İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Mevsim
Yıl
Jant Çapı
Kesit Oranı
Fiyat
Popüler Ebatlar
Hız Endeksi
Islak Zeminde Frenleme
Yük Endeksi
Gürültü Seviyesi
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

225 45 R17 Continental

" araması için 25 sonuç listeleniyor
Continental 225/45r17 91 H Ts870
Kargo Bedava

Continental225/45r17 91 H Ts870

4.000 TL
Sepete Git

Kaliteli Yapısıyla 225 45 R17 Continental Trendyol’da!

Araç kullananlar için aracın en önemli unsuru kişiden kişiye göre değişebilir. Kimi için motor kimi için akü olabilir. Her bir unsur elbette önemliyken arabanın tüm yükünü çeken lastiğin önemi de yabana atılamaz. Lastiğin ana malzemesi kauçuktur ve materyal olarak üreticiye göre değişir. Bir lastikten beklenen ise arabanın yükünü taşıyıp konforlu sürüş sağlaması ile birlikte yakıt tüketimine katkıda bulunmasıdır. Konforlu sürüş için tercih edilecek ürün çeşidi her zaman sürücüye aittir. Hız yapan bir sürücü ile önceliği konfor olan bir sürücünün ihtiyaçları farklıdır. 225 45 R17 Continental lastikleri Alman markasıdır ve sürücüler için yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafesi ile yol güvenliği sağlar.

225 45 R17 Continental Lastik Çeşitleri ve Kullanımı

225 45 R17 Continental Lastik Çeşitleri ve Kullanımı

Yaşanılan şehrin coğrafi özelliklerine bağlı olarak güvenli sürüş için lastikler değişir. Sıcak havalarda, yaz aylarında yaz lastiği tercih edilir. 225 45 R17 yaz lastiği Continental yaz mevsiminde kullanılan ürünlerdir. Performansı, dayanıklı yapısı ve verimli yakıt tüketimi ile öne çıkar. Çok sıcak havalara ve ıslak yollara uyum sağlar. Kış mevsiminde ise kimi yerlerde aylarca kar vardır ve kaygan zemin oluşur. Bu süre zarfında yaz lastiği kullanımı güvenli değildir. Hem sürücü için hem araç içindekiler hem de yaya için yol güvenliği açısından bu modellerin kullanılması gerekir. Kış mevsimi geldiğinde özellikle kar olayının yoğun yaşandığı yerlerde bu ürünler oldukça önemlidir. Hatta belli dönem aralıklarında kış lastiği zorunludur. Continental 225 45 R17 kış lastiği kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukları engellemek üzere üretilir. 225 45 R17 Continental 4 mevsim ise kış mevsiminin çok yoğun geçmediği, kar yağışının yoğun olmadığı bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir. Lastik değişim dönemlerinde değişen ürünün doğru saklanması önemlidir. Güneş görmeyen yerde muhafaza edildiğinde lastik ömrü uzar.

225 45 R17 Continental Kullananlar

225 45 R17 Continental Kullananlar

Bir ürün alırken o ürünü araştırmak kadar doğru ürün almak da önemlidir. Bu sebeple özellikle lastik konusunda araç için en uygun olanı belirlendikten sonra 225 45 R17 Continental kullananların neye dikkat ettiğini inceleyebilirsiniz. 225 45 R17 Continental online olarak Trendyol’da kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim seçeneği ile bulunur. Tüm bunların ise bilgilerine saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Trendyol’dan ürün yorumları sayesinde kullanan müşterilerin farklı deneyimleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlara ulaşabilir, ürün tasarımını inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz 225 45 R17 Continental yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. 225 45 R17 Continental tavsiyeleri sayesinde avantajlı alışveriş deneyimi yaşarsınız. Ürünlerin bulunduğu kısımda yer alan soru sor kısmına baktığınızda daha önceden sorulan soruları ve cevapları görebilir, kafanıza takılanları sorabilir, sorulara gelen hızlı cevap sayesinde kararınızı netleştirebilirsiniz.

225 45 R17 Continental Fiyat Bilgisi

225 45 R17 Continental Fiyat Bilgisi

Lastiğin kış,yaz, dört mevsim olmasına bağlı olarak çeşitlerinde fiyat farklılığı bulunur. Araba için olmazsa olmaz bir ürün olduğundan dolayı kullanıma engel durumda yenisi için Trendyol’a bakabilir, ürünü oradan seçebilirsiniz. Lastik kullanımında araca uygunluğu ve kaliteli olması ile aracınıza avantaj sağlayabilirsiniz. Ürün seçimi için aracınızın modelini göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamnda mevsimsel değişikliklere göre de ürün satın alabilirsiniz. 225 45 R17 Continental fiyatları modellere göre değişebilir. Mevsim lastikleri, lastik ölçüleri ve kalınlıkları gibi birçok kriter fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Burada lastik seçimi araba modeline göre seçim yapmak önemlidir. Markanın farklı modellerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz. 225 45 R17 Continental indirim ve kampanyalarını takip ederek ihtiyaçlarınızı uygun fiyat seçenekleriyle karşılayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Trendyol’dan 225 45 R17 Continental satın alabilirsiniz.