İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Materyal
Kapasite
Boyut/Ebat
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Hamak Ayağı

" araması için 150 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konforlu Hamak Ayağı Modelleri Trendyol'da!

Hamak, keyifli vakit geçirmek isteyen herkesin tercihidir. Özellikle yaz aylarında kullanımı yaygınlaşır. Çoğunlukla piknik alanlarında iki ağaç arasına asılarak kullanılsa da iç ve dış mekanlarda da kullanımına rastlanabilir. Ev içi kullanımlarda ürünü kurmayı zorlaştıran bazı etkenler vardır. Hamağın iki ucunu belirli bir aralık bırakarak sabitlemek gerekir. Bu aralığı ayarlamak her mekan için mümkün olmayabilir. Eşyaların yerlerini ürünün düzenine göre ayarlamak da zorlayıcı bir durum yaratabilir. Hamağı sabitlemek için duvarları delmeye gerek kalmadan kullanılabilen birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip olan hamak ayağı çeşitleri, sıkıntı olmadan, güvenle kuruluma olanak tanır. Böylece yazın balkonunuzda, kışın hem oturma odalarında, hem de kapalı balkonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız hamak salıncak ayağı ile dilediğiniz yere rahatça taşıyabilir, keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Farklı modellerde üretilen birbirinden değişik tasarıma sahip çeşitler de vardır. Genel olarak bilinen modeli iki ağaç arasına kurulu gibi duran yelken ayak modelidir. Zamanla yenilikçi üretimlerle farklı modeller ortaya çıkar. Salıncak şeklinde kullanıma olanak sağlayan salıncak hamak ayağı da bulunur. Ekstra derinliğe sahip bu ürünlerde ses yalıtımı da mevcuttur. Rattan salıncak ürünleri için de ayaklar üretilir. Bu ayaklar, uzunlukları ayarlanabilir özellikli olarak da yapılabilir. Yıkanabilir ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Size güvenle konforu bir arada sunar. Modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Farklı Materyallerle Üretilen Hamak Ayağı Modelleri

Farklı Materyallerle Üretilen Hamak Ayağı Modelleri

Hamak hem konforlu bir uyku ve dinlenme, hem de dekorasyon amaçlı kullanılır. Kolayca kurmak için kullanılan modeller farklı pek çok materyalden üretilebilir. Geleneksel bir görüntü için genellikle ahşap hamak ayağı tercih edilir. Ahşap modeller, doğayla iç içe bir görünüm sağlar. Farklı ağaçlardan üretilen ahşap tasarımlar bulunabilir. Kullanılan ahşap zımpara yapılarak kullanıldığı için herhangi bir batma riskine karşı önlem alınmış olur. Ayrıca isteğe göre vernikli ya da verniksiz kullanım da mümkündür. Kullanılacak mekana göre metal hamak ayağı da tercih edilebilir. Metal tasarımlarda da diğer ürünlerde olduğu gibi tek kişilik ya da çift kişilik seçenekler bulunur. Çift kişilik metal materyalli ürünlerde 200 kg a kadar taşıma kapasitesi bulunur. Sağlam metal borular kullanılarak kurulur. Ürün farklı parçalar halinde gönderilmesine rağmen kurulumu kolaydır. Bazı tasarımlar, farklı kademelerde ayarlama yapmanıza olanak tanır. Ayrıca portatif olan ürünler taşıma ve kurulum açısından da pratiklik sağlar. Katlanır hamak ayağı hem taşıma açısından, hem de kaldırılmak istendiği zaman yer kaplamadığı için size avantaj sağlar. Ürününüzü kullanmadığınızda kaldırarak yerden de tasarruf etmenizi mümkün hale getirir. Salıncak hamak ayağınızı elinizde hamak pedi varsa tek olarak alabileceğiniz gibi set halinde de temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra estetiğe önem verilerek üretilen tasarım modeller dikkat çeker. Son zamanların yeni üretimi "o" ya da "x" şekilli tasarımlar bulunur. Pleksi akrilik materyalli ürünleri destekleyen bu ayaklar dekoratif açıdan da şık bir görüntü sunar. Farklı renk seçenekleri bulunur. Taşıma kapasiteleriyle güvenli ürünlerdir. Ürüne getirilen ek özellikler ve renk paketleriyle fiyatlar farklılık gösterebilir. Bebekler ya da yetişkinler için tercih edilecek ayaklar birbirinden farklıdır. Bu noktada hem kullanılan malzeme, hem de ürünün taşıma kapasitesi farklılık gösterir. Kaç kişinin kullanımı için tercih edileceği ise fiyatı değiştiren bir diğer faktördür. Trendyol sayesinde satın almak istediğiniz modelin kapasitesine, boyuna, özelliklerine ve rengine kolayca karar verebilirsiniz. Dilediğiniz modelin özelliklerini inceleyebilir, bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

Her Yerde Güvenle Kullanılan Hamak Ayağı Modelleri

Her Yerde Güvenle Kullanılan Hamak Ayağı Modelleri

Pratik kullanımıyla bu ürünlerin ayakları farklı şekillerde kullanılabilir. Balkonunuza fark katacak ve size konfor sunacak bir salıncağı desteklemek için tercih edebilirsiniz. Balkonunuza hem şık bir görüntü katar, hem de sohbetlerinizi keyifle sallanarak yapabilirsiniz. Küçük evcil dostlarınız için hem ev içinde, hem de dışarıda rahat bir köşe yaratabilirsiniz. Ahşap ayaklara kurulan evcil hayvan modelleri oldukça rahattır. Boyut ve materyal olarak onlara uygun pedlerden üretilir. Bu şekilde onlar da konforlu bir uyku ve oyun alanı kazanabilir. Çocuklu aileler için de bu ayak çeşitlerinin kullanımı oldukça önemlidir. Küçük çocukların enerjileri gün içinde yetişkinlerden çok daha fazladır. Bu enerjiyi dengeli tüketmek için harekete ihtiyaç duyarlar. Bahçelere kurulan salıncaklar çocuklar için hem eğlenceli hem de güvenli aktivite olanağı sağlar. Demir hamak ayağı kullanarak bahçenize kuracağınız bir salıncakla çocuğunuzu çok mutlu edebilirsiniz. Daha küçük çocuklarda çarpmaları engellemek için plastik modeller tercih edilebilir. Ayrıca kurulacak her türlü modeli yumuşak materyallerle desteklemek ve sarmak da mümkündür. Hamakların çok daha küçük bebekler için de kullanımı oldukça yaygındır. Bebekler, anne kucağı hissinde olmayı rahatlatıcı bulur. Hamağa koyduğunuz bebeğiniz hem kendini bu güvende hisseder, hem de sallanma hareketi ile rahatça uyuyabilir. Bebek hamak ayağı ürünleri, çocuklarınızın güvenliği ön planda tutularak tasarlanır. Bebekler farklı dönemlerde çok hareketli olabilir. Bebek modelleri bu ani hareketlerle devrilmeyecek şekilde üretilir. Güvenle bebeklerinizi hamağa yatırabilir ve uyutabilirsiniz. Bebek hamak ayakları bebeğiniz içinde dinlenirken size de hem güveni, hem de kendinize ayırabileceğiniz zamanı yaratır. Geniş ailenizle birlikte siz de bu keyfe ortak olmak isterseniz bir bahçe hamak ayağı edinebilirsiniz. Bahçenize hem şık bir dekorasyon katıp, hem de ailece keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Konforlu Hamak Ayağı Modelleri Trendyol'da!

Konforlu Hamak Ayağı Modelleri Trendyol'da!

Hamaklar vücudunuzu destekleyerek size üstün bir konfor sunar. Sallanma hareketi ile birlikte vücudunuz rahatlar ve dinlenirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için size yardımcı olur. Evinizin herhangi bir alanına taşıma ayakları ile hamağınızı monte edebilirsiniz. Farklı model ve materyal üretimleriyle çok sayıda ürün bulmak mümkündür. Bu konforu tercih edenlerin sıklıkla merak ettiği konuların başında da hamak ayağı fiyatları gelir. Hamağınızı pratik olarak kurmanızı ve taşımanızı sağlayan bu ürünlerin fiyatlarına farklı öğeler etki eder. Kullanılan materyal, fiyatları etkileyen başlıca faktörler arasındadır. Ailenizle bu keyfi paylaşmak için çift kişilik hamak ayağı tercih etmeniz gerekebilir. Bu ürünlerin hem genişliği, hem de taşıma kapasitesi diğer ayaklara göre daha geniştir. İki kişinin hatta bazen üç kişinin rahatça sığabileceği hamaklara uygun olarak tasarlanır. Salıncak şeklinde dik olarak kullanılan modeller bulunduğu gibi, klasik hamak tarzında da iki kişinin rahatça sığabileceği hamak ayağı modelleri vardır. Bu ayaklar genişliği ve taşıma kapasitesi ile oldukça güvenli ürünlerdir. Ayrıca, karar verilmesi gereken bir diğer nokta da ayağın kullanım şeklidir. Tek seferde kurulup sabitlenen modellerin yanı sıra, portatif hamak ayağı bulmak da mümkündür. Bu ürünlerin en büyük avantajı hamağı farklı mekanlara taşımanızı mümkün hale getirmesidir. Bu şekilde hem evinizin farklı bölümlerinde, hem de dilerseniz gittiğiniz çeşitli mekanlarda hamağınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu keyfi hayatına taşımak isteyen kişiler için farklı fiyat aralığında ürün bulmak mümkündür. Size uyacak ürünü seçerken doğru kararı vermek için farklı müşterilerin yazdığı hamak ayağı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Trendyol'daki seçenekler arasından siz de kendinize uygun ürünü bütçenize dost fiyat ve avantajlarla satın alabilirsiniz.