilinizi şımartabilirsiniz. Hatta birbiri ile eş olan bardakları kendinize de alarak takım halinde kullanabilirsiniz. Böylece sevginizi paylaşmış olur ve birlikteyken kullandığınız bardaklarda sıcak bir şeyler içmenin mutluluğunu yaşarsınız. Bardaklarda belli karakterlerin olmasının yanında kendi fotoğraflarınızı da bastırarak sevgilinizi şaşırtabilmek mümkün. Beklediği sadece bir kupa iken ikinizi birlikte görmesi onu daha da memnun edecektir. Hediye edilebilecek resimler dışında yazılarında bulunduğu bardakları tercih edebilirsiniz. Tercih edilen resimli bardak yazıları sevgili için oluyorsa genelde “Seni Seviyorum” yazılı olan bardaklar tercih edilir. Doğum günü gibi özel günlerde alınan bardaklarda “İyi ki Doğdun”, “Doğum Günün Kutlu Olsun” gibi yazılar bulunmaktadır. Bununla birlikte sevdiğiniz sözleri yazdırabilirsiniz, aranızda kullandığınız özel kelimeler varsa bunları kullanmayı düşünebilirsiniz. Genelde işe yeni başlayan kişiler için de resimli ve yazılı bardaklar hediye almak için oldukça sık tercih edilir. Anne ve babanıza, kardeşiniz için de yazıları olan resimli bardakları alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Aldığınız hediyenin sadece bir bardak olduğunu düşündürmeyeceğiniz sihirli bardak modellerine göz atabilirsiniz. Sihirli bardaklar ile ilk defa tanışacak kişi için inanılmaz bir deneyim olacaktır. Sıcak su bardak ile temas etmediği sürece sadece bir bardak olacağını düşünen arkadaşınızın bardağın içerisine sıcak bir çay koyduğu anda yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluk görülmeye değerdir.

Resimli Bardaklar ile Rahat Kullanım İmkanı

Resimli Bardaklar ile Rahat Kullanım İmkanı

Gün içerisinde çay ve kahve başta olmak üzere çeşitli sıcak içecekler çok sık tüketilmektedir. Özellikle soğuk kış günlerinde bitki çayları, çeşitli şifaların olduğu çayları içebilmek için kupa bardaklar tercih edilir. Uykunun açılması ve enerji vermesi için de ebatları büyük boylarda kupa bardaklar oldukça kullanışlıdır. Bu nedenle içimi ve tutuşu rahat olan ayrıca bir şeyler içmekten keyif alınan bardakları insanlar genelde yanlarında iş yerlerine götürür. Evde de bir şey içileceği zaman daha çok bu bardakları tercih ederler. Kalabalık bir yerde çalışıyorsanız veya evde sadece kendinize ait bir bardak olsun istiyorsanız satın alacağınız resimli bardak sayesinde bu durumu gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz karakterlerin bulunduğu, harflerin yer aldığı veya sevdiğiniz takımın renklerini ya da amblemini taşıyan bir bardak sayesinde bardağın size ait olduğu tanımlanmış olur. Böylece evde veya ofiste bardağınızı kimse kullanmamış olur. Özel kullanım dışında yılbaşı gibi özel günler için tasarlanan yılbaşını çağrıştıran Noel Baba, geyik, elf gibi karakterlerin yer aldığı resimli kahve bardakları, su bardakları alabilirsiniz. Evinizde bu bardaklardan takım yaparak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ayrıca kahve fincanlarında ve farklı boyutlardaki su veya meşrubat bardaklarında da resimleri bulabilmeniz mümkündür. Birbiri ile uyum halinde olan ve birbirini tamamlayan resimli bardakların ikili takımları bulunmaktadır. Birini kendinize birini de sevdiğiniz kişiye alarak birlikte kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Çok fazla kullanılan meşrubat bardaklarında veya kahve bardaklarında birçok farklı desende bulabileceğiniz setler bulunmaktadır. Resimli bardak 6'lı takım halinde alındığında sofranızda bir bütünlük oluşur ve takım halinde kullanılması daha şık bir görünüm sağlar. Resimli kahve bardağı, meşrubat bardağı, kahve yanı su bardağı setleri alarak takım oluşturabilirsiniz. Takım halinde alınan bardaklar kullanım rahatlığının yanında daha uygun fiyatlı olmaktadır. Tek parça şeklinde almaktansa bardakların üzerinde bulunan resimlerde bir uyum bulunur ve siz de zevkinize uygun olan resimli bardağı alarak hem mutfağınızda kullandığınız takımlara görsellik katarsınız hem de bardakları tek tek alma maliyetinden kurtulursunuz. Aradığınız özellikteki resimli bardak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan bardak modellerini bulabilmeniz mümkündür. Hangi bardağı almak istiyorsanız, rengine ve modeline karar vermek için Trendyol size filtrelemeler sayesinde yardımcı olacak ve aradığınız ürünü satın almanızı sağlayacaktır.