Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Şekil
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Günlük Yemek Takımı

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Günlük Yemek Takımı Modelleri Trendyol'da!

Yemek takımı en çok kullanılan ev gereçlerinden biri olmakla beraber, mutfakların da vazgeçilmezlerindendir. Hayatlarınızda her öğün sizlerle beraber yer alan bu setlerde tüm bir öğünün ihtiyacını karşılayacak parçalar bulunur. Bunların arasında yiyeceklerinizin yanında servis edilmek üzere en büyükleri ve de çorba koymak için en küçük boylarda kaseleri de bulunur. En büyük temel ihtiyaçlardan biri olan setler en başta yeni ev kurmak isteyen adaylar tarafından sıklıkla alınır. Bu setler evin en temel gereçlerinden olduklarından çeyiz alışverişlerinin olmazsa olmazları arasındadır. Özellikle de ilk defa sıfırdan bir ev kurma girişimindeyseniz, sıklıkla ihtiyaç listenizde karşınıza çıkacak olan setler oldukça önemlidir. Günlük şık yemek takımları en çok kullanılan ürünler oldukları için daha sade ve renksiz çeşitlerden oluşur. Daha renkli ve desenli ürünlerden de kullanılmakla birlikte ev halkı için kullanılan takımlara günlük yemek takımı denir. Günlük yemek takımı modelleri genel anlamda farklı tarzdan ve farklı profilden insanların zevklerine göre çeşitlenmektedir. Dolayısıyla en moda ürünler ile en klasik ayrıntılara sahip olan ürünler bir arada bulunur. Sonuçta mutfağınıza ve diğer mutfak gereçlerinize uygun olan bir modelde karar kılmanız daha doğru sonuçlanabilir. Siz de kişisel zevkinize en uygun renkte ve detayda ürün ile alışveriş yapabilirsiniz. Sade modellerden hoşlananlar spor günlük yemek takımı çeşitlerine bakabilir. Genel anlamda porselen günlük yemek takımı olarak da geçen modellerin ham maddesi porselendir. Çoğu zaman kırılmaya ve de hasarlara karşı dayanıksız olarak bilinen modeller şık olması dolayısıyla da çok sık bir şekilde tercih edilir. Şık ve de pürüzsüz oldukça klasik bir görüntü için porselenler benzersizdir. Trendyol üzerinden hem sade hem de desenli modelleri inceleyebilir, öğle ve akşam yemeklerinde bu setleri kullanabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Günlük Yemek Takımları

Her Zevke Hitap Eden Günlük Yemek Takımları

Özellikle de son zamanlarda klasiğin dışında bir ürün olan kare yemek takımı günlük modellerdir. Genellikle yuvarlak günlük yemek takımı çeşitleri klasikleşmiş olup, setler arasında en dikkat çekici olan kare şeklinde olanlar olabilir. Özellikle de klasik dışı seçeneklere ilgi duyuyorsanız modern detaylara sahip kare günlük yemek takımı iyi bir alternatif olarak görülebilir. Modern günlük yemek takımı da büyük bir ihtimalle daha sıradışı renkler ve de desenler ile bezeli olup, şıklığın adresi olabilir. Bu sebeple de dilediğiniz renklerde ve desenlerde sade günlük yemek takımı seçebilirsiniz. Sofralarınıza renk katan bu ürünler ile misafirleriniz ve kendiniz için dikkat çekici bir ortam oluşturabilirsiniz. Dilerseniz farklı desenlere sahip ürünleri inceleyebilir, desenli günlük yemek takımı modellerinde de dikkat çekici ve iddialı tabakları gözlemleyebilirsiniz. Hem renk hem desen konusunda cesur tercihlerde bulunmak için seçim yaparken mor renk ile tanışabilirsiniz. Mor setler daha feminen bir görüntüye sahip olmakla birlikte oldukça göz alıcı olabilir. Mor renk, sofranızı zengin ve şık gösterebilir özellikle Misafirleriniz için akılda kalıcı bir sofra görünümü oluşturmanıza yardım edebilir. Oldukça kullanışlı birçok renk ile dekorasyonunuza uyum sağlayabilirsiniz. Bu uyumluluk da mutfaklarda göz doldurucu detayları size sunar. Bu uyumluluk sayesinde mutfaklarda büyük bir emekle hazırladığınız bütün yiyecekleri sevdiklerinize servis edebilirsiniz.

