İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Günlük Yemek Takımı

" araması için 87 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Günlük Yemek Takımı

Yeni Ev Kuracak Olanların En Büyük İhtiyacı Olan Günlük Yemek Takımı

Yeni Ev Kuracak Olanların En Büyük İhtiyacı Olan Günlük Yemek Takımı

Yemek takımı en çok kullanılan ev gereçlerinden biri olmakla beraber, mutfakların da vazgeçilmezlerindendir. Hayatlarınızda her öğün sizlerle beraber yer alan bu setlerde tüm bir öğünün ihtiyacını karşılayacak parçalar bulunur. Bunların arasında yemeklerinizin yanında servis edilmek üzere en büyükleri ve de çorba koymak için en küçük boylarda kaseleri de bulunur. En büyük temel ihtiyaçlardan biri olan setler en başta yeni ev kurmak isteyen adaylar tarafından sıklıkla alınır. Bu setler evin en büyük temel gereci olduklarından dolayı da bu setlerin olmadığı bir çeyiz düşünülemez. Özellikle de ilk defa sıfırdan bir ev kurma girişimindeyseniz, sıklıkla ihtiyaç listenizde karşınıza çıkacak olan yemek takımları ile muhakkak ki anlaşmanız mümkündür. Daha çok günlük yemek takımları tercih edilen ve de her gün kullanılan modellerden olduğu için daha sade ve de daha renksiz modellerden oluşur. Daha renkli ve desenli modeller de kullanılmakla birlikte ev halkı için kullanılan takımlara günlük yemek takımı denir. Günlük yemek takımı modelleri genel anlamda farklı tarzdan ve de farklı profilden insanların zevklerine göre çeşitlenmektedir. Dolayısıyla da en moda ürünler ile en klasik ayrıntılara sahip olan ürünler bir arada bulunur. Sonuçta mutfağınıza ve de diğer mutfak gereçlerinize uygun olan bir modelde karar kılmanız daha doğru sonuçlanabilir. Sizler de size en uygun renkte ve de detayda ürün ile alışveriş yapabilirsiniz. Genel anlamda porselen günlük yemek takımı olarak da geçen modellerin ham maddesi porselendir. Çoğu zaman kırılmaya ve de hasarlara karşı dayanıksız olarak bilinen modeller şık olması dolayısıyla da çok sık bir şekilde tercih edilir. Şık ve de pürüzsüz oldukça klasik bir görüntü için porselen takımlar benzersizdir. Özellikle de son zamanlarda klasiğin dışında bir model de kare günlük yemek takımı modelleridir. Genellikle yuvarlak günlük yemek takımı modelleri klasikleşmiş olup, takımlar arasında en dikkat çekici olan kare şeklinde olanlar olabilir. Özellikle de klasik dışı modellere ilgi duymuyorsanız modern detaylar sizlerle daha iyi bir alternatif olarak görülebilir. Modern günlük yemek takımı da büyük bir ihtimalle daha sıradışı renkler ve de desenler ile bezeli olup, şıklığın adresi olabilir. Bu sebeple de dilediğiniz renklerden ve de desenlerden bir model seçebilirsiniz.

Rengârenk Yemek Takımları Modelleri

Rengarenk Yemek Takımları Modelleri

Her tarzdan ve de her modelden bir üretimi olan yemek takımları en çok da farklı desenlerde ve renklerde ortaya çıkmaktadır. Bu renklerden en sizin tarzınıza uygun olanı ve de mutfaklarınıza uygun olanı ile dilediğiniz tarzda bir görsel şölen yaratabilirsiniz. Eskiden daha renksiz ve de beyaz günlük yemek takımı modelleri kullanılmış olsa da şimdilerde renkli günlük yemek takımı modelleri de oldukça yaygındır. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan modellerden dolayı da rengarenk tabakları, kaseleri her yerde görmeniz mümkün. Artık sizler de daha fazla renkli detayları ve de renkli tabakları görmek istiyorsanız istediğiniz şekilde bir kullanım sergileyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı birçok renk ile de dekorasyonunuza uyum sağlayabilirsiniz. Bu uyumluluk da mutfaklarda göz doldurucu detayları da size sunar. Bu uyumluluk sayesinde de mutfaklarda büyük bir emekle hazırladığınız yemekleri sevdiklerinize servis edebilirsiniz. Siyah günlük yemek takımı da oldukça sıradışı ve bir o kadar da modern bir takımdır. Bu takım ile yemekleriniz tabaklarda daha iddialı duruyor olacak. Günlük takımlarda tercih edilmesi oldukça iddialı bir seçenek olan siyah ile de daha farklı ve modern bir havaya sahip olabilirsiniz. Bunun dışında klasik ve de renkli bir görünüm için mavi günlük yemek takımı sizler için oldukça farklı bir alternatif olabilir. Spor bir şıklık için de mavi renk ile beraber yemek takımınız ekstra güzel bir görünüme sahip olacaktır. Bu görüntüyü aynen mavi gibi elde edebileceğiniz bir diğer yemek takımı modeli de gri günlük yemek takımı modelidir. Bu modelde ayrıntılarını yakalayabileceğiniz modern çizgilere sahiptir. Bu çizgiler sayesinde de ekstra dekoratif bir ögeyi de mutfaklarınıza koyabilirsiniz. Çeyizlerin ve de tüm geri kalan evlerin ihtiyacı olan takımlar farklı desenlerde ve de renklerde sizlerin satın almanıza göre farklılaşmaktadır. Bu modellerden de en çok ihtiyacınıza uygun sayıda olanı ile alışveriş yapabilirsiniz. Düz beyaz günlük yemek takımı genel anlamda en sade ve bir o kadar da sık tercih edilen modellerdendir. Çünkü beyazın garanti bir renk olması ve de beyazın asaletli yapısı sofralarda güzel detaylara sebep olabilir. Beyaz modeller gene anlamda daha temiz ve de ferah bir görüntü verdiği için de sıklıkla tercih edilir. Beyazın bu sebeple de sorun çıkartmayan, daha güvenilir bir renk olması ile sofralarda daha büyülü bir hava esebilir.

İsteğinize Göre Değişen Kişi Sayılı Takımlar

İsteğinize Göre Değişen Kişi Sayılı Takımlar

Tüm yemek takımları genellikle kişi sayısına göre şekillenmektedir. Bu sebeple de seçimlerinizi ne kadar kişilik masalara sahip olduğunuza göre de şekillendirebilirsiniz. Bu masalar genellikle altı veya sekiz kişilik olup, buna göre değişkenlik gösterir. 6 kişilik günlük yemek takımı ideal bir set olup, oldukça küçüktür. Tüm bir küçük ailenin ortak bir masada yiyebileceği ürünleri içerir. Her aileye nerdeyse yetebilecek kadar tabak ve kase içerir. 8 Kişilik günlük yemek takımı da bir başka tercih edebileceğiniz seçenek olup, normal bir ailenin ve de buna ek misafirlerin bile aynı masada yemek yemesini sağlayabilir. Ayrıca geniş aileler de bu şekilde bir seçim yapabilir. 12 kişilik günlük yemek takımı modelleri ise artık çok büyük masalarda yemek verenler için idealdir. Bu modeller genellikle de misafir aileler için yapılan yemeklerin masalarında yer alır. Bu masalarda günlük bir yemek yendiğinin de bile oldukça gösterişli ve de hoş görüntülere sebep olabilirsiniz. Sizler de en güzel yemekleri ve de en güzel keyifli alanları sizlere gösterecek olan masalar kurmanız mümkün. Bu alternatifler arasından sizlere de en uygun olanı ile mutlu bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde etkili olan genel anlamda nasıl bir kullanım durumunuz olduğu ile alakalı olabilir. Eğer oldukça çok ve de fazla sayıda insanı misafir ediyorsanız, muhakkak ki günlük yemek takımı 12 kişilik olmalıdır. Bu seçenekler arasında da size yol gösterici olacak olan yine fiyat da olabilir. Genel anlamda artan tabak ve de parça sayısına bağlı olarak takımların da fiyatlarında bir artış gözlemlenebilir. Bu artış ile orantılı olarak da sizlere en uygun olan model ile tanışabilirsiniz. Şimdilerde son moda bir görüntünün adresi olacak olan tabaklardaki desenler de eğer çok kalabalık masaları süsleyecek tabaklar arıyorsanız, daha sade olabilir. Ama eğer ki az sayıda parça içeren setler istiyorsanız da bol desenli modellere yönelebilirsiniz. Masanızın daha şık durması için bu desenlerin sizi boğmaması lazım. Özellikle de küçük masalarda her şeyin sıkışık olmaması için de daha az parça içeren modellere yönelebilirsiniz.

Birçok Parça Takım İçerisinde Sizinle

Birçok Parça Takım İçerisinde Sizinle

Genel olarak takım halinde satılan tabaklar sizlere büyük bir konfor ve de rahatlık sunar. Bu konforun sebebi de satın aldığınız zaman her şeyin sizinle birlikte olmasındadır. Her tarzdan tabağı içeren modellerde genel anlamda çorba kasesi, yemek tabağı, tatlı tabağı ve de servis tabağı bulunur. Bu dört parçanın kişi sayısı ile çarpılması ile de setler tamamlanır. Bu setlerde dilediğiniz çeşitte desenler ve renkler de her tabağa eşit bir şekilde yansıtılmıştır. Bu setlerde dikkati çeken başkaca ve farklı olan özellikler ise bazı ürünlerde her tabak aynı renk veya aynı desenden olmayabilir. Bu modellerde de modern bir görüntü vardır. Bu modellerden seçim yaparken de renkli bir dünyaya atılıyor olabilirsiniz. İdeal bir günlük set 24 parça günlük yemek takımı olarak karşımıza çıkar, bir arada görmeniz mümkün. Günlük yemek takımı 24 parça olarak sizlerin temeldeki ailenizin yemek masasındaki yeterli sayıda tabağa denk gelir. Bu tabaklarda boyutlarına göre farklılıkları da gözlemlemeniz normaldir, çünkü bu farklılıklar bütün olarak en doğru şekilde yemeğin servis edilmesine olanak sağlar. Tatlı tabağının daha küçük olması oldukça normaldir. Kaselerin de boyutları her sette olağan boyutlarda seyreder. 48 parça günlük yemek takımı genel anlamda en geniş gruba giren takımlardan olmakla birlikte en doğru anlamda sizlere geniş masalar kurmanız durumunda yardımcı olacaktır. Özellikle de kalabalık misafir masalarında sizlerin de güzel ve de özel bir görünüm ile birlikte olmanıza vesile olacak modeller ile güzel bir seçim yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde de masa boyutu ile takımlardaki parça sayısına dikkat etmenizde fayda var. Daha orta bir büyüklükte olan 18 parça günlük yemek takımı ise sizlere daha iyi bir alternatif olarak gelebilir. İdeal ve de tatmin edici bir büyüklüğü olan set genel anlamda kahvaltılarda da kullanılabilir. Kırılmalara dayanıklı olabilecek olan seçenekler de ideal olabilir. Diğer tabaklardan farklı olarak ekstra bulaşık makinesine giren tabaklarda deformeler yaygın bir şekilde gözlemlenebilir. Bu sebeple de bazen kaliteli ürünler ile uzun süreli kullanımlar elde etmek her şeyden daha önemli hale gelmektedir. Dilediğiniz ürün ile alışveriş yapabilme özgürlüğünüz bulunduğundan kalite ve de marka söz konusu olduğunda istediğiniz seçim size ait.

Göz Alıcı Desenler ve Farklı Modelleri ile Günlük Yemek Takımları

Göz Alıcı Desenler ve Farklı Modelleri ile Günlük Yemek Takımları

Her ev aynı olmadığı gibi her mutfakta farklı detaylara sahip olabilir. Özellikle de dekorasyon söz konusu olduğunda farklı modelde ve tarzda ev mutfakları, masaları görmek mümkün. Mutfak masaları ve de en dikkat çekici şey olan bu masalardaki yemek tabakları sizleri heyecanlandırabilir. Hem renk hem desen konusunda cesur tercihlerde bulunmak için seçim yaparken mor renk ile tanışabilirsiniz. Mor günlük yemek takımı ise daha feminen bir görüntüye sahip olmakla birlikte oldukça göz alıcı olabilir. Bu renklerden en iddialı olanları diyebileceğiniz renkleri bir arada görmek istiyorsanız da çiçekli günlük yemek takımı modellerine göz atabilirsiniz. Birçok renkli çiçek desenleri ve de renkli bir paletten oluşan modelde tabaklar sizlerin de istediği iyi tabak görüntüsünün adresi olabilir. Desenli günlük yemek takımı modellerinde de dikkat çekici ve iddialı tabakları gözlemleyebilirsiniz. En son moda desenlerden bir haline gelen tabak desenlerinden olan mermerde gold detaylar veya bakır tonları ile birleşince de ortaya iyi görüntüler çıkar. Bu detaylardan göze çarpan renklerin etrafında masalarınızdaki diğer aksesuarları da birleştirebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde birçok bardak, çatal, kaşık ile dekoratif görüntülere imza atabilirsiniz. Mermer günlük yemek takımı son zamanlarda en çok dikkat çeken modellerden olmaya başladı diyebiliriz. Bu modellerin detaylı bir şekilde incelendiğinde de göz dolduran renkleri olduğunu anlayabilirsiniz. Özellikle de altın sarısı ve de bakır tonları mutfak dekorasyonunuzla da büyük bir uyumluluk gösterebilir. Daha cesur seçimlerden olan bu desenler sayesinde de hava ve hareketlilik kazanabilir mutfaklar. Söz konusu olabilecek olan tüm ayrıntılar ile daha doğru ve de iyi bir şekilde bir ürün satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça fazla çeşitte bir ürün yelpazesine sahip olan tabak setleri, en çok da bu konuda sizleri memnun kılacak. Dilediğiniz desen ve renk ile dilediğiniz tabağı satın alabileceksiniz. Daha ayrıntılı bir şekilde hayatlarınızda artık yer edinmeye başlayan mutfak dekorasyonunda da birçok açıdan renk ve de hareketlilik getirecek olan takımlar kaliteye göre büyük de bir kullanım kolaylığına sahiptir. Kaliteli ürünler hem kullanışlı hem de daha güvenli ürünler olduklarından dolayı da ekstra satın alırken iyi hissedebilirsiniz. Ergonomik bir kullanım için de daha uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Günlük Yemek Takımları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük Yemek Takımları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Değişkenlik gösteren modeller ve de renkler arasından bir atkım seçtiğinizde fiyat açısından da yine oldukça farklı rakamlar sizleri bekliyor. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan modeller arasından dilediğiniz ürün ile tanışmanız oldukça olağan. Bu fiyat farklılıkları da sizlere büyük bir özgürlük ve de bütçe konforu sağlar. İstediğiniz modelin fiyatı hakkında da şüpheniz var ise daha fazla marka olduğu için farklı alternatiflere yönelebilirsiniz. İstediğiniz ürün ile karşılaşana dek de pek çok farklı renk ve desen sizleri bekliyor. Genel anlamda günlük yemek takımı fiyatları bu şekilde çeşitlenmektedir. Bir de parça ve de tabak sayısına göre de değişen fiyatlar gözlemlenmektedir. Özellikle fazla parçanın olduğu takımlar ile az parçanın olduğu takımlar aynı kategoride değerlendirilmemektedir. Bunlar arasında olağan bir fiyat farkı bulunmaktadır. Günlük yemek takımları ve fiyatları, modellere ve de kaliteye göre de değişen bir yapıya sahiptir. Değişen koşullar söz konusu olduğunda da her tarzdan ve zevkten insan da dilediği ürün ile alışverişini tamamlayabilmektedir. Sizlerin de istediği şekillerde değişen rakamlar olduğu için bütçenize uygun tasarruflu ürünler ile de alışveriş yapabilirsiniz. 12 kişilik günlük yemek takımı fiyatları ile 6 veya daha fazla sayıda kişilik olan modeller değişim göstermektedir. Eğer büyük bir fiyat farkı gözetmiyorsanız daha fazla ürün bulunan modeller daha tasarruflu bir seçim yapabilirsiniz. Seçiminizden önemli ölçüde etkilenecek bir şey varsa o da marka ve de kalite farkı. Neredeyse ömürlük bir kullanıma sahip olan ürünler yüksek kalitede olmasını gerektirir. Çünkü sizinle beraber çok uzun seneler kullanılacak olan tabaklar çokça misafirinizi memnun da edecek. Kalite ve de marka da söz konusu olduğunda fiyat ortalaması biraz daha artmaktadır. Dilerseniz daha ucuza veya indirimde almak için günlük yemek takımı indirim takibinde olabilirsiniz. İndirimleri takip ederek de dilediğiniz kalitedeki ürünü satın alabilir ve de daha büyük bir memnuniyet yaşayabilirsiniz. Özellikle de memnun olmak için de kalite en önemli husus olmaktadır. Güvenilir markalardan yapacağınız alışverişler de daha doğru olacaktır. Daha fazla takım için Trendyol ana sayfasını ziyaret edebilir, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.