Renk
Fiyat
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Türü
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Simli Karton

" araması için 230 sonuç listeleniyor

En Renkli Simli Karton Seçenekleri Trendyol'da!

Karton, odun hamurundan elde edilen ve endüstriyel yollarla hazırlanan, deformasyona karşı da dayanıklı olan kalın bir kağıt türüdür. Karton üretiminde yaşanan teknolojik gelişmeler neme ve diğer etmenlere karşı bu kağıt türünü daha da dayanıklı bir hale getirmiş, bu durum ise modellerin kullanım alanını genişletmiştir. Günümüzde bu ürünün birçok farklı çeşidi üretilir ve bu çeşitler farklı alanlarda değerlendirilir. Çeşitler arasında popüler bir yere sahip olan simli kartonlar; dekoratif eşya yapımında, hediye paketlemede, süsleme yapımında ve hobi alanında sıkça kullanılır. Okul öncesi eğitimde de yoğun olarak kullanılan renkli simli kartonlar, çocukların el işi gelişiminde önemli bir rol oynar. Çocuklar için üretilen ürünlere, simli yumuşak karton ismi verilir. Kartonlar, hem dayanıklı olmasıyla hem de parlak renkleriyle dikkat çekici materyallerdir. Bu nedenle simli kartonlar, mekan süslemelerinde sıkça kullanılır. Simli karton 50x70 ölçü seçeneklerine de sahiptir. Bu ürünlerin yardımıyla hazırlanan süslemeler, etkinliğin düzenleneceği mekana farklı bir hava ve parlaklık verir. Birkaç küçük adımı takip ederek, bu dikkat çekici bu ürün türü ile göz alıcı süslemeler oluşturabilirsiniz. Çocuğunuza doğum günü partisi düzenlerken, simli fon kartonu yardımıyla çocuğunuzun en sevdiği hayvan figürlerini ortaya çıkarabilir ve duvar süslemeleri oluşturabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça yaygın olan simli kartonların tüm çeşitlerini, Trendyol üzerinden inceleyebilir ve bütçenize en uygun fiyat aralıklarında olanları edinebilirsiniz.

Kaliteli Simli Karton Seçenekleri

Kaliteli Simli Karton Seçenekleri

Simli kartonlar el işi ürünlerinin yapımında, DIY uygulamalarında kullanılabilir. Anasınıfındaki çocukların da derslerde kullandığı ürünlerdendir. Söz konusu ürünler, rengarenk çiçekler oluşturmanızı ve dekorasyonunuzu hareketlendirmenizi sağlar. Yılbaşı, doğum günü ve diğer kutlamalardaki süslemeleri için beyaz simli karton modelleri tercih edilebilir. Ayrıca, parti süslemelerinde simli fonun büyük boyunu kullanarak duvarlarda büyük ve dikkat çekici süslemeler de oluşturabilirsiniz. Düz renkte bir simli oluklu kartonun üzerine yapıştırdığınız figürler yardımıyla parlak ve dikkat çekici bir resim oluşturabilirsiniz. Simli karton 10'lu seçenekleri sayesinde bu işlemli yapmanızı ve fon seçeneği olarak kullanmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, siyah simli kartonlardan maskeler yaparak misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Aynı yöntemi kullanarak, parlak ve göz alıcı pankartlar da elde edebilirsiniz. Simli modeller, renkli görünümleri itibariyle dekoratif eşya yapımında da sıkça kullanılır. Özellikle kapı süsü, çerçeve ve duvar süslemelerinde sıkça kullanılan simli kartonlar, evlere de dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Evinizde, iş yerinizde veya odanızda kullanabileceğiniz benzersiz dekoratif ürünler hazırlamak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünler ile bir kapı süsü hazırlayabilir, çiçek motifleri yapabilir veya kutu tasarlayabilirsiniz. Büyük boy simli çeşitler bu konuda size yardımcı olur. Süsleme aşamasında simli yapışkanlı karton modellerini de tercih edebilirsiniz. Kapı süsü gibi eşyalara yazı yazmak için, yapışkanlı modellerden keseceğiniz parçaları direkt olarak yapıştırabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Zevkinize göre süslemeleri tamamladıktan sonra ellerinizle hazırladığınız kapı aksesuarını dilediğiniz gibi konumlandırarak, renkli görünümün keyfini çıkarabilirsiniz. Simli modeller yardımıyla rengarenk çerçeveler oluşturabilir, ev dekorasyonuna kendi imzanızı atabilirsiniz. Yeni tasarımlar yapmak isteyen ve farklı olmayı seven kişiler, bu tarz yeniliklere hayatlarında yer açabilirler. Ürünlerin farklı boyut ve renk seçeneklerine göz atarak hayalinizdeki tasarımları kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler ile çocuklarınız için, yaşına uygun olacak aktiviteleri de hazırlayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimine destek olursunuz. Bu aktiviteler için uygun boyutlarda ürünleri edinebilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Simli Karton Modelleri

Farklı Boyutlarda Simli Karton Modelleri

Simli kartonlar, farklı renk ve boyut seçeneklerine sahip olduğu için pek çok amaca uygun olur. Her türlü tasarım için kullanılabilen bu ürünler, okulda ve ev işlerinde tercih edilir. Siyah simli kartonlarla ise farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Paketleme ve süsleme aşamasında sık tercih edilen modeller arasında simli seçenekler yer alır. Simli karton kullananlar, çerçeve gibi dekoratif eşyaların yapımında da ürünü kullanabilir. Bunun için uygun kalıbı çıkarmanız ve işlemi tamamladıktan sonra silikon yardımıyla yapıştırmalısınız. Bu şekilde, birbirinden çeşitli çerçeveler oluşturabilir, anılarınızı rengarenk ve parlak çerçeveler içinde saklayabilirsiniz. Duvar süslemelerinde de simli karton çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için istediğiniz ölçüde ve renkte bir fon seçerek işe başlayabilirsiniz. Bu ürünleri edinerek aileniz ile yeni aktiviteler de yapabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız için keyifli hafta sonu etkinliği hazırlar ve onların el becerisinin gelişmesine katkı sağlarsınız. Pek çok alan ve süsleme için kullanabileceğiniz simli çeşitleri ve simli karton yorumlarını inceleyerek doğru modele karar verebilirsiniz. Karar verirken yapacağınız tasarımın rengini, boyutunu ve gerekli olan nitelikleri değerlendirmeniz gerekir. Bu sayede en doğru seçeneği tercih etmeniz kolay hale gelir. Pek çok modelin olması, bu konuda sınırsız seçeneğiniz olmasını sağlar. Bu sayede de her zevke ve ihtiyaca uygun bir model bulunabilir. Her yaştan insanın işini kolaylaştıracak ve hayal gücünü geliştirecek olan ürünlerde boyut seçenekleri de oldukça fazladır. Bu sayede gerekli olan karton boyu kolayca seçilir. Ürünlerin tümü özel olarak üretilir ve boyanır. Soyulma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan kartonlar, sim detayları sayesinde pek çok kişinin dikkatini çeker. Çocukların da aktiviteleri esnasında severek kullanacağı modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Simli Karton Fiyatları ve Kampanyaları

Simli Karton Fiyatları ve Kampanyaları

Simli karton seçenekleri, sahip olduğu geniş alternatifler sayesinde her yaştan ve zevkten insana hitap eder. Sevdiklerinize verdiğimiz hediyeleri paketlemek, süsler hazırlamak ve farklı farklı tasarımlar yapmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Birçok farklı seçeneği sayesinde ihtiyaçları karşılayabilen ürünlerde fiyatlar da değişkenlik gösterir. Simli karton fiyatları, ebat ve doku gibi özelliklere göre şekillenir. Üretimi yapan marka ve boyut seçeneği de fiyatlandırmayı etkiler. Simli karton indirimleri ise ürünlerin uygun fiyatlarla alınmasını mümkün kılar. Hediye paketi gibi amaçlar için kullanabileceğiniz pek çok seçenek vardır. Simli modeller ile hediye paketleme yapmak için çeşitli renklerde kartonlar edinmeniz gerekir. Bunun için çoklu paket seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız renkleri belirledikten sonra hediyenizin boyutuna uygun olacak şekilde karton parçasını kesmeniz ve dilediğiniz şekli vermeniz yeterli olur. Simli karton tavsiyesinde bulunan pek çok kişi, bu ürünler ile eşsiz tasarımlara imza atar. Profesyonel ve kişisel amaçlarla kullanılan bu ürün, çocukların el becerisini geliştirmek için de tercih edilir. Ebeveynler, simli karton online seçenekleri ile çocuklarına birbirinden güzel aktivite hazırlar. Bu sayede çocuklarının evde geçirdiği vakti daha kaliteli hale getirirler. Kendiniz veya çocuğunuz için alabileceğiniz ürünleri değerlendirerek en uygun seçeneği sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kartonlar ile belirli figürleri elde etmek de mümkündür. Genellikle okul öncesi çocukların için hazırlanan bu figürler, çocukların dikkatini çeker. İstediğiniz figürü belirledikten sonra mukavvadan kalıbı çıkararak, silikon yardımıyla istediğiniz alana yapıştırabilirsiniz. Figürü işlemini tamamladıktan sonra ise dilerseniz çocuğunuzun isminin harflerini de keserek ekleyebilirsiniz. Dikkat çekici olan bu tasarımlar ile çocuğunuzu belirli bir alan yönelterek, onun zihin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Simli karton satın alarak, kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünleri elinizin altında bulundurabilirsiniz.