Rengarenk Günlük Yemek Takımları Modelleri

Rengarenk Günlük Yemek Takımları Modelleri

Her tarz ve de her modelde üretilen modeller farklı desenlerde ve renklerde ortaya çıkmaktadır. Bu renklerden sizin tarzınıza ve mutfaklarınıza uygun günlük yemek takımı ile dilediğiniz tarzda görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Eskiden daha renksiz ve beyaz modeller kullanılmış olsa da şimdilerde renkli günlük yemek takımı modelleri de oldukça yaygındır. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan modellerden dolayı da rengarenk tabakları, kaseleri her yerde görmeniz mümkün. Artık sizler de daha fazla renkli detayları ve renkli tabakları görmek istiyorsanız istediğiniz şekilde bir kullanım sergileyebilirsiniz. Siyah günlük yemek takımı da oldukça sıradışı ve bir o kadar da modern bir modeldir. Bu set ile gıdalar tabaklarda daha iddialı duruyor olacak. Bu ürünlerde tercih edilmesi oldukça iddialı bir seçenek olan siyah ile daha farklı ve modern bir havaya sahip olabilirsiniz. Bunun dışında klasik ve renkli bir görünüm sevenler için pembe günlük yemek takımı oldukça farklı bir alternatif olabilir. Spor bir şıklık için pembe renk ile beraber sofranız ekstra güzel bir görünüme sahip olacaktır. Bu görüntüyü elde edebileceğiniz bir diğer model de gri renk olandır. Bu modelde ayrıntılarını yakalayabileceğiniz modern çizgilere sahiptir. Bu çizgiler sayesinde ekstra dekoratif bir öğeyi de mutfaklarınıza koyabilirsiniz. Sofranıza renk katabilir, modern ve şık bir sofra kurabilirsiniz. Çeyizlerin ve tüm geri kalan evlerin ihtiyacı olan bu ürünler farklı desenlerde ve renklerde sizlerin satın almanıza göre farklılaşmaktadır. Bu modellerden ihtiyacınıza uygun sayıda olanı ile alışveriş yapabilirsiniz. Düz beyaz günlük yemek takımı genel anlamda en sade ve bir o kadar da sık tercih edilen modellerdendir. Çünkü beyazın garanti bir renk olması ve asaletli yapısı sofralarda güzel detaylara sebep olabilir. Günlük yemek takımı önerilerinde öne çıkanlardan olan beyaz modeller genel anlamda daha temiz ve ferah bir görüntü verdiği için sıklıkla tercih edilir. Beyazın bu sebeple sorun çıkarmayan, daha güvenilir bir renk olması ile sofralarda büyülü bir hava esebilir.

Kalabalık Sofralar İçin Şık Tasarımlı Yemek Takımı Günlük

Kalabalık Sofralar İçin Şık Tasarımlı Yemek Takımı Günlük

Tüm yemek setleri genellikle kişi sayısına göre şekillenmektedir. Bu sebeple seçimlerinizi ne kadar kişilik masalara sahip olduğunuza göre şekillendirebilirsiniz. Bu masalar genellikle altı veya sekiz kişilik olup, buna göre değişkenlik gösterir. 24, 48 ya da 30 parça günlük yemek takımı modelleri bulunur. Günlük yemek takımı 6 kişilik ideal bir set olup, oldukça küçüktür. Tüm bir küçük ailenin ortak bir masada yiyebileceği ürünleri içerir. Her aileye nerdeyse yetebilecek kadar tabak ve kase içerir. 8 kişilik günlük yemek takımı da bir başka tercih edebileceğiniz seçenek olup, normal bir ailenin ve buna ek misafirlerin bile aynı masada olmasını sağlayabilir. Ayrıca geniş aileler de bu şekilde bir seçim yapabilir. 12 kişilik günlük yemek seti modelleri ise çok büyük masalar ve kalabalık aileler için ideal olabilir. Bu modeller genellikle misafir aileler için yapılan yiyeceklerin masada şık bir şekilde servis edilmesine imkan verir. Bu masalarda günlük bir sofra kurulduğunda bile oldukça gösterişli ve hoş görüntülere sebep olabilirsiniz. Sofralarınızı en güzel setler ile taçlandırabilir, akılda kalıcı bir masa görünümü oluşturabilirsiniz. Bu alternatifler arasından sizlere en uygun olanı ile mutlu bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde etkili olan genel anlamda nasıl bir kullanım durumunuz olduğu ile alakalı olabilir. Eğer çok sayıda insanı misafir ediyorsanız, günlük yemek takımı 12 kişilik olmalıdır. Bu seçenekler arasında size yol gösterici olacak olan ürün fiyatları olabilir. Genel anlamda artan tabak ve parça sayısına bağlı olarak bu ürünlerin fiyatlarında bir artış gözlemlenebilir. Bu artışla orantılı olarak sofranız için en uygun olan şık setler ile tanışabilirsiniz. Şimdilerde son moda bir görüntünün adresi olan desenli modelleri ya da kalabalık masaları süsleyecek olan daha sade modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki az sayıda parça içeren setler istiyorsanız bol desenli modellere yönelebilirsiniz. Masanızın daha şık durması için bu desenlerin sizi boğmaması lazım. Özellikle de küçük masalarda her şeyin sıkışık olmaması için daha az parça içeren modellere yönelebilirsiniz. Böylece hem misafirleriniz hem de siz daha rahat hareket edebilir, konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Tabak, kase gibi setin içinde bulunan ürünleri dilerseniz elde dilerseniz bulaşık makinesinde yıkayarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Parçaları ile Günlük Yemek Takımı

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Parçaları ile Günlük Yemek Takımı

Çekirdek ailenizin olduğu bir sofraya günlük yemek takımı uygun olabilir. Genel olarak takım halinde satılan tabaklar sizlere büyük bir konfor ve rahatlık sunar. Bu konforun sebebi satın aldığınız zaman her şeyin sizinle birlikte olmasındadır. Her tarzdan tabağı içeren modellerde genel anlamda çorba kasesi, tabak, tatlı tabağı ve servis tabağı bulunur. Bu dört parçanın kişi sayısı ile çarpılması ile setler tamamlanır. Bu setlerde dilediğiniz çeşitte desenler ve renkler her tabağa eşit bir şekilde yansıtılmıştır. Bu setlerde dikkati çeken farklı olan özellikler ise bazı ürünlerde her tabak aynı renk ya da aynı desenden olmayabilir. Bu modellerde de modern bir görünüm vardır. Bu modellerden seçim yaparken renkli bir dünyaya atılıyor olabilirsiniz. İdeal bir günlük set 24 parça günlük set olarak karşımıza çıkar. Günlük yemek takımı 24 parça olarak sizlerin ve ailenizin ihtiyaçları için yeterli sayıda tabağa denk gelir. Bu tabaklarda boyutlarına göre farklılıklar gözlemlemeniz normaldir, çünkü bu farklılıklar bütün olarak en doğru şekilde yiyeceklerin servis edilmesine olanak sağlar. Tatlı tabağının daha küçük olması oldukça normaldir. Kaselerin de boyutları her sette olağan boyutlarda seyreder. 48 parça günlük yemek takımı genel anlamda en geniş gruba giren modellerden olmakla birlikte en doğru anlamda sizlere geniş masalar kurmanız durumunda yardımcı olacaktır. Özellikle kalabalık misafir masalarında güzel ve özel bir görünüme vesile olacak günlük yemek takımı 48 parça ile hoş bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde de masa boyutu ile setlerdeki parça sayısına dikkat etmenizde fayda var. Daha orta büyüklükte olan 18 parça günlük yemek takımı ise sizlere daha iyi bir alternatif olarak gelebilir. İdeal ve tatmin edici bir büyüklüğü olan set genel anlamda kahvaltılarda da kullanılabilir. Kırılmalara dayanıklı olabilecek günlük kullanmaya yemek takımları seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Diğer tabaklardan farklı olarak ekstra bulaşık makinesine giren tabaklarda deformeler yaygın bir şekilde gözlemlenebilir. Bu sebeple de bazen kaliteli ürünler ile uzun süreli kullanımlar elde etmek her şeyden daha önemli hale gelmektedir. Dilediğiniz ürün ile alışveriş yapabilme özgürlüğünüz bulunduğundan kalite ve marka söz konusu olduğunda istediğiniz seçim size ait.

Göz Alıcı Desenler ve Farklı Modelleri ile Günlük Yemek Seti

Göz Alıcı Desenler ve Farklı Modelleri ile Günlük Yemek Seti

Her ev aynı olmadığı gibi her mutfakta farklı detaylara sahip olabilir. Özellikle de dekorasyon söz konusu olduğunda farklı modelde ve tarzda ev mutfakları, masaları görmek mümkün. Mutfak masaları ve en dikkat çekici şey olan bu masalardaki tabaklar sizleri heyecanlandırabilir. Renkleri bir arada görmek istiyorsanız da çiçekli günlük yemek takımı modellerine göz atabilirsiniz. Birçok renkli çiçek desenleri ve renkli bir paletten oluşan modelde tabaklar istediğiniz hoş sofra görünümünün adresi olabilir. Trend desenlerden biri haline gelen mermer deseninde gold detaylar veya bakır tonları ortaya iyi görüntüler çıkarabilir. Bu detaylarda göze çarpan renklere uyumlu olarak masalarınızdaki diğer aksesuarları da birleştirebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde birçok bardak, çatal, kaşık ile dekoratif bir görünüme imza atabilirsiniz. Mermer desenli günlük yemek takımı son zamanlarda en çok dikkat çeken modellerden olmaya başladı diyebiliriz. Bu modellerin detaylı bir şekilde incelendiğinde de göz dolduran renkleri olduğunu anlayabilirsiniz. Özellikle de altın sarısı ve bakır tonları mutfak dekorasyonunuzla da büyük bir uyum gösterebilir. Daha cesur seçimlerden olan bu desenler sayesinde de hava ve hareketlilik kazanabilir mutfaklar. Söz konusu olabilecek olan tüm ayrıntılar ile daha doğru ve iyi bir şekilde bir ürün satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça fazla çeşitte bir ürün yelpazesine sahip olan tabak setleri, en çok da bu konuda sizleri memnun kılacak. Dilediğiniz desen ve renk ile dilediğiniz tabağı satın alabileceksiniz. Daha ayrıntılı bir şekilde hayatlarınızda artık yer edinmeye başlayan mutfak dekorasyonunda da birçok açıdan renk ve hareketlilik getirecek olan bu setler kaliteye göre büyük bir kullanım kolaylığına sahiptir. Kaliteli ürünler hem kullanışlı hem de daha güvenli ürünler olduklarından dolayı da satın alırken iyi hissedebilirsiniz. Ergonomik bir kullanım için de pek çok çeşidi inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Günlük Yemek Takımı Fiyatları

Avantajlı Günlük Yemek Takımı Fiyatları

Değişkenlik gösteren modeller ve renkler arasından bir set seçtiğinizde fiyat açısından da yine oldukça farklı rakamlar sizleri bekliyor. Günlük kullanım için yemek takımları çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çok sayıda model arasından dilediğiniz ürün ile tanışmanız oldukça olağan. Bu fiyat farklılıkları da sizlere büyük bir özgürlük ve bütçe konforu sağlar. İstediğiniz modelin fiyatı hakkında şüpheniz var ise daha fazla marka olduğu için farklı alternatiflere yönelebilirsiniz. İstediğiniz ürün ile karşılaşana dek de pek çok farklı renk ve desen sizleri bekliyor. Genel anlamda günlük yemek takımı fiyatları bu şekilde çeşitlenmektedir. Bir de parça ve tabak sayısına göre değişen fiyatlar gözlemlenmektedir. Özellikle fazla parçanın olduğu modeller ile az parçanın olduğu modeller aynı kategoride değerlendirilmemektedir. Bunlar arasında olağan bir fiyat farkı bulunmaktadır. Günlük setler ve fiyatları, modellere ve kaliteye göre de değişen bir yapıya sahiptir. Değişen koşullar söz konusu olduğunda da her tarzdan ve zevkten insan dilediği ürün ile alışverişini tamamlayabilmektedir. Sizlerin de istediği şekillerde değişen rakamlar olduğu için bütçenize uygun tasarruflu ürünler ile alışveriş yapabilirsiniz. 12 kişilik gündelik yemek takımı fiyatları ile 6 veya daha fazla sayıda kişilik olan modeller değişim göstermektedir. Eğer büyük bir fiyat farkı gözetmiyorsanız daha fazla ürün bulunan modeller daha tasarruflu bir seçim yapabilirsiniz. Seçiminizden önemli ölçüde etkilenecek bir şey varsa o da marka ve kalite farkı. Neredeyse ömürlük bir kullanıma sahip olan ürünler yüksek kaliteli ürünler olmalıdır. Çünkü sizinle beraber çok uzun seneler kullanılacak olan tabaklar çokça misafirinizi memnun da edecek. Kalite ve marka da söz konusu olduğunda fiyat ortalaması biraz daha artmaktadır. Dilerseniz daha ucuza veya indirimde almak için günlük yemek takımı indirim takibinde olabilirsiniz. İndirimli günlük yemek takımlarını inceleyerek dilediğiniz kalitedeki ürünü satın alabilir ve daha büyük bir memnuniyet yaşayabilirsiniz. Özellikle de memnun olmak için kalite en önemli husus olmaktadır. Güvenilir markalardan yapacağınız alışverişler de daha doğru olacaktır. Daha fazla takım için Trendyol’dan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Günlük Yemek Takımı Kaç Kişilik Olmalıdır?

Genellikle evlerde kullanılan günlük yemek takımı en az 6 kişilik olmalıdır. Bu sayı; gelen misafir sayısına göre ya da aile bireylerinin sayısına orantılı olarak eksilip azalabilir. Ancak söz konusu seçenekler, rutin olarak kullanıldıkları için minimum 6 kişilik dizayn edilmesinde fayda vardır. 6 kişilik günlük yemek takımları 24 parça yemek takımı olarak da tanımlanır. İçerisinde çorba kasesi ya da yemek tabağı gibi kısımlar mevcuttur. Her gün tekrar yıkanarak rahatlıkla kullanılabilir. Günlük yemek takımları herkesin kendi zevk ve tercihlerine göre farklı şekil ile renklerde üretilir. Son derece sağlıklı ve şık ürünlerdir. Ailenin kalabalık olma durumuna göre günlük kullanılacak modeller arasında 12 kişilik yemek takımı seçenekleri de idealdir.

Günlük Yemek Takımı Nereden Alınır?

Evlerde her kadının çeyizine koyduğu ve ilerleyen süreçte kullanmayı arzuladığı günlük yemek takımı modellerine Trendyol’dan ulaşım sağlamak mümkündür. Bazı modeller, desenli şekilde dizayn edilir. Bazı tasarımlar ise düz renklerden oluşur. Satın alınan ürünlerin kaliteli olması gerekir. Bu sayede günlük kullanım süresince çizilip kırılmaz. Günlük yemek takımı modelleri; bir gün içerisinde yenen yemeklerin ve diğer gıdaların konulduğu eşyalardır. Kolay yıkanma ve sağlam olma özelliklerinden dolayı her gün kullanıma uygundur. Seçenekler arasında kare, yuvarlak ya da dikdörtgen tasarımlara denk gelmek mümkündür. Beğendiğiniz seçenekleri Trendyol ile avantajlı biçimde satın alabilirsiniz.

Günlük Yemek Takımında Neler Vardır?

Günlük yemek takımı modellerinde bir sofranın ihtiyacı olan ve yemeklerin tam anlamıyla sığabileceği tabak, kase ya da tuzluk gibi ürünler bulunur. Bu seçenekler; farklı kişi sayısına göre tasarlanır. İçeriğindeki parçalar da buna göre şekil alır. 6 kişilik tasarımlarda 6’şar adet yemek tabağı, servis tabağı, tatlı tabağı ve kase bulunur. 12 kişilik yemek takımı modelleri, bünyesinde daha fazla tabak ve kase barındırma özelliğindedir. İçerisinde bulunan her bir parça ana yemek, tatlı ya da çorba gibi ara sıcak ve ana yemekler için farklı ebatlarda sunulur. Ana yemek tabakları daha düz ve büyüktür. Aynı zamanda setlerin içinde salata tabağına da yer verilir. 12 kişilik modellerde çorba tenceresi de mevcuttur